Portatif Klima & Mobil Klima

Portatif Klima & Mobil Klima Fiyatları

18 farklı Portatif Klima & Mobil Klima için fiyatlar listeleniyor.

Satıcı Marka 12.000 BTU ve civarıİnverterDuvar Tipi (Split)A++A+++

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetTipi: Mobil

Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 118 satıcı. Tipi Mobil BTU Değeri Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı Soğutma Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü

Arçelik Portatif KlimaVantilatörYoğuşmalı KombiTermosifonSobaAni Su IsıtıcıŞofbenIsıtıcıTermostatKlima Yedek ParçaVantilatör Yedek ParçaŞömine

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

En Çok İlgi Gören Klimalar

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Baymak Klimalar, Beyaz Eşya

Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Portatif Klima & Mobil Klima Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Portatif Klima & Mobil Klima hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Portatif Klima & Mobil Klima:

  1. Electrolux EXP34U338HW 12000 BTU Mobil
  2. Airfel LPCY25BM 9000 BTU Mobil
  3. Arçelik 12215 P 11400 BTU Mobil
  4. Airfel LPCY35BM 12000 BTU Mobil
  5. Arçelik 09215 P 9000 BTU Mobil

En Ucuz Portatif Mobil Klima Fiyatları Akakçe'de!

Doğru iklimlendirme için doğru klima tercihi oldukça önemlidir. Klimanın kullanılacağı odanın büyüklüğü, odada kaç kişinin bulunacağı, odadaki pencere sayısı gibi detaylar, doğru iklimlendirme için göz önünde bulundurulması gereken noktalardır. Ayrıca bir klima almadan önce, klima takılacak olan odanın BTU değerini de hesaplamanız da satın aldığınız klimadan iyi bir performans yakalamak için oldukça önemlidir. Klimaların; split, dış ünitesiz ve seyyar/portatif gibi birçok çeşidi bulunmaktadır ve her birinin kullanım alanı farklılık göstermektedir. Split ve dış ünitesiz klimalar sadece sabit olarak kullanılırken; portatif klimalar taşınabilir özelliği sahiptir. Bu nedenle klima tercihi yaparken ihtiyacınıza en uygun olan tipi belirlemeli ve buna göre hareket etmelisiniz.
Portatif Mobil klima modelleri, pratik kullanım kolaylığı, kolay kurulum özellikleri ile çok tercih edilen cihazlar arasında bulunmaktadır. Özellikle montaj derdiyle uğraşmak istemeyen kiracılar ve sürekli yer değişikliği yapan kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Elbette her ihtiyaca göre farklı portatif mobil klima modelleri bulunmaktadır. Çok büyük bir alanı soğutmak ya da ısıtmak için BTU değeri yüksek portatif bir cihaz tercih edebileceğiniz gibi çok daha küçük alanları iklimlendirmek için de seyyar bir klima tercih edebilirsiniz. En ucuz portatif mobil klima fiyatları için akakce.com’u ziyaret edebilir, özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

En iyi Portatif Mobil Klima Modelleri

Günümüzde birçok iklimlendirme firması, yeni ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak çok sayıda portatif mobil klima modelleri üretmektedir. Portatif mobil klima yorumları dikkate alındığında en çok tercih edilen modellerin, kumandalı ve monoblok bacası olmayan modeller olduğu görülmektedir. Çünkü bu tip klimalar en nihayetinde pratik yapıları nedeniyle tercih edilmektedir. Bu yüzden, uzaktan kontrol sistemi olmayan ya da oda içerisinde delik açılmasını gerektiren modellerin çok fazla tercih edilmediği görülmektedir. Öte yandan BTU değeri yüksek olan modeller de yüksek verimde çalıştığından en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Bu modeller, fiyat performans açısından oldukça tatmin edicidir ve çok güçlü soğutma-ısıtma yapabilmektedirler. Dolayısıyla portatif mobil klima fiyatları, cihazın özelliklerine, BTU değerine ve enerji sınıfına göre değişiklik göstermektedir. En ucuz klima modelleri için akakce.com'un kullanıcı dostu arayüzü ile karşılaştırma yaparak, ihtiyacınıza en uygun seyyar klimayı bulabilirsiniz. En uygun portatif mobil klima fiyatı için akakce.com’u ziyaret etmeyi unutmayın!

Portatif Mobil Klima Yorumları

Her teknolojik üründe olduğu gibi klima tercih ederken de kullanıcı yorumları, diğer tüketiciler için yol gösterici olmaktadır. İster portatif klima, ister split tipi, isterse de dış ünitesiz ya da son teknoloji inverter klima modelleri olsun kullananların deneyimleri son karar için önemlidir.
Portatif mobil klima yorumları içerisinde kullanıcıların en çok değindiği nokta, tercih edilen cihazın kurulum sürecidir. Güç kablosu uzun olan ve flexible hortuma sahip olan mobil klimaların kurulumu kolaydır ve çok pratik bir kullanıma sahiptir. Bu cihazlar rahat bir şekilde her odaya montajlanabilir. Bu nedenle en olumlu yorumları bu tipteki klimaların aldığı görülmektedir. Öte yandan olası bir servis durumunda ya da bakım gerektiren anlarda, bu konuda destek sağlayabilen markalar kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu tarz tavsiyeleri dikkate alarak, amacınıza uygun olan klimayı tercih edebilirsiniz. Portatif mobil klima yorumları arasında dikkat çeken bir diğer unsur ise modellerin ses düzeyidir. İş yerlerinde ya da ev içi kullanımlarda klimanın gürültülü olması rahatsız edici olabilmektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz modelin gürültü düzeyini hesaba katarak karar verebilirsiniz.

Seyyar Klima Özellikleri

Seyyar klimalar, dış ünitesi olmayan cihazlardır ve yaklaşık 10 cm boyundaki hortumu ile çalışmaktadır. Ancak bazı seyyar klimalar, iki parçadan oluşabilmektedir. Bu tip klimalarda, evaporatör bulunmakta ve yine hortum aracılığıyla evaporatör bağlantısı gerçekleştirilmektedir. Seyyar klimaları, klasik klimalardan avantajlı yapan en önemli özelliği elbette taşınabilir olmasıdır. Cihazın altında yer alan tekerlekler sayesinde klimanızı istediğiniz odaya, istediğiniz pozisyonda taşıyabilirsiniz. Ayrıca mobil klimaların bir diğer önemli özelliği kolay montaj avantajıdır. Basit bir şekilde yapılan hortum bağlantısı ile kendi başınıza montajı gerçekleştirebilirsiniz. Mobil klimaların pratik yapısı aynı zamanda, bakımının ve temizliğinin de kolayca yapılabilmesini sağlar. Böylece klasik split tipteki klimaların aksine, seyyar klimaların temizliğini servis yardımına ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.
Seyyar klima özellikleri arasında BTU değeri, ısıtma ve soğutma özellikleri bulunur. Bunların yanı sıra bazı modellerde nem alma fonksiyonu ya da konforu artırmak açısından açma-kapatma zamanlayıcısı da bulunabilmektedir. Bu tarz özelliklere sahip portatif modeller cihazın verimliliğini arttırarak daha konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Dolayısıyla seyyar bir klima alırken, odanın konumunu ve büyüklüğünü göz önünde bulundurduktan sonra, tercih edeceğiniz klimanın özelliklerini de inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Seyyar klima özellikleri hakkında detaylı bir araştırma yapmak için akakce.com’u ziyaret edebilir, en uygun portatif klima fiyatı hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Seyyar Mobil Klima Kampanyaları ve İndirimleri

Portatif mobil bir klima alırken elbette bütçe önemli bir detay olmaktadır. Özellikle yaz ayları geldiğinde klima ihtiyacı arttığından birçok firma, tüketicileri için kampanya ve indirimler gerçekleştirmektedir. Bu kampanyalar sayesinde, istediğiniz modeli çok daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Markaların gerçekleştirdiği kampanya fırsatlarını kaçırmamak için uzun süredir kullanıcılarına en güncel ve doğru kampanyaları ulaştıran akakce.com'u takip edebilirsiniz. En güncel seyyar mobil klima kampanyaları ve indirimleri akakce.com'da sizleri bekliyor.