Buderus

Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi

En Popüler 7. Kombi (2 yorum)

33 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

23.799,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 17 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 200 TL WorldPuan Stokta 10 adet 1 iş günü Satıcı: idefix7,9 11 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Modülasyonlu, Doğalgaz, Tam, 60 °C, 35 °C, %94... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
23.596,00 TL16.11.2023

En Ucuz Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (24)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Buderus Kombiler
Benzer Ürünler

Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Buderus GB122i, yüksek konfor ve düşük yakıt tüketimi özelliklerine sahiptir. Üstün Alman teknolojisini başarılı bir şekilde yansıtan Buderus Logamax Plus GB122i, sıcak kullanım suyunda A+ ve ısıtmada A+++ enerji sınıfı ile çalışır. Böylelikle önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Üründe bulunan modülasyonlu işletim sayesinde maksimum tasarruf elde etmeniz mümkündür. Buderus yoğuşmalı kombi sahip olduğu üstün teknolojisi ile sıcak kullanım suyu ve ısıtmada etkili çözümler elde etmenizi sağlar. Ayrıca kombinin benzersiz tasarımı ile konumlandırdığınız alana estetik bir detay kazandırmanız da mümkün olur.

Konumlandırılacağı alana göre bacalı veya hermetik olarak bağlanabilen Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi, kompakt bir tasarıma ve hafif bir yapıya sahiptir. Tek kişi tarafından bile kolaylıkla kaldırılabilen kombinin montajı da oldukça kolaydır.

Akıllı kontrol sistemi ile donatılmış olan kombi, göstergelerin kolaylıkla okunabilmesi ve ayarlaması için büyük LCD ekranlı ana kumanda ünitesi sunar. Bu kumanda ünitesi sayesinde kombinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kombinin sahip olduğu özelliklerle uzun ömürlü ve aynı zamanda güvenli bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkündür. Buderus Logamax plus GB122i-24 KD H ErP hermetik yoğuşmalı kombi, uzun yıllar markanın edindiği deneyimle güvenle kullanmanız için üretilir. Ayrıca Buderus imzalı kombi modeli akış kontrolü sağlayan sensörü, baca sensörü, limit termostat sensörü ve fark basınç presostatı ile tam emniyetli bir çalışma sağlar.

Buderus-GB122i-önden-görünüm

Buderus GB122i Teknik Özellikleri

GB122i hayatınızı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Ürünü tercih etmenizde belirleyici olan Buderus GB122i teknik özellikleri ise şöyle sıralanabilir;

 • Kapasite sınıfı 20000 kcal/h olan Buderus GB122i kullanımı ile toplam 120 W elektrik tüketimi gerçekleştirirsiniz.
 • NOx 5 sınıfında olan kombi modeli IPX4D elektriksel koruma sınıfı ile güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır.
 • 44 dB maksimum ses seviyesi ile oldukça sessiz çalışır.
 • Mahal ısıtma verimliliği %92 olan hermetik yoğuşmalı kombi, su ısıtma verimliliğinde %94 verim elde etmenizi sağlar.
 • Yıllık elektrik tüketimi 24 kWh olan kombi ile bütçenize katkıda bulunmanız mümkündür.
 • Yıllık yakıt tüketimi 18 GJ olan kombi çevre dostu bir çalışmaya sahiptir.
 • Genleşme tankı kapasitesi 12 lt ve kullanım suyu debisi 12 l/dk ile sıcak su ihtiyaçlarınıza anında yanıt bulabilirsiniz.
 • Toplamda 120 W elektrik tüketen Buderus GB122i hermetik yoğuşmalı kombinin bu özelliği ile bütçe dostu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
 • En düşük 30 °C petek ısısı ile ideal seviyede ısıtma sağlar.
 • Buderus GB122i ölçüleri 710 x 400 x 300 mm’dir. Ayrıca 36 kg ağırlığı ile yaşam alanlarında fazla yer kaplamaz.
 • ERP standartlarına uygun özelliklere sahip olan Buderus GB122i hermetik yoğuşmalı kombi, Avrupa standartlarında bir performans sergileyerek Buderus GB122i kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinden tam puan alır.
Buderus-GB122i-duvara-monte-görünüm

Buderus GB122i Artı ve Eksi Özellikleri

Buderus GB122i 24 kW, sahip olduğu özelliklerle önemli avantajlar sağlar. Buderus Logamax Plus GB122i yorum ve değerlendirmelerde de sıklıkla incelenen ürünün tüm artı ve eksi özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz;

 • Buderus GB122i hermetik yoğuşmalı kombide bulunan yoğuşma teknolojisi ile hem düşük gaz tüketimi hem de yüksek verim elde etmeniz mümkün.
 • Çevre dostu olan Logamax GB072, karbondioksit miktarını azaltmaya ve doğayı korumaya yardımcıdır.
 • Gelişmiş otomasyon donanımı ile dikkat çeken Buderus GB122i hermetik yoğuşmalı kombide, kolay kullanılır kullanıcı arayüzü mevcuttur.
 • Sahip olduğu özelliklerle kışın gelen faturalarda önemli seviyede tasarruf edebilirsiniz.
 • Sunduğu fiyat aralığı seleflerine göre farklılık gösterse de sergilediği ısıtma performansı ile kullanıcılardan tam puan almayı başaran bir modeldir.

Cihazın eksi özelliği ise şöyle:

 • Yapılan yorumlar yakından incelendiğinde kullanıcılar belirli bir kullanım süresi sonrasında kombinin gürültülü çalıştığını belirtmişlerdir.

Buderus teknolojisini başarılı bir şekilde yansıtan Buderus hermetik yoğuşmalı kombinin tüm artı ve eksi özelliklerini kullanıcı değerlendirmelerine göz atarak öğrenmeniz mümkündür.

Gerçek kullanıcı deneyimlerini tüm detaylarıyla aktaran yorumlar, kombi modelini tüm özellikleriyle değerlendirmenize yardımcı olur. Kullanışlı bir kombi arayışı içindeyseniz, Buderus hermetik yoğuşmalı kombi bu bakımdan beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahiptir.

Buderus-GB122i-ön-panel-görünüm

Buderus GB122i Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Buderus uzmanlığında üretilmiş ve gelişmiş teknolojilerle donatılmış olan Buderus GB122i özellikleri ile seleflerinden ayrılır. Verimli ısınma ihtiyaçlarında beklentileri karşılayan bir performans sergileyen Buderus Logamax GB 072, çalışma sırasında açığa çıkan atığı baca içerisinde yeniden dönüştürür. Bu özellikleri ile çevre dostu bir kullanım sunar.

Kombinin sahip olduğu bu özellikle daha az doğalgaz ile daha yoğun ısı elde etmeniz de mümkündür. Yoğuşmalı kombi tasarımlarında gelişmiş teknolojiler üreten Buderus, sektörde edindiği tecrübeler ışığında yüksek kalite standartları sunar.

Bu standartları fazlasıyla yansıtan Buderus hermetik yoğuşmalı kombi, kullanım ve kontrolde sağladığı kolaylık, modern tasarım, anında ortam ısıtma etkisi, enerji tüketimi ve bütçeye sağladığı katkı gibi özellikleri ile seleflerinden ayrılır.

Buderus GB122i Condens hermetik yoğuşmalı kombi ile tasarrufta da beklentilerinizin ötesinde bir deneyim yaşamanız mümkündür. Ürünü bu özelliği bakımdan değerlendirerek ve sahip olduğu tüm özelliklere göz atarak sizin için en doğru ürünü seçebilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar boyunca ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözüm sunan bir kombi modeline sahip olabilirsiniz.

Buderus-GB122i-yan-görünüm

Buderus GB122i ve Buderus Logamax Plus GB062 24 kW Arasındaki Farklar

Buderus Logamax GB122i özelliklerini incelerken benzer modellere de göz atmanız önemlidir. Böylelikle Buderus GB122i kombi hakkında daha doğru bir değerlendirme yapabilirsiniz. Logamax Plus GB062 24 kW modeli %93 oranında mevsimsel enerji verimliliği sağlar. 815 x 400 x 300 mm ölçülerine sahiptir ve 47 dBA ses seviyesi ile çalışır. Buderus GB122i yorumları ve değerlendirmelerine de göz atarak ürün incelemesi yapabilirsiniz.

Buderus-GB122i-soldan-görünüm

Buderus GB122i En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Üst segment hidrolik grubuna sahip Buderus Logamax Plus GB122i fiyat aralığı, ürünün gösterdiği çalışma performansı ile doğru orantılıdır. Üstün teknolojilerle donatılmış olan Buderus GB122i Condens hermetik yoğuşmalı kombi mevsimsel şartlardan etkilenmeden ortam ısıtması sağlar. Bu özelliği sayesinde yüksek verimli bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkündür.

Yüksek verimli kullanım için Buderus GB122i modelini tercih edebilirsiniz. Ancak Buderus GB122i fiyat aralığı incelemesi öncesinde bütçe belirlemesi yapmak seçiminizi yaparken kolaylık sağlar. Logamax Plus GB072 fiyat incelemesi yaparken ürünün özelliklerini mevcut kombiniz ile karşılaştırarak da en doğru kararı verebilirsiniz.

Tüm özellikleri ile içinize sinen Buderus GB122i en ucuz fiyat aralığını bulmak için ürünün satışta olan piyasa fiyatlarını araştırabilir ve indirim oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombi modeli özelinde belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile en ucuz fiyatı belirlemeniz mümkündür. Bu indirimler ile belirlediğiniz seçenekler özelinde fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en yakın fiyatlı ürünü satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda satın alma işlemi öncesinde kombinin kullanıcı deneyimlerini yorum ve değerlendirmeler bölümünden detaylı incelemeniz faydalı olacaktır. Bu inceleme sayesinde ürünün tüm özellikleri hakkında kapsamlı bilgi edinebilir ve beklentilerinizle karşılaştırabilirsiniz.

Böylelikle kullanıcı dostu arayüzü ile açma kapama, sıcak kullanım suyu fonksiyonu aktifleştirme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun dışında donma koruma fonksiyonunu devreye sokma, kombiye su basma işlemini kontrol etme ve resetlemede kolaylık yaratan kombiyi satın alabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Modülasyonlu:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   35 °C
Isıtma Verimliliği:   %94
NOx Sınıfı:   6
Modülasyon Oranı:   1/5
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   45 dB
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   710 mm
Genişlik:   400 mm
Derinlik:   300 mm
Ağırlık:   36 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   82 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Enerji Sınıfı:   A
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

A Kombi Yoğuşmalı Kombi Hermetik Kombi Doğalgazlı Kombi 24 kW Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi

Ortalama Puan
5.0 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • RY 1 yorum
  24 beğeni
  Rahime Y. Antalya 3 Aralık 2022
  Buderus Marka kombi aldık teknik servis kombinin yanlış girip iptal etmiş ne bir çözüm nede ilgi sayelerinde kış ortasında ısınamıyoruz paramızla rezil olduk tavsiye etmiyorum. Kaliteli hizmet diye bir anlayış yok aynı yerel ustalarla iş yapacaksınız kimse parayı kolay kazanmıyor. Haram olsun emek vermeden kazandığınız paralar çok çok kötü bi marka. Birdaha kimseye tavsiye etmem.
 • AK 4 yorum
  251 beğeni
  Alper K. 28 Kasım 2021
  Farklı yerlerde değişik yorumlar okudum yok kombi hiç durmuyor yok çok yakıyor diye kesinlikle ya bu vatandaşlar kombiyi almamış ya da başka bir arıza var, evin yalıtımı yok vb. nedenlerle çok yakıt harcıyorlar. Şimdi size reel değerleri veriyorum. Öncelikle kombinin alt sıcaklığının 30 derece olması müthiş avantaj. En düşük ısıda bile çalışıyor ki benim önceki kombim 35'e ayarlayınca yanıp söner evi ısıtmazdı. Bu kombi oda termostatı yoksa evet neredeyse durmadan çalışıyor ama sabit sıcaklıkta o kadar yavaş doğalgaz saatini çeviriyor ki dışarıda hava sıcaklığı 13 derece olduğu 10 gün boyunca gece gündüz 35 derecede günlük 6 metreküp gaz tüketti. Evim katta tek daire ve en soğuk kuzey cephe oda 21.5 salon Güney cephe 23.5 derece kaldı. 15 gün sonunda oda termostatı taktırdım haftalık programlı kızım sınava çalışıyor diye evin tamamı günün 12 saati minimum 22.5 derece olacak ve geri kalanında da 22 derece olacak şekilde banyo ocak dahil 4 kişilik aile 180 metrekare net ve 12 metre Petek tamamı açık dışarı sıcaklığı ortalama gece 8 gündüz 13-14 derece 22 gün ortalaması 5.9 metreküp tüketim değeri oldu. Kombi inanılmaz sessiz ve başarılı. Umarım alacak kişilere faydası olur bu yorumun.

Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB022i 24 K H 24/26 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condens 2200i W 24 C23 24/25 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Buderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB022i 24 K H 24/26 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBosch Condens 2200i W 24 C23 24/25 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 23.799,00 TL
33 satıcı
21.999,00 TL
47 satıcı
27.200,00 TL
1 satıcı
24.082,50 TL
49 satıcı
Popülerlik7. Popüler Kombi6. Popüler Kombi7. Popüler Buderus Kombi2. Popüler Bosch Kombi
Ortalama Puan2 yorum8 yorum2 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
ModülasyonluVarVarVarVar
Sessiz-VarVarVar
Donma Emniyeti-Var-Var
Arıza Teşhisi-Var-Var
Yakıt TürüDoğalgazDoğalgaz - LPGDoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C60 °C60 °C-
Minimum Su Sıcaklığı35 °C40 °C35 °C-
Voltaj-230 V--
Isıtma Verimliliği%94%93%94%94
Sıcak Su Verimliliği-%81--
Sıcak Su Debisi--10 lt/dk-
Elektriksel Koruma Sınıfı-IPX4D--
NOx Sınıfı656-
Modülasyon Oranı1/5-1/51/5
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi45 dB47 dB43 dB45 dB
Eşanjör Malzemesi-Alüminyum - Silisyum--
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAAA
Yükseklik710 mm815 mm710 mm710 mm
Genişlik400 mm400 mm400 mm400 mm
Derinlik300 mm300 mm300 mm300 mm
Ağırlık36 kg36 kg35 kg-
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı82 °C-82 °C-
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C-30 °C-
Enerji SınıfıA-A-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı