Vestel

Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima

En Popüler 2. Klima
Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima
BTU seçenekleri:

24 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.145,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 13:37% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 25+ adet3 iş günüSatıcı: N11/gunyol-vestel-yob

Ürün Özellikleri: İnverter, İyonizer, Wi-Fi, Nem Alma, Yıkanabilir Filtre, Tipi: Duvar Tipi (Split), BTU Değeri: 18.000 BTU, Ses Seviyesi: 55 dB... Devamını gör

204 TL fark ile Vestel yetkili satıcı seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (17)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Vestel Klimalar
Benzer Ürünler

Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima

Akıllı teknolojileri ile dikkat çeken ve evlerdeki yaşamı kolaylaştırmayı hedefleyen Vestel, kullanıcılara üstün kalitede ürünler sunar.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi klima modeli, ev içerisindeki havayı dengelemeyi ve kullanıcılara her zaman arzu ettikleri temiz havayı sunmayı hedefler.

Kullanışlı fonksiyonları ve dikkat çekici teknik özellikleri ile kullanıcıların takdirini toplamayı başaran Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klima, çok daha konforlu bir ev ortamı oluşturmak konusunda da yardımcı olur.

Teknolojik özellikler ile donatılan Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 klima, aynı zamanda Wi-Fi ile kontrol edilebilmesi ile de beğeni toplar.

Böylece evinizde yer alan klimayı dışarıdan da kontrol etmek ve ortamın sıcaklığını her zaman dilediğiniz seviyede bulmak da mümkün hale gelir.

Aynı zamanda yeşil çay yapraklarından elde edilen catechin özünün kullanıldığı filtre sayesinde ev içerisinde her zaman rahatlatıcı bir havaya sahip olmak ve ev içerisinde daima huzurlu hissetmek de mümkündür.

Siz de Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi 18000 BTU duvar tipi klima modelini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebilir, evinizde yepyeni bir klima deneyimi yaşayabilir ve en avantajlı fiyatları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Önden Görünüm

Vestel Flora Doğa Inverter 182 ile Evinizin Havasını Programlayın

Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 model klima; evinizin havasını dilediğiniz an, dilediğiniz seviyede tutmanıza yardımcı olur. Ürünün sunduğu teknolojik detayların başında gelen Wi-Fi özelliği, evinizde yer alan klimayı dilediğiniz lokasyondan kontrol edebilmeye olanak tanır.

Böylece gireceğiniz ortamın sıcaklığını nerede olursanız olun dilediğiniz seviyeye ayarlama ve eve girdiğinizde sıcacık ya da serin bir ortama adım atma şansı yakalarsınız.

Akıllı telefonunuz ya da tabletinize indirebileceğiniz Vestel Evin Aklı uygulamasını telefonunuza indirerek kolayca kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde eviniz ya da ofisinizi her zaman ferah ve belirli bir sıcaklık seviyesinde tutmanız da mümkün olur.

Bu özellik aynı zamanda klimayı çok daha güvenle kullanmanız konusunda da yardımcı olur. Klimanızı açık bırakmamanız gereken bir durum ile karşılaştığınızda akıllı telefonunuz ya da tabletiniz aracılığı ile kolayca klimayı kapatabilirsiniz.

Vestel marka Flora Doğa Inverter 182, aynı zamanda toz filtresi sayesinde havada yer alan toz ve tüy gibi partikülleri filtrelemek konusunda da yardımcı olur.

Bu sayede ev ya da ofisinizin havası her zaman temiz ve ferah bir hale gelir. Aynı zamanda bu filtrelemeyi yapmaya yarayan toz filtresini temizlemenin oldukça pratik olması ve belli aralıklarla kolayca temizlenebilmesi de ürünün dikkat çeken özellikleri arasında yer alır.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Toz Filtresi

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Öne Çıkan Teknolojik Özellikleri

Vestel marka duvar tipi klima modelini seleflerine oranla öne çıkaran birçok teknolojik özellik bulunur. Bu özellikler sayesinde hem ürün çok daha kullanışlı bir hale gelir hem de ev ya da ofis içerisindeki hava her zaman dilediğiniz tazelikte olur.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 model duvar tipi klimanın öne çıkan teknolojik özellikleri arasında Catechin Filtre özelliği yer alır. Yeşil çay yaprakları kullanılarak elde edilen catechin özünün kullanıldığı bu filtre sayesinde ev ya da ofis içerisinde her zaman rahatlatıcı bir havaya ulaşmak da mümkün hale gelir.

Özellikle yorgun geçen günler sonrasında evinizde huzurlu birkaç saat geçirmek istediğinizde Catechin Filtre özelliği imdadınıza yetişir. Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klimanın özellikleri arasında yer alan iyonizer filtre de kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır.

İyonizer filtre özelliği sayesinde kişilerin daha dinç hissetmesine yardımcı olan negatif yüklü iyon molekülleri ortama salınır. Böylece pozitif yüklü kirleticilere tutunan iyonlar ile hava kalitesinin iyileşmesi sağlanırken aynı zamanda da ev ya da ofis içerisindeki havanın enerjisi yenilenmiş olur.

Nem alma fonksiyonu da Vestel marka duvar tipi klimanın öne çıkan teknolojik özellikleri arasında kendisini göstermeyi başarır. Bu özellik sayesinde oda içerisindeki fazla nem alınarak ortamın her zaman istediğiniz nem seviyesinde olmasını sağlar. Böylece yaşam alanlarınız çok daha konforlu hale gelir.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Nem Alma Modu

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Teknik Detayları

Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 model duvar tipi klima, sunduğu gelişmiş teknik özellikler sayesinde de beğeni toplamayı başarır. Vestel marka klimanın özellikleri arasında turbo çalışma fonksiyonu yer alır.

Bu fonksiyon sayesinde ortamı hızlı bir şekilde ısıtma ya da soğutma ihtiyacı duyduğunuzda klimanız turbo bir şekilde ısıtma ya da soğutma işlemini gerçekleştirir.

Böylece istediğiniz an, istediğiniz sıcaklık seviyesine sahip bir ortamda vakit geçirmeniz de mümkün hale gelir. Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima modelinin Dijital DC Inverter sistemi ise oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılar ve odanın sıcaklık durumuna göre klimanın çalışma hızını ayarlamasına yardımcı olur.

Bu özellik aynı zamanda 120° Square Wave DC inverter sistemlere kıyasla daha fazla enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olurken sessiz ve dengeli çalışan bir klima deneyimi de sunar.

Hata teşhis ve otomatik koruma fonksiyonu da Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klimanın öne çıkan teknik özellikleri arasında yer alır.

Klimanın çalıştığı anlarda ürünün üzerinde yer alan sensörler sayesinde çalışma koşulları sürekli olarak kontrol edilir. Bu kontroller sırasında herhangi bir aksaklık tespit edilmesi durumunda ise klima otomatik olarak koruma moduna geçer, sizi uyarıyor ve saptanan durum ile ilgili bilgi verir.

Bu sayede cihaz, daha güvenli bir şekilde çalışır. Gaz söndürme emniyeti sayesinde ise soğutma ve nem alma işlemleri sonrasında ısı plakaları otomatik olarak kurutularak bakteri oluşumu minimuma iner.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Wi-Fi Özelliği

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Klima Artı ve Eksi Özellikleri

Ortam içerisindeki hava kalitesini her zaman yüksek tutmayı hedefleyen Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klima, bazı artı ve eksi özellikleri ile de dikkat çeker. Ürünün kullanıcı deneyimini kolaylaştıran artı özellikleri ve geliştirilebilir noktada olan eksi özellikleri şu şekilde öne çıkar:

  • Ürün, oldukça yüksek ve düşük sıcaklıklardaki çalışma performansıyla öne çıkar. +46 derecede soğutma ve -10 derecede ısıtma işlemlerini gerçekleştiren Vestel Flora Doğa Inverter 182 model klima, ekstrem durumlarda dahi ortam sıcaklığını istediğiniz seviyede tutmanızı sağlar.
  • Ürün pratik kullanımı ile de dikkatleri çeker. Ortamdaki toz ve tüyleri hapsederek daha temiz bir havaya sahip olmanızı kolaylaştıran Vestel klimanın filtresi, kolayca çıkarılıp yıkanabilir. Böylece uzun ömürlü bir kullanım sağlanır.
  • Vestel Flora Doğa Inverter 182 model duvar tipi klima, A++ enerji sınıfına dahil olmasıyla da dikkatleri çeker. Bu sayede enerjiden tasarruf ederek bunu faturaya yansıtmak mümkün olur. Bu özellik ürünün doğa dostu olduğunu da gösterir.
  • Ürünün maksimum 19000 BTU ısıtma kapasitesi ve maksimum 18000 BTU soğutma kapasitesine sahip olması da Vestel marka klimayı kullanışlı kılan özellikler arasında yer alır.
Vestel Flora Doğa Inverter 182 Açık Önden Görünüm

Vestel Flora Doğa Inverter 182 Klima Fiyat Seçenekleri

Vestel Flora Doğa Inverter 182 duvar tipi klima modeli; fiyatı, kalitesi ve sunduğu teknolojik özellikler göz önünde bulundurulduğunda seleflerine oranla ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile kullanıcıya sunulur.

Bulunduğunuz ortamda her zaman ferah ve taze bir hava sunmayı başaran Vestel marka Flora Doğa Inverter 182 model klima, teknik donanımları ile de kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 fiyat seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyerek bütçenize en uygun ürünü tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda ürünün piyasa fiyatlarını karşılaştırarak Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi klima en ucuz fiyat seçeneklerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı deneyimi gözetilerek ve teknolojik özellikler ile donatılarak üretilen Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima modelinin program bilgileri ve kullanım detaylarını, kullanım kılavuzu içerisinden incelemek mümkündür.

Klimanız için gerekli ayarlamaları bu kullanım kılavuzu sayesinde rahatça yapabilir, rahatlatıcı ve ferah bir havaya sahip ortamların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Şık tasarımı ile de beğeni toplamayı başaran Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima, hemen her alana kolayca uyum sağlaması ile de tercih sebebi haline gelir.

Siz de şık tasarımı, göz alıcı mat beyaz rengi ve kullanıcı dostu teknik özellikleri ile göz dolduran Vestel Flora Doğa Inverter 182 klima modelini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Dönemsel indirim ve kampanyalar ile ürüne oldukça uygun fiyatlarla ulaşma şansı da yakalayabilirsiniz. Modelin teknik detaylarını ve Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ Wi-Fi klima yorumları arasından kullanıcı deneyimlerini dikkatli şekilde inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima Fiyat Analizi

Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima Özellikleri

İnverter:
İyonizer:
Wi-Fi:
Nem Alma:
Yıkanabilir Filtre:
Tipi:   Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri:   18.000 BTU
Ses Seviyesi:   55 dB
Gaz Tipi:   R32
Isıtma Enerji Sınıfı:   A+
Soğutma Yıllık Tüketim:   285 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim:   1400 kWh
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi Klima İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora Doğa 18 R32 A++ 18000 BTU Duvar Tipi Inverter KlimaDemirdöküm Kion 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WiFi 18000 BTU Duvar Tipi KlimaArçelik Ekolojik 18325 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaVestel Flora Doğa 18 R32 A++ 18000 BTU Duvar Tipi Inverter KlimaDemirdöküm Kion 18 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Fiyat 14.145,00 TL
24 satıcı
15.398,95 TL
55 satıcı
Fiyat Yok 16.140,00 TL
27 satıcı
Popülerlik2. Popüler Klima7. Popüler Klima-2. Popüler Demirdöküm Klima
Ortalama Puan1 yorum2 yorum
İnverterVarVarVarVar
İyonizerVar-Var-
Wi-FiVar---
Nem AlmaVarVarVarVar
Yıkanabilir FiltreVarVarVar-
Sessiz-VarVar-
TipiDuvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)Duvar Tipi (Split)
BTU Değeri18.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU18.000 BTU
Ses Seviyesi55 dB60 dB52 dB60 dB
Gaz TipiR32R32R32R32
Isıtma Enerji SınıfıA+A+A+A+
Soğutma Yıllık Tüketim285 kWh250 kWh285 kWh250 kWh
Isıtma Yıllık Tüketim1400 kWh1270 kWh1400 kWh1270 kWh
Enerji Sınıfı--A++A++
Enerji Sınıfı-A++-A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı