Buderus

Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

En Popüler 7. Kombi (8 yorum)

30 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

22.199,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 24 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 3 iş günü Satıcı: n11/buyandbuy

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Modülasyonlu, Sessiz, Donma Emniyeti, Arıza Teşhisi, Doğalgaz - LPG, Tam... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (22)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Buderus Kombiler
Benzer Ürünler

Buderus Logamax Plus GB062

Buderus GB062 yüksek konfor yaşamanızı sağlayan kombi modellerinden biridir. Üstün Alman teknolojisini başarılı bir şekilde yansıtan Buderus Logamax Plus GB062, sıcak kullanım suyunda A+ ve ısıtmada A+++ enerji sınıfı ile çalışır. Enerji tasarrufu sizin için öncelik taşıyorsa kombi modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Modülasyonlu işletim donanımı sayesinde maksimum tasarruf elde etmenizi sağlayan Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi, sıcak kullanım suyu ve ısıtmada etkili çözümler elde etmenizi sağlar. Üstün tasarım detaylarına sahip olan kombinin benzersiz tasarımı ile konumlandırdığınız alana estetik bir detay kazandırabilirsiniz.

Bacalı ya da hermetik bağlanabilen Buderus Logamax Plus GB062 24 kW yoğuşmalı kombi, kompakt bir tasarıma sahiptir. Böylelikle kurulumda kolaylık yaşamanız mümkün olur. Akıllı kontrol sistemi ile donatılmış olan Buderus Logamax Plus GB062 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi, büyük LCD ekranı ile kolay bir kullanım sağlar. Göstergeleri detaylı sunan ve kolay kontrol edilen kombi ile konforlu bir deneyim yaşarsınız.

Kombinin sahip olduğu özelliklerle uzun ömürlü ve aynı zamanda güvenli bir kullanım deneyimi yaşamanız da mümkündür. Buderus GB062 yorum ve değerlendirmelerinde sıklıkla vurgulanan bu özellik markanın sektördeki deneyimini fazlasıyla yansıtır. Buderus Logomax kombi modeli markanın uzun yıllar edindiği deneyimle güvenli bir kullanım imkanı sunar.

buderus-logamax-plus-gb062-yandan-gorunum

Buderus Logamax Plus GB062 Teknik Özellikleri

Buderus GB062 24kW hayatınızı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Ürünü tercih etmenizde belirleyici olan Buderus GB062 özellikleri ise şöyledir;

 • Buderus GB062 kombi 24 kW ısıtma, 30 kW sıcak su kapasitelerine sahip.
 • XL yük profili ile çalışan kombi ılıman iklim koşullarında 23 kW yıllık enerji tüketimi gerçekleştirir.
 • Kombinin mevsim koşullarından bağımsız yıllık enerji tüketimi 47 GJ, yıllık elektrik tüketimi 35 kWh ve yıllık yakıt tüketimi de 18 GJ'dir.
 • %93 oranında mevsimsel mahal ısıtma enerji verimliliği sağlayan kombi, %81 su ısıtma enerji verimliliği sunar.
 • 47 dBA ses seviyesi ile çalışan kombi modeli, yoğuşmalı kazana sahiptir.
 • Maksimum kapasite ve yüksek çalışmada 22,8 kW ısıtma kapasitesi sunan kombi maksimum kapasitenin %30'unda ve düşük sıcaklık çalışmasında 7,6 kW ısıtma kapasitesi sunar.
 • Maksimum kapasitede ve yüksek sıcaklıkta çalışmada %87,8 verim sağlayan kombinin maksimum kapasitesinin %30'unda ve düşük sıcaklık çalışmasında sağladığı verim %98,1'dir.
 • Günlük elektrik tüketimi 0,160 kWh olan kombinin günlük yakıt tüketimi ise 23,121 kWh.

Sahip olduğu özelliklerle sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunan bir kombiye ihtiyaç duyuyorsanız Buderus Logamax Plus GB062 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi tüm beklentilerinizi karşılayan niteliklere sahiptir.

Buderus Logamax Plus GB062 Öne Çıkan Özellikleri

Buderus Logamax Plus GB062-24 kW sahip olduğu özelliklerle önemli avantajlar sağlar. Buderus GB062 Logamax Plus değerlendirmelerde de sıklıkla incelenen ürünün tüm artı ve eksi özellikleri ise şöyle:

 • Buderus Logamax Plus GB062 24 kW hermetik yoğuşmalı kombide bulunan yoğuşma teknolojisi ile hem düşük gaz tüketimi hem de yüksek verim elde edebilirsiniz.
 • Çevre dostu özellikler sergileyen Logamax Plus GB062 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi, CO² salınımını düşürmeye ve ekolojik dengeyi korumaya yardımcıdır.
 • Gelişmiş otomasyon donanımı ile tasarlanmış olan Buderus Logamax Plus GB062 kombi kullanım kolaylığı sunan kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • Buderus Logamax Plus GB062 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi ile kışın gelen faturalarda önemli seviyede bir tasarruf elde etmeniz mümkün.
 • Isıtma ve sıcak su sağlama performansı ile kullanıcılardan tam puan almayı başarır.
 • Buderus GB062 ölçüleri ile de yaşam alanlarına minimal ve şık bir detay kazandırır.

Alman teknolojisini başarılı bir şekilde yansıtan Buderus Logamax Plus GB062 hermetik yoğuşmalı kombinin tüm artı ve eksi özelliklerini kullanıcı değerlendirmelerine göz atarak da öğrenebilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerini tüm detaylarıyla aktaran yorumlar, kombi modelini tüm özellikleriyle değerlendirmenize yardımcı olur.

Buderus Logamax Plus GB062 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Buderus uzmanlığında üretilmiş ve gelişmiş teknolojilerle donatılmış olan Buderus kombi Logamax Plus GB062, seleflerinden ayrılan özelliklere sahiptir. Verimli ısınma ihtiyaçlarında beklentilerin ötesinde bir performans sergileyen Buderus Logamax Plus GB062 24 kombi, çalışma sırasında açığa çıkan atığı baca içerisinde yeniden dönüştüren bir sistem ile çalışır. Bu özellikleri ile çevre dostu bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkündür.

Yoğuşmalı kombi tasarımlarında gelişmiş teknolojiler üreten Buderus, sektörde edindiği tecrübeler ışığında yüksek kalite standartları sunar. Bu standartları fazlasıyla yansıtan Buderus GB062 Logamax Plus, kullanım ve kontrolde sağladığı kolaylık, modern tasarım, anında ortam ısıtma etkisi, enerji tüketimi ve bütçeye sağladığı katkı gibi özellikleri ile seleflerinden ayrılır.

Buderus Logamax Plus GB062 Condens hermetik yoğuşmalı kombi ile tasarrufta da beklentilerinizin ötesinde bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kurulumda da pratik çözümler elde etmenizi sağlayan kombi modeli, uzun yıllar kullanılabilir nitelikleri ile benzersiz bir deneyim sunar. Ürünü bu özelliği bakımdan değerlendirerek ve sahip olduğu tüm özelliklere göz atarak en doğru satın alma kararınızı verebilirsiniz. Böylelikle uzun süre boyunca ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözüm sunan bir kombi modeline sahip olabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 ile Buderus Logamax Plus GB072 Arasındaki Farklar

Buderus GB062 boyutları ve özellikleri ile Logamax Plus GB072 kombiden farklıdır. 24 ısıtma ve 30 kW sıcak su kapasitesi alternatifleri sunan Logamax Plus GB072, %92’e kadar artış gösteren bir verimlilik sağlar. 840 x 440 x 350 mm ölçüleri ile her alana konumlandırılabilen kombi, yüksek konfor ve düşük yakıt tüketimi ilkesi ile çalışır. Ayrıca 47 dBA ses seviyesi ile ideal bir performans sergiler. Buderus GB062 kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri ile ürünün birçok özelliği hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Logamax Plus GB062 fiyat aralığı ürünün gösterdiği çalışma performansı ile doğru orantılıdır. Üstün teknolojilerle donatılmış olan Buderus Logamax Plus GB062 Condens hermetik yoğuşmalı kombi ortamı mevsimsel şartlardan etkilenmeden ısıtır. Bu özelliği sayesinde yüksek verimli bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkün olur.

Bir kombide yüksek verimli kullanım sizin için önemliyse Buderus Logamax Plus GB062 modelini tercih edebilirsiniz. Ancak Buderus GB062 fiyatları incelemesi öncesinde mutlaka bütçe belirlemesi yapmalısınız. Buderus GB062 fiyatı incelemesi yaparken ürünün özelliklerini mevcut kombiniz ile karşılaştırarak da en doğru kararı verebilirsiniz.

Tüm özellikleri ile içinize sinen Buderus GB062 en ucuz fiyat aralığını bulmak için ürünün satışta olan piyasa fiyatlarını araştırabilir ve indirim oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kombi modeli özelinde belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile en ucuz fiyat aralığını belirlemeniz mümkündür. Bu indirim ve kampanya dönemleri sayesinde tespit ettiğiniz fiyat aralıkları özelinde fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en yakın fiyatı satın alabilirsiniz.

Satın alma işlemi öncesinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalardan biri de ürün özelinde yayımlanan gerçek kullanıcı deneyimleridir. Kullanıcı deneyimleri incelemesi sayesinde ürünün tüm özellikleri hakkında kapsamlı bilgi edinmeniz ve edindiğiniz bilgileri beklentilerinizle karşılaştırma yaparak en doğru kombi modelini değerlendirebilir ve satın alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Modülasyonlu:
Sessiz:
Donma Emniyeti:
Arıza Teşhisi:
Yakıt Türü:   Doğalgaz - LPG
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   40 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %93
Sıcak Su Verimliliği:   %81
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   5
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   47 dB
Eşanjör Malzemesi:   Alüminyum - Silisyum
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   815 mm
Genişlik:   400 mm
Derinlik:   300 mm
Ağırlık:   36 kg
Hermetik:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

24 kW Kombi Hermetik Kombi Yoğuşmalı Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi

Ortalama Puan
4.0 43 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 3 yorum
  35 beğeni
  Metin İ. 16 Aralık 2020
  mukemmel bır kombı esefle tavsıye edıyorum parası olan başka kombı bakmasın kombıde son noktadır iki yıldır kullanıyorum
 • OK 2 yorum
  56 beğeni
  Olgun K. Manisa 19 Şubat 2017
  merhabalar ben evlenmeden once aldim parasını gercekten hakeden bı kombı evım 160 metre kare 130 metre karesınde bir sureklı yanıyor (ve benım 5 aylik bır oglum var ) 22-23 derecede sureklı yanıyor 2017 ocak ayında faturam 300 lira geldı gercekten fıyatı bıraz pahalı ama faturalarınız konbının parasını karşılayacaktır benım tavsıyem gıdıpte 1200-- 1500 liralik konbılerden sakın taktırmayın
 • OO 14 yorum
  132 beğeni
  Omer O. 16 Şubat 2016
  Arkadaşlar bu kombiyi kışa girerken aldım çok memnunum herkese ısrarla tavsiye ederim alman teknolojisi nede olsa oda termostadı ile süper ekonomik 130metre kare 22derece sabit en cok 110 tl en yüksek faturam geldi karar sizin.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condense 2500 W 24 kW WBC 24-1 DC Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condense 2500 W 24 kW WBC 24-1 DC Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 22.199,00 TL
30 satıcı
Fiyat Yok 24.988,64 TL
13 satıcı
20.367,00 TL
15 satıcı
Popülerlik7. Popüler Kombi-4. Popüler Buderus Kombi1. Popüler Bosch Kombi
Ortalama Puan8 yorum--2 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVar-VarVar
ModülasyonluVar-VarVar
SessizVar-VarVar
Donma EmniyetiVar-Var-
Arıza TeşhisiVar-Var-
Yakıt TürüDoğalgaz - LPG-Doğalgaz - LPG-
Yoğuşma TürüTam-TamTam
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C-60 °C-
Minimum Su Sıcaklığı40 °C-40 °C-
Voltaj230 V-230 V-
Isıtma Verimliliği%93-%92-
Sıcak Su Verimliliği%81-%83-
Sıcak Su Debisi--12 lt/dk-
Genleşme Tank Hacmi--12 lt-
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4D-IPX4D-
NOx Sınıfı5-5-
Modülasyon Oranı---1/3
Isı Kapasitesi24 kW25 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi47 dB-47 dB47 dB
Eşanjör MalzemesiAlüminyum - Silisyum-Alüminyum - Silisyum-
Isıtma Enerji SınıfıA-AA
Sıcak Su Enerji SınıfıA-AA
Yükseklik815 mm-840 mm815 mm
Genişlik400 mm-440 mm400 mm
Derinlik300 mm-350 mm300 mm
Ağırlık36 kg-44 kg-
HermetikVar-VarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı--82 °C-
Minimum Petek Sıcaklığı--30 °C-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı