Bosch

Bosch Condens 2300i-W 24/28 C23 ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Bosch Condens 2300i-W 24/28 C23 ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Ürün ResmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Modülasyonlu, Sessiz, Donma Emniyeti, Tam, 60 °C, 30 °C... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Bosch Kombiler
Benzer Ürünler

Bosch 2300i

Doğalgaz kullanılan her alanda ön plana çıkan Bosch kombiler, ortam ısıtmasını en iyi şekilde yerine getirir. Bosch 2300i kombiler, doğalgaz kaynağını verimli bir şekilde kullanarak kış boyunca konfor sunar. Bosch 2300i yoğuşmalı kombi de performansıyla dikkat çeken beyaz eşyalar arasındadır.

Yanan gazın ısıya çevrildikten sonra sıvı hale dönüşerek tekrar kullanılmasını sağlayan bu ürün, enerji tüketiminde avantaj sağlar. Enerji geri dönüşümüyle verimi artıran kombi, kış aylarının neden olduğu aşırı soğuğu sizden ve sevdiklerinizden uzak tutar. Evinizin yalıtım özellikleri ve büyüklüğüne göre en iyi ayarları sunan ürün, kış mevsimini güvenle atlatmanızı sağlar.

Henüz yoğuşmalı kombi kullanımında yeniyseniz montajı sırasında bir uzmandan yardım alarak evinizde en uygun yere yerleştirebilirsiniz. Yapılacak olan yerleşimler de makinenin sağlığı ve verimli çalışması için önem arz eder. Kombi sağlığını uzun yıllar korumak için kış mevsimi öncesinde her yıl bakımlarının yaptırılması önerilir.

Yenilikçi bir anlayışla üretilen Bosch 2300i kombi, uygun ayarlarda her kullanıcıyı memnun etmeyi başarır. Üstün performansından ödün vermeden uzun yıllar aynı ısıtma kalitesini sürdürerek doğalgaz faturalarında gözle görülür bir azalma sağlar. Bu sayede verimli bir enerji kullanımı sağlayabilir ve etkili bir şekilde ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bosch 2300i Önden Görünüm

Bosch 2300i ile Sıcak Su Konforu

Birçok kullanıcının hem evinde hem de iş yerinde kullandığı ürün, tasarımıyla da işlevseldir. Her ortama uyabilen kompakt tasarımı sayesinde montaj sorunlarını ortadan kaldırır. Sıcak su ve ortam ısıtmasını 1:8 modülasyonlu brülör ile yapan ürün, çalışma performansını otomatik olarak düzenler. Kombi bu sayede aşırı tüketimi ortadan kaldırarak çevreci bir anlayışla ısıtma sağlar. Ürünün sahip olduğu gelişmiş ekran panelinden ise sıcak su ve ısıtma derecesini anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Bosch 2300i kombi fiyatları da düşük enerji harcayan ürünlere göre oldukça memnun edicidir. İşletme sahipleri de bu ürünle çalışanları için hem konforlu bir ortam yaratabilir hem de işletme giderlerini azaltabilir. Özellikle suyun fazla kullanıldığı ve soğuk ortamda çalışma gösteren sektörler için yoğuşmalı kombileri tercih etmek avantajlıdır. Donanımlı iç tesisatıyla ısıtma işlemini başarıyla gerçekleştiren model, yüksek modülasyon aralığı ile yakıt tasarrufu sağlar. İhtiyaca göre ısıtmayı otomatik olarak ayarlayan bu özellikle aşırı doğalgaz kullanımının önüne geçebilirsiniz.

A sınıfı su kullanım ve ortam ısıtma verimliliğine sahip olan Bosch 2300i W, hafif tasarımı sayesinde duvarınızda yük oluşturmadan çalışabilir. Olası arızalara kadar güçlendirilmiş emniyet sistemini de barındıran ürün, gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yeni nesil teknolojiler yardımıyla üretilen ve test edilen Bosch 2300i 24 kWh modeliyle ortamın sıcaklığını daima hissedebilir, verimli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bosch 2300i Öne Çıkan Özellikleri

Bir kombi satın almadan özelliklerini detaylı olarak bilmek gerekir. Böylelikle kombiyi kullanacağınız yerde alacağınız verimi de ortalama olarak hesaplayabilirsiniz. Bu özellikler ile kombinin size sağlayacağı yararları kolayca görebilirsiniz. Bosch 2300i kombi yorumları arasında da en çok merak edilen konular şunlardır:

 • Küçük bir ortamda yaşıyorsanız ürünün sahip olduğu yüksek modülasyon aralığı, ısınma için üst düzey bir verimlilik sunar.
 • Gürültüden hoşlanmayanlar için mükemmel bir izolasyona sahip ürün, 44 dB düşük ses seviyesi ile çalışarak kimseyi rahatsız etmez.
 • 24 kW ısıtma ve 28 kW sıcak su ısıtma kapasitesiyle gücünü gösteren ürün, sıcaklığı uzun süre muhafaza edebilir.
 • 2300i kombi, %94 enerji verimliliği ile yoğuşmalı kombiler arasında öne çıkarak doğalgazı en iyi şekilde kullanır.
 • 36 kilogram ağırlığa sahip ürün, ergonomik tasarımı sayesinde yer sorunu yaratmadan istediğiniz yere monte edilebilir.
 • Kombi, dış havaya göre tasarlanan bir oda termostatı ile kullanıldığı takdirde enerji verimliliğine katkı sunabilir.
 • Kombiyi, ayrıca termoteknoloji modülasyonlu bir kumandayla kullanarak ortam içerisindeki ısı kontrolünü daha iyi sağlayabilirsiniz.
 • Yoğuşma teknolojisini başarılı bir şekilde kullanan ürün, dakikada 12 litre su kullanım debisiyle kesintisiz sıcak su sunar.
 • Kolay kullanım paneliyle üretilen kombi ile sıcaklık ayarlarını kolaylıkla yapabilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.
 • Ürün, otomatik ısı ayarını kapasite gücünün %12,5 ve %100 arasında dengeleyerek ortamınız soğumaya başladığında bu aralıkta artış sağlar.

Bosch 2300i Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Her yeni kombi üretildikçe aynı sınıftaki modellerden ayrılan bir takım özellikler içerir. Bu özellikleri zevkinize göre kullanarak ortamınızdaki konfor düzeyini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Güçlendirilen ve yenilenen Bosch 2300i özellikleri ise şunlardır:

 • Geliştirilmiş ekrana sahip olan ürün, arıza kodlarından su basıncına kadar detaylı bilgiler aktarır.
 • Ergonomik olarak tasarlanan tuş kombinasyonları derece ayarlarını yapmanızı kolaylaştırır.
 • Yoğuşmalı ve tasarruflu modeller arasında Bosch 2300i kombi en ucuz seçenekler ile karşınıza çıkar.
 • Kombide yer alan ECO modunu aktifleştirerek ortamınızın ihtiyaç duyduğu ısının otomatik olarak belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Modun aktif olup olmadığını ise ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 • Kombinin sahip olduğu basit arayüz, ek bir bilgi kılavuzu olmadan da gereken ayarları yapabilmenize yardımcı olur.
 • Bosch Condens 2300i kombi, 35 ve 65 derece arasında ayarlanabilen kullanım suyu sıcaklığı ile aşırı doğalgaz tüketiminin önüne geçer.
 • 30 ve 82 derece arasında tercih edebileceğiniz petek ısısı aralığı da mevsimsel şartların gerektirdiği kadar ısıtma yapmanıza imkan verir.
 • 71 cm yükseklik ve 40 cm genişlik ile ortamınızdaki en uygun konumu değerlendirerek kurulum yapabilirsiniz.
 • Sıcaklık dalgalanmalarını azaltmak ve odaların eşit bir şekilde ısınmasını sağlamak için brülöre yapılan yakıt beslemesi kombinin kontrolündedir.
 • Yakıt beslemesini otomatik olarak yapan ürün, hem yakıt tüketimini azaltır hem de odalar içinde sıcaklığın sürekli dolaşmasını sağlar.
Bosch 2300i Yandan Görünüm

Bosch 2300i Kombi Fiyatları

Oldukça geniş Bosch 2300i fiyat seçenekleri ile tasarruflu ve verimli bir kombiye sahip olabilirsiniz. Kış boyunca güvenli ve konforlu bir ısınma gerçekleştirerek zorlu şartları kolaylıkla atlatabilirsiniz.

Ürün, pratik yapısıyla herkesin kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Fonksiyonel ve dayanıklı tasarımıyla uzun yıllar kullanılabilen kombi, her yönüyle bütçe dostudur. Dayanıklı ısı eşanjörü sayesinde ısıtma veriminden ödün vermeden maksimum konfor sunar. İdeal kombi ısısı ise evinizin büyüklüğüne ve yalıtım durumuna göre farklılık gösterir.

Kombinizi Bosch markalı akıllı oda kumandaları ile birlikte kullanarak odanızdaki mevcut ısıya göre en uygun ayarı bulabilirsiniz. Böylelikle ayrıcalıklı Bosch Condens 2300i W fiyat seçenekleri ile birlikte bir kombiden yapılabilecek en iyi tasarrufu elde edebilirsiniz.

Ürün, kullanım ömrünü daha da artırmak için dış hava sıcaklığı 5 derecenin altına düştüğünde donma korumasını çalıştırır. Böylelikle bir dahaki kullanıma kadar yaşanabilecek arızaların önüne geçmektedir.

Olası arızalar içinse kombi ekranında yer alan üçgen uyarı simgesi hızlı bir onarım için sizi uyarır. Tecrübeniz yoksa bu onarımların uzman yetkili servisi tarafından yapılmasına özen göstermelisiniz. Arıza ve onarım gibi yorucu işlerle uğraşmamak için düzenli bakımların da yaptırılması önemlidir. Yapılan Bosch 2300i yorumlar ile kullanıcı deneyimlerinden yararlanarak ürünü daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Siz de kış ayını sıcacık geçirmek ve rahatlığı evinizin her odasında yaşamak istiyorsanız ürünün ayrıcalıklı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bosch 2300i modelini tercih ederek siz de avantajlı bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bosch Condens 2300i-W 24/28 C23 ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Modülasyonlu:
Sessiz:
Donma Emniyeti:
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   30 °C
Isıtma Verimliliği:   %94
Sıcak Su Verimliliği:   %85
Sıcak Su Debisi:   12 lt/dk
Modülasyon Oranı:   1/8
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   44 dB
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   710 mm
Genişlik:   400 mm
Derinlik:   300 mm
Ağırlık:   36 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   82 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Enerji Sınıfı:   A
Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Bosch Condens 2300i-W 24/28 C23 ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch Condens 2300i-W 24/28 C23 ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch Condens 2300i-W 24/28 C23 ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condense 2500 W 24 kW WBC 24-1 DC Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condens 2200i W 24 C23 24/25 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Bosch Condens 2300i-W 24/28 C23 ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condense 2500 W 24 kW WBC 24-1 DC Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condens 2200i W 24 C23 24/25 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
FiyatFiyat Yok 20.425,00 TL
29 satıcı
24.130,00 TL
53 satıcı
24.399,00 TL
37 satıcı
Popülerlik-3. Popüler Bosch Kombi2. Popüler Bosch Kombi7. Popüler Kombi
Ortalama Puan2 yorum2 yorum2 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
ModülasyonluVarVarVarVar
SessizVarVarVar-
Donma EmniyetiVar-Var-
Arıza Teşhisi--Var-
Yakıt Türü--DoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C--60 °C
Minimum Su Sıcaklığı30 °C--35 °C
Isıtma Verimliliği%94-%94%94
Sıcak Su Verimliliği%85---
Sıcak Su Debisi12 lt/dk---
NOx Sınıfı---6
Modülasyon Oranı1/81/31/51/5
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi44 dB47 dB45 dB45 dB
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAAA
Yükseklik710 mm815 mm710 mm710 mm
Genişlik400 mm400 mm400 mm400 mm
Derinlik300 mm300 mm300 mm300 mm
Ağırlık36 kg--36 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı82 °C--82 °C
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C--30 °C
Enerji SınıfıA--A
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı