Koltuk Takımı

Koltuk Takımı Fiyatları

2.794 farklı Koltuk Takımı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Evdemo Koltuk Takımı İpek Mobilya Koltuk Takımı Vivense Koltuk Takımı İpek Koltuk Takımı Bellona Koltuk Takımı Azra Koltuk Takımı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

1.500 - 2.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü3+3+1+13+3+13+1YataklıModernAhşapMetalMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Gövde Malzemesi Ayak Malzemesi Döşeme Malzemesi Tasarım Takım Seçeneği Ürün Puanı Renk

Samsung TVLG TVTelevizyon KampanyalarıKanepeKöşe Koltuk TakımıTV ÜnitesiZigon SehpaOrta SehpaTV SehpasıEvdemo Koltuk Takımıİpek Mobilya Koltuk TakımıVivense Koltuk Takımı

En Çok Karşılaştırılan Koltuk Takımları

Koltuk Takımı Yorumları ve Önerileri

Koltuk Takımı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Koltuk Takımları hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.794 farklı model arasında

En çok satan Koltuk Takımları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Koltuk Takımı:
  1. Evdemo Bumerang Koltuk Takımı
  2. Berkay koltuk mobilya Italyan Chester Nubuk Koltuk Takımı 3+3+1+1
  3. Ecem Life Kazayagı Cay Seti Koltuk Takımı 2+1+1 Puf Koltuk
  4. İpek Mobilya Daisy Oturma Gurubu 3+3+1+1
  5. Vivense Aria Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Koltuk takımı, salonların, odaların veya ofislerin oturma alanları açısından büyük önem taşır. Yaşamsal faaliyetleriniz açısından son derece gerekli bir ürün olan koltuk takımları, misafirlerin ağırlanmasından iş görüşmelerine kadar birçok ortamın düzenini oluşturan başlıca mobilyalardan biridir. Bu ürünler, sahip olduğu çeşitli ebatlar, renkler ve modellerle hemen her zevke uygun bir seçenek sunar. Böylece tercihlerinizi yaparken kısıtlı olanaklar dahilinden çıkmanız ve farklı görünüşler yaratmanız mümkündür. Duvar renklerine uygun oturma grubu ya da kanepe takımlarını evde oluşturulmuş dizayna uygun şekilde seçerek birbirinden benzersiz tasarımları yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Oldukça farklı tarzlarda tasarlanan koltuk takımlarını istediğiniz her alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Küçük ve dar alanlar için üretilen koltuk takımlarının yanında geniş alanlara uygun koltuk takımı modelleri de vardır. Koltuk takımı seçiminizi yaşam alanınıza ve yakalamak istediğiniz tarza göre yapmanız yeterlidir. Alınacak koltuk takımlarının temizliği ve bakımı da bir o kadar önem taşır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan, bolca vakit geçirilen eşyalar kirlenmeye oldukça müsaitlerdir. Bu yüzden kumaşına, yüzey yapısına uygun şekilde deforme etmeden silme işlemi gerçekleştirilmelidir. Sahip olduğu özelliklerin yanında fiyat konusunda da koltuk takımlarının çeşitli seçenekleri mevcuttur. Koltuk takımlarının yapımında kullanılan malzemelerden markaya kadar birçok basamak bu seçenekleri şekillendirir. Hemen her bütçeye uygun koltuk takımı fiyatları arasından Akakçe ile size en uygununu kolayca bulabilirsiniz.

Koltuk Takımı Modelleri

Gündelik hayatta, yaşam alanlarının büyük bir kısmını içinde koltuk takımları bulunan odalar oluşturur. Yemek içmek de dahil olmak üzere hemen her faaliyet gün içerisinde bu odalarda gerçekleştirilir. Sıklıkla kullanılan odaların, koltuk takımları ev içi yoğun kullanıma da uygun olmalıdır. Birbirinden farklı dizaynda ve kalitede koltuk takımı modelleri, bu ihtiyacınızın karşılanmasında yardımcı olur. Ev, ofis gibi ortamların rengine ve dekorasyonuna uygun onlarca seçenek mevcuttur. Zevkinize göre kahverengi, siyah, beyaz, antrasit, gri koltuk takımı ve daha birçok rengi seçebilirsiniz.

Evde, özellikle misafirleri ağırlamak için tasarlanmış oturma odaları oldukça önem taşır. Alana ve diğer mobilyalara uygun bir şekilde tercih edeceğiniz bir oturma odası koltuk takımı, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz hoş bir ortam yaratmada destek olur. Evde yaşayan tüm bireyler, günün büyük bir bölümünü oturma odasında geçirebilir. Rahatlık ve konforun yanında modern bir tasarım yakalayabileceğiniz oturma grubu modelleri, bu konuda oldukça uygun seçenekler sunar. Dilerseniz aile bireylerinin sayısına göre 3’lü, 4’lü koltuk takımı seçeneklerini inceleyebilir; zevkinize göre farklı modelleri değerlendirebilirsiniz.

Koltuk Takımı Kullanım Alanları

Koltuk takımları, başta evin sıkça kullanılan alanı salon olmak üzere, farklı odalarda ve ev dışı mekanlarda bulunduğu yerin daha düzenli ve konforlu olmasına katkı sağlar. Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan işlevsel mobilyalar, kullanılacağı ortamın yanında işlevine göre de farklı model ve tarzlarda üretilirler. Özellikle, gerek misafirlerin ağırlanması gerekse ev içindeki bireylerin kullanması açısından salon koltuk takımı oldukça önemlidir. Bu noktada konforlu ve rahat koltuk takımı, salon gibi ortak kullanım alanlarında aranan bir mobilya olarak yerini alır.

Gösterişten ziyade sade ve konforlu özellikleriyle ön plana çıkan spor oturma grubu ise odalar için gayet uygun ürünlerdir. Daha resmi kurumlarda ise eve göre farklı bir koltuk takımı seçimi yapılabilir. Göz alıcı renkler yerine sade koltuk takımı modelleri bu alanlar için uygun bir tercihtir. Koltuk takımları, salonda, odada veya resmi kurumlar gibi alanlarda, ortama uygun seçildiğinde bulunduğu ortama farklı bir hava katar. Siz de koltuk takımı seçiminizi, yaşadığınız ya da kullanacağınız alanlara uygun olan modellerden faydalanarak seçebilir ve ortamın havasını doğrudan değiştirebilirsiniz.

Koltuk Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salonlar, hem misafir ağırlamada hem de kişisel konfor odaklı olarak kullanılan fonksiyonel alanlardır. Evin büyük bir kısmını oluşturan bu alanlarda oturma grubu oldukça önemlidir. Koltuk takımı seçerken başlıca dikkat etmeniz gereken noktalar ise şunlardır:

Koltuk takımları seçiminde kullanacağınız bu gibi ölçütleri değerlendirerek sizlere en uygun tercihin hangisi olduğunu bulabilirsiniz.

Koltuk Takımı Temizliği ve Bakımı

Gün içerisinde birçok farklı şekilde değerlendirilebilen bir konfor alanı olan koltuk takımları, belli bir kullanımdan sonra temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Mobilya koltuk takımı temizliği, daha uzun süreli kullanım imkânı elde etmenize katkı sağlar. Özellikle kirlenmeye en müsait ürünlerden biri olan salon oturma grubu, üretiminde kullanılan kumaşa uygun silinmelidir. Ağartıcı ürünlerden kaçınılmalı, kumaşın formunu bozacak bileşenlerden uzak durulmalıdır. Genelde odalarda tercih edilen kanepe takımı da yine aynı detaylara dikkat edilerek temizlenmelidir. Bu ürünlerde kumaşlara zarar vermeyen silme süngerlerini kullanabilirsiniz.

Silme süngerini koltuk takımlarının kumaşına uygun bir temizleme suyuyla ıslatarak nazikçe uygulayabilirsiniz. Büyük ve geniş koltuk takımlarının yanında dar alana sahip olup az kişinin yaşadığı evler için üretilen minimal koltuk takımı modelleri için de aynı işlemler geçerlidir. Mini, küçük koltuk takımı temizliği yine kumaşına ve yapısına uygun olarak kolayca temizlenebilir. Tüm bunlara ek olarak koltuk takımları için üretilen örtüler ile de mobilyalarınızda kir oluşumunun önüne geçebilirsiniz. Bunlara ek olarak profesyonel destek alarak, yıkama makineleri ile koltuklarınızın temizliğini derinlemesine şekilde yapabilirsiniz.

Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk takımları ev ve iş yerlerinin en önemli eşyalarından biridir. Sıklıkla tercih edilen bu ürünler, farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Koltuk takımı fiyatları belirlenirken üretiminde kullanılan malzemeden ayaklarına kadar birçok etken rol oynar. Kaliteli kumaşın yanında dayanıklı bir iç süngerden de üretilen en pahalı koltuk takımı; her bütçeye uygun şekilde üretilmiş en ucuz koltuk takımı ile daha birçok seçenek mevcuttur. Gösterişli ve özel tasarım koltuk takımları olduğu gibi bütçe dostu şık, kullanışlı tercihler de ürünler arasında yer alır. Satın almadan önce koltuklar için ne kadar alanınız olduğuna bakmanız gerekir.

Çoklu takımlarda fiyatlandırma değişeceği için alanınıza uygun seçenekleri değerlendirmeniz önerilir. Onlarca seçeneğe sahip oturma grubu fiyatları arasından zevkinize ve beklentilerinize uygun bir alternatif bulmak oldukça kolaydır. Koltuk takımı kampanya fırsatlarını değerlendirerek bütçenizi aşmadan istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Tüm bu avantajlar ve daha fazlasına Akakçe üzerinden ulaşabilir, tercihinizi yaparken kolay bir şekilde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Koltuk takımlarına ek olarak evinizde şıklığı tamamlamanıza yardımcı olan zigon sehpa ve yemek masası modelleri ile bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilir ve mobilyalarınız ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.