Buderus

Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, 25 kW

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Buderus Kombiler
Benzer Ürünler

Buderus GB012

Yaşam kalitesini artıran ve yılın her döneminde yüksek konfor elde edilmesini sağlayan GB012 yoğuşmalı kombi, gösterdiği performansla ve pratik kullanımı ile kullanıcılarından tam not almayı başarır.

Siz de pek çok kullanıcı gibi “Buderus GB012 nasıl çalışır?” sorusunun yanıtını merak ediyor olabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi modeli olan ürünün doğalgaz kullanımında yüksek verim sunan yapısı önemli ölçüde tasarruf edilmesine katkıda bulunur.

Uzun yıllar tasarladığı iklimlendirme sistemi ürünleri ile sektörün öncü markalarından bir tanesi olan Buderus, yeni nesil teknolojileri tecrübesiyle bir arada sunarak her alanda yüksek performans elde etmenize yardımcı olur. Kompakt ve modern tasarım hatları ile evinizin dekorasyonuna kolayca uyum sağlayan Buderus GB012 kombi, kaliteli yapısıyla da oldukça uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Buderus gb012, Alman mühendisliğinin başarılı ürünlerinden bir tanesi olan kombi modeli düşük yakıt tüketimi modülasyonuyla da ön plana çıkar. Evinizde istediğiniz konfor seviyesine kısa sürede ulaşmanızı sağlayan kombinin emisyonları azaltan tasarımı bütçenizin yanı sıra çevreyi de korur.

Ürünün dikkat çeken bir diğer özelliği ise emniyet sistemleridir. Yoğuşmalı kombinin çalışma sırasında olası problemlere karşı etkili bir şekilde korunmasını sağlayan sistemler ile birlikte hem güvenli bir kullanım hem de yüksek performans elde edilir. Siz de evinizde Buderus GB012 modeline gönül rahatlığıyla yer verebilirsiniz.

Buderus GB012 Ön Görünüm

Buderus GB012 Teknik Özellikleri

Kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen Buderus Logamax Plus GB012 kombi, üstün performans ve yüksek verimi bir arada sunar. Standart kombi modellerinden farklı olarak çok yüksek verim yoğuşma teknolojisi sunan cihaz, farkını her fırsatta ortaya koymayı başarır.

Model, 25 kW kapasite ve 22000 kcal kapasite sınıfında yer alır. Böylece geniş alanlarda bile istenilen konforlu ortamın kolay bir şekilde yakalanmasını sağlayan ürün, kompakt tasarımıyla da oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

Yeni nesil yoğuşmalı kombinin 8 litrelik genleşme deposu bulunur. Cihazın geniş deposu hem çok daha az su takviyesine hem de daha az bakıma ihtiyaç duyar. Yüksek ve kapalı yapıdaki depo sayesinde kullanım ömrü de oldukça uzun olur. Yoğuşmalı kombinin donanımında yer alan modülasyonlu fan sistemi her işletim şartında yüksek performans ortaya koymayı başarır.

Her alanda beklentileri karşılamak için geliştirilen GB012-25K, oldukça düşük bir ses seviyesinde çalışır. Ürünün en yüksek kapasitede çalışırken çıkardığı ses bile sadece 36 dB düzeyindedir. Böylece siz diğer işlerinizle uğraşırken kombiniz adeta kendini unutturur. Ayrıca modelin LCD ekranı üzerinden ayarlamalar yapılabilir ve çalışma performansı kolayca takip edilebilir.

Dönemsel kampanya ve indirimlerden yararlanarak Buderus GB012 en ucuz fiyat seçeneklerine ulaşabilir ve bütçe dostu bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Buderus GB012 Fonksiyonel Yapısı

Üst segment ürün arayışında olan kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başaran GB012 Buderus yoğuşmalı kombi, yeni nesil teknolojileri ve avantajlı fonksiyonları ile farkını her fırsatta ortaya koyar.

Cihazın ayarlanabilir modülasyonları kişisel kullanımda büyük kolaylık sağlar. Oda sıcaklığının ayarlama işlemini son derece hassas bir şekilde yapabilen kombi modeli, ısı kaybının oldukça düşük bir seviyede tutulmasına yardımcı olur. Ayrıca akıllı kumanda paneline sahip olan cihazın enerji tüketimi de çok daha az gerçekleşir.

Fonksiyonel yapısı ile oldukça pratik bir kullanım sunan Buderus GB012 kombi, su sıcaklığına göre modülasyon sıcaklık sensörüne sahiptir. Bu akıllı sensör tesisata giden su sıcaklığını ölçerek ayarlarınıza uygun modülasyonu gerçekleştirmek için otomatik olarak devreye girer. Bu sayede dur kalk çalışma sisteminin aksine gereksiz güç harcamasının önüne geçilir.

Bir diğer fonksiyonel modülasyon sistemi ise oda sıcaklığına göre düzenlemeler yapar. Enerji tasarrufu sağlayan bu kullanışlı modülasyon, oda sıcaklığında 0,5 derecelik fark hassasiyeti kapasitesine sahiptir.

Sizin ve sevdikleriniz için konforlu ortamın yaratılmasına yardımcı olan yoğuşmalı kombinin bir diğer kazanımı kullanım suyu sıcaklığının 46-60 derecede ayarlanabilmesidir. Sistemin pratik bir şekilde düzenlenebilen debi ayarı değişse de su sıcaklığı sabit kalır. Avantajlı GB012 kombi fiyatları ile yüksek kaliteye hesaplı bir şekilde sahip olabilir ve istediğiniz konforlu ortama kolayca ulaşabilirsiniz.

Buderus GB012 Yenilikçi Tasarımı

Alman mühendisliği kalitesiyle fark yaratan Buderus GB012 25kW, yenilikçi tasarımı ve teknolojileri ile oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Yoğuşmalı kombinin ön panelinde dijital bir ekran yer alır. Ayarlarınızı rahat bir şekilde yapabilmenizi sağlayan LCD ekran yapısı, ekran muhafazasına sahip tasarımıyla oldukça dayanıklıdır.

Basit kodlar ve hataların takip edildiği ekran sayesinde istediğiniz konfor seviyesine kolayca sahip olabilirsiniz. Cihazın yenilikçi tasarımında öne çıkan bir diğer nokta gelişmiş Cotronic 3 sistemidir.

Kombinin tüm elektronik aksamlarının çalışmasını ve kontrolünü yapan bu yeni nesil sistem, olası hataların çok daha kısa sürede tespit edilmesini sağlar. Böylece sorunlar büyümeden giderilerek istenilen sonuçlara çok daha kolay bir şekilde ulaşılır.

Cotronic 3 sistemi basit hataları teknik servise ihtiyaç duymadan çözmenize de yardımcı olur. Buderus GB012 yoğuşmalı kombinin beğeni toplayan bir diğer özelliği zorlu koşullarda da çalışmaya devam edebilmesidir. Düşük voltaj ve gaz basınçlarında çalışmaya devam eden cihaz, verileri emniyetli bir şekilde işler.

Şebekeden gelen 170 V’a kadar düşük voltaj beslemesi ve basıncın 5 mbar’a kadar düşmesi halinde de evinizin konforu istediğiniz düzeyde tutulur. Böylece kış aylarında beklenmedik durumların önüne geçebilir. Buderus GB012-25K yoğuşmalı kombi fiyatı ürünün kalite standardına oranla ulaşılabilir düzeyde olmasıyla da kullanıcılarından tam not almayı başarır.

Buderus GB012 Ön Panel Görünüm

Buderus GB012 Artı ve Eksi Özellikleri

Kullanıcıların beklentileri de göz önünde bulundurularak geliştirilen Buderus GB012 25K yoğuşmalı kombi özellikleri, artı ve eksi yapılarıyla dikkat çeker. Cihazın yeni nesil özellikleri genel olarak pratik ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Modelin öne çıkan diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Cihazın artı özelliklerinden biri, üç kademeli pompa sistemidir. İhtiyaç duyulan enerji kapasitesine göre kademe ayarı yapılması önemli oranda tasarruf etmenize yardımcı olur. Ayrıca pompa otomatik olarak sıcak su kullanımında devreye girmez.
 • Modelin güneş enerjisi sistemi ile birlikte çalışabilme özelliği kullanıcıların beğenisini toplayan bir diğer noktadır. Güneş enerjisini etkinleştirmek için bağlantı kiti kullanabilir ve kullanıma kolayca devam edebilirsiniz.
 • Ürünün mahal verimlilik sınıfının B grubunda olması eksi özelliklerinden bir tanesidir.
 • Cihazın artı özellikleri arasında donma ve tam emniyet sistemi de yer alır. Yoğuşmalı kombinin donanımında yer alan sensörler çevresel faktörleri algılayarak gerekli işlemlerin başlatılmasını sağlar. Böylece modelin kullanım ömrü uzatılırken ortam sıcaklığı da istenilen düzeyde tutulur.

Buderus GB012 fiyat performans ölçütlerinde de oldukça başarılı sonuçlara imza atarak avantajlı yapısını bir kez daha ortaya koyar. Buderus GB012-25K yoğuşmalı kombi yorumları ile kullanıcıların deneyimlerine ulaşabilir ve ürünün özelliklerini daha yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Buderus GB012 ve Buderus GB022i Kombi Arasındaki Farklar

Buderus GB012 Logamax Plus yoğuşmalı kombi, GB022i modelinden modülasyonları ile ayrılır. İki ürünün uygulama yöntemleri ve yoğunlukları farklılık gösterir. Bununla birlikte GB012 yoğuşmalı kombinin çıkardığı ses seviyesi de GB022i modeline oranla daha düşüktür. Tam kapasite çalışırken bile sadece 36 dB ses çıkaran GB012, genel olarak çok daha az ses çıkararak konforlu bir kullanım sunar. Detaylı bilgi için Buderus GB012 yorum bölümüne göz atarak farklı kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir ve ürün kıyaslamalarını yakından inceleyebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
Isı Kapasitesi:   25 kW

Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi Detayları

 • Tasarım
 • Montaj destekli Dikey
 • Isıtıcı yeri Bina içi
 • Güneş pili desteği Hayır
 • Yakıt türü Doğal gaz
 • Ürün rengi Beyaz
 • Performans
 • Maksimum güç 25000 W
 • Termostat aralığı 40 - 60 °C
 • Isı maksimum) 82 °C
 • Verimlilik 78%
 • Gürültü seviyesi 36 dB
 • Ergonomi
 • Dahili ekran Evet
 • Ekran türü LCD
 • Enerji yönetimi
 • AC girdi voltajı 230 V
 • Enerji verimlilik sınıfı B
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 440 mm
 • Derinlik 355 mm
 • Yükseklik 715 mm
 • Ağırlık 37 kg
Ürüne puan ver

Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiViessmann Vitodens 050-T 25 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condens 2000 W 24 kW ZWB24-1AR Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Buderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiViessmann Vitodens 050-T 25 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condens 2000 W 24 kW ZWB24-1AR Hermetik Yoğuşmalı Kombi
FiyatFiyat Yok 21.384,09 TL
52 satıcı
23.500,00 TL
1 satıcı
23.900,00 TL
1 satıcı
Popülerlik-6. Popüler Kombi--
Ortalama Puan-8 yorum--
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD Ekran-Var--
Modülasyonlu-Var--
Sessiz-Var--
Donma Emniyeti-Var--
Arıza Teşhisi-Var--
Yakıt Türü-Doğalgaz - LPG--
Yoğuşma Türü-Tam--
Maksimum Su Sıcaklığı-60 °C--
Minimum Su Sıcaklığı-40 °C--
Voltaj-230 V--
Isıtma Verimliliği-%93--
Sıcak Su Verimliliği-%81--
Elektriksel Koruma Sınıfı-IPX4D--
NOx Sınıfı-5--
Isı Kapasitesi25 kW24 kW25 kW24 kW
Ses Seviyesi-47 dB--
Eşanjör Malzemesi-Alüminyum - Silisyum--
Isıtma Enerji Sınıfı-A--
Sıcak Su Enerji Sınıfı-A--
Yükseklik-815 mm--
Genişlik-400 mm--
Derinlik-300 mm--
Ağırlık-36 kg--
Hermetik-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı