Mitsubishi

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

(1 yorum)
Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git

Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat!

Son güncelleme: 17 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 1 adet2 iş günüSatıcı: N11/klimatrend

Ürün Özellikleri: İnverter, Nem Alma, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 12.000 BTU, R32, A+, A++, Beyaz... Devamını gör


KASIM AYI BİLGİLENDİRMESİBu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat!

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
14.999,00 TL

En Ucuz Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

En Popüler Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W yüksek performansı, fonksiyonel tasarımı ve şık görünümü ile ideal klima modelini oluşturur. Bulunduğu ortamın ısınmasını ya da serinlemesini sağlayan sisteminde modern teknolojik detaylar dikkat çeker. SRK35ZSP-W donanımı içerisinde yer alan Inverter teknolojisi klima performansında çıtayı yükseltmeyi hedefler.

Akım ve güç tasarrufunda istenilen dengeyi bulan teknolojisi, kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarır. Güç tasarrufuna etki eden bir diğer özelliği ise yüksek enerji sınıfıdır. Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klima, A++ enerji sınıfıyla çevre ve bütçe dostu bir performans oluşturur. Yenilikçi tasarımı şık bir görünüm oluştururken bulunduğu her ortama da uyum sağlamasına izin verir.

Ev ve ofis ortamlarında kullanıma uygun tasarımı, her mevsim ideal sıcaklık aralıklarını oluşturarak kullanıcı ihtiyaçlarını karşılar. Kompakt boyutu ise yer kaplamadan muhafaza edilmesine izin verir. Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klimanın küçük boyutuna rağmen yüksek performans sergilemesi ise popüler modeller arasında yer almasının bir başka nedenidir.

Nem ve sıcaklık derecelerini takip eden teknolojisi sizler için sağlıklı atmosfer değerleri oluşturmayı amaçlar. Bulunduğu odanın hava kalitesini iyileştirerek konforlu vakit geçirmenize olanak verir. Mitsubishi marka tasarımcıları tarafından titizlikle üretilen Trend SRK35ZSP-W klima modeli teknik ve tasarım detayları ile istenilen tüm özellikleri sizlere sunar. Sağlıklı hava değerleri yaratmak ve eşit sıcaklık derecesi oluşturmak için Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W modelinin sizler için yarattığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W

12000 BTU Kapasiteli Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W

SRK35ZSP-W Mitsubishi klima son teknolojinin avantajlarıyla donatılarak üstün bir performans sergiler. İdeal iklim sıcaklıklarını yaratmanıza yardımcı olan sisteminde soğutucu ve ısıtıcı özellikleri öne çıkar. Toplamda 12000 BTU kapasitesine sahip olan sistemi odanın her bir noktasında eşit sıcaklık değerleri yaratmayı başarır.

Mitsubishi SRK35ZSP-W 12000 BTU inverter klima dikkat çeken sistemi ile yaşam alanınızı istenilen sıcaklıkta sabit tutar. İstenmeyen hava dalgalarının engellemesi sayesinde hem sağlıklı hem de konforlu bir atmosfer oluşturulur. Kullanıcılar için sağlıklı bir atmosfer yaratmayı amaçlayan Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klima modeli aynı zamanda çevre atmosferini düşünmeyi de ihmal etmez.

Mitsubishi marka tasarımcıları ürün tasarımında R410A gaz tipi kullanılır. Diğer gazlarla karşılaştırıldığında R410A gazının ozon tabakasını delmeyen özelliği ile doğayı koruyan bir performans sunar. Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klima bulunduğu ortamda kullanıcıları rahatsız etmemek adına çeşitli teknik özelliklerle desteklenir.

Bu özellikler arasından minimum ses seviyesiyle çalışması göze çarpar. Minimum 47 dB ses seviyesinde çalışan cihaz, sessiz motoru sayesinde herhangi bir gürültü yaratmaz. Motoru sessiz bir şekilde çalışırken üstün bir performans sergilemeyi de ihmal etmez.

Duvar tipi klimanın 4 yönlü otomatik hava salınımı özelliği, istenilen sıcaklık derecesinin tüm odaya anında yayılmasını sağlar. Havanın salınımına etki eden CFD teknolojisi ise düşük enerji tüketimine destek olur. Minimum enerjiyle maksimum hava salınımı gerçekleştiren Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klima üstün hava teknolojisi ile fark yaratır.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W ile Gelişmiş Filtre Özelliği

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klimanın fonksiyonel tasarım detayları üstün performansını tamamlar niteliktedir. Uzun ömürlü bir klima oluşturmak isteyen marka, tasarım özelliklerinde çıtayı yükselten yenilikler yapar. SRK35ZSP-W yorumlar ve değerlendirmelerinde öne çıkan özelliklerden biri kendini temizleme teknolojisi olur.

Yıkanabilir filtre özelliği ile desteklenen kendini temizleme modu, hem cihaz ömrünü hem de ortam hava değerlerini iyileştirir. Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klima aktif bir şekilde çalışırken ortamdaki toz, kötü koku ve nemi sürekli olarak içerisine çeker. Bu durum motor sisteminde sağlığı ve cihaz ömrünü etkileyecek mikropların oluşmasına neden olabilir.

Bakteri oluştuğunda ise ortama salınan havada sağlıklı bir atmosfer yaratılamaz. Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klima bu tür sorunları ortadan kaldırmayı başaran bir tasarıma sahiptir. Kendi kendini sürekli olarak temizleyen iç sistemi ortama salınan havanın yüksek hijyen değerlerinde kalmasını sağlar.

Mitsubishi SRK35ZSP-W manual kullanıcı panelinde ısı sıcaklığı, hava akış yönü ya da eco modu dahil birçok özellik anında seçilebilir. Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W manual kontrol panelinin yanında uzaktan kumanda özelliği bulunan cihaz kolay kullanım özelliğine dikkat çeker.

Yenilikçi tasarım detayları arasında öne çıkan bir diğer özelliği kompakt boyutu olur. Sade görünümü ile her ortamın dekorasyonuna kolayca uyum sağlayan cihaz ideal klima boyutu ile bulunduğu ortamda yer kaplamaz. Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W en geniş odalardan dar alanlara kadar istenilen her yerde üstün bir performans sunmaya devam eder.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W Artı ve Eksileri

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klima markanın tasarımcıları tarafından özenle üretilir ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Cihaz teknolojisini test edenler tarafından yapılan yorumlarda artı ve eksi noktaları açığa çıkar. Mitsubishi SRK35ZSP-W yorum ve incelemelerinde belirtilen artı noktaları şunlardır:

  • Otomatik hava tarama özelliği sayesinde istenilen sıcaklığın anında oluşmasına izin verir.
  • Zaman ayarı fonksiyonu ile önceden belirtilen sıcaklıkları siz çalıştırmadan kendiliğinden oluşturmaya başlar.
  • Bulunduğu odanın atmosferi istenilen sıcaklığın altında ya da üstünde ise zaman ayarından önce çalışarak sizlere ekstra konfor sağlar.
  • Yıkanabilir koku filtresi ile sadece istenilen sıcaklığı yaratmakla kalmaz ortamdaki kötü havayı anında ortadan kaldırır.
  • Alerjen filtre fonksiyonu ile havada bulunan polen, toz, kedi ya da köpek tüyü gibi gibi maddeleri içerisine çeker. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturur.
  • Jet hava dağıtımı teknolojisi hızlı hava salınımını mümkün kılar.
  • Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ enerji sınıfı ve R410A gaz özelliği ile çevre dostu bir performans yaratır. Ev ekonomisine katkıda bulunarak bütçenizi korumanıza yardımcı olur.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W yorumları arasında öne çıkan eksi noktası ise:

  • Son teknoloji donanımına rağmen dijital kontrol panelinin olmaması modern tasarımından eksi puan almasına neden olur.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W ve SRK25ZSP-W Farkları

Mitsubishi Trend SRK25ZSP-W klima, Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W modelinin bir alt tasarımı olarak karşınıza çıkar. İki cihaz arasındaki farklılıklardan biri BTU kapasiteleridir. SRK25ZSP-W klima toplamda 9000 BTU kapasiteye sahipken Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W modeli 12000 kapasitesiyle öne geçer. Her iki klima cihazı da inverter teknolojisiyle fark yaratmayı başarır. Fakat geniş alanlarda maksimum performans elde etmek isteyenlere Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W tasarımı önerilir.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W Cazip Fiyat Seçenekleri

Mitsubishi SRK35ZSP-W 12000 btu inverter klima fiyatları cep dostu aralıklar sunarak çok satanlar listesindeki yerini alır. Yüksek teknolojiye sahip Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W tasarımının uygun fiyatlarla buluşması modelin popüler klima seçeneklerinden biri olmasını sağlar. Kullanıcılar klima alışverişinde fiyat performans açısından verimli bir ürün alarak kazanç sağlamak ister.

Yıllara dayanan deneyimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, cep dostu fiyat aralıkları ile bu tür talepleri karşılamayı başarır. Mitsubishi SRK35ZSP-W fiyat seçenekleri selefleri ile karşılaştırıldığında ekstra kazanç sağlamanıza olanak verir. Ürünün uygun fiyat seçenekleri yüksek enerji sınıfı ile tamamlanır.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W klimanın düşük enerji tüketimi satın alma sürecinden sonra da ev ekonomisine katkıda bulunmayı hedefler. Cazip seçenekler sunan SRK35ZSP-W modeli sayesinde sadece ekonomik alışveriş fırsatı değil kolay kullanım özelliklerini de kazanmak mümkündür. Fonksiyonel tasarım detayları ile donatılan cihaz, modern teknolojisi sayesinde istenen görevleri anında yerine getirir.

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
Nem Alma:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   12.000 BTU
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Silver SRK35ZSP-W(S) 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaDaikin Sensira FTXF35A A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Silver SRK35ZSP-S A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Mitsubishi Trend SRK35ZSP-W A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Silver SRK35ZSP-W(S) 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaDaikin Sensira FTXF35A A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaMitsubishi Silver SRK35ZSP-S A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat14.999,00 TL
3 satıcı
12.920,00 TL
46 satıcı
14.990,00 TL
4 satıcı
13.850,00 TL
6 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Klima2. Popüler Daikin Klima6. Popüler Mitsubishi Klima
Ortalama Puan1 yorum1 yorum-
İnverterVarVarVarVar
İyonizerYokYokYokYok
Sabit HızlıYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Nem AlmaVarVarVarVar
Sadece SoğutmaYokYokYokYok
Yıkanabilir FiltreYokYokYokYok
SessizYokVarVarYok
MultiYokYokYokYok
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi--58 dB59 dB
Gaz TipiR32R410AR32R410A
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+-
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz