Baymak Kombi

Baymak Kombi Fiyatları

37 farklı Baymak Kombi için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Baymak Kombiler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBaymak
 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • Yoğuşma TürüYarı
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • TürüElektrikli
 • TürüYoğuşmalı
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBaymak
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikEnerji SınıfıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (37)

Baymak Klima Baymak Termosifon Baymak Termostat Baymak Şofben Baymak Isı Pompası Baymak Ani Su Isıtıcı Baymak Kombi Yedek Parça Baymak Klima Yedek Parça Baymak Boyler Baymak Yoğuşmalı Kazan

En Popüler Baymak Kombiler

Baymak Kombi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Baymak Kombi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Baymak Kombi hangileri?

Bugün Akakçe'de 37 farklı model arasında

En çok satan Baymak Kombi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Baymak Kombi:
 1. Baymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 2. Baymak Lunatec Premix 24 kW Hermetik Tam Yoğuşmalı Kombi
 3. Baymak Lambert LPY Compact 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
 4. Baymak Lambert Attivo 24 LN Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 5. Baymak Duotec Compact Premix 30 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

En Ucuz Baymak Kombi Fiyatları Akakçe’de!

Merkezi ısınma sistemlerine alternatif olan kombileri satın alırken dikkat edilen önemli hususların başında, ürünün markası ile fiyatı gelir. Her mevsim sıcak su ya da ısınma ihtiyacını başarıyla karşılayan son teknoloji kombi cihazlarını tercih etmek fayda sağlar. Sık sık arıza ve servis çağırma sorunuyla karşılaşmamak için kalitesi ve performansı yeterince yüksek olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Oldukça yaygın kullanıma sahip Baymak kombi fiyatları, kalitesine oranla piyasadaki en iyi performansa sahiptir. Akakçe fiyat analiz grafiğinde Baymak kombi fiyatları listelemesi yaparak, dönem içi en yüksek ve en düşük fiyat dalgalanmalarını görebilirsiniz. Sistemde yer alan fiyat takip butonuyla, kampanya ve indirim dönemlerinden haberdar olabilir, en uygun Baymak kombi fiyatı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kombileri kolay sipariş seçeneğine, kapasitesine, tipine, enerji sınıfı ve ürün puanına göre listelerken en az - en çok fiyat aralığını da belirleyebilirsiniz.

En İyi Baymak Kombi Modelleri

Kombi, bağlatılacağı yerin ısıtmasından sorumlu cihazdır. Bu işlevin yanı sıra sıcak su ihtiyacınızı karşılamaya da yarar. Kombi alırken kafa karıştırıcı pek çok sorunun giderilmesi için bazı temel bilgilere sahip olmak önemlidir.
Tüm kombilerde olduğu gibi Baymak kombilerde de üç şekilde sunulan ve bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak adlandırılan kombi çeşitleri vardır. Bacalı kombiler, yanarken bulunduğu ortamdan gerekli oksijen miktarını alıp yanma esnasında oluşan atık gazları bir baca vasıtasıyla dışarıya atar. Bacalı kombiler kullanılırken ortamın havalandırılması da gerekir. Bunun için pencere camına menfez takılır. İkinci olarak Baymak kombi modelleri içinde hermetik olanları, yanma için gereken havayı bir fan aracılığıyla dışarıdan alıp yanma işlemi sonucunda ortaya çıkan atık gazı aynı sistemle dışarıya atar. Bu çeşit kombilerde ortamı özel olarak havalandırmanız gerekmez. En çok tercih edilen yoğuşmalı kombiler ise sahip olduğu teknolojiyle, ortaya çıkan buharı su haline getirerek radyatörlere ulaştırır. Yoğuşmalı kombilerde öncelikli amaç yakıttan en yüksek düzeyde yarar sağlamaktır. Baymak yoğuşmalı kombi modellerine göz atabilirsiniz. İhtiyacınız olan Baymak kombiler ve kazan çeşitleri akakce.com sayesinde bulunarak, her zaman en uygun fiyatlarla alınabilir.
Baymak kombi modelleri, bağlanacak alandan en üst düzey tasarruf etme amacıyla tasarlandığı için fazla yer kaplamaz. Kombiler takılma, taşınma ve kullanım pratikliğiyle birlikte daha ekonomik bir ısıtma sistemine sahiptir.

Baymak Kombi Yorumları

Satın almaya karar verdiğiniz ürünü, akakce.com aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir nedenle kombinizi değiştirmek istediğinizde, ürün değişimi yapabilen firmaları da buradan kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun dışında site içerisinde yer alan kullanıcı yorumları platformu sayesinde memnuniyetinizi belirtebilir ya da yaşadığınız bir sorunu paylaşarak satın aldığınız mağazalarla irtibat kurabilirsiniz. Aynı zamanda kullanılan teknoloji, uygulanan modülasyon, satış sonrası hizmetler, diğer cihazlarla uyumluluk, yetkili servis ağı, arıza durumunda bunun hemen giderilmesi için uğraşan bir müşteri hizmetleri, sorularınıza cevap vermeye istekli bir yetkili, malzeme kalitesi gibi birçok unsura ilişkin bilgileri de burada bulabilirsiniz.
Kombilere dair temel ayrımları bilmek, Baymak kombi yorumları bölümünde yer alan geri bildirimleri doğru değerlendirmeniz için de önem taşır. Siz de Baymak kombi yorumları üzerinden bir değerlendirme yaparak diğer alıcıların fikir edinmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Baymak Kombi Özellikleri

Satın alma aşamasında fiyat ve model çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle Baymak kombi özellikleri incelemesi yapmanız, doğru karar verebilmek açısından faydalı olabilir. Baymak kombi çeşitleri hem güven ve kalitesiyle hem de beğeninize uygun tasarımlarıyla listenizin ilk sıralarında yerini alabilir. akakce.com üzerinden erişebileceğiniz Baymak kombi modelleri arasında; seri olarak üretilen luna3 ve luna5, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve sistemsel olarak fazla arıza yapmayan cihazlar olarak bilinmektedir.
Modelleri karşılaştırma listesine ekleyerek aynı anda 5 ürüne kadar inceleyebilirsiniz. Suyu ısıtma hızı, kesintisiz sıcak su kullanımı, eşanjör sistemleri gibi özellikleri karşılaştırabilirsiniz. Ya da duvar tipi cihazlar arasında yüksek enerji verimi, uzun ömürlülük kıyaslamaları yapabilirsiniz. Genellikle ürünler 2 ya da 7 yıl fabrika çıkış garantisine sahiptir. Öte yandan markanın servis ağının yaygın olması, müşteri hizmetlerinin telefonda kullanıcıya bilgi vermesi, sorulara yönlendirici cevaplar üretmesi, alacağınız cihazı kullanmanızı kolaylaştıracaktır.
Özellik açısından bilmeniz gereken önemli konulardan biri de kombilerin kapasitesidir. Bu da satın almak istediğiniz kombinin kullanılacağı bölgeyi ısıtmada yeterli kuvvete sahip olup olmadığını belirler. İhtiyacınıza uygun kapasitede bir kombiyle enerjiden tasarruf edersiniz. Hem kullanacağınız yere hem de ihtiyacınıza göre 20.000 kcal - 28.000 kcal arası ve üzerinde de olabilen alternatifleriyle Baymak kombileri inceleyebilirsiniz. Düşük kapasiteli ürünler küçük alanlar için, büyük kapasiteli kombi seçenekleri büyük alanlar için uygundur. Bunlar dışında, alacağınız kombinin CE, SE ve ISO 9002 sertifikalarının olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Baymak Kombi Kampanyaları ve İndirimleri

akakce.com sayesinde online alışveriş yapabildiğiniz mağazaların taksitlendirme seçeneklerini, fırsat ürünlerini, kampanya ve indirimleri bir arada bulabilirsiniz. Dönemsel fırsatların dışında her ürün için ayrı ayrı belirlenen indirim oranlarından yararlanabilirsiniz. Akakçe üzerinden kalite ve fiyat araştırması yaparak almaya karar verdiğiniz Baymak kombi fiyatı listesini de sistemden takip edebilirsiniz. Site üzerinden bütçenize göre en uygun kombi fiyatlarını düzenli takip ettiğinizde Baymak kombi kampanyaları ve indirimleri dönemini yakalayarak en uygun alışverişi yapabilirsiniz.