Buderus

Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

25.905,55 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 17 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 200 TL chip-para200 TL MaxiPuan Stokta 3 adet 5 iş günü Satıcı: Pazarama/enuygunkombi

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Modülasyonlu, Sessiz, Donma Emniyeti, Arıza Teşhisi, Doğalgaz - LPG, Tam... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
24.349,00 TL11.11.2023

En Ucuz Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (18)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Buderus Kombiler
Benzer Ürünler

Buderus Logomax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Buderus Logamax Plus GB072, yüksek konfor sunan ve düşük yakıt tüketimi gerçekleştirebilen yeni nesil teknolojilerle tasarlanır. Üstün Alman teknolojisini başarılı bir şekilde yansıtan Buderus GB072, sıcak su kullanımında A+ ve ısıtmada A+++ enerji sınıfı ile çalışır. Böylelikle önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Üründe bulunan modülasyonlu işletim sayesinde maksimum tasarruf elde etmeniz de mümkün. Buderus yoğuşmalı kombi sahip olduğu üstün teknolojisi ile sıcak kullanım suyu ve ısıtmada etkili çözümler elde etmenizi sağlar. Ayrıca kombinin benzersiz tasarımı ile konumlandırdığınız alana estetik bir detay kazandırmanız da mümkün.

Konumlandırılacağı alana göre bacalı veya hermetik olarak bağlanabilen Logamax Plus GB072 kompakt bir tasarıma ve hafif bir yapıya sahip. Bu sayede kolaylıkla kaldırılabilen kombinin montajı da oldukça rahat bir şekilde yapılabilir. Akıllı kontrol sistemi ile donatılmış olan kombi, göstergelerin kolaylıkla okunabilmesi ve ayarlanması için büyük LCD ekranlı ana kumanda ünitesi sunar.

Bu estetik ve ışıklı kumanda ünitesi sayesinde kombinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kombinin sahip olduğu özelliklerle uzun ömürlü ve aynı zamanda güvenli bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkün. Logamax Plus GB072 kaliteli ve sağlam tasarımı sayesinde uzun süre boyunca güvenle kullanabileceğiniz kombi modellerindendir. Ayrıca Buderus imzalı kombi modeli akış kontrolü sağlayan sensörü, baca sensörü, limit termostat sensörü ve fark basınç presostatı ile tam emniyetli bir çalışma sağlar.

Buderus Logamax Plus GB 072 Tam Görünümü

Buderus Logamax GB072 Teknik Özellikleri

Buderus Logamax Plus GB072 yoğuşmalı kombi hayatınızı kolaylaştıran özelliklere sahip. Ürünü tercih etmenizde belirleyici olan Buderus GB072 teknik özellikleri ise şöyle:

 • 24 kW ısıtma, 30 kW sıcak su kapasitesine sahip.
 • Kapasite sınıfı 20000 kcal/h olan kombinin toplam elektrik tüketimi 120 W değerinde.
 • NOx sınıfı 5 olan kombi modeli IPX4D elektriksel koruma sınıfı ile güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır.
 • 47 dB maksimum ses seviyesi ile oldukça sessiz çalışır.
 • Mahal ısıtma verimliliği %92 olan hermetik yoğuşmalı kombi, su ısıtma verimliliğinde %83 verim elde etmenizi sağlar.
 • Yıllık elektrik tüketimi 24 kWh olan kombi ile bütçenize katkıda bulunmanız mümkün.
 • Yıllık yakıt tüketimi 18 GJ olan kombi çevre dostu bir çalışmaya sahip.
 • Genleşme tankı kapasitesi 12 lt ve kullanım suyu debisi 12 l/dk ile sıcak su ihtiyaçlarınıza anında yanıt bulabilirsiniz.
 • Toplamda 120 W elektrik tüketen Buderus GB072 hermetik yoğuşmalı kombi bu özelliği ile de bütçe dostu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
 • En düşük 30 °C petek ısısı ile ideal seviyede ısıtma sağlar.
 • 840x440x350 mm ölçülerinde ve 44 kg ağırlığında olan Buderus GB072 hermetik yoğuşmalı kombi yaşam alanlarında fazla yer kaplamaz.
 • ERP standartlarına uygun özelliklere sahip olan Buderus GB072 hermetik yoğuşmalı kombi, Avrupa standartlarında bir performans sergiler.
Buderus Logamax Plus GB072 Yandan Görünümü

Buderus Logamax GB072 Kombinin Dikkat Çeken Özellikleri

GB072 sahip olduğu özelliklerle önemli avantajlar sağlar. Buderus GB072 yorum ve değerlendirmelerde de sıklıkla incelenen ürünün en çok dikkat çeken özellikleri ise şöyle:

 • Buderus GB072 hermetik yoğuşmalı kombide bulunan yoğuşma teknolojisi ile hem düşük gaz tüketimi hem de yüksek verim elde etmeniz mümkün.
 • Çevre dostu tasarım özelliklerine sahip olan Logamax GB072, karbondioksit salınımını azaltmak ve doğaya karşı duyarlı bir tüketim gerçekleştirmek isteyenlerin beklentilerini karşılar.
 • Gelişmiş otomasyon donanımı ile dikkat çeken Buderus GB072 hermetik yoğuşmalı kombide kolay kullanılır kullanıcı arayüzü mevcut.
 • Sahip olduğu özelliklerle faturalarda önemli seviyede bir tasarruf elde etmeniz mümkün.
 • Sunduğu fiyat aralığı seleflerine göre değişiklik gösterse de sergilediği ısıtma performansı ile kullanıcılardan tam puan almayı başaran bir kombi.
 • Çalıştığı andan itibaren hızlı ve verimli bir ısıtma sağlar.

Buderus teknolojisini başarılı bir şekilde yansıtan Buderus GB072 hermetik yoğuşmalı kombinin tüm artı ve eksi özelliklerini kullanıcı değerlendirmelerine göz atarak da öğrenmeniz mümkün. Gerçek kullanıcı deneyimlerini tüm detaylarıyla aktaran yorumlar, kombi modelini tüm özellikleriyle değerlendirmenize yardımcı olur. Mevcut kombinizle ilgili sorun yaşıyor ve uzun ömürlü bir kullanım sunan kombiye ihtiyaç duyuyorsanız Buderus Logamax Plus GB072 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi bu bakımdan beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahip.

Buderus Logamax Plus GB072 Ekran Görünümü

Buderus GB072 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Buderus uzmanlığında üretilmiş ve gelişmiş teknolojilerle donatılmış olan Buderus GB072 24 kW, seleflerinden ayrılan özelliklere sahip. Verimli ısınma ihtiyaçlarında beklentileri karşılayan bir performans sergileyen Buderus Logamax GB 072, çalışma sırasında açığa çıkan atığı baca içerisinde yeniden dönüştürür.

Kombinin sahip olduğu bu özellikle daha az doğalgaz ile daha yoğun ısı elde etmeniz de mümkün. Yoğuşmalı kombi tasarımlarında gelişmiş teknolojiler üreten Buderus, sektörde edindiği tecrübeler ışığında yüksek kalite standartları sunar. Bu standartları fazlasıyla yansıtan Buderus Logamax Plus GB072 24 kW hermetik yoğuşmalı kombi, kullanım ve kontrolde sağladığı kolaylık, modern tasarım, anında ortam ısıtma etkisi, enerji tüketimi ve bütçeye sağladığı katkı gibi özellikleri ile seleflerinden ayrılır.

Kullandığınız kombide yaşadığınız sorunlara çözüm getirebilecek nitelikte olan Buderus GB072 Condens hermetik yoğuşmalı kombi ile tasarrufta da beklentilerinizin ötesinde bir deneyim yaşamanız mümkün. Ürünü bu özelliği bakımdan değerlendirerek ve sahip olduğu tüm özelliklere göz atarak en doğru satın alma kararınızı verebilirsiniz.

Böylelikle uzun yıllar boyunca hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözüm sunan bir kombi modeline sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu kaliteli özellikleri ideal bir ev hediyesi olarak da satın alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB072 Önden Görünümü

Buderus Logamax GB072 ile Logamax Plus GB062 Kombi Arasındaki Farklar

Buderus GB072 kombi sahip olduğu özellikler ile Logamax plus GB062 hermetik yoğuşmalı kombi modelinden farklı performans sunar. 30 kW sıcak su kapasitesi olan kombi modelinin sağladığı verimlilik %93’e kadar çıkabilir. 815 x 400 x 300 mm ölçülerinde olan kombi modeli ile hem montajda hem de kullanımda kolaylık yaşayabilirsiniz. Ayrıca donma koruma fonksiyonuna sahip olan kombi ile enerji verimliliği elde etmeniz mümkün. Kombi seçimi için ürünlerin özelliklerini karşılaştırabilir ve sizin için ideal olan tercihi yapabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB072 Enerji Sınıfı

Buderus GB072 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Üst segment hidrolik grubuna sahip Buderus GB072 yoğuşmalı kombi fiyatları, ürünün gösterdiği çalışma performansı ile doğru orantılıdır. Üstün teknolojilerle donatılmış olan Buderus GB072 Condens hermetik yoğuşmalı kombi mevsimsel şartlardan etkilenmeden ortam ısıtması sağlar.

Bu özelliği sayesinde yüksek verimli bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkün. Bir kombide yüksek verimli kullanım sizin için önemliyse Buderus GB072 modelini tercih edebilirsiniz. Logamax Plus GB072 fiyat incelemesi yaparken ürünün özelliklerini mevcut kombiniz ile karşılaştırarak da en doğru kararı verebilirsiniz.

Tüm özellikleri ile bütçenize en uygun Buderus GB072 fiyat aralığını bulmak için ürünün satışta olan piyasa fiyatlarını araştırabilir ve indirim oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kombi modeli özelinde belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile en ucuz fiyatı belirlemeniz mümkün.

Bu indirimler ile belirlediğiniz seçenekler özelinde fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ancak satın almak işlemi öncesinde kombinin kullanıcı deneyimlerini yorum ve değerlendirmeler bölümünden detaylı incelemelisiniz.

Bu inceleme sayesinde ürünün tüm özellikleri hakkında kapsamlı bilgi edinebilir ve beklentilerinizle karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle sıcak kullanım suyu fonksiyonu aktifleştirme, kullanıcı dostu arayüzü ile açma kapama ve donma koruma fonksiyonunu devreye sokma kolaylığı sağlayan bir kombi satın alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Modülasyonlu:
Sessiz:
Donma Emniyeti:
Arıza Teşhisi:
Yakıt Türü:   Doğalgaz - LPG
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   40 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %92
Sıcak Su Verimliliği:   %83
Sıcak Su Debisi:   12 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   12 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   5
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   47 dB
Eşanjör Malzemesi:   Alüminyum - Silisyum
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   840 mm
Genişlik:   440 mm
Derinlik:   350 mm
Ağırlık:   44 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   82 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Tam Yoğuşmalı Kombi 24 kW Kombi Hermetik Kombi Yoğuşmalı Kombi

Ürüne puan ver

Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiViessmann Vitodens 100-W 26/29 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Buderus Logamax Plus GB072 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiViessmann Vitodens 100-W 26/29 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB012 25K Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 25.905,55 TL
19 satıcı
21.999,00 TL
48 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik4. Popüler Buderus Kombi6. Popüler Kombi--
Ortalama Puan-8 yorum--
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVar-
ModülasyonluVarVarVar-
SessizVarVar--
Donma EmniyetiVarVar--
Arıza TeşhisiVarVar--
Yakıt TürüDoğalgaz - LPGDoğalgaz - LPGDoğalgaz-
Yoğuşma TürüTamTamTam-
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C60 °C60 °C-
Minimum Su Sıcaklığı40 °C40 °C30 °C-
Voltaj230 V230 V--
Isıtma Verimliliği%92%93%93-
Sıcak Su Verimliliği%83%81%83-
Sıcak Su Debisi12 lt/dk-13.9 lt/dk-
Genleşme Tank Hacmi12 lt-8 lt-
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4DIPX4DIPX4D-
NOx Sınıfı555-
Isı Kapasitesi24 kW24 kW-25 kW
Ses Seviyesi47 dB47 dB47 dB-
Eşanjör MalzemesiAlüminyum - SilisyumAlüminyum - Silisyum--
Isıtma Enerji SınıfıAAA-
Sıcak Su Enerji SınıfıAAA-
Yükseklik840 mm815 mm700 mm-
Genişlik440 mm400 mm400 mm-
Derinlik350 mm300 mm350 mm-
Ağırlık44 kg36 kg36 kg-
HermetikVarVarVar-
Maksimum Petek Sıcaklığı82 °C---
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı