Electrolux

Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima

(1 yorum)

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

23.654,05 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 24 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 1 iş günü Satıcı: Hepsiburada/Fixkırmızıbeyaz

Ürün Özellikleri: Sabit Hızlı, Nem Alma, Tipi: Mobil, BTU Değeri: 12.000 BTU, Ses Seviyesi: 64 dB, R290, A+, Uyku Modu... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
19.000,00 TL10.11.2023

En Ucuz Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
Benzer Ürünler

Electrolux EXP34U338HW

Electrolux EXP34U338HW belli bir kullanım alanına bağlı kalmadan soğutma ve ısıtma işlemlerini yaparak yüksek performans gösterir. İşlevselliği ve kalitesiyle seleflerinden bir adım öndedir. Duvar tipi klimaların aksine portatif niteliğiyle tek bir mekana bağlı kalmadan istediğiniz yere kolaylıkla taşıma fırsatı sunar.

Cihazın hem sağ hem de sol tarafında bulunan ergonomik yapılardaki taşıma sapları ve alt kısımdaki tekerlekleri hareket işlemini kolaylaştırır. Minimal yapısıyla ortamın dekorasyonuna ayak uydurmayı da başarır. Zarif LED ekranı ortama modern bir hava katar.

Yüksek teknoloji ile geliştirilen Electrolux EXP34U338HW, birçok özellik barındırmasının yanında kullanım kolaylığı da sağlar. Uzaktan kumanda ile ihtiyacınız olan tüm modlara kolayca ulaşabileceğiniz gibi klima üzerindeki sade ve şık tasarımlı kontrol paneli ile klimanızın genel durumunu takip edebilirsiniz.

Hem ısıtma hem soğutma sistemine sahip olan Electrolux EXP34U338HW, ihtiyaçlarınıza en üst düzeyde yanıt vermeyi amaçlar. Bunaltıcı sıcaklarda soğutma işlemi uygulayarak serin bir ortam elde ederken soğuk havalarda sıcacık hissedeceğiniz ısı ayarları sizlere eşlik eder. Üstelik zamanlayıcı moduyla ürünün ne zaman çalışıp çalışmayacağı da ayarlanabilir.

Uzaktan kumandası ile de oturduğunuz uygun hava ortamını oluşturabilirsiniz. Electrolux Chillflex Pro EXP34U338HW, A sınıfı özelliği ile de dikkat çeker. Minimum enerjiyle maksimum verimlilik sağlayarak daha yüksek bir performans sergiler. Bu da uzun vadede size ekonomik bir çözüm sunar.

Electrolux EXP34U338HW

Electrolux EXP34U338HW Teknik Özellikleri

EXP34U338HW klima fonksiyonel özelliklerle donatılarak sizlere sunulur. Mini boyutunun aksine çeşitli işlemlere fırsat vererek geniş yelpazede nitelikler barındırır. Portatif tasarımı bu işlevsel özellikleri taşıdığınız her yerde deneyimlemenize olanak verir.

Bunaltıcı sıcaklarda veya soğuk havalarda Electrolux EXP34U338HW uyku modu özelliğiyle size eşlik ederek rahat bir uyku çekmenize yardımcı olur. Uygun kademelerle hava akımını düzenler ve size ferah koşullar sağlar.

Electrolux Chillflex Pro sıcak soğuk portatif klima EXP34U338HW güçlü salınım etkisiyle de yüksek performans sergiler. Adeta bir rüzgar etkisi yaratarak ayarlamış olduğunuz modda diğer odalarınıza havayı yayar. Böylece ortamın sıcaklığını da dengeler.

Electrolux EXP34U338HW, sıradan hava filtrelerinden farklı olarak antibakteriyel özelliktedir. Çevredeki bakterileri sizin için güçlü bir şekilde sterilize ederek ortamdaki tozu toplamayı hedefler. Bu yönüyle kendi kendini de temizleme özelliğini öne çıkararak fark yaratır.

Sizi çevresel etkenlerden korumaya yardım ederken çevreyi de çeşitli gazlardan koruyarak çift yönlü bir fayda sağlar. Yeni nesil klima, kullandığı R290 gaz tipi ile çevre dostu bir performans sergileyerek bu amacını gerçekleştirir. Küresel ısınmayı etkileyen gazları en aza indirger ve daha sağlıklı bir ortam oluşturur.

EXP34U338HW A 12000 BTU portatif klima ısıtma soğutma A sınıfı özelliğiyle fonksiyonel bir fayda sağlar. Düşük güç üretimiyle sessiz çalışma konforu sunar. Bu sayede Electrolux EXP34U338HW sizi rahatsız etmeden profesyonel soğutma ve ısıtma işleminden yararlanmanıza olanak tanır.

Electrolux EXP34U338HW Gaz Salınımı

Electrolux EXP34U338HW Üstün Soğutma ve Isıtma Performansı

Electrolux EXP34U338HW klima size en yüksek performansı sağlamak amacıyla marka tarafından özenle üretilir. Şık ve modern tasarımının yanı sıra güçlü soğutma ve ısınma özelliklerine sahip olarak görsel ve işlevsel açıdan etkili bir deneyim sunar.

Kışın dondurucu soğuklardan yazın ise bunaltıcı sıcaklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Düşük enerji tüketimi ile de maksimum verimlilik sağlayarak fark yaratır. Soğutma faktörü A enerji sınıfına aitken, ısıtma faktörü A+ sınıf özelliklerini barındırır, böylece Electrolux EXP34U338HW enerjiden tasarruf ederken çevreyi korumaya katkıda bulunur.

12.000 BTU soğutma kapasitesiyle ortamı kısa sürede istenilen sıcaklığa ulaştırarak güçlü teknolojik özelliklerini öne çıkarır. Soğutma işlemini otomatik/yüksek/orta/düşük ayarlarıyla sunarak fan hızı ayarlarını tamamen size bırakır.

9000 BTU ısıtma kapasitesi ise mini ve portatif modelin üstün performans sergileyen özelliklerinden sadece biridir. Electrolux EXP34U338HW A 12000 BTU portatif klima ısıtma soğutma, yüksek kapasitelerle 36 metrekare alanlara kadar uygun koşulları sağlama özelliğine sahiptir.

Sunduğu çift faktörlü güçlü salınım özelliği ile de sıcaklığı daha geniş bir alana ulaştırmanıza yardımcı olur. Isıtma konusunda 1.6 kW, soğutmada ise 1.3 kW güç tüketimi ile öne çıkar. Uygun hava ortamını ayarlayabileceğiniz sıcak ve soğuk modlara ek olarak kuru mod özelliği barındırır. Bu sayede kuru hava dışarı atılır ve ortamın nem dengesi korunur.

Electrolux EXP34U338HW Kontrol Paneli

Electrolux EXP34U338HW Artı ve Eksileri

Electrolux EXP34U338HW yorum ve değerlendirmeler ürünün artı ve eksilerini sizlere sunar. Modelin beğenilmesinin ve sıklıkla tercih edilmesinin öne çıkan nedenleri şu şekildedir:

 • Portatif özelliği ürünü farklı odalara taşımaya fırsat verir.
 • Ergonomik taşıma sapları ve tekerlekler hareket işlemini kolaylaştırır.
 • Güçlü ısıtma ve soğutma kapasitesiyle fark yaratır.
 • Uzaktan kumanda ile kullanım kolaylığı sağlar.
 • Electrolux EXP34U338HW düşük enerjiyle yüksek soğutma ve ısıtma işlemi uygular.
 • Montaj gerektirmeyerek kullanıcı dostu bir performans sergiler.
 • Rahat hareket ettirebileceğiniz için temizleme işlemi kolaylaşır.
 • R290 gaz tipi ile zararlı gazları minimuma indirerek çevre dostu özellikler sunar.
 • Kolay filtre çıkarma özelliği klima bakımını rahatça yapmanıza fırsat verir.
 • Güçlü çift faktörlü salınım özelliğiyle istediğiniz sıcaklığı daha geniş alanlara yayar.
 • Sahip olduğu kuru mod, ortamın nem dengesini korumaya yardımcı olur.
 • Antibakteriyel filtreler sayesinde temiz bir hava solumanıza katkıda bulunur.
 • Sessiz çalışma özelliği daha konforlu bir deneyim sunar.
 • Uyku modu siz uyurken uygun sıcaklık seviyesini kademeli olarak ayarlar.
 • Zamanlayıcı ile klimanızın çalışması gereken saatleri ayarlamanıza olanak tanır.
 • Şık ve sade LED ekranı dekorasyonunuza modern bir görünüm kazandırır.

Electrolux EXP34U338HW Chillflex Pro portatif klima, puan ve değerlendirmeler ışığında incelendiğinde öne çıkan eksi noktaları ise şu şekildedir:

 • Wi-Fi kontrol özelliği barındırmaz.
 • Isıtma ve soğutma kapasitesini değiştirebilen Inverter özelliği içermez.
Electrolux EXP34U338HW Genel

Electrolux EXP34U338HW Fiyat

Electrolux EXP34U338HW Chillflex Pro sıcak soğuk portatif klima, uygun fiyatına rağmen gösterdiği yüksek performansı ile etkili bir kullanım deneyimi oluşturur. Yeni nesil teknolojik Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima, fonksiyonel özellikleriyle kullanıcı dostu bir imaj çizerken en ucuz fiyat seçeneğiyle de bütçe dostu olduğunu kanıtlar.

Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde seleflerini geride bırakarak verimli niteliğini vurgular. Minimum enerjiyle maksimum hizmet sunarak fark yaratan Electrolux EXP34U338HW, avantajlı bir alışveriş için uygun bir seçenek haline gelir.

Güçlü soğutma ve ısıtma kapasiteleriyle buluşan ucuz fiyat aralığı sayesinde ihtiyacınız en üst düzeyde karşılanır. Electrolux EXP34U338HW taşınabilir mobil klima yorumlar ve değerlendirmeler incelendiğinde cihaza sahip olan kullanıcıların uygun fiyatlarla kaliteli deneyimlere eriştiği gözlemlenir.

Ucuz fiyatlarla sahip olabileceğiniz Electrolux EXP34U338HW modeli, enerji tasarrufu özelliği ile de öne çıkar. Böylece uygun fiyata satın aldığınız ürün, uzun vadede de finansal açıdan sizlere avantaj sağlayacaktır. Marka, sizler için özel olarak sunduğu kampanyalarla da ekstra kazanç elde etmenize fırsat verir.

Size uygun fiyat aralıklarını değerlendirerek EXP34U338HW manuel ürününe kolayca sahip olmanız mümkündür. Modelin tüm özelliklerinden yararlanabilmek için kullanım kılavuzu incelenebilir ve uygun fiyata sahip üründen maksimum performans alınabilir. Ayrıca en ucuz fiyat seçeneklerinden yararlanırken, Electrolux EXP34U338HW ürününü test etmiş kullanıcıların yorum ve puanlamalarını değerlendirerek bu üstün performanslı cihaza sahip olabilirsiniz.

Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima Fiyat Analizi

Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima Özellikleri

Sabit Hızlı:
Nem Alma:
Tipi:   Mobil
BTU Değeri:   12.000 BTU
Ses Seviyesi:   64 dB
Gaz Tipi:   R290
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Uyku Modu:
Zamanlayıcı:
Renk:   Beyaz
Enerji Sınıfı:   A

Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima Detayları

 • Tip Monoblok mobil klima cihazı
 • Klima fonksiyonları Soğutma, nem gidermek, Isıtma
 • Soğutma kapasitesi (maksimum) 12 BTU/s
 • Soğutma enerji verimliliği 2,6
 • Isıtma enerji verimliliği 2,8
 • Gürültü seviyesi 64 dB
 • Konfor uyku modu Evet
 • Otomatik sıcaklık kontrolü Evet
 • Devir sayısı 4
 • Nem giderme kapasitesi 1,6 Litre/Saat
 • … kadar odaya uygun 36 m²
 • Hava filtresi Evet
 • Soğutma ortamı R290
 • Uzaktan kumandalı Evet
 • Su tankı dolu göstergesi Evet
 • Ayarlanabilir termostat Evet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimi sınıfı (soğutma) A
 • Enerji verimi sınıfı (ısıtma) A+
 • Saat başına enerji tüketimi (soğutma) 1,3 kWh
 • Saat başına enerji tüketimi (ısıtma) 1 kWh
 • Yıllık enerji tüketimi (soğutma) 3,4 kWh
 • Yıllık enerji tüketimi (ısıtma) 2,7 kWh
 • Tasarım
 • Ürün rengi Beyaz
 • Dahili ekran Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 476 mm
 • Derinlik 385 mm
 • Yükseklik 710 mm
 • Ağırlık 33,5 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

A Sınıfı Klima Beyaz Klima Portatif Klima & Mobil Klima 12000 BTU Klima

Ortalama Puan
5.0 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil KlimaArçelik 12220 P 11900 BTU Mobil KlimaAirfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil KlimaTechnowell TAC-12 12000 BTU Portatif Taşınabilir Mobil Klima
 Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil KlimaArçelik 12220 P 11900 BTU Mobil KlimaAirfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil KlimaTechnowell TAC-12 12000 BTU Portatif Taşınabilir Mobil Klima
Fiyat 23.654,05 TL
2 satıcı
18.999,05 TL
7 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Electrolux Klima9. Popüler Arçelik Klima--
Ortalama Puan1 yorum
Sabit HızlıVar-VarVar
Nem AlmaVarVarVar-
Sadece Soğutma---Var
TipiMobilMobilMobilMobil
BTU Değeri12.000 BTU11.900 BTU9.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi64 dB63 dB-65 dB
Gaz TipiR290-R410AR290
Isıtma Enerji SınıfıA+-A+-
Uyku ModuVarVar--
ZamanlayıcıVarVar--
Enerji Sınıfı-A-A
Enerji Sınıfı--A-
RenkBeyazBeyazBeyaz-
Enerji SınıfıA---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı