İnverter Klima

İnverter Klima Fiyatları

1.169 farklı İnverter Klima için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Özelliklerİnverter
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 49 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Özelliklerİnverter
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.169)

Yer Kliması 12000 BTU Klima Seg 12000 BTU Klima 12000 BTU İnverter Klima 18000 BTU Klima Seg 12000 BTU İnverter Klima 18000 BTU İnverter Klima 24000 BTU İnverter Klima 24000 BTU Klima Mitsubishi 12000 BTU Klima Mitsubishi 18000 BTU Klima Arçelik 12000 BTU İnverter Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

İnverter Klima Sıkça Sorulan Sorular

İnverter Klima

Klasik modellere göre enerjiyi daha verimli kullanma imkanı sunan inverter klima, yaşam alanlarını iklimlendirmek için tercih edilen modeller arasında yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen modeller, aradığınız özellikteki cihazı bulmanızda size kolaylık sağlar. Küçük yaşam alanları için tasarlanan klimalar kompakt tasarımları ile dikkat çekerken daha büyük yaşam alanları için tasarlanan modeller dekoratif detaylar da sunar. Cazip fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanan en ucuz inverter klima seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan yaşam alanlarınızda ferahlığa kavuşabilirsiniz. Siz de yaşam alanlarının havasının kaliteli ve konforlu olmasını sağlayan en iyi inverter klima modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Seçiminizi inverter klima kampanya fırsatlarından yana kullanarak da avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Eviniz ya da ofisiniz için arayışınız varsa inverter klima Akakçe’den uygun fiyatlarla bulunabilir.

İnverter Klima Nedir?

Günümüzde iklimlendirme araçlarına merak duyanlar tarafından, “İnverter klima nedir?” sorusu sıklıkla sorulur. İnverter donanımı kompresör hızını ayarlar ve aynı zamanda klimadaki gaz akış hızını kontrol altına alır. Böylelikle, inverter klima çeşitleri sayesinde enerji tüketiminde tasarruf sağlayabilirsiniz. İnverter klima markaları tarafından üretilen modeller, hassas bir sıcaklık kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu modeller ortam ideal sıcaklığa geldiğinde kontrol birimini dereye sokar ve kapasitesini buna göre ayarlar. Böylelikle, ortam en ideal sıcaklıkta kalır. İnverter sisteme sahip klimaların bulunduğu ortamlarda sıcaklık sabittir. Bu klima modelleri sıcaklık sabitlemesini non-inverter donanımı sayesinde yapar ve bu donanım aracılığıyla kompresörün çalışması ve durması arasındaki sıcaklık farklarını tespit eder. Çalıştığı ilk andan itibaren konforlu bir ortam sıcaklığı yaratan inverter klimalar, yüksek performansta çalışır ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. Yaşam alanlarının sıcaklığını ideal seviyelerde tutan inverter klimalar aynı zamanda bulunduğu ortamın havasını temizler. Bunun yanında nem artırma gibi bir işleve de sahiptir. Siz de duvar tipi, salon tipi, kanal tipi, kaset tipi ve yer-tavan tipi gibi farklı kullanım tipleri sunan inverter klimalar ile konforlu bir ortam yaratabilirsiniz. 7.000 BTU ve daha düşük, 9.000 BTU ve civarı, 12.000 BTU ve civarı, 15.000 BTU ve civarı, 18.000 BTU ve civarı, 24.000 BTU ve civarı, 48.000 BTU ve daha yüksek BTU alternatifleriyle çalışan inverter klimalar, yaşam alanlarında mevsim koşullarına bağlı olarak iklimlendirme yaparak ortamın havasını kaliteli hale getirir.

İnverter Klima Modelleri

İnverter klima modelleri farklı donanımlara ve farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Bu farklılıklar nedeniyle ürün seçiminde sayısız marka, model ve fiyat alternatifiyle karşılaşabilirsiniz. 7000 BTU, 9000 BTU, 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU inverter klima modelleri ayrıca ses seviyesine göre seçim yapmanıza da olanak tanır. Bu klimalar, 49 dB ila 63 dB arasından değişen ses seviyesi alternatiflerine sahiptir. Bu alternatifler sayesinde hem yaşam alanına hem de sessizlik beklentinize göre tercihte bulunabilirsiniz. Farklı markalar tarafından tasarlanan modeller yer tipi, tavan tipi, salon tipi inverter klima olarak çeşitlilik gösterir. Bu çeşitliliği klimayı konumlandıracağınız alan özelinde seçmeniz son derece önemlidir. Aksi takdirde dilediğiniz iklimlendirme performansını alamayabilirsiniz. İnverter klima A++, A+++ enerji sınıfı seçenekleriyle de size seçim şansı sunar ve bu sayede enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ekolojik inverter klima modelleri ısıtma enerji sınıfında A+++, A++, A+ ve A alternatiflerine sahiptir. Bunun yanında aynı modeller ısıtma yıllık tüketimde 670 kWh ila 826 kWh arası değişen değerlere de sahiptir. Modellerin soğutma enerji sınıfı A+++, A++, A+, A ve B’dir. Bunun yanında soğutma yıllık tüketimde 125 kWh ila 381 kWh verimlilik sağlayan modeller de bulunur. Tüm bu modelleri detaylı olarak inceleyerek klimayı kullanacağınız alana göre seçim yapabilir ve uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

İnverter Klima Özellikleri

İnverter klima özelliği model özelinde farklılık gösterir. Bu özellikler arasında öne çıkan BTU değeri model özelinde değişebilir ancak genellikle 7.000 BTU ve daha düşük-48.000 BTU ve daha yüksek özelliklerde klimalar bulunur. Gerek evlerde gerekse ofislerde kullanabileceğiniz inverter klima özellikleri tiplere göre de çeşitlenir. İnverter model klimalar büyük yaşam alanları için en ideal klimadır. Frekans kontrolü sağlayan çalışma prensibine sahip olan bu klimalar, AC kapasitesinin kontrolünü otomatik gerçekleştirir. Bu özelliği sayesinde de odadaki sıcaklık hep sabit kalır. Konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanızı mümkün kılan inverter klimalar, ortamda sıcaklık dalgalanmalarının olmasına izin vermez. Açıldığı ilk andan itibaren yaşam alanının ideal sıcaklığına getiren bu klimalar, yüksek performansta çalışır. Sık aralıklarla açılıp kapanma yapmayan inverter klimalar ve çalışma gücü ve harcanan enerjiden büyük oranda tasarruf sağlamanızı mümkün kılar. Stabil çalışma prensibine sahip olan inverter modeller, 4-5 saat ve daha fazla süre boyunca çalıştırılabilir. Sadece gerekli miktarda iklimlendirme yapma özelliği sayesinde çevre dostu bir kullanım sağlar. Ortamdaki havanın kalitesini büyük oranda artıran inverter modeller, sağlıklı bir ortam yaratır. Alternatif modellerine göre daha sessiz çalışan inverter klimalar, uzun ömürlü bir kullanıma da sahiptir. Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını ürün detayları ve yorumlar ile edinebilirsiniz. Alışverişiniz sırasında su arıtma tankı gibi farklı ihtiyaçlar için üretilen ürünlere de göz atarak seçim yapabilirsiniz.

İnverter Klima Nasıl Seçilir?

“İnverter klima kaç watt?” sorusu kadar “İnverter klima hangisi iyi?” sorusunun yanıtı da sıklıkla merak edilir. Klimaların tükettiği güçler sabit olmadığı için watt değeri için kesin bir yanıt verilemez. Yaşam alanını ısıtma ve soğutma işlemlerinde en iyi sonucu almak istiyorsanız klima inverter modeller arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Klima seçiminde aşağıdaki detaylara dikkat edebilirsiniz:

İnverter Klima Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Yaşam alanlarındaki havanın ideal sıcaklıkta ve kaliteli olmasını sağlayan en tasarruflu inverter klima modelini doğru kullanmak istiyorsanız bazı detaylara dikkat etmeniz önemlidir. A++ ve A+++ sınıfındaki klimaları tercih ederek ve doğru şekilde kullanarak Wi-Fi inverter klima ile uzun yıllar boyunca konforlu bir ortam yaratabilirsiniz. Kullanmadan önce klimanın ünitelerinin hava sirkülasyonuna hazır olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca klimayı güneş az alan bir alana monte etmeye özen göstermelisiniz. Bu detaya dikkat ederek inverter klimadan yüksek verim elde edebilirsiniz. Klimanın filtre temizliği de kullanımda dikkat etmeniz gereken detaylar arasında yer alır. Çünkü klima filtrelerinin steril olması ve rutin bakımlarının yapılması hem ortamda havanın temiz olmasını sağlar hem de yüksek performans sunar. Klimayı konumlandıracağınız alana uygun boyutlarda seçmiş olmanız da kullanım kolaylığı yaşamanız ve verim elde etmeniz adına önemlidir. Bunun yanında nem oranı yüksek olan zamanlarda klimayı nem alma modunda çalıştırmaya da özen göstermelisiniz. İnverter klimayı güvenli kullanabilmek adına da çalıştırma modunda klima kanatlarının yönünü doğru ayarlamalı ve havanın doğrudan size gelmemesini sağlamalısınız. Bu bakımdan en doğru ayarlama için yazın yukarı üfleme pozisyonunu seçebilirsiniz. Kışın için aşağı üfleme modunu tercih etmelisiniz. Inverter klima kullanımında zamanlayıcı modundan da mutlaka faydalanmalısınız. Bu özellik sayesinde evde olmadığınız ya da geceleri klimayı aktif moda getirerek her an iklimlendirme yapabilirsiniz. Bu kullanım püf noktalarına dikkat ederek sahip olduğunuz modelden en yüksek verimi alabilirsiniz.

İnverter Klima Tavsiye ve Değerlendirmeleri

En iyi inverter klima yorumları online alışverişlerde büyük kolaylık yaratır ve satın almak istediğiniz klima hakkında size kapsamlı bilgiler sunar. Bu nedenle alışveriş esnasında inverter klima tavsiye yazılarına mutlaka göz atmalısınız. Böylelikle her açıdan avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. İnverter model klima satın almış ve inverter klima önerileri sunan kullanıcılar, genel olarak kullandıkları klimanın performansına vurgu yapar. Kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atarak aklınızdaki “İnverter klima ne demek?” sorusuna da yanıt bulabilirsiniz. Her ürün özelinde okuyabileceğiniz değerlendirmeler sayesinde beğendiğiniz modeldeki klimaları tüm detaylarıyla gözden gezdirebilirsiniz. Eviniz ya da ofisiniz için klima kullanırken enerji tasarrufu sağlamak sizin için önemli bir durumsa ve “A++ inverter klima ne kadar yakar?” diye merak ediyorsanız klima önerileriyle bu özellik hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanında “İnverter klima kaç saat çalışmalı?” sorusuna yanıt arıyorsanız yorumlara göz attıktan sonra kullanım kılavuzunu da inceleyerek karar verebilirsiniz. Gözden geçirdiğiniz yorum ve tavsiyeler sayesinde her özelliğiyle beklentilerinizi karşılayan ve yüksek performansta çalışan bir klimaya sahip olabilirsiniz. Bunun yanında elektrikli şofben tavsiye ve değerlendirmelerini de rehber edinebilir ve şofben ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Elektrikli şofben yorumlarında sıklıkla vurgulanan çalışma verimliliği ve kalite, satın aldığınız şofbeni uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilmeniz adına da büyük önem taşır. Bu nedenle şofben satın almadan önce “Şofben ne demek? En doğru seçimi nasıl yapabilirim?” sorularını ve yanıtlarını yorumlara göz atarak almanız önemlidir.

İnverter Klima İndirim ve Kampanyaları Akakçe’de!

İnverter klima fiyatları klimanın markasına, modeline, enerji sınıfına, BTU soğutma değerine, rengine ve sahip olduğu diğer özelliklerine göre farklı seçenekler sunar. Bu fiyat seçeneklerini değerlendirirken bütçeniz doğrultusunda hareket etmeniz oldukça önemlidir. Bütçenizi belirledikten hemen sonra nasıl özelliklerde bir klima istediğinize karar verebilirsiniz. Ardından da klimayı monte edeceğiniz alanı belirleyebilirsiniz. Böylelikle hem doğru BTU seviyesini hem de ideal fiyat aralıklarında bir inverter klimayı seçmiş olursunuz. Bunun sonucunda da en kaliteli ve tasarruflu klima modeli ile konforlu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ilıman iklimlerde her mevsim kullanılabilen inverter klimalar, ortam sıcaklığını mevsim özelinde ideal sıcaklığa getirir ve bunun yanında kaliteli bir hava solumanıza imkan yaratır. Klima fiyatları inverter modelleri en doğru şekilde değerlendirmek için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Fiyat listesi halinde görebileceğiniz inverter klimaları detaylı olarak inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen yer-tavan tipi, duvar tipi, kaset tipi, salon tipi ve kanal tipi klimalar arasından dilediğinizi tercih edebilir ve satın alabilirsiniz.