Vestel

Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

26.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 04:13 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: senturkdtm.com

Vestel Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: İnverter, İyonizer, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 24.000 BTU, R410A... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
22.449,00 TL16.11.2023

En Ucuz Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatları

Tüm fiyatlar (3)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Vestel Klimalar
Benzer Ürünler

Vestel Flora Doğa 24 Inverter Klima

Geliştirdiği birbirinden kaliteli ürünleri ile dünyanın birçok noktasında hizmet veren Vestel, yaşam alanlarını yeni nesil teknolojilerle dolduran Vestel Flora Doğa 24 klimasıyla beğeni toplar.

Kurulduğu günden bu yana inovatif tasarımlarıyla fark yaratan marka, ev işlerini çok daha pratik bir şekilde tamamlamaya yardımcı olur. Vestel Flora Doğa 24 klima, güçlü yapısı ve özel fitreleri ile evin sıcaklığını kısa sürede konfor seviyenize getirir.

Cihazın güçlü motor tasarımı istediğiniz ortam ısısına kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda klimanın özel filtreleme sağlayan donanımı hava kalitesini de artırarak evinizde çok daha konforlu bir alan sunar.

Yeni nesil klimanın ortam koşullarını düzenleyen ve rahat hissetmenizi sağlayan filtreleri evinizdeki havayı tazeler. Böylece sizlere sadece ideal oda sıcaklığının ve temiz havanın tadını çıkarmak kalır.

Etkili performansının yanı sıra pratik kullanımıyla da dikkat çeken Flora Doğa 24 klima, akıllı yapısı sayesinde evde olmadığınız anlarda bile düzenleme yapabilmenizi sağlar. Bununla birlikte ürünün donanımında yer alan emniyet sistemleri güvenli bir kullanım kazandırır. Bu sayede olası problemler kısa sürede fark edilir ve cihazın kullanım ömrü uzar.

Yılın her döneminde ideal ortam sıcaklığı ve ferah bir hava sağlayan klimanın kullanışlı özellikleri kullanıcılarından tam not almayı başarır. Siz de evinizde Vestel Flora Doğa 24 modeline yer verebilir ve eşsiz bir deneyim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Vestel Flora Doğa 24 Klima Açık Görünümü

Vestel Flora Doğa 24 ile Yüksek Hava Kalitesi

Dışarıda hava koşulları ne olursa olsun evinizde istediğiniz ortamı yaratmanızı sağlayan Flora Doğa 24, kaliteli motor yapısı sayesinde kısa sürede etkili çözümler sunar. Isıtma ve soğutma performansı ile beklentileri karşılayan cihaz, aynı zamanda özel filtreleme sistemiyle hava kalitesinin de yükselmesine yardımcı olur.

Cihazın donanımında yer alan catechin filtre özelliği evinizdeki hava kalitesini yükseltmek için rahatlatıcı etkiye sahip catechin özünü kullanılır. Yeşil çay yapraklarından elde edilen bu bitki özü sayesinde ortamdaki havanın dinginliği ve konforu istediğiniz seviyelere getirilir.

Modelin donanımında yer alan iyonizer filtre, enerjik hissetmenizi sağlamak için ortamdaki havanın iyon moleküllerini negatif ağırlıklı olarak düzenler. Araştırmalar negatif iyon yüklü moleküllerin ağırlıklı olduğu bir ortamın daha enerjik ve güçlü hissettirdiğini ortaya koyar. Her alanda en iyi sonuçları elde etmeniz için kendisini sürekli olarak geliştiren Vestel, negatif iyon üreten klima modelini sizlere sunar.

Evinize farklı bir hava kazandıran model, özel filtreleme sistemleri sayesinde birçok ihtiyacınızı aynı anda karşılar. Yenilikçi klima modeliyle birlikte sizlere temiz ve konforlu ortamın keyfini sürmek kalır.

Vestel Flora Doğa 24 Teknik Özellikleri

En ideal ortam koşullarını sağlamak için geliştirilen Vestel Flora 24 klima, yeni nesil donanım özellikleri ile eşsiz bir deneyim sunar. Cihazın etkili performansındaki en önemli kriterlerden bir tanesi Dijital DC Inverter Teknolojisi’dir.

Bu teknolojinin akıllı yapısı oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılar ve klimanın çalışma hızı ortam koşullarına bağlı olarak düzenlenir.

Son derece etkili çözümler sunan klima modeli, yüksek enerji tasarrufuyla birlikte sessiz ve dengeli bir çalışma sağlar. Cihazın 24000 BTU enerji kapasitesi yılın her döneminde istediğiniz sonuçları kolayca elde etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda A++ enerji sınıfında bulunan ürün bütçe ve çevre dostu tasarımıyla kullanıcılarından tam not almayı başarır.

Flora Doğa Inverter 24 A++ klima modeli +46 derecede soğutma ve -10 derecede ısıtma işlemini gerçekleştirebilir.

Kişisel kullanımda yüksek verim elde edilmesi için cihazın farklı çalışma modları bulunur. Uyku modu ve turbo çalışma özellikleri sayesinde ortam koşulları günün her saatinde istediğiniz düzeyde tutulur. Bu özelliklerin bir diğer kazanımı ise cihazın gereksiz güç harcamasının önüne geçmesidir.

Yeni nesil klima modeli, çift ışıklı LCD kumandaya ek olarak Wi-Fi desteği sayesinde akıllı telefon ve tabletlerden de kolayca kontrol edilebilir. Böylece klimanızı yönetmek için evde olmanıza gerek kalmaz. Evinizde istediğiniz konfor seviyesini dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Vestel Flora Doğa 24 Klima Kapalı Görünümü

Vestel Flora Doğa 24 ile Maksimum Konfor

Güçlü donanımı ile kısa sürede ortam koşullarını düzenleyen Vestel Flora Doğa Inverter 24 A++ klima, hava kalitesini yükseltirken pratik kullanımıyla da kolaylık sağlar. Cihazın fark yaratan özelliklerinden bir tanesi olan nem alma fonksiyonu, ortamdaki havanın ferahlamasını destekler. Fonksiyon devreye girerek dışarıdaki nemin yoğun olduğu havayı süzer ve konforlu bir deneyim elde etmenize yardımcı olur.

Bununla birlikte odanın konfor seviyesinin dilediğiniz gibi kalması için modelin donanımındaki restart özelliğini kullanabilirsiniz. Bu fonksiyon sayesinde elektrik kesintisi yaşadığınızda cihazı tekrardan ayarlamanıza gerek kalmaz. Cihazın akıllı yapısı sıcaklık değerlerini hafızasına kaydeder ve elektrik geldiğinde çalışmaya otomatik olarak kaldığı yerden devam eder.

Modelin fark yaratan bir diğer özelliği uyku modudur. Uyurken rahatsız olmamanız için hava akımı ve oda sıcaklığı özel olarak düzenlenir. Siz uyku keyfinizi deliksiz bir şekilde yaşarken cihaz 6 saat sonra otomatik olarak kapanır.

Her alanda maksimum konfor elde etmeniz için klimanın toz filtresi çıkarılabilir tasarıma sahip olarak sizlere sunulur. Ortamdaki toz, tüy gibi partikülleri filtreleyen yapıyı kolay bir şekilde çıkarabilir ve belirli aralıklarla temizleyerek yüksek performans elde etmeye devam edebilirsiniz. İdeal sıcaklık, yüksek hava kalitesi ve pratik kullanımı bir arada sunan yenilikçi klima modeliyle farkı her kullanımda hissedebilirsiniz.

Vestel Flora Doğa 24 Artı ve Eksi Özellikleri

Evinizde istediğiniz koşulları oluşturmanızı sağlayan Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU klima, bazı artı ve eksi özellikleriyle ön plana çıkar. Cihazın dikkat çeken özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Modelin turbo çalışma modu ani ısınma veya serinleme ihtiyacınız olduğunda ortamı oldukça kısa sürede istediğiniz sıcaklık seviyesine getirir.
  • Cihazın donanımında yer alan Defrost özelliği klimada buzlanma oluşumunu otomatik olarak algılar ve hemen çözer. Böylece buzlanmanın yol açabileceği performans kaybının önüne geçilir.
  • Ürünün iç ünitesindeki ısı plakalarının kuru tutulması için gaz söndürme emniyeti bulunur. Otomatik olarak temizlenen iç ünite sayesinde zararlı mikroorganizmaların oluşumu engellenir.
  • Klimanın toz filtresi kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Bununla birlikte filtrenin manuel olarak temizlenmesi ürünün eksi özellikleri arasında yer alır.
  • Modelin donanımında yer alan sensörler çalışma koşullarını ve fonksiyonların durumunu otomatik olarak kontrol eder. Kontrol sırasında herhangi bir hata tespit edilmesi durumunda klima sizi uyararak kendini koruma moduna alır.

Vestel Flora Doğa 24 ile Flora Doğa 18 Arasındaki Farklar

Vestel Flora Doğa 24 klima, Flora Doğa 18 modelinden BTU kapasitesi ile ayrılır. Flora Doğa 24 24000 BTU kapasitesiyle oldukça geniş alanların üstesinden bile kolayca gelir. Flora Doğa 18 modelinin filtreleme özellikleri de bu kapasiteye bağlı olarak Flora Doğa 24 klimanın etki alanından daha dar bir bölümü kapsayabilir. Tasarımlarındaki ufak detaylar da iki modeli birbirinden ayırır. Detaylı bilgi için Flora Doğa 24 yorum bölümünü inceleyebilir ve ürünler arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
İyonizer:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   24.000 BTU
Gaz Tipi:   R410A
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

24000 BTU Klima Beyaz Klima A++ Klima Split Klima İyonizer Klima İnverter Klima Sessiz Klima

Ürüne puan ver

Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAltus ALK 2420 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 24320 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Vestel Flora Doğa 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora 24 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaAltus ALK 2420 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 24320 A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 26.999,00 TL
3 satıcı
Fiyat YokFiyat YokFiyat Yok
Popülerlik6. Popüler Vestel Klima---
Ortalama Puan-1 yorum1 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizerVarVar--
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVarVarVar
SessizVarVar-Var
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri24.000 BTU24.000 BTU24.000 BTU24.000 BTU
Ses Seviyesi--65 dB65 dB
Gaz TipiR410A--R410A
Isıtma Enerji SınıfıA+-AA
Soğutma Yıllık Tüketim--372 kWh-
Isıtma Yıllık Tüketim--1794 kWh-
Enerji SınıfıA++--A++
Enerji Sınıfı--A++-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Enerji Sınıfı-A++--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı