Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Seg

Seg R32 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Seg R32 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Ürün Özellikleri: İnverter, İyonizer, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 24.000 BTU, R32... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Seg Klimalar

Benzer Ürünler

Seg R32 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Hava iklimlendirme konusunda başarısını kanıtlamış olan SEG, üstün teknolojiler ile donattığı R32 24000 BTU klima modeli ile sıklıkla tercih edilir. Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip olan ürün işyeri, ev, ofis ve diğer yaşam alanlarında kullanılabilir.

24000 BTU değerine sahip olan klima modelleri, yüksek metrekareye sahip mekanlar için ideal bir üründür. İyonizer, nem alma, sessiz çalışma, inverter, yıkanabilir filtre ve enerji sınıfı özellikleri ile kullanıcıya pek çok avantaj sağlayan ürün, uygun fiyatı sayesinde birçok bütçeye hitap eder.

Özellikle dar alanlarda kullanmak için ideal olan klima, duvar tipi olduğundan alandan tasarruf etmeye de olanak sağlar. Gelişmiş iklimlendirme teknolojileri kullanılarak tasarlanan SEG R32 24000 BTU klima, günlük yaşamı her anlamda kolaylaştırarak daha keyifli bir boyuta taşır.

Batı’dan Doğu’ya pek çok farklı bölgede üst düzey bir verimlilik sunan ürün dört mevsim kullanılabilir. Hem ısıtma hem de soğutma konusunda mükemmel bir performans sunan Seg R32 klimayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Yüksek soğutma kapasitesine sahip olan ürün, özellikle yaz dönemlerinde yüksek sıcaklık sorunu olan bölgelerde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Yaklaşık 52 metrekare büyüklüğe sahip alanlar için idealdir.

Üst segmentte yer alan cihaz, fiyat performans ürünü olarak en çok beğenilen cihazlar arasında yer alır. Dış tasarım, teknik özellik ve fiyat olarak kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayan Seg R32 klima, yaşam kalitesini en üst seviyeye taşır.

Seg R32 24000 BTU Inverter Klima Görünümü

A++ Seg R32 Klimanın Sunduğu Avantajlar

Günlük yaşamda ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını kolay ve pratik bir yoldan karşılama imkanı sunan Seg R32 klima, sahip olduğu üstün teknolojiler ile kullanıcılardan tam puan alır.

Sessiz çalışma özelliği sayesinde özellikle evlerde; yatak odasında, genç odasında ya da çalışma odasında tercih edilebilen ürün, konforlu bir kullanım vadeder.

Ayrıca salon, mutfak ya da oturma odasında da kullanılabilen cihaz, minimal tasarımı sayesinde alandan tasarruf etmeye olanak sağlar. Kullanılan alanın her noktasında eşit ısıtma ve soğutma verimliliği sağlamak amacı ile doğru bir şekilde konumlandırılması gerekir.

Günün tüm yorgunluğunu ideal bir ısı derecesinde atmanıza olanak sağlayan klima, yaşamınızı daha konforlu ve keyifli bir boyuta taşır.

Enerji sınıfı ile de çevre dostu olan ürün, yüksek verimlilik sunarak hem çevreyi korur hem de daha az enerji tüketerek bütçenizden tasarruf etmenize destek olur.

A++ enerji sınıfına sahip olan Seg 24000 Inverter R32 klima, ideal ısıtma ve soğutma kapasitesi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verir. Ürün teknik donanımı ve dikkat çeken modern tasarımı ile pek çok kişinin beğenisini kazanır.

Fonksiyonel Tasarımıyla Dikkat Çeken Seg R32 Klima Modeli

Seg 24000 BTU klima, modern ve şık tasarımı ile birbirinden farklı yaşam alanları için tercih edilebilir. Duvar tipi olması sayesinde evlerde ya da diğer dış mekanlarda kullanılabilecek olan ürün, alandan tasarruf sağlar.

İdeal bir şekilde konumlandırılması sayesinde kullanılan alanının her noktasını eşit oranda ısıtır ve soğutur. Şık tasarımıyla dikkat çeken ürün, yaşam alanlarınıza modern bir hava kazandırır.

Özellikle geniş yaşam alanlarında maksimum bir verimlilik sunan cihaz, hem yaz hem de kış dönemlerinde ideal olan 20-28 aralığındaki ısı derecelerini kolay bir şekilde elde etmeye olanak sağlar.

Üstün teknolojiler kullanılarak tasarlanan ürün yaşam kalitenizi artırırken aynı zamanda klima kullanımını da daha keyifli ve konforlu bir hale getirir.

İşyeri ya da ev için tercih edebileceğiniz modelin kurulumu son derece kolay olup kısa sürede yapılır. Uzaktan kumandası sayesinde oturduğunuz ya da yattığınız yerden konforlu bir şekilde yönetebileceğiniz Seg R32 klimanın ısı derecesini dilediğiniz şekilde saniyeler içerisinde ayarlayabilirsiniz.

Kolay bir arayüze sahip olan uzaktan kumanda, keyifli bir kullanım vadeder. Nem alma özelliği sayesinde özellikle nemin yüksek olduğu bölgelerde daha kaliteli bir hava sunar. Yaşam alanları için ideal bir hava elde etmek için fazla nemin tahliye edilmesi sağlanır.

Seg R32 Klimanın Teknik Özellikleri

Pek çok konuda ihtiyaçlara cevap veren Seg R32 klima, hem donanım hem de tasarım özellikleri ile teknoloji severlerden tam puan alır. 24000 BTU klima modenin öne çıkan özellikleri şunlardır:

  • Ürünün filtresi çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Ayrıca toz tutma özelliği sayesinde ortamdaki alerjenleri temizler ve daha temiz hava sunar.
  • Pek çok kullanıcının en çok dikkat ettiği özelliklerden biri olan sessiz çalışma modu, Seg R32 klimada bulunur. Sessiz çalışma özelliği sayesinde ürün işyerinde, yatak odasında ya da çalışma odası gibi sessizliğin hakim olduğu alanlarda tercih edilebilir.
  • A++ enerji sınıfına sahip olan ürün hem ısıtma hem de soğutma modunda kullanılan enerjiden maksimum derecede tasarruf etmeye olanak sağlar.
  • Seg R32 klimanın yıllık soğutma güç tüketimi 436 kWh, ısıtma güç tüketimi ise 2553 kWh’dir. Soğutma çalışma aralığı 18-46 derece olup ısıtma çalışma aralığı ise 15-24 derecedir.

Seg R32 24000 BTU Klima ile R32 18000 BTU Arasındaki Farklar

Seg R32 24000 BTU klima modeliyle Seg R32 18000 arasında farklar bulunur. 24000 BTU klima daha geniş alanlar için tasarlanırken diğer ürün daha küçük yaşam alanları için tercih edilir.

Her iki üründe de sessiz çalışma, iyonizer ve nem alma özellikleri bulunur. Ürünler arasında tercih yaparken kullanılacak olan alanın metrekaresinin göz önünde bulundurulması gerekir.

Metrekaresi yüksek olan alanlarda düşük BTU değerine sahip ürün kullanılması ısıtma ve soğutma verimliliğinin düşük olmasına neden olur.

Seg R32 Klimanın Eksi ve Artı Yönleri

Seg R32 klima modelinin pek çok artı yönü bulunmakla beraber, eksi olan yönleri sınırlıdır. Hava iklimlendirme konusunda yüksek ısıtma ve soğutma verimliliği ile başarısını kanıtlamış olan Seg R32 klima, hem donanım hem de tasarım özellikleri ile beğeni kazanır. Ürünün artı ve eksi yönleri şunlardır:

  • Son derece avantajlı özelliklere sahip olan Seg R32 24000 BTU klima, hızlı soğutma ve ısıtma modu sayesinde yaşam alanlarını dakikalar içerisinde ideal derecelere ulaştırır.
  • Dayanıklı ve sağlam bir tasarıma sahip olan cihaz, üretiminde kullanılan kaliteli materyaller sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
  • Dünya üzerinde en gelişmiş hava temizleme teknolojilerinden biri olan iyonizer özelliği sayesinde yaşam alanınızdaki havanın temizlenmesini sağlayan klima, yaşam kalitenizi artırır.
  • Nem alma modu, havada bulunan fazla nemi tahliye ederek daha ferah bir ortamda vakit geçirmeye olanak sağlar. Nem alma modu ideal nem oranını sağlayarak terleme durumunu minimize eder.
  • Çok fazla eksi yönü bulunmayan ürünün dezavantaj sayılan tek yönü temizliğidir. Belli aralıklar ile ürünün uzman kişiler tarafından temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde temizlenmeyen ürünün performansında azalma görülebilir.

Klima almayı düşünüyorsanız ve yaşam alanınız standartların üzerinde büyüklüğe sahipse, Seg R32 24000 BTU modelini tercih edebilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için dilerseniz Seg 24000 Inverter R32 klima yorumları ve önerilerini inceleyebilirsiniz.

Seg R32 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
İyonizer:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   24.000 BTU
Gaz Tipi:   R32
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Seg R32 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz