Doppelherz

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon

(86 yorum)
Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

686,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 09:07 Stokta Satıcı: Selinecza.com 7,5 9 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Sıvı

14 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,6 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
549,84 TL11.11.2023

En Ucuz Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon Fiyatları

Tüm fiyatlar (16)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 686,00 TL 686,00 TL/adet Diğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Doppelherz System Kollagen 10.000 Plus 25 ml 30 Flakon
Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon+Doppelherz System Kollagen 10.000 Plus 25 ml 30 Flakon
Pttavm 1.508,00 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Doppelherz Kolajenler
Benzer Ürünler

Doppelherz Kollagen Beauty

Kişisel bakım rutinlerinin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan Doppelherz Kollagen Beauty cilt sağlığı için ihtiyaç duyulan takviyeyi sunar. Yapısal proteinlerden biri olan ve insan vücudu için önemli bir göreve sahip olan kolajen, bağ dokuyu güçlendirmek üzere işlem gerçekleştirir. Bağ dokunun fonksiyonel elemanları arasında yer alan kolajenlerin eksikliği halinde dışarıdan alınması önerilir.

Dokuları birbirine yapıştıran kolajen, etkili bir protein çeşidi olarak görev alır. Doppelherz Kollagen Beauty bu noktada kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarır. Vücut parçalarını bir arada tutmak üzere etkili bir görev üstlenen proteinler, vücuttaki yapıları birbirine bağlayarak cilt yapınızı gençleştirir.

Kolajen takviyesine ihtiyaç duyan birçok kişi “Doppelherz Kollagen Beauty nedir?” sorusunun cevabını arar. Doppelherz Kollagen Beauty, vücutta en çok ihtiyaç duyulan kolajenin vücuda aktarılmasını sağlayan etkili bir takviyedir. Kolajen takviyeleri, pratik ve etkili performansıyla kullanıcılarından tam puan almayı başarır.

Doppelherz System Kollagen Beauty kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren bu malzemeler, cildinizin daha bakımlı, sağlıklı ve genç bir görünüme sahip olmasında etkilidir. Belli sebeplere bağlı olarak gelişen kolajen eksikliğini Doppelherz Kollagen Beauty aracılığıyla gidermeniz mümkündür. Bu noktada sizler de ihtiyaç duyduğunuz Doppelherz Kollagen Beauty Türkiye ürününe uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Doppelherz Kollagen Beauty

Doppelherz Kollagen Beauty Nasıl Kullanılır?

Son yıllarda kullanımı yaygınlaşan, sağlığına özen gösteren bireyler tarafından sıkça tercih edilen takviyeler arasında yer alan Doppelherz Kollagen Beauty, etkili performansıyla adından söz ettirir. Saç, tırnak, kas, kemik, diş, eklem bölgelerinin işlevselliğini korumasında etkin görev alan ek gıdalar, 11 yaş üstü bireylerin kullanımı için uygundur.

Özellikle 40 yaştan sonra kolajen üretiminin azalmasıyla daha çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelen Doppelherz Kollagen Beauty, kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkar. Kollagen Beauty Doppelherz kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren bu ürünle sizler de etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Çeşitli formlarda üretilen kolajen takviyeleri, farklı kullanıcı tiplerine hitap eder. Doppelherz Kollagen Beauty kullanımı, 25 ml ölçülerindeki şişelerde tüketime hazır halde üretildiğinden pratiktir. 11 yaş ve üstü bireyler için uygun tüketim koşullarına sahip olan kolajen takviyesinin günde bir defa tüketilmesi önerilir.

Doppelherz System Kollagen Beauty 30 x 25 ml şeklinde kutuya yerleştirilen bu ürünleri ister direkt olarak isterseniz de yemeklerinize karıştırarak kullanabilirsiniz. Kullanılan Doppelherz Kollagen Beauty desteğinin yanı sıra vücuttaki kolajen miktarını artırmak için sigara tüketimi azaltılmalı, sağlıklı beslenilmeli, uyku düzeni sağlanmalıdır.

Doppelherz Kollagen Beauty Ürünlerini Benzerlerinden Ayrılan Yanları

İnsan vücudunda yer alan kas, kemik, deri, saç, tırnak dokuda bulunan kolajen, olması gereken seviyenin altına düştüğü zaman birtakım aksaklıklar gelişir. Bu aksaklıkların giderilmesi için de Doppelherz System Kollagen Beauty, seçeneklerinden yararlanılır.

Bu takviyeleri benzerlerinden ayıran birtakım noktalar vardır. Bu noktaların başında lezzetli tatları gelir. Liçi, kavun aroması ile hazırlanan takviyeler, tüketimi kolay bir lezzet ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Diğerlerinden ayrılan önemli diğer özelliği ise laktozsuz ve glutensiz olmasıdır.

Kas kütlesini destekleyerek daha zinde, dinç bir bünye sunan Doppelherz Kollagen Beauty sayesinde sizler de vücudunuza ihtiyaç duyduğu desteği sağlayabilirsiniz. Doppelherz System Kollagen Beauty 30 flakon x 25ml şeklinde hazırlanan paket içeriği hazır şişelerde sunulur.

Özellikle kadınlarda menopoza bağlı olarak gelişen kolajen kaybını tolere eden Doppelherz Kollagen Beauty, lezzetli aromasıyla da kullanıcılarından tam puan almayı başarır.

Doppelherz Kollagen Beauty Artıları ve Eksileri

Sağlıklı, bakımlı ve genç bir cilt görünümü için ihtiyacınız olan takviyeyi sizlere sunan Doppelherz Kollagen Beauty sağladığı faydalarla adından söz ettirir. Cilt üzerinde sağladığı olumlu etkilerle öne çıkan Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml x 30 flakon ürünleri, yaşlanmaya karşı önleyici bir performans sergiler. Bu malzemelerin öne çıkan artıları şu şekildedir:

 • Deri altındaki bağ dokuyu güçlendirerek sarkma ve kırışıklıklara engel olmasıyla öne çıkan Doppelherz System Kollagen Beauty faydaları bununla da sınırlı kalmaz.
 • Yalnızca cilt üzerinde değil saç ve tırnak doku üzerinde de iyileştirici bir özellik sergileyen Doppelherz Kollagen Beauty, kişisel bakım materyalleri arasında vazgeçilmez bir rol üstlenir.
 • Erken yaşlanma riskini minimuma indiren Doppelherz Kollagen Beauty, cilde ekstra olarak parlaklık, esneklik kazandırır.
 • Göz altı torbalarının oluşmasını engelleyen içeriği sayesinde sizler de daima dinç, bakımlı bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Yaşlanmaya bağlı olarak gelişen kemik, cilt problemlerinin giderilmesinde etkili olan Doppelherz Kollagen Beauty içeriği, zararsız formülüyle etkili bir performans sergiler.

Doppelherz Kollagen Beauty eksileri ise şunlardır:

 • Bu malzemelerin en önemli eksisi; hamilelerin, emzirenlerin, kronik rahatsızlığı bulunan bireylerin kullanamamasıdır.
 • Fazla kullanılması halinde ishal, kusma, kaşıntı, mide bulantısına sebep olabilir.

Doppelherz Kollagen Beauty Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşlanmaya karşı sergilediği etkili performansla adından övgüyle söz ettiren Doppelherz Kollagen Beauty, pratik kullanımıyla da ön plana çıkar. Elastikiyetini kaybeden cilt yüzeyi için bakım, onarım sağlayan Doppelherz Kollagen Beauty, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu kolajen desteğini sunar. Hücre yenilemesi noktasında da duyulan gereksinimi karşılayan Doppelherz Kollagen Beauty, kas kütlesinin artırılması noktasında öncü rol oynar.

Spor yapan bireyler tarafından sıkça tüketilen Doppelherz Kollagen Beauty desteğinin günde bir defa olmak koşulu ile tüketilmesi önerilir. Satın alacağınız kolajen ürününden maksimum verimle faydalanmak için alışveriş esnasında aşağıdaki noktalara dikkat etmeniz önerilir:

 • Toz, hap ya da sıvı formdaki Doppelherz Kollagen Beauty çeşitler arasından tüketim yöntemine göre seçim yapılmalıdır.
 • Doppelherz Kollagen Beauty kullanıcı yorumları alanında yapılan değerlendirmelerin incelenmesi, objektif bir fikir elde etmek açısından önem taşır. Bu bağlamda uzun süredir kullananların fikirleri referans alınmalıdır.
 • Doppelherz Kollagen Beauty fiyat noktasında araştırma yapılmalı, bütçeyle uyumlu olan ürün seçilmelidir.

Doppelherz Kollagen Beauty Fiyatları

Ek gıdalar içerisinde önemli bir yere sahip olan Doppelherz Kollagen Beauty seçenekleri, güvenli ve sağlıklı performanslarıyla öne çıkar. Doppelherz Kollagen Beauty yorum kısmında adından övgüyle söz edilen malzemeler, Tip 1 kolajen içerdiğinden tek kullanımda birçok alanın onarımında etkilidir.

Vücutta en çok bulunan protein türlerinden biri olan kolajen, daha sağlıklı, dinç bir bünye için gerekli desteği sunar. Tip 1, Tip 2, Tip 3 ve Tip 4 türlere sahip olan kolajen; kemiklerde, kaslarda, dişte, ciltte, tendonlarda yoğun miktarda bulunur. Eklemlerde de yoğun olarak bulunan kolajen, bu alanların esnek, kolay hareket edilebilir özelliklere sahip olmasına yardımcı olur.

Çok yönlü performanslarıyla öne çıkan Doppelherz Kollagen Beauty, antioksidan özellikleriyle bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar. Doppelherz Kollagen Beauty yorum alanında hakkında gerçekleştirilen olumlu değerlendirmelerle başarısını gösteren Doppelherz Kollagen Beauty ile siz de yaşlanmaya karşı etkili bir önlem alabilirsiniz.

Doppelherz Kollagen fiyatı noktasında detaylı bir araştırma yaparak hem bütçenize hem ihtiyacınıza uygun olan ürüne ulaşmanız mümkündür. Kaliteli, etkili, uygun fiyatlı Doppelherz Kollagen Beauty sayesinde her zamankinden daha bakımlı, zinde bir bünyeye sahip olabilirsiniz. Doppelherz Kollagen Beauty en ucuz olan malzemelere etkili bir araştırma yaparak ulaşmanız mümkündür.

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon Fiyat Analizi

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon Özellikleri

Türü: Sıvı

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon Detayları

 • Özellikler
 • Güneş koruma faktörü (SPF) 50
 • Amaç Vücut
 • Cilt bakım etkisi Koruma
 • Uygun olduğu cilt tipleri Hassas cilt
 • Su geçirmez Evet
 • Dağıtıcı tipi Sprey
 • Hiçbir iz bırakmaz Evet
 • İçerikteki ürün sayısı 1 adet
 • Muhteviyatı EMULSION 50+ :AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. BUTYLENE GLYCOL. DIMETHICONE. DIISOPROPYL ADIPATE. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL. CYCLOMETHICONE. WATER (AQUA).BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. PVP/EICOSENE COPOLYMER. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CAPRYLYL GLYCOL. GLYCERYL LAURATE.DECYL GLUCOSIDE. DIMETHICONOL. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. ISOHEXADECANE. POLYSORBATE 60. PROPYLENE GLYCOL. SILICA. SORBIC ACID. SORBITAN ISOSTEARATE. STEARYL ALCOHOL.TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM.
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ses düzeyi 50 ml
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.6 162 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • 3 yorum
  15 beğeni
  Emine Ö. İstanbul 18 Kasım 2020
  Ciltte belirgin bir parlaklık oluşuyor ama devamı yok. Sürekli kullanmak zorundasınız. Fiyatı saçma şekilde arttı. Birde kolesterolü nasıl etkiliyor emin değilim
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • 2 yorum
  27 beğeni
  Nazlan Ö. 31 Ekim 2019
  Bakın beni ve annemi öldürecekti, 23.10.2019 tarihşnden itibaren 30.10.2019 tarihine kadar kullandık, dğn kalp çarpıntısından ölüyorduk, benim daha çok oldu. Sağlık Bakanlığına şikayet edeceğim.
Tüm Yorumlar
 • ÖG 1 yorum
  2 beğeni
  Özlem G. 28 Mart 2023
  Saçımada cildimede hiç bir iyiliği dokunmadı. 3 ay düzenli kullandım. Saç dökülmesi devam ediyor, cildime en ufak bir katkısı olmadı. Bir daha almam Fiyatı da yüksek.. param boşa gitti.
 • ÖŞ 1 yorum
  1 beğeni
  Özlem Ş. İzmir 3 Mart 2023
  Geçen yıl 3kutu kullandım çok memnun kaldım gözle görülür bır farklılık yarattı Fiyat çok yükselince maaalesef alamadım
 • FE 1 yorumFisun E. İstanbul 6 Aralık 2021
  İyi paketlenmiş, 06.2023 Sk tarihi, Teşekkür ederim.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • SD 1 yorum
  1 beğeni
  Sevda D. Ankara 11 Kasım 2021
  Şeker tadından dolayı ben bıraktım. Faydası olacaktı mutlaka ama içemeyince olmuyor :)
 • 4 yorumTuğba Ç. 22 Ekim 2021
  Çok hızlı şekilde elime ulaştı. Yanlız güvenlik bantı kesilmişti. Teşekkürler
  • Alışverişçi resmi

Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 Flakon İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 FlakonNutraxin Gold Collagen 50 ml 10 ShotVoonka Collagen Beauty Plus 30 Saşe
 Doppelherz System Kollagen Beauty 25 ml 30 FlakonNutraxin Gold Collagen 50 ml 10 ShotVoonka Collagen Beauty Plus 30 Saşe
Fiyat 686,00 TL
18 satıcı
283,00 TL
57 satıcı
382,90 TL
95 satıcı
Popülerlik2. Popüler Doppelherz Kolajen3. Popüler Nutraxin Kolajen5. Popüler Voonka Kolajen
Ortalama Puan86 yorum47 yorum110 yorum
Birim Fiyat-28,30 TL/adet 12,76 TL/adet
TürüSıvıSıvı-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı