Baymak

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

16.005,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 48 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 2 iş günü Satıcı: Hepsiburada/Sistem Isı Merkezi.

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Modülasyonlu, Sessiz, Donma Emniyeti, Arıza Teşhisi, Doğalgaz, Tam... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
13.936,65 TL08.11.2023

En Ucuz Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Tüm fiyatlar (7)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Baymak Kombiler
Benzer Ürünler

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Lambert LPY 24 FI, yoğuşmalı kombi ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahiptir. A sınıfı enerji verimliliğinde çalışan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi, Premix yanma teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji ile yüksek tasarruf elde etmenize yardımcı olur.

Aynı zamanda Cold Burner Door teknolojiyle de donatılmış olan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi, düşük yakıt sarfiyatı ile yüksek performansta çalışır. Kombinin düşük elektrik sarfiyatı ile çalışmasını sağlayan bir diğer özelliği de yeni nesil pompa tasarımıdır.

Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombinin yüksek verimli çalışma sistemi sayesinde %91’e varan yüksek doğalgaz tasarruf deneyimi yaşayabilirsiniz. Duşta ihtiyacınız olan suyun sabit kalmasını sağlayan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi ile ihtiyacınız olan sıcak su her zaman hazırdır.

Baymak tarafından gelişmiş teknolojilerle üretilen Lambert serisi LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi ile sıcak su ve ısınmada etkili çözümler bulabilirsiniz. 2 farklı banyonun da sıcak su ihtiyacını eş zamanlı olarak karşılayan Lambert serisi kombi %30'a varan tasarruf imkânı da sunar. Böylelikle Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi ile çevre dostu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Montaj ve kullanımında da kolaylık yaratan kombiyi tüm özelliklerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Baymak Lambert LPY 24 FI Sağdan Görünümü

Baymak Lambert LPY 24 FI Teknik Özellikleri

Baymak Lambert LPY 24 FI yoğuşmalı kombi yorumları ve değerlendirmelerinde kombi modelinin sahip olduğu özellikler detaylı olarak incelenir. Dikkat çeken ve beklentileri karşılayan özellikler sergileyen kombi, bu bakımdan yüksek puan alır. Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombinin teknik özellikler ise şöyledir:

 • A sınıfı mevsimsel ısıtma verimliliği sağlayan kombi 22 kW nominal ısıtma gücü sunar.
 • Maksimum ısı gücü ile çalıştırıldığında 21,7 kW gücünde çalışan kombinin anma ısı gücü verimliliği %86,4 olarak dikkat çeker.
 • %30 kısmi yükte anma ısı gücü 7,2 kW olan kombinin %30 kısmi yükteki verimliliği %95,6'dır.
 • Maksimum ısıtma için yıllık enerji tüketimi 69 GJ olan kombinin genleşme tank kapasitesi 8 litredir.
 • XL sıcak su yük profili ile çalışan kombi A sınıfı mevsimsel sıcak su verimliliği sağlar.
 • %85,4 oranında sıcak su verimliliği elde etmenizi sağlayan kombi, su ısıtma için yıllık 29,696 kWh enerji tüketir.
 • Su ısıtmak için yıllık 17,34 GJ yakıt tüketen model 11 litre kullanım suyu debisi sunar.
 • 51 dBA ses seviyesi ile çalışan kombi 145 W elektrik yüküne sahiptir.
Baymak Lambert LPY 24 FI Özellikleri

Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombinin sahip olduğu özelliklere göz atarak detaylı inceleme şansı elde edebilirsiniz.

Baymak Lambert LPY 24 FI Öne Çıkan Özellikleri

Baymak Lambert LPY 24 FI yoğuşmalı kombi dikkat çekmeyi başaran artı ve eksi özelliklere sahiptir. Kullanıcıların satın alma işlemi öncesinde detaylı olarak incelediği bu özellikler, yorumlarda da sıklıkla vurgulanır. Satın almayı düşündüğünüz Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombinin dikkat çeken özellikleri ise şöyledir:

 • Gaz giriş basıncı 20 mbar olan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi ısınmada etkili çözümler elde etmenizi sağlar.
 • 802x450x340 mm boyutlarında ve 35 kg ağırlığında olan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi kurulumda kolaylık yaratır.
 • Model 250 mbar olan pompa basma yüksekliğine sahiptir. Baymak kombi bu özelliğiyle güvenli bir basınç aralığı sunar.
 • 35 ile 65 derece arasında sıcak su aralığı sunan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi sayesinde ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınıza en ideal çözümü bulabilirsiniz.

Baymak uzmanlığı ve kaliteli üretim anlayışı ile tasarlanan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombiyi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Güvenlik donanımları da tam olan Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi, üretimde sıkı testlerden geçer ve kullanıcılara sunulmadan önce gerekli onayları alarak uzun yıllar boyunca güvenli bir kullanma deneyimi yaşamanızı sağlar.

Baymak Lambert LPY 24 FI Soldan GÖrünümü

Baymak Lambert LPY 24 FI Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Lambert LPY 24 Fİ Premix tam yoğuşmalı kombi pek çok özelliği ile seleflerinden ayrılır. Baymak Lambert serisi kombiyi seleflerinden ayıran özellikler ise şöyledir:

 • Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi ile sıcak su ihtiyacınıza anında yanıt bulabilirsiniz.
 • Kireç kapanı özelliği ile donatılmış olan Baymak Lambert serisi LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi uzun yıllar aynı performansı sergiler.
 • Su basıncı düşük olduğu zamanlarda bile yüksek verimde çalışır.
 • Kombi çalışması sırasında açığa çıkan atık gazı bacadan atmadan önce sistemde işler ve sisteme geri kazandırır.
 • Atık gaz dönüşüm özelliği ilave verim elde etmenizi sağlar. Ayrıca çevre dostu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi modeli ERP yönetmeliğinin tüm verimlilik şartlarını yerine getirir ve standartları karşılar.

Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi modelini satın alırken bazı noktalara dikkat etmeniz oldukça önemli. Bu noktalardan biri kombinin sahip olduğu özelliklerdir. Bu özellikler hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olmanız kombiler hakkında çok şey bilmeseniz bile en doğru seçimi yapmanızı kolaylaştırır. Ayrıca kombi seçiminde yorum ve değerlendirmelerden de yardım alabilirsiniz. Buradan edindiğiniz bilgiler ışığında da selefleri ile karşılaştırma yaparak kombi modeline en doğru şekilde karar verebilir ve satın alabilirsiniz.

Baymak Lambert LPY 24 FI Ekran Görünümü

Baymak Lambert LPY 24 FI ile Baymak Lunatec Arasındaki Farklar

Baymak Lambert LPY 24 FI kombi modelini değerlendirirken selefleri ile karşılaştırma yapmanız gerekir. Bu ürün karşılaştırması neticesinde de en doğru kombi modeline karar verebilirsiniz. Bu kombilerden biri olan Lunatec serisi 51 dBA ses seviyesi ile çalışır. 700x395x285 mm boyutlarında ve 30 kg olan kombi kompakt bir yapı sergiler. Böylelikle kombiyi dilediğiniz alana konumlandırabilirsiniz. Kontrol paneli ile kolay ayarlanabilir bir özelliğe sahip olan Lunatec serisi, A ERP verimlilik sınıfında çalışır.

Baymak Lambert LPY 24 FI En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Baymak Lambert LPY 24 FI yoğuşmalı kombi fiyatları ulaşılabilir bir aralık sunar. Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi modelini satın almadan önce bütçenizi belirlemeye özen göstermelisiniz. Bu işlemin ardından bir kombide nelere ihtiyaç duyduğunuzu düşünmeli ve konumlandıracağınız alana karar vermelisiniz.

Böylelikle ihtiyaçlarınıza yanıt verirken bütçenizi sarsmayan bir kombiye sahip olabilirsiniz. Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarında kullanıcı beklentilerini tam karşılayan bir performans sergileyen ve geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden kombi modeli özelinde belirli dönemlerde indirim ve kampanyalar uygulanır.

Bu indirim dönemlerini takip etmeniz önemlidir. Böylelikle Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombi için satışta olan en ucuz fiyat aralığına erişim sağlayabilirsiniz. Baymak Lambert LPY 24 FI hermetik yoğuşmalı kombinin fiyat aralığı özelinde piyasa araştırması yapmanız da önem taşır.

Kombinin satışta olan tüm piyasa fiyatlarını öğrenerek ve yapılan indirim oranlarına göz atarak bütçenize uygun olan fiyatı belirleme şansı elde edebilirsiniz. Bütçe belirlemesi, ihtiyaç duyulan özelliklerin tespit edilmesi, indirim dönemlerinin takip edilmesi ve piyasa araştırmasının ardından kullanıcı yorumlarına göz atarak karar vermeden son aşamaya gelebilirsiniz. Yorum ile kombinin ısıtma ve sıcak su ihtiyacını nasıl karşıladığı, performansı ve verimliliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Modülasyonlu:
Sessiz:
Donma Emniyeti:
Arıza Teşhisi:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   65 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   30 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %91
Sıcak Su Verimliliği:   %85.4
Sıcak Su Debisi:   11 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   8 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   6
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   51 dB
Eşanjör Malzemesi:   Paslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   8 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   802 mm
Genişlik:   450 mm
Derinlik:   340 mm
Ağırlık:   35 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   20 °C
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

24 kW Kombi Doğalgazlı Kombi Hermetik Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi

Ürüne puan ver

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Lambert Attivo 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Citius Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Baymak Lambert LPY 24 FI Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Lambert Attivo 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Citius Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 16.005,00 TL
7 satıcı
Fiyat Yok 16.899,00 TL
75 satıcı
16.540,00 TL
80 satıcı
Popülerlik--4. Popüler Kombi2. Popüler Kombi
Ortalama Puan--4 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVar-VarVar
Basınç Sensörü--VarVar
ModülasyonluVar-VarVar
SessizVar-VarVar
ECO Modu---Var
Düşük Voltaj Emniyeti---Var
Yüksek Su Basınç Emniyeti---Var
Düşük Su Basınç Emniyeti---Var
Donma EmniyetiVar--Var
Dış Hava Sensörü---Var
Arıza TeşhisiVar-VarVar
Yakıt TürüDoğalgaz-DoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTam-TamTam
Maksimum Su Sıcaklığı65 °C--65 °C
Minimum Su Sıcaklığı30 °C--30 °C
Voltaj230 V-230 V230 V
Isıtma Verimliliği%91-%92%92
Sıcak Su Verimliliği%85.4-%85.2%85
Sıcak Su Debisi11 lt/dk---
Genleşme Tank Hacmi8 lt-7 lt8 lt
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4D-IPX4DIPX4D
NOx Sınıfı6-66
Modülasyon Oranı---1/4
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi51 dB-52 dB52 dB
Eşanjör Sayısı---2
Eşanjör MalzemesiPaslanmaz Çelik-Paslanmaz ÇelikPaslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar-3 bar3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı8 bar-8 bar10 bar
Isıtma Enerji SınıfıA-AA
Sıcak Su Enerji SınıfıA-AA
Yükseklik802 mm-700 mm678 mm
Genişlik450 mm-395 mm410 mm
Derinlik340 mm-275 mm288 mm
Ağırlık35 kg-28 kg29 kg
HermetikVar-VarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı80 °C---
Minimum Petek Sıcaklığı20 °C---
Verimlilik---%107.5
Enerji Sınıfı--AA
Renk---Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı