Mitsubishi

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

33 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

27.350,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önce% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 9 adetSatıcı: Morhipo

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 18.000 BTU, R410A, A+, A++... Devamını gör

600 TL fark ile Mitsubishi yetkili satıcı seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (18)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Mitsubishi Klimalar
Benzer Ürünler

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W Duvar Tipi Klima

Mitsubishi SRK50ZS-W kullanışlı özellikleri ve yeni nesil teknolojileri ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmayı başarır. A++ enerji sınıfında bulunan ürün, enerji tasarrufu söz konusu olduğunda kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır.

Soğutma esnasında 1.59 kWh ve ısıtma sırasında 1.56 kWh güç tüketen ürün, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Verimli bir performans sunmasının yanı sıra kullanışlı boyutları ile her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir.

Genişliği 870 mm, yüksekliği 290 mm ve derinliği 230 mm olan ürün, çok büyük boyutlara sahip olmaması sayesinde küçük alanlar için de uygun bir klima haline gelir. Ayrıca 19.789 BTU soğutma kapasitesi ve 17.060 BTU ısıtma kapasitesi sayesinde odanın içinde istediğiniz hava koşullarını sağlamanıza yardımcı olur.

10 kg’lık bir ağırlığa sahip olan klima, rahat bir şekilde taşınabilmesi ile de öne çıkar. Bu sayede cihazı dilediğiniz yere yerleştirebilir, taşınma sırasında klimanın konumunu değiştirirken problem yaşamazsınız.

Kullanışlı ve rahat taşınabilen bir klimaya ihtiyacınız varsa Mitsubishi’nin SRK50ZS-W modelini inceleyebilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde karşılamaya başlayabilirsiniz.

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) Önden Görünüm

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W Özellikleri

Mitsubishi SRK50ZS-W modeli sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmayı başarır. Duvar tipinde tasarlanan klima, duvarlara rahat bir şekilde monte edilebilmesi ile öne çıkar.

Sezonsal verimlilik konusunda soğutmada 6.3 ve ısıtmada 4.2 puana sahip olan ürün, ortalamanın üzerinde sunduğu performans ile kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.

Inverter teknolojisine sahip olması sayesinde motor hızını verimli bir şekilde kullanan ürün, klimanın içinde boşa harcanan dönme işlemini ortadan kaldırarak enerji tasarrufu sağlar.

Sıcaklık, motoru açıp kapatmadan motor devri değiştirilerek ayarlanır. Bu sayede gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek daha tasarruflu bir performans elde edilir.

Soğutma aralığı -15 °C ile 46 °C arasında iken ısıtma aralığı -15 °C ile 24 °C arasındadır. Böylece her mevsimde ideal sıcaklığı elde etmenize yardımcı olur. Üstelik Inverter teknolojisi sayesinde sıcaklıklar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapılabilir.

Sıcaklığı kolay ve hızlı bir şekilde ayarlayabileceğiniz bir klima arıyorsanız Mitsubishi SRK50ZS-W modeline göz atabilir, her mevsim konfor elde edebilirsiniz.

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Mitsubishi SRK50ZS-W modelini satın alma konusunda kararınızı tam olarak veremiyorsanız ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  • Inverter motora sahip olması sayesinde enerji verimliliği konusunda iyi bir performans ortaya çıkarır. A++ enerji sınıfında bulunan klima, sunduğu yüksek performans ile dikkatleri üzerinde toplar.
  • Zararlı maddelerin doğaya salınımını engellemek için yapımında kurşun içermeyen lehim kullanılan klima, doğaya saygılı tutumu ile de pek çok kişinin beğenisini kazanır.
  • 3D Auto ayarına sahip olan klima, 3 farklı sistem içerir. 3 motor ve 3 ayrı hava akımı kontrolüne sahip olan ürün, eşit ve sessiz bir havalandırma performansı ortaya çıkarır.
  • Kendi kendini temizleme işlevine sahip olması sayesinde bakımı oldukça kolaydır. İşlev devreye sokulduğunda makinenin filtrelerini 2 saat boyunca otomatik olarak temizler.
  • Ekonomik mod, klimanın içerisinde bulunan sensörler sayesinde odadaki hareketi algılar. Düşük aktivite olduğunda enerji tasarrufu kontrolüne girerek gereksiz tüketimin önüne geçer.
  • Alerjen filtre içermesi sayesinde filtrenin içinde bakteri, mantar ya da alerjen bileşen oluşumunu engeller. Bu sayede daha temiz ve ferah bir hava sirkülasyonu sağlar.

Gece koruması, ekonomik mod, alerjen filtre ya da Inverter motor gibi özellikleri ile öne çıkan ürün, klima arayan kişiler için iyi bir seçenektir. Mitsubishi SRK50ZS-W fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi anında bulabilirsiniz.

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) Hava Akışı

Mitsubishi Premium SRK25ZS-W A++ 18000 BTU ile SRK25ZS-W(S) A++ 9000 BTU Modelinin Farkları

İki model de benzer tasarımlara sahip olsa da Mitsubishi SRK50ZS-W bazı özellikleri ile selefinden ayrılmayı başarır. SRK50ZS-W, Mitsubishi Premium SRK25ZS-W(S) klima modelinden daha yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip olması ile öne çıkar.

Bu sayede daha geniş alanları daha kısa süre içinde istediğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz. İki ürün de aynı ölçülere sahip olmasına rağmen SRK50ZS-W modeli işlevselliği ile daha kullanışlı bir klimadır.

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W Temel İşlevleri

Mitsubishi SRK50ZS-W modelinde auto restart, ayarlanabilir fan, ekonomik mod, hava akım yön ayarı, nem giderici, uyku modu ve zamanlayıcı olmak üzere toplam 7 tane temel işlev bulunur.

Zamanlayıcı ile klimanın çalışma saatlerini ayarlayabilirsiniz. Oda sıcaklığının optimum seviyeye ulaşması için ayarlanan zamandan 5 ile 60 dakika önce başlar.

Hava akım yön ayarı, klimanın akış yönünü düzenlemenizi mümkün kılar. Klimanın akış yönünü isterseniz bir noktaya sabitleyebilir isterseniz de yukarı ve aşağı olmak üzere döngüsel bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ayarlanabilir fan ile klimanın fan hızı düzenlenebilir. Beş kademeli olarak klimanın çalışma hızını ayarlamanıza imkan tanır.

Auto restart, çalıştırıldığı andaki oda sıcaklığına bağlı olarak çalışma modunu otomatik olarak soğutma, ısıtma ya da nem alma fonksiyonlarından birine ayarlar.

Nem giderici, soğutma ya da ısıtmadan ziyade ortamın nemini alma işlemini gerçekleştirir. Nemin yoğun olduğu günlerde bu fonksiyonu kullanarak ortamı iyileştirebilir, nemin rahatsız edici etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Uyku modu, uyku esnasında çok fazla ısıtma ya da soğutma işleminden kaçınmak için özel olarak tasarlanır. Uyku esnasında klimanın ne kadar süre boyunca çalışmasını istiyorsanız bu fonksiyon ile zaman ayarlamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekonomik mod ise klimanın enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışmasını sağlar. Fonksiyon çalıştırıldığında klimanın motoru yumuşak bir şekilde çalışır.

Enerji tasarrufu sağlamak için ayarlanan soğutma sıcaklığından 1,5 °C yüksek ya da ısıtma sıcaklığından 2,5 °C daha düşükte çalışır. Mitsubishi SRK50ZS-W ile dilediğiniz ayarlamayı yapabilir, klimayı daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) Genel Görünüm

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W Modelinin Gelişmiş İşlevleri

Mitsubishi SRK50ZS-W gelişmiş işlevleri ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. Sessiz çalışma, turbo mod, kendi kendini temizleme, otomatik fan hızı ve günlük programlama gibi işlevleri ile klimanın daha fonksiyonel bir hale gelmesini sağlar.

Silent olarak da isimlendirilen sessiz çalışma, dış üniteden gelen sesi azaltarak çalışmayı başarır. Bu sayede sabahın erken vakitlerinde ya da gecenin ilerleyen saatlerinde klimayı çalıştırmak istediğinizde sizi rahatsız etmez.

Turbo mod ise yüksek güç olarak da isimlendirilir. Bu özellik kullanıldığında çalıştırma gücü yoğunlaşır ve 15 dakika boyunca sürekli olarak güçlü soğutma ya da güçlü ısıtma işlemi başlatılır. Bu özellik odayı kısa süre içinde ısıtmak ya da soğutmak istediğinizde kullanışlı hale gelir.

Turbo mod kullanılırken odanın sıcaklığı kontrol edilemez. Self clean olarak da adlandırılan kendi kendini temizleme, klimanın bakımını pratik hale getiren bir işlevdir. Soğutma, nem alma ya da otomatik ayarlarından biri kullanıldıktan sonra çalıştırılması önerilir.

İç ünite içinde nemin giderilmesini, küf ve bakterilerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Otomatik fan hızı ise oda istenilen sıcaklığa geldikten sonra hızını düşürerek daha ekonomik bir kullanım sunar.

Günlük programlama, haftanın her günü için en fazla 4 tane zamanlayıcı ayarlanmasını sağlar. Haftada en fazla 28 program kullanılabilir. Haftalık olarak klimanın hangi saatlerde ve ne kadar çalışmasını istediğinizi belirlemenize imkan tanır.

Sahip olduğu işlevler sayesinde Mitsubishi SRK50ZS-W yorum ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Bu özelliklerden faydalanmak istiyorsanız Mitsubishi SRK50ZS-W fiyat seçeneklerine bakabilirsiniz.

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   18.000 BTU
Gaz Tipi:   R410A
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Premium SRK50ZS-S A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Silver SRK45ZSP-W(S) 16000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Mitsubishi Premium SRK50ZS-W(S) A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Premium SRK50ZS-S A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Silver SRK45ZSP-W(S) 16000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 27.350,00 TL
33 satıcı
30.718,80 TL
2 satıcı
15.398,95 TL
48 satıcı
20.990,00 TL
33 satıcı
Popülerlik2. Popüler Mitsubishi Klima8. Popüler Mitsubishi Klima7. Popüler Klima4. Popüler Mitsubishi Klima
Ortalama Puan--2 yorum-
İnverterVarVarVarVar
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir Filtre--VarVar
SessizVar-Var-
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri18.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU16.000 BTU
Ses Seviyesi--60 dB-
Gaz TipiR410AR410AR32-
Isıtma Enerji SınıfıA+-A+A
Soğutma Yıllık Tüketim--250 kWh-
Isıtma Yıllık Tüketim--1270 kWh-
Enerji SınıfıA++A++A++A
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı