Vestel

Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi Klima

En Popüler Klima(1 yorum)
Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

10.799,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 10:54% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

, 9 taksit

StoktaSatıcı: senturkdtm.com

Vestel Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: İnverter, İyonizer, Wi-Fi, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Sessiz, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 12.000 BTU... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (18)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Vestel Klimalar
Benzer Ürünler

Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ Wi-Fi 12000 BTU Duvar Tipi Klima

Yerli marka Vestel’in üstün teknolojileriyle ürettiği Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi klima, yazın kavurucu sıcaklarını hiç hissetmeyeceğiniz ferah ve serin bir ortam vadeder.

Yaşam alanlarını etkili ve homojen bir şekilde iklimlendirmek isteyenlerin beklentilerine üst düzeyde cevap veren ve Vestel’in Flora Doğa R32 serisinden olan Flora Doğa Inverter 122 A++ Wi-Fi klima, bunaltıcı yaz günlerini çok kısa sürede ilkbahar aylarının serinliğine dönüştürebilir.

Yüksek BTU kapasitesi ve fonksiyonel özellikleri ile çok yönlü serinleme olanağı sunan duvar tipi Vestel Flora Doğa Inverter klima, aynı zamanda enerji tasarrufu sunar ve ortamınızı istediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz oranda serinleterek sizin için konforlu yaşam alanları yaratır.

Üstün teknolojilerle donatılmış olan cihaz; aynı zamanda sahip olduğu toz filtresi, Catechin filtresi, iyonizer filtre, nem alma fonksiyonu, Wi-Fi, Turbo modu, uyku modu gibi pek çok üstün özelliğiyle işlevsellik sunar.

Vestel Flora Doğa klima, sadece yazın serinlemek için değil, kışın ısınmak için de kullanabileceğiniz çok yönlü bir üründür.

Sınıfının öne çıkan modellerinden biri olan bu inverter klima, son derece sessiz çalışır ve varlığı ile sizi rahatsız etmez.

Uzun yıllar size hizmet edecek olan ve zarif tasarımı ile bulunduğu alana yakışan Vestel Flora Doğa klimayı ihtiyacınıza uygun olarak dört mevsim, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Vestel Flora Doğa Inverter 122 Önden Görünüm

12000 BTU Soğutma Kapasiteli Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi Klima Özellikleri

12000 BTU soğutma kapasitesi ile tüm ortamınızı eşit oranda ve etkili bir biçimde serinleten Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi 12000 BTU duvar tipi klima, A enerji sınıfı ısıtma ve soğutma performansı ile ısıtmada A+, soğutmada ise A++ enerji tasarrufu sağlar.

Cihaz, enerji tasarrufu modu ile bütçenizi korumaya yardımcı olurken otomatik sıcaklık kontrolü özelliği ile ortam ısısının stabil kalmasını sağlar. Son derece yüksek bir sezonsal verimlilik sunan Vestel Flora Doğa İnverter 122 klimanın soğutmadaki SEER (sezonsal verimlilik) değeri 6.5, ısıtmada SCOP (sezonsal verimlilik) değeri ise 4’tür.

Klimanızın sıcak yaz aylarındaki soğutma modu çalışma sıcaklığı maksimum +46 derece olarak gerçekleşirken soğuk havalardaki ısıtma modu çalışma sıcaklığı minimum -10 derece olarak gerçekleşir.

Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++, ultra sessiz çalışma özelliği sayesinde size ortamınızı gürültüsüz olarak iklimlendirme konforu sunar.

Hızlı ısınma ve serinleme ihtiyacı için Turbo çalışma fonksiyonuna sahip olan klimanın Turbo fan hızı sayesinde klimanız ortamınızı hızlı bir şekilde istediğiniz sıcaklık değerine getirir.

Dijital DC Inverter teknolojisi ile donatılan Vestel Flora Doğa klimanın ortam sıcaklığındaki anlık değişimleri otomatik olarak algılayan Inverter sistemi, klimanın çalışma hızını oda sıcaklık değişimlerine uygun bir şekilde otomatik olarak ayarlamasını sağlar.

120° Square Wave DC inverter sistemlerle karşılaştırıldığında daha yüksek enerji tasarrufu, daha dengeli ve sessiz çalışma performansı sağlar.

Nem Alma Fonksiyonu ve Otomatik İç Ünite Temizliği

Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi 12000 BTU duvar tipi klima ile dış ortamdaki hava nasıl olursa olsun yaşadığınız ortamın havası tam istediğiniz gibi kalır.

Cihazınız, ortamdaki fazla nemi alarak odanın havasının daima ferah kalmasını sağlar. Dış ortamlardaki hava koşullarının nem sebebiyle yoğunlaşmış etkisinin hafifletilmesine yardımcı olan klima, size çok daha konforlu ve rahat nefes alınabilir bir ortam yaratır.

Nem alma fonksiyonu sayesinde nem oranının aşırı derecede yüksek olduğu sahil kenarı bölgelerde bulunan kapalı ortamlardaki nem seviyesi hızlı bir şekilde düşürülür ve ortam istenilen en ideal konfor seviyesine getirilir.

Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi 12000 BTU duvar tipi klima, soğutma ve nem alma işlemlerinin ardından iç ünitedeki ısı plakalarını otomatik olarak kurutur.

Bu sayede bakteri ve buna benzer mikroorganizmaların oluşmasına ortam hazırlaması muhtemel su damlalarının, nemin iç ünite üzerinden uzaklaştırılması ve iç ünitenin otomatik olarak temizlenmesi sağlanır.

Bu üstün fonksiyonlar sayesinde Vestel klimanız hem ilk günkü performansı ile çalışmaya çok daha uzun ömürlü bir şekilde devam eder.

Vestel Flora Doğa Inverter 122 Nem Alma Modu

Vestel Flora Doğa Inverter 122 Filtrelerindeki Avantajlar

Klimanızdaki filtrelerin temizliğini yetkili servis çağırmaya gerek kalmadan kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Size tüm gün sıcaklık ve konfor sunan Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi klima özellikleri arasında yer alan toz filtresi sayesinde, cihazınız havadaki tozları, tüyleri ve partikülleri filtreleyerek soluduğunuzu ortam havasının kirlerden arındırılmasına yardımcı olur.

Klimanızın toz filtreleri zamanla kirlenir. Filtreleri temizlemek için öncelikle cihazınızın elektriğini sigortadan kesmeniz gerekir.

Daha sonra filtreleri çıkarıp süpürge ile temizleyebilir, çok kirli ise yıkanabilir özellikteki toz filtresini ılık su ile yıkayıp doğal olarak kuruttuktan sonra tekrar yerine takabilirsiniz.

Filtreyi taktıktan sonra ön paneli ıslak ve hafif deterjanlı bir bezle silebilirsiniz. Klimanız toz filtresi ile havanızı temizlerken catechin filtresi ile de ortam havasını güzelleştirir.

Evinizin rahatlığını etkileyen en önemli unsur ise havasıdır. Vestel klima, soluduğunuz havanın değerini artırmak için rahatlatıcı etkiye sahip catechin özünü kullanır.

Yeşil çay yapraklarının özünden elde edilen catechin aroması ile evinizin rahatlığını ve dinginliğini doya doya yaşayabilirsiniz.

Catechin filtresi aynı zamanda, sigara dumanı, ağır yağ ve yemek kokuları gibi kirleticileri de üzerinde toplayarak ortam havasının kalitesini arttırır.

Vestel Flora Doğa Inverter 122 İyonizer Filtresi Faydaları

Soluduğunuz havada, hem negatif hem de pozitif elektrik yüklü iyon molekülleri birlikte bulunur. Kendinizi enerjik, zinde ve güçlü hissetmeniz için negatif iyon yüklü temiz havaya ihtiyacınız vardır.

Vestel Flora Doğa İnverter klimanın sahip olduğu İyonizer filtresi sayesinde derin bir nefes alın ve enerjinizi daima yüksek tutun.

Klimanızda bulunan İyonizer filtresi; doğada, ormanlarda ve dağlarda bulunan iyonların tazeleyici etkisini evinize taşıyarak ferah bir esinti bırakır. Yaşam alanlarınızın havasını yenileyerek, sizi rahatlatır.

Negatif iyon üreten klimanız sayesinde ortam havasının enerjisi değiştirilirken aynı zamanda pozitif yüklü kirleticilere tutunan iyonlarla hava kalitenizin daha fazla iyileştirilmesi sağlanır.

Böylece size sadece temizlenmiş ve tazelenmiş havanın keyfini sürmek kalır. İyonizer işlevini tek bir tuşa basarak devreye alabilir ve yine tek bir tuşa basarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Vestel Flora Doğa Inverter 122 İyonizer

Vestel Flora Doğa Inverter 122’yi Wi-Fi ile Kontrol Edin

Evinizin ortam sıcaklığını dışarıdan eve döndüğünüzde dilediğiniz seviyede bulmak, artık imkansız bir şey değil! Wi-Fi özelliğine sahip yeni nesil Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi 12000 BTU duvar tipi klima sayesinde ev veya ofisinize henüz ulaşmadan ortam sıcaklığını dilediğiniz seviyeye kolayca getirebilirsiniz.

Akıllı telefonunuz veya tabletinizle kuracağınız Wi-Fi bağlantısı sayesinde uzaktan kontrol imkanı sunan klimanızı uzaktan kumandasına ihtiyaç duymadan istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

İşten çıkarken ya da alışverişten dönerken akıllı telefonunuzdaki Evin Aklı uygulamasını kullanarak uzaktan klimanızı çalıştırabilir ve eve döndüğünüzde evinizi arzu ettiğiniz en ideal sıcaklıkta bulabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan bu uygulamaya internet üzerinden ulaşabilir, kurulum adımlarını ürününüz ile birlikte gelen kılavuz üzerinden takip edebilirsiniz.

(Klimanızı Wi-Fi ile uzaktan yönetmek için ortamda kablosuz internet ve internet erişimi olan akıllı cihazlar olmalıdır.)

Vestel Flora Doğa Inverter 122 Wi-Fi Modu

Vestel Flora Doğa 092 Duvar Tipi Klima ile Vestel Flora Doğa Inverter 122 Klima Arasındaki Farklar

Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi klima, bir önceki model olan 9.000 BTU kapasiteli Vestel Flora Doğa 092 duvar tipi klimadan, 12.000 BTU soğutma ve 13.000 BTU ısıtma kapasitesi ile ayrılır.

Bir önceki modele kıyasla daha büyük bir alanda iklimlendirme sağlayan Vestel Flora Doğa Inverter 122 klima ile tasarımı ve boyutları aynı olan Vestel Flora Doğa 092 Duvar Tipi Klima modelinde tüm temel işlevlerin yanı sıra gelişmiş fonksiyonlar da aynıdır.

Vestel Flora Doğa Inverter 122 Açık Görünüm

Vestel Flora Doğa Inverter 122 İnverter Klimanın Artı ve Eksi Yönleri

Vestel Flora Doğa klima; akıllı fatura, aktif enerji kontrolü, günlük programlama, buz çözme, otomatik fan hızı ve yapay zeka özellikleri gibi gelişmiş özellikleri ile öne çıkar.

Ürünün temel özellikleri arasında yer alan Auto Restart, yüksek enerji tasarrufu, zamanlayıcı, uyku modu ve ayarlanabilir fan özelliği, cihazınızı çok yönlü olarak kullanmanızı sağlar.

Klimanızda bulunan hata teşhis ve otomatik koruma fonksiyonu klimanızı koruyan önemli özelliklerden biridir. Klima üzerinde yer alan hassas sensörler tarafından çalışma sırasında klimanın fonksiyonları ve çalışma koşulları sürekli olarak kontrol edilir.

Bu kontroller sırasında herhangi bir sorun tespit edilirse klima otomatik olarak koruma moduna geçer ve sizi uyararak sorunla ilgili bilgi verir.

Bu klima, orta ölçekli bir alanı iklimlendirmekte son derece başarılıdır. Ancak daha büyük alanların iklimlendirilmesi için daha yüksek BTU kapasiteli Vestel klima modellerini inceleyebilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıran ve konfor sunan bu üstün özelliklere sahip klima hakkında kullanıcı deneyimine dayalı bilgi edinmek, klimanın artı ve eksi yönlerini daha detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız, klimayı daha önce satın alan kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı Vestel Flora Doğa İnverter 122 A++ Wi-Fi klima yorum bölümüne göz atabilirsiniz.

Siz de bu mükemmel klimaya sahip olmak istiyorsanız ürünü bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
İyonizer:
Wi-Fi:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Sessiz:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   12.000 BTU
Ses Seviyesi:   52 dB
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   180 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   805 kWh
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
  • ZE6 yorum
    65 beğeni
    Zeki tunç E.Muğla28 Haziran 2021
    Öncelikle ücretsiz kurulum olmasına ragmen servis azot temizliği ve ,kurulu alt yapıya ragmen montaj için çesitli bahanelerle para istiyor , yaklasık 400-750 tl arası, Ürün iyi sayılır ,ses yapıyor ancak makul seviyede actıktan 5 dakika sonra içerisini ciddi anlamda serinletiyor, ayrıca turbo modu var bu modda daha hızlı serinletiyor, r 32 gazı cevre dostu ve daha cabuk sogutuyormus, wifi var ama henüz denemedimfiyata bakınca herseye ragmen fiyatına göre en iyi 2-3 secenekten. Biri vestel klima.

Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Prime 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
 Vestel Flora Doğa Inverter 122 A++ WiFi 12000 BTU Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Plus 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaBaymak Elegant Prime 12 A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 12325 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
Fiyat 10.799,00 TL
25 satıcı
12.500,00 TL
16 satıcı
12.642,90 TL
24 satıcı
11.698,00 TL
43 satıcı
Popülerlik1. Popüler Klima9. Popüler Klima3. Popüler Baymak Klima3. Popüler Klima
Ortalama Puan1 yorum20 yorum5 yorum5 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizerVarVar--
Wi-FiVar---
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVar-Var
SessizVarVarVarVar
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU12.000 BTU
Ses Seviyesi52 dB53 dB54 dB59 dB
Gaz TipiR32-R32R32
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim180 kWh201 kWh184 kWh186 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim805 kWh1189 kWh913 kWh875 kWh
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı