Elektrikli Kombi

Elektrikli Kombi Fiyatları

52 farklı Elektrikli Kombi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüElektrikli
 • Isı Kapasitesi24 kW
 • Isı Kapasitesi28 kW
 • Isı Kapasitesi35 kW
 • Yoğuşma TürüTam
 • TürüYoğuşmalı
 • Yakıt TürüDoğalgaz
 • Yakıt TürüDoğalgaz - LPG
 • Fiyatı0 - 15.000 TL
 • Fiyatı15.000 - 20.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TürüElektrikli
Fiyatı 0 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 25.000 TL 25.000 - 35.000 TL 35.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYakıt TürüYoğuşma TürüFaz TürüMaksimum Su SıcaklığıMinimum Su SıcaklığıVoltajIsıtma VerimliliğiSıcak Su VerimliliğiSıcak Su DebisiGenleşme Tank HacmiElektriksel Koruma SınıfıNOx SınıfıModülasyon OranıIsı KapasitesiTümünü GösterSes SeviyesiEşanjör SayısıEşanjör MalzemesiMaksimum Çalışma BasıncıMaksimum Sıcak Su BasıncıIsıtma Enerji SınıfıSıcak Su Enerji SınıfıYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkKapasiteMaksimum Petek SıcaklığıMinimum Petek SıcaklığıVerimlilikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (52)

24 kW Kombi 28 kW Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi 35 kW Kombi Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi E.C.A. Yoğuşmalı Kombi Baykan Yoğuşmalı Kombi Emko Yoğuşmalı Kombi Newatherm Yoğuşmalı Kombi Thermex Yoğuşmalı Kombi Vaillant Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi

En Çok Karşılaştırılan Kombiler

Elektrikli Kombi Sıkça Sorulan Sorular

Elektrikli Kombi

Elektrik enerjisini doğaya zarar vermeden kullanan elektrikli kombi çeşitleri, aynı zamanda verimli bir kullanım sayesinde bütçeden tasarruf etmeye olanak sağlar. Ergonomik ve modern bir tasarıma sahip olan elektrikli kombi modellerini evinizde müsait olan banyo, balkon ya da mutfak gibi alanlarda tercih edebilirsiniz. Elektrikli kombi modelleri sessiz çalışma, enerji tüketimi, tasarım, arayüz ve nitelik açısından kullanıcılara pek çok fayda sağlar. Son derece pratik ve anlaşılır bir arayüz dizaynına sahip olan ürünlerin tüm özelliklerini kolay bir şekilde öğrenerek kombiyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı marka tarafından üretilen elektrikli kombi çeşitleri, kullanıcıların beklentilerini karşılayan tasarımlara ve özelliklere sahiptir. “Elektrikli kombi ne kadar, ne işe yarar, özellikleri nelerdir ve en iyi elektrikli kombi hangisidir?” gibi sorularınız için Elektronik ana kategorisinin Kombi alt kategorisinin Elektrikli Kombi kategorisini inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için dilerseniz elektrikli kombi kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Kombi fiyatları ürünlerin markasına, kapasitesine, özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık gösterdiğinden fiyat araştırmaları için Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz.

Elektrikli Kombi Nedir?

Doğal gazın yaygınlaşması nedeniyle pek çok kişi kombilerin sadece doğal gaz ile çalıştığını düşür. “Elektrikli kombi nedir?” diye merak ederek araştırma yaptığınızda ise karşınıza pek çok bilgi çıkar. Sağladığı avantajlar sayesinde son dönemlerde en çok tercih edilen ürünler arasında elektrikli kombiler yer alır. Temel amacı suyu ısıtıp pompa aracılığı ile peteklere ileterek ısı yaymak olan ürünler, yaşam alanlarının tamamen elektrik ile ısınmasını sağlar. Peteklerden geri dönen ılımış su kombide yeniden ısıtılarak peteklere iletilir ve bu sirkülasyon sayesinde ısı derecesi korunmuş olur. Elektrikli kombi özellikle doğal gazın henüz bulunmadığı yerlerde hayatı önemli ölçüde kolaylaştırır. Ayrıca doğal gaz tesisatı için gerekli olan masraftan kaçınmak isteyen kullanıcılar için de ideal bir ısınma yöntemidir.
Doğal gaz ile çalışmayan elektrikli kombilerde gaz çıkışının sağlanması için herhangi bir bacaya da gerek kalmaz. Elektrikli kombi kullananların ürünü tercih etme sebeplerinden bir diğeri ise gazdan zehirlenme riskinin minimize edilmesidir. Son derece ergonomik tasarıma ve minimalist ebatlara sahip olan ürünleri evinizde uygun görülen her alanda kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde monte edilen ürün, aynı zamanda sessiz bir şekilde çalışması sayesinde de kullanıcının beğenisini kazanır.

Elektrikli Kombi Özellikleri

Elektrikli kombi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ürünü en verimli ve tasarruflu şekilde kullanabilmek için elektrikli kombi yorumlarını inceleyebilir ve tavsiyeleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Ev ya da iş yeri için kombi tercih ederken yaşam alanının metrekaresini düşünerek 10, 12, 24, 30, 35 KW elektrikli kombi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kombilerin ısıtma kapasitesi, satın alacağınız alanın büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre değişim gösterir. 6, 9, 18, 20, 36, 50 KW elektrikli kombi kapasitesine sahip seçenekler arasından beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünü tercih edebilirsiniz.
Pek çok elektrikli kombi modelinde ayarlanabilir pompa kademesi bulunur. Dilediğiniz hızda ayarlayabileceğiniz kademe sayesinde ısı derecesini azaltabilir ya da artırabilirsiniz. Kullanıcının bireysel bir şekilde ısı derecesini ayarlaması, aynı zamanda bütçeden tasarruf etmesine de olanak sağlar. Elektrikli kombi modellerini incelerken seçiminizi sessiz çalışan ürünlerden yana yapabilir ve hem gece hem de gündüz gürültü sorununu minimize edebilirsiniz. Elektrikli kombi tavsiyelerini inceleyerek sessiz çalışan ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elektrikli Kombi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Optimum konfor ve enerji verimliliği sağlayan elektrikli kombinlerin pek çok avantajı bulunur. Her ne kadar doğal gazlı kombiler yaygın olsa da elektrikli kombinleri tercih eden genel bir kitle de bulunur. Sessiz çalışma prensibinden bütçeden tasarruf etmeye kadar hem kullanıcı hem de doğa dostu olan elektrikli kombilerin kullanımı da son derece kolaydır. Hayatı kolaylaştıran ve enerji verimliliği sunan elektrikli kombinlerin sağladığı diğer avantajlar şunlardır:

Elektrikli Kombi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli kombi almaya karar verdiyseniz ve üründen maksimum verim almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Ürünün eviniz için uygun olup olmadığını, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını öğrenmek için elektrikli kombi kullanımı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu konuda ürün özelliklerini inceledikten sonra dilerseniz ürünü kullanan kişilerin yorumlarını ve tavsiyelerini de değerlendirebilirsiniz. Öncelikle kombi alırken ürünü kullanacağınız alanın metrekaresini hesaplamalı ve bu doğrultuda bir ürün tercih etmelisiniz. Büyük bir alan için düşük kapasiteye sahip bir kombi alırsanız ısının yeterli gelmemesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sadece elektrikle çalışan ürünlerin dışında güneş enerjisi destekli ve doğal gaz dönüşümlü ürünler de bulunur. İlerleyen dönemde doğal gaza geçmeyi düşünüyorsanız çok amaçlı bir kombi tercih edebilirsiniz.
Elektrikli kombiler her ne kadar küçük ebatlara sahip olsa da öncesinde kombinizi monte edeceğiniz yerin büyüklüğünü ölçmeli ve bu doğrultuda bir ürün satın almalısınız. Aksi takdirde satın aldığınız ürünün büyük olması durumunda evinizde başka bir yer ayarlamak zorunda kalabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik özellikler ile donatılan tasarruflu elektrikli kombi çeşitlerinden birini tercih ederek aylık elektrik faturanızı daha düşük meblağlara düşürebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan monofaze elektrikli kombi modellerini kategori içerisinde inceleyerek en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Elektrikli Kombi Fiyatları

Elektrikli kombi fiyatları ürünlerin markasına, özelliklerine ve kapasitelerine göre farklı aralıklarda satışa sunulur. 220v, 12, 18, 24 KW, monofaze ve standart elektrikli kombi fiyatları arasında ürünlerin niteliklerine göre fiyat farkı bulunur. En iyi elektrikli kombi markası arasında yer alan Vaillant, Termodinamik, Demirdöküm, Termoakım, Maktek ve Daxom gibi isimlerin ürünlerini seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Elektrikli kombi markaları tarafından tasarlanan en iyi elektrikli kombi seçeneklerini kategori içerisinde inceleyerek ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.
Elektrikli kombi fiyatları en ucuz ürünleri incelemek için dilerseniz sitenin sol kısmında yer alan marka, kapasite ve fiyat filtrelemelerini seçebilirsiniz. Seçimleriniz doğrultusunda tek kare içerisinde hem fiyat hem de özellik olarak ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünleri değerlendirebilirsiniz. Elektrikli kombi indirim ve avantajlarından yararlanabilmek için siteyi daha sık ziyaret edebilirsiniz. Gereksinimleriniz doğrultusunda dilerseniz konveksiyonel ve yoğuşmalı kazan modellerini de Akakçe’nin ilgili kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz.