Portatif Klima & Mobil Klima

Portatif Klima & Mobil Klima Fiyatları

28 farklı Portatif Klima & Mobil Klima için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarı8.000 - 12.000 TL 12.000 - 16.000 TL Duvar Tipi (Split)Salon TipiA+++A++İnverterSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Mobil Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Mobil BTU Değeri Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı Soğutma Enerji Sınıfı SatıcıToplam 121 satıcı. Ürün Puanı Renk

12000 BTU Klima Seg 12000 BTU Klima 18000 BTU Klima 12000 BTU İnverter Klima 18000 BTU İnverter Klima 24000 BTU Klima Seg 12000 BTU İnverter Klima 24000 BTU İnverter Klima 9000 BTU İnverter Klima 9000 BTU Klima Arçelik 12000 BTU İnverter Klima Arçelik 12000 BTU Klima

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

Portatif Klima & Mobil Klima Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Portatif Klima & Mobil Klima hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Portatif Klima & Mobil Klima:
  1. Arçelik 12220 P 11900 BTU Mobil Klima
  2. Beko 21220 P 12000 BTU Mobil Klima
  3. Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil Klima
  4. Airfel LPCY35BM 12000 BTU Mobil Klima
  5. Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil Klima

Seyyar Klima

Portatif klima, iklimlendirmede pratik ve kolay bir kullanım deneyimi yaşatan klima modellerinden biridir. Farklı markalar tarafından üretilen modeller, farklı özellikleri sayesinde her türden ihtiyaca yanıt verir ve tüm yaşam alanları özelinde iklimlendirme çözümü sağlar. Küçük yaşam alanları için daha kompakt bir tasarımda üretilen seyyar klimalar, fazla yer kaplamadan kullanılabilir. Bunun yanında daha büyük yaşam alanları için de etkili iklimlendirme sağlayan ve yüksek performans gösteren modeller bulunur. Bu modelleri klimayı kullanacağınız alanın boyutlarını göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. Cazip fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanan en ucuz mobil klima fiyatları, bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşatır. Siz de en iyi portatif klima modelini seçerek en doğru iklimlendirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. İyonizer, sabit hızlı, nem alma, sadece soğutma ya da yıkanabilir filtre özellikli seyyar klima modelleri arasından beklentilerinize ve kullanım alanıza uygun olan klimayı tercih edebilirsiniz.

Seyyar Klima Nedir?

Seyyar klima olarak da tanımlanan “mobil klima nedir?” sorusunun yanıtı, klima satın almak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilir. Seyyar klima bir diğer adıyla mobil klimalar, duvara monte edilerek kullanılan klimalardan farklı olarak ayaklı olduğu için mobil olarak kullanılabilen ve bir dış ünite gerektirmeyen klimalardır. Standart klimalara göre daha küçük boyutlarda olan taşınabilir mobil klima modelleri, tekerlekli tasarımları yardımıyla hareket ettirilir. Kumandalı ya da dijital panel yardımıyla kullanılabilen bu klimalar, pratik bir çalışma sistemine sahiptir. Salon tipi, ev tipi mobil klima pratik kullanımının yanında pek çok avantaja da sahiptir. Bu klimaların en büyük avantajı kolaylıkla taşınabilmesidir. Borusuz mobil klima modelleri, kolay taşınır olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. Bunun yanında çok fazla yer kaplamayan bu klimalar yaşam alanlarına minimal bir detay katar. Ayrıca bu klima modelleri hemen hemen her yerde kullanılabilir. Oldukça az enerji tüketen seyyar klimalar, bu özelliğiyle de avantaj yaratır ve kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazanır. Genel olarak A sınıfı enerji verimliliği sağlayan bu modeller, sessiz çalışma şekline de sahiptir. Bu özelliği sayesinde seyyar klimanızı büyük bir konforla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dış ünitesi kolay bir şekilde ayrılabilen bu modeller, dış ünitenin istenen şekilde kullanılmasını sağlar. Seyyar klimalar aynı zamanda çok sayıda fonksiyona sahip olan uzaktan klima sistemine de sahiptir. Zamanlama özelliği de bulunan mobil klimalar, hem ısıtma hem de soğutma fonksiyonuna anında geçiş yapabilir. Alan içerisinde eşit bir ısı dağılımı sağlayan bu klimalar ile siz de konforlu bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Taşınabilir Klima Modelleri ve Özellikleri

Taşınabilir klima modelleri belirli özellikler doğrultusunda farklılık gösterir ve “Portatif klima nedir?” sorusunun yanıtını alan kullanıcılar tarafından merak edilir. Portatif mobil klima modelleri BTU değeri, ses seviyesi, gaz tipi, ısıtma enerji sınıfı ve soğutma enerji sınıfı özelinde farklı seçeneklere sahiptir. Salon tipi, oda tipi, ev tipi seyyar klima modellerinin BTU değeri 9.000 ila 12.000 arasında farklılık gösterir. Klimanın BTU değeri hem 1 saat içinde iklimlendirme seviyesini hem de enerji tüketimini ifade eder. Bu değerlere dikkat ederek hem yüksek verim sağlayan hem de enerji tüketimi gerçekleştiren bir klimaya sahip olabilirsiniz. Hortumsuz mobil klima modeli dahil olmak üzere tüm modellerde ses seviyesi 62 dB ila 65 dB arasındadır. Bu özelliğine bakarak en sessiz çalışan modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Borusuz portatif klima ve diğer modellerde gaz tipi özelinde de farklılıklar bulunsa da genel olarak R410A gaz tipi kullanılır. Modellerin enerji sınıfları ısıtma ve soğutma özelinde farklılık gösterir. Isıtma enerji sınıfında A++ ve A+, soğutma enerji sınıfında ise A verimlilikte çalışan modelleri bulabilirsiniz.

Mobil Klima Nasıl Çalışır?

Kullanım ve taşıma kolaylığı yaratan mobil klimaları satın almak isteyen kullanıcılar “Portatif klima nasıl çalışır?” sorusunun yanıtını da merak eder. Kullanımı son derece kolay olan mobil klima kullanırken bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Bu klimaların kullanımında bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken ilk nokta, klimanın su haznesidir. Su haznesine sahip olan mobil klimaların hemen arka donanımında su tahliyesi işlevi gören bir boru bulunur. Bu boruya klimadaki suyun dışarı atılmasını sağlayan su kabı eşlik eder. Dilerseniz bu kabı kullanarak suyu boşaltabilir dilerseniz de tahliye edilen bölüme ek bir boru ekleyerek dışarı yönlendirebilirsiniz. Mobil klima olarak da bilinen seyyar klimaların kullanımında dikkat etmeniz gereken bir diğer detay da hava tahliye bölümüdür. Klima bu bölümü kullanarak sıcak havayı atar. Ancak bu bölüm soğutmayı engelleyebilir. Bu sorunu çözmek için sıcak havanın tahliyesi için kullanılan boruyu plastik bir boru eki ile uzatabilirsiniz. Bu iki detay dışında kullanımı diğer klimalarla benzerdir. Klima üzerinde bulunan LED panel yönlendirmelerini kullanarak ya da klima kumandası ile kontrol sağlayarak cihazı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Portatif Klima Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Seyyar klima modelleri arasından özenle seçim yapmanız kadar bu klimaların bakımını doğru bir şekilde gerçekleştirmeniz de son derece önemlidir. Taşınabilir mini klima sistemlerinin bakımını kendiniz de yapabileceğiniz gibi uzman bir servisten de yardım alabilirsiniz. Kullananlar ve servis uzmanları bakımından genel öneri rutin temizliğini kendiniz yapmanız ve her ay özelinde de servisten bakım hizmeti almanız yönündedir. Seyyar klima çeşitleri arasından yaşam alanınıza uygun özelliklerde bir klima aldıysanız doğru bakımı uygulayarak klimanızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Multi, inverter mobil klima bakımında dikkat etmeniz gereken ilk adım filtre temizliğidir. Filtre temizliğini düzenli aralıklarla yapmanız ortamda steril bir hava solumanızı sağlar. Çünkü klima filtreleri ortamda bulunan toz ve kötü kokuları içine hapseder ve düzenli temizlenmediğinde klimadan kötü kokular yayılmasına neden olur. Filtre temizliğini seçtiğiniz klima modeline özel yöntemlerle uygulayabilirsiniz. Teknolojik gelişmeler sonucu farklı donanımlarda üretilen klimalarda kendi kendini temizleme modu bulunur. En pratik temizleme yöntemi için klimayı bu modda çalıştırabilirsiniz. Buna ek olarak klimanın filtresini uzman bir servis eşliğinde detaylı olarak da temizletebilirsiniz. Klima servislerinden alacağınız bakım hizmeti ile olası arıza kontrollerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu bakım ve temizleme rutinlerini uygulayarak klimanızın yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil Klima Modelleri Nasıl Seçilir?

Portatif klima kullananlar tarafından klima seçiminde dikkat edilen bazı özellikler bulunur. Siz de bu özelliklere dikkat ederek beklentilerinizi karşılayan bir klimaya sahip olabilirsiniz. Mobil portatif klima seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Bu detaylara dikkat ederek beklentilerinizi karşılayan seyyar klimayı kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Bunun yanında ürünlerin fiyat aralıklarını dikkate alarak da bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin fiyat aralıklarını incelerken özel filtreleme seçeneklerini kullanarak alternatifleri imkanlarınız özelinde daraltabilir ve karar vermeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Portatif Klima Tavsiye ve Önerileri

Portatif bir diğer adıyla seyyar klima modellerini denemiş olan kullanıcılar portatif klima yorum ve tavsiyelerinde bulunur. Her ürün özelinde yayımlanan mobil klima yorum ve değerlendirmelerine göz atarak beğendiğiniz klima modeli hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Klimanın verimliliğini, enerji tüketimini, iklimlendirme performansını ve kalitesini detaylı bir şekilde incelemenizi sağlayan taşınabilir klima yorumları ile ideal bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerini okumanızı sağlayan mobil klima inceleme yazıları sayesinde almak istediğiniz ürüne farklı bir açıdan bakabilir ve yapmak istediğiniz satın alma işlemini detaylı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Küçük taşınabilir klima modellerinden büyük modellere kadar geniş bir ürün seçkisini bulabileceğiniz online alışveriş deneyimi sayesinde, çok sayıda ürün seçeneğini değerlendirmeniz mümkün olur. Bu kapsamlı değerlendirme sayesinde her açıdan beklentileri karşılayan bir klimaya sahip olabilirsiniz. Ürünleri fiyat/performans bakımından da inceleyen seyyar klima yorumları ile bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Eviniz ya da ofisiniz için satın alacağınız klimanın sağlıklı bir iklimlendirme yapması son derece önemlidir. Mobil klima tavsiye yazıları sayesinde klima modelini bu özelliğine göre de değerlendirebilirsiniz. “Mobil klima nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını da yorumlar sayesinde alabilirsiniz. Böylelikle portatif klima tavsiye yazıları sayesinde beklentilerinize ve bütçenize hitap eden bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun yanında eviniz için elektrikli sistem bir şömine satın almayı düşünüyorsanız elektrikli şömine modelleri ve bu modellerin değerlendirmelerine de göz atabilirsiniz. Farklı markalar tarafından farklı özelliklerde sunulan şömine çeşitlerini detaylı olarak değerlendirebilir ve satın alabilirsiniz.

Seyyar Klima Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin!

Mobil klima fiyatları klimanın markasına, özelliğine, BTU değerine, ses seviyesine, gaz tipine, ısıtma enerji sınıfına ve soğutma enerji sınıfına göre farklılık gösterir. Her bütçeye hitap eden seyyar klima fiyatları ile bütçenizi sarsmayan bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. BTU değeri özelinde farklı seçenekler sunan portatif klima fiyat aralıklarını beklentileriniz doğrultusunda da incelemeniz mümkündür. BTU değerini ve bu ürünlerin fiyat aralıklarını değerlendirmeden önce nasıl özelliklerde bir klima istediğinize karar verebilir ve ardından da klimayı monte edeceğiniz alanı belirleyebilirsiniz. Böylelikle hem doğru BTU seviyesini hem de ideal fiyat aralıklarında bir klimayı seçmiş olursunuz. Bunun sonucunda da en kaliteli ve tasarruflu klima modeli ile konforlu bir kullanım deneyimi ile karşı karşıya kalırsınız. Çok sayıda marka ve model arasından taşınabilir klima fiyatları değerlendirmesi yapabilmek için Akakçe’yi kullanabilir ve tüm ürünleri indirim oranları ve satış fiyatları halinde sunan özelliği sayesinde en ucuz portatif klima modelini tespit edebilirsiniz. Tespit ettiğiniz en uygun klima fiyatları özelinde de fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylelikle çok sayıda alternatif sunan ev klima fiyatları arasından en doğru seçimi yapmak kolaylaşır. Bunun yanında duvar tipi vantilatör modelleri ve fiyatları da tercihlerinize göre ilgi çekici olabilir. Çok sayıda marka ve model seçeneği sunan vantilatörler arasından kullanım amacınıza ve bütçenize uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz vantilatör modelini dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdiğiniz birine hediye etmek için satın alabilirsiniz.