Kombi

Kombi Fiyatları

379 farklı Kombi için fiyatlar listeleniyor.

E.C.A. Kombi Demirdöküm Kombi Baymak Kombi Buderus Kombi Vaillant Kombi Warmhaus Kombi

Fiyatı Düşen Kombiler

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Kombiler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Isı Kapasitesi35 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • TürüElektrikli
 • TürüYoğuşmalı
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 16 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (379)

Klima Isıtıcı Termostat Soba Termosifon Şofben Kombi Yedek Parça Ani Su Isıtıcı Vantilatör E.C.A. Kombi Demirdöküm Kombi Baymak Kombi

En Çok Karşılaştırılan Kombiler

Kombi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kombi Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Kombi Fiyatları Akakçe'de!

Piyasadaki her ürünün en uygun fiyatlarını listeleyen akakce.com'da; kombi fiyatları da bütçenize uygun olarak sizlerle buluşuyor. akakce.com, binlerce çeşit ürünün tüm online mağazalarda yer alan fiyatlarını bir araya toplar. Böylece kullanıcıları mağaza mağaza gezerek ürün fiyatlarını not alma zahmetinden kurtardığı gibi, ürünün en uygun fiyata hangi sitede yer aldığını da gösterir. Bu ürünler arasında yer alan kombi fiyatı listelerine de kolaylıkla ulaşılabilir. Kombi fiyatı, cihazın markasına, kalitesine ve işlevine göre farklılık gösterir. Kombi modelleri; yoğuşmalı, konvansiyonel ve elektrikli kombi olarak 3 ana başlık altında incelenir. Elektrikli modelleri yer tipi olanları 300-500 metre olan villa, koğuş, şantiye gibi alanlar için kullanılırken ; duvar tipi olanları, 80-100 metre alana sahip yerlerde kullanır. Elektrikli modellerde enerji verimli (kademeli) pompa kullanılır. Elektrikli modellerin rezistansları 1-2 inç standında olduğundan dolayı dünyanın her yerinde bulunabilir. Dijital kullanım ekranı vardır. Yoğuşmalı modeller, bacadan çıkan atık gazın enerjisini değerlendirir ve enerji tasarrufu sağlar. Cihazdan gelen enerji yüksek ısıl güce sahip radyatörler sayesinde ısınmayı sağlar. Yoğuşmalı kombi fiyatları diğer çeşitlerle aynı düzeydedir. Konvansiyonel (hermetik) modeller, bacalı olanlara alternatif olarak kullanılır ve güvenlik düzeyi daha üstündür.

En İyi Kombi Modelleri

akakce.com üzerinde bulunan kombi modelleri Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Daikin, Daylux, Demirdöküm, E.C.A., Ferroli, İmmergas, Sanica, Termoakım gibi birçok markaya sahiptir. Kombi modelleri; 20.000 Kcal'den az, 20.000- 24.000 Kcal arası, 24.000- 26.000 Kcal arası, 26.000- 28.000 Kcal arası ve 28.000 Kcal üzeri kapasite değerlerine, A+, A ve B enerji sınıflarına göre, bacalı ve hermetik tiplerine göre sınıflandırılır. Özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Kullanılacak alanın metresine göre cihazın kapasite değeri belirlenir. Düşük kapasite değerine sahip olan bir cihazın büyük alanı kaliteli bir şekilde ısıtması beklenemez iken, küçük alanlar için yüksek kapasiteli cihaz almak da gereksiz olur. Bu nedenle kullanacağınız alanın tam ölçüsünü bilerek sipariş vermeniz olumsuzluklarla karşılaşma oranınızı en aza indirir. Ürün seçimi sırasında modelin yakıt tasarruflu olanını seçmeniz sizin için iyi olur. Bu cihazlar sıcak su performansıyla hızlı ve konforlu sıcak su kullanmanızı sağlar. Cihazlarda güvenliğe öncelik verilir. Bu nedenle cihaz içinde sigorta bulunur. Herhangi bir kısa devre durumunda yanmayı önlemek amaçlı sigorta atar. Bazı cihazlarda her rezistans için ayrı uç bulunur. Bu bir rezistanstaki sorun nedeniyle cihazın ve diğer rezistansların etkilenmemesini sağlar. Kısa devre aşamasında sorunlu olan uçtaki sigorta atar diğerleri işlevine devam eder. Böylece kış günlerinde mağduriyet yaşanmaz. Birçok cihazda reset tuşunun yanı sıra çevirmeli tuşlar ya da klasik tuşlar vardır ve kullanımı kolaydır. Dijital ekranı sayesinde hem sıcaklık değerlerini hem de arıza kodlarını görebilirsiniz. Arıza kodları size cihazın tam olarak hangi kısmında arıza olduğunu bildirir. Cihazlar firmaların belirlediği süre (ortalama 3 yıl) kadar garanti kapsamına dahildir. Bu süre zarfında oluşan herhangi bir arızada marka yetkilileriyle irtibata geçtiğinizde arızanın giderilmesi için çalışmalar yapılır. Markalar müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutar ve sizi mağdur etmez.

Kombi Yorumları

akakce.com'da bulunan kombi yorumları, kullanıcıların ürünü sipariş verip kullanmaya kadar olan deneyimlerini ve gözlemlerini aktardıkları yerdir. Burada kullanıcılar kargo sorunlarından dolayı olumsuz yorumlarda bulunsalar da ürün için %95 oranında olumlu yorumlar yapılmaktadır. Kargo dışındaki olumsuz yorumların sebebi ise kullanım hatalarından ve kullanım kılavuzuna uygun hareket etmemekten kaynaklanır. Ürünü, tüm yönergelere uyarak kullanan müşteriler olumlu dönüş yapmaktadır. Kombi yorumları bölümünde ürünün dijital kontrol panelinden, ısıtma gücüne, ısıtma süresinden, yakıt giderine kadar kullanıcı gözlemlerine ulaşılabilir. Bu cihazdan edinmeyi düşünen ve akakce.com üzerinden modelleri inceleyen kullanıcıların; yorumları okuması karar aşamasını daha güvenilir ve hızlı gerçekleştirmesini sağlar.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Her yıl düzenli olarak yaptırılması gereken kombi bakımı cihazın uzun süre iyi performans ile çalışması açısından gereklidir. Bakım zamanı geldiğinde kullanıcıların aklına gelen "Kombi bakımı nasıl yapılmalı?" sorusuna; uzmanlar, bakımı bilgili birinin yapmasını öneriyor. Bakımı tüketici kendisi yapacaksa bile aşamalarını takip ederek yapması olası bozulmalara karşı önlem olur. Bakıma cihazın eski suyu boşaltılarak başlanır. Tüm su boşaltıldıktan sonra genleşme tankının içerisindeki hava basıncı ölçülür. Basınç 0,75 barın altında ise pompa ile hava takviyesi yapılır. Basın 0,75 barı gösterene kadar işleme devam edilir. Daha sonra cihazın radyatör filtreleri sökülür. Soğuk su ile bu parça temizlenir. Ardından yerine takılarak sıkılır. Yanma haznesinin brülörü sökülerek fırça yardımıyla temizliği sağlanır. Brülörün haznesi de temizlenerek yerine takılır. Brülörün üzerinden sökülen ateşleme ve yön çubuğu yerine takılır. Sonrasında fan motoru da sökülür, temizlenir ve fan motoru ile soketleri yerine takılır. Mekanik aksamda oksitlenerek işlevini yitirmiş olan parçalar değiştirilir. Son olarak cihaza 1,5 bara ulaşıncaya dek su basılır. Gaz ayarları kontrolünden sonra cihaz çalıştırılır. Böylece bakım işlemi tamamlanmış olur.

Kombi Kampanyaları ve İndirimleri

Farklı markalar ürünlerinde çeşitli zaman dilimlerinde indirim veya kampanya uygular. Bu kombi kampanya ve indirimleri için belirli periyotlarda websitelerini ziyaret edebilir ya da akakce.com üzerinden bildirim oluşturabilirsiniz. akakce.com'da bildirim oluşturduğunuzda; kampanya veya indirimden mail, sms gibi yollarla anında haberdar olursunuz. Böylece hiçbir indirim, kampanya gibi fırsatları kaçırmamış olursunuz. Ayrıca en uygun kombi fiyatları ile de tasarruf sağlamış olursunuz.