Bahçe Koltuğu

Bahçe Koltuğu Fiyatları

426 farklı Bahçe Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Holiday Bahçe Koltuğu Papatya Bahçe Koltuğu Siesta Bahçe Koltuğu Sunfun Bahçe Koltuğu Yekta Bahçe Koltuğu IKEA Bahçe Koltuğu

Fiyatı Düşen Bahçe KoltuklarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

Filtrele
Markası
Fiyatı0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü

Bahçe ŞezlonguTenteBahçe Minder-PufBahçe BankıŞezlong MinderiBahçe SehpasıHamak AyağıAğaç Kesme MakinesiBahçe Mobilya TakımıHoliday Bahçe KoltuğuPapatya Bahçe KoltuğuSiesta Bahçe Koltuğu

En Çok İlgi Gören Bahçe Koltukları

Bahçe Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bahçe Koltukları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bahçe Koltuğu:
  1. Holiday Markiz Rattan Camlı Bahçe Balkon Masa Takımı 4 Sandalyeli
  2. Holiday Rattan Markiz Koltuk HK700 Kollu Sandalye
  3. Gaga Mobilya Metal Kanepe (140Cm) Bej
  4. Papatya Alize Koltuk Plastik Koyu Yeşil
  5. Holiday Üçlü Kanepe Balkon Koltuk Rattan Desenli Minderli Kahverengi

Bahçe Koltuğu

Bahçe koltuğu koleksiyonu oldukça geniş bir üretim çeşitliliği bandına sahiptir. Bu bakımdan farklı özelliklerden beslenen pek çok ürünü kolaylıkla bulmak mümkündür. Ürünlerin temel niteliği açık alanda kullanılabilmesidir. Bahçenin yanı sıra balkon ve teras gibi alanlarda da kullanıma uygun olması sayesinde fonksiyonel bir yapı sergiler. Elbette, nitelikler kullanım alanı ve sağlamlık seviyesi üzerinde söz sahibi olabilmektedir. Kimi modeller iklimsel koşullara oldukça dirençli bir yapı sergilerken kimi ürünler belli mevsimlerde kullanım için uygun olabilir. Mukavemeti ve korozyon direnci yüksek olan koltuklar darbe alma, aşınma, çizilme gibi olumsuz koşullara daha dayanıklıdır. Dış mekân mobilyası olarak da bilinen bahçe koltuklarının kalite ve sağlamlığı farklılık gösterdiğinden özellikleri inceleyerek satın almanız önem arz eder. Ürünlerin renkleri, biçimleri, temaları ise dizayn yelpazesini genişletir. Gerek nitelikler gerekse tasarım fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Özel kampanya ve indirimler avantajlı satın alım olanaklarını beraberinde getirir.

Bahçe Koltuklarının Özellikleri Neler?

Açık alanda uzun süre ve sorunsuz biçimde kullanım sağlayan mobilyaların özellikleri stil, ergonomi, konfor gibi faktörlere göre çeşitlenir. Kullanılan ham madde de etkileyen bir diğer faktördür. Plastik, rattan, hasır, metal bahçe koltuğu çeşitleri ve daha nicesi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İklimsel ve çevresel dayanıklılık gibi bahçe koltuk ölçüleri ile ağırlıkları da değişkenlik gösterir. Bazı kullanıcılar pratik kullanımı öncelerken kimileri daha ağır mobilyaları tercih edebilir. Örneğin, zahmetsiz biçimde taşınabilen ürün arayışındakiler için sert ve ince plastikten imal edilen modeller iyi bir seçenek sunar. Mekanik özellikler ve iskelet yapısı ise işlevsellik üzerinde etkilidir. Açılabilen modeller, uzanma koltukları, tekli sallanan bahçe koltuğu seçkileri açık alanlarda keyifli ve eğlenceli bir dinlenme deneyimi vadeder. Aradığınız fiziksel özellikleri barındıran ürünlerin dekorasyon beklentilerinizi karşılamayı başardığını da eklemek gerekir. Klasik, modern, geleneksel, avangart, sade, retro gibi tarzlara hitap eden, zengin içerik sayesinde tarzınıza uygun ürünü bulmanız oldukça kolaydır.

Bahçe Koltuğu Çeşitleri

Bahçe koltukları kullanıcı gereksinimleri, son trendler ve teknolojik özellikler çerçevesinde imal edildiğinden çeşitlilik hayli fazladır. Kişi kapasitesi bu anlamda bir adım öne çıkar. Tek kişilik, iki ya da üç kişilik koltuklar gereksiniminize ideal biçimde uyacak ürünü satın almanıza imkân tanır. Üstelik, farklı kişi kapasiteli ürünlerin boyutları da değişkendir. Örneğin, bazı ikili bahçe koltuğu modelleri daha geniş ya da daha yüksek yapılıyken kimileri standart ebatlara sahip olabilir. Bu fiziksel nitelik kapsamı farklı kişi kapasiteli ürünler için de geçerlidir. Bahçe balkon koltukları farklı ebatlı olmaları ile dekorasyon fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebilmenize olanak tanır. Balkon için üç kişilik koltuğa ihtiyacınız varsa ve alan çok da geniş değilse daha minimal yapılı iskelete veya minder aksesuarına sahip ürünlere yönelebilirsiniz. Geniş bir bahçeniz varsa ve bu alanı etkili, kullanışlı şekilde doldurmak istiyorsanız maksimalist tarzdan esinlenilen gösterişli koltuk çeşitlerine yönelebilirsiniz. En ucuz bahçe koltukları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olma, ürün karşılaştırması yapma, çeşitlilik hakkında detaylı bilgi edinme noktasında Akakçe son derece iyi fırsatlar sunar.

Bahçe Koltuğu Tasarımları

Gelişen teknoloji, değişen trendler ve kullanıcı zevkleri bahçe oturma koltuğu tasarımları üzerinde doğrudan etkilidir. Salıncaklı, yuvarlak, tenteli, demir, bambu, ferforje bahçe koltukları bulabilmek mümkündür. Sallanan bahçe koltuğu modelleri açık alanda eğlenceli vakit geçirmek isteyenleri cezbederken bahçe uzanma koltuğu konforlu bir dinlenme süreci geçirmek isteyenleri memnun etmeyi amaçlar. Katlanır, minderli, sandıklı, gölgelikli bahçe koltuğu modelleri işlevsellik ve yüksek konfor beklentilerinizi bir arada karşılamayı önceler. Tenteli koltuklar güneşin yoğun etkisinden sizleri korurken sandıklı ve bazalı tasarımlar sizlere ekstra depolama alanı sağlayarak çok yönlü avantaj sunar. Oval kalıplı modeller, belirgin kenar - köşe tasarımlı koltuklar, yüksek sırt destek alanına sahip olanlar ya da geniş kol destek ve oturma bölgesi bulunan ürünler de dahil pek çok tasarım farklı kalite, sağlamlık ve fiyat seçenekleri ile sizlere ulaşır. Dövme demirden imal edilen ve estetik görünümü dayanıklılıkla birleştiren ferforje koltuklar bulunması gibi, ferforje görünümlü plastik sandalye ve koltuklar da satışa sunulur. Ergonomisi ile kendini belli eden rattan, plastik ham maddeli kreasyonlar da farklı doku, biçim ve stil çeşitliliği ile üretilir. Kriterleriniz arasında mevsimsel etkilere dayanıklılık, uzun ömürlülük ve uygun fiyat varsa bu seçenekleri incelemek isteyebilirsiniz.

Bahçe Koltuğu Takımları

Takım hâlinde satışa sunulan özel setler bahçe için koltuk arayışındakilerin en fazla rağbet gösterdikleri arasındadır. Kalabalık aileler, yakın çevresini ya da aile bireylerini ağırlamaktan keyif alanlar için ikili, tekli, üçlü bahçe koltuğu modelleri satışa sunulur. Set içerisindeki ürünlerin özellikleri farklılık gösterebilir. Hem tekli hem de 2’li, 3’lü bahçe koltuğu bir arada takımlar, içeriğinde birden fazla tek kişilik koltuk bulunan takımlar, bahçe köşe koltukları, bahçe sandalyesi ve masası dahil takımlar bunlardan yalnızca birkaçıdır. Takım içerisindeki ürünler de farklı malzemelerden üretilir. Ahşap bahçe koltuğu, metal koltuk, tekstil malzeme destekli köşe bahçe koltuğu ya da ahşap - metal bir arada ürünler bulunabilir. Tekli satışa sunulan ürünlerden kendi zevkinize göre kombinasyonlar yapmanız da mümkündür. Dilerseniz renk tonu ya da kontrast renk uyumlu takımlar yaratabilir ya da kalıp ve doku ahengi elde edebileceğiniz setler tasarlayabilirsiniz. Özellikler, tasarım ve kalite gibi faktörlerin yanı sıra hem tekli ve takım şeklinde satışın hem de kişi kapasitesinin bahçe koltukları fiyatları üzerinde etkili olabileceğini de eklemek gerekir. Beklentilerinizi dikkate alarak size maksimum keyif verecek şık, rahat bahçe koltuğu ve koltuk takımları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Bahçe Koltuğu Satın Alım ve Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Farklı özelliklerden beslenen bahçe koltukları en ucuz, en işlevsel, en kaliteli, en ergonomik seçenekleri ile Akakçe’de! Ürünleri inceleyebilir, fiyat ve nitelik bakımından karşılaştırma yapabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Bahçe koltuğu satın almadan önce şu özelliklere dikkat etmeniz önemlidir: