Daikin

Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi

(5 yorum)
Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Seçenekler:

31 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

22.520,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10+ adet 2 iş günü Satıcı: n11/kombiklimabayi

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Basınç Sensörü, Modülasyonlu, Sessiz, Arıza Teşhisi, Doğalgaz, Tam... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (23)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Daikin Kombiler
Benzer Ürünler

Daikin NDJ 24 kW

Daikin kalitesi ve güvencesi ile satışa sunulan NDJ 24 kW tam yoğuşmalı kombi modeli, modern tasarımı ve teknolojik özellikleri sayesinde kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Daikin NDJ 24 kW yorum bölümleri incelendiğinde kullanıcıların genel olarak üründen memnun olduğunu görebilirsiniz. Yaşam alanlarına kompakt tasarımlar kazandıran Daikin oldukça az yer kaplayan kombi modelleri üretir ve bunun yanı sıra tasarladığı ısı eşanjörü ile bir ilke imza atar.

Her detayıyla ayrıcalıklı ve özel hissettiren Daikin NDJ 24 kW kombi, üstün özellikler ile satışa sunulur. Güvenli yanma teknolojisi kapsamında tüketiciye rahatlık vadeden ürün ısınma konforunu maksimize eder. Geniş modülasyon oranı ve frekans kontrollü pompası sayesinde tasarruf konusunda kullanıcı dostu olan ürün yüksek verimliliği ile dikkatleri üzerine çeker.

24 kW kapasitede olan yoğuşmalı kombi, 0,06 m3 hacmi ile Avrupa’nın en minimal tasarıma sahip olma özelliğini taşır. Yaklaşık 27 kg ağırlığa sahip olan ürün, kurulum sırasında kolaylık sağlar. Markanın ürettiği özel tasarım ana eşanjör ve paslanmaz çelik eşanjörü bulunması sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım vadeder.

Otomatik gaz adaptasyonu özelliği sayesinde yanma teknolojisini güvenli bir şekilde sunan yoğuşmalı kombi, kaza oluşma riskini minimize eder. Yüksek çözünürlüklü LED ekran özelliği olan Daikin NDJ 24 kW daha kolay ve konforlu bir kullanım imkanı sunar.

Daikin NDJ 24 kW Önden Görünüm

Isı Eşanjörlü Daikin NDJ 24 kW

Japon teknolojisi kullanılarak tasarlanan Daikin NDJ 24 kW tam yoğuşmalı kombi modeli, özel tasarım ısı eşanjörü ile kullanıcıya ayrıcalıklı özellikler sunar. 24 kW ısıtma kapasitesi olan ürün AlSi10Mg alaşımı sayesinde yüksek korozyona karşı oldukça dayanıklıdır.

Yüksek verimliliği ve dayanıklılığı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışan tam yoğuşmalı kombi, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Kullanıcının konforu düşünülerek tasarlanan modelde çok düşük seviyede fan devirleri tercih edildiğinden düşük ses seviyesine sahiptir. Ses seviyesinin düşük olması, ürünün farklı yaşam alanlarında kullanılabilmesine olanak sağlar. Ürünün ayrıcalık sunan bir diğer özelliği ise dünyaca kabul gören test merkezlerinden olan KIWA tarafından onaylanmış olmasıdır.

Üründe güvenliği artıran hava pürjörü yaşanabilecek kaza risklerini minimize eder. Sıcaklığın daha net ve hızlı bir şekilde algılanmasını sağlamak amacı ile sensör bağlantıları eşanjör üzerinde yer alır. Isı kaybını en aza indirmek için tasarlanan su ceketi, eşanjörün etrafında profesyonel şekilde kullanılır.

Benzersiz kullanıcı arayüzüne sahip olan ürün modeli, kolay ve teknolojik kullanımı sayesinde birçok tüketiciye hitap eder. Yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen cihaz, kombi kullanımını daha pratik bir hale getirir.

Tam Yoğuşmalı Daikin NDJ 24 kW

Daikin NDJ 24 kW tam yoğuşmalı kombi teknolojik özellikleri ile kullanıcının dikkatini çekmeyi başarır. Özel tasarımları ile ayrıcalıklı bir deneyim vadeden ürün, kombi kullanmayı daha konforlu bir hale getirir.

Ürünün arayüzünde tüketiciye kullanım kolaylığı sağlayan LED ekran, kalorifer suyu ayarlama düğmesi, kullanım suyu ayarlama düğmesi, Daikin Eye ve diğer ayarlama düğmeleri yer alır. İşlevsel özelliğe sahip olan Daikin Eye tüketiciye ürünün çalışması hakkında bilgi verir. Daikin Eye mavi renginde olduğunda kombinin sorunsuz çalıştığını, mavi renkli yanıp sönme hareketi ile karşılaştığınızda ise ürünün Stand-by modunda olduğunu anlayabilirsiniz. Daikin Eye kırmızı renkte yanıyorsa kombinin herhangi bir sorundan dolayı arıza verdiğini anlayarak kontrol etmelisiniz. Fonksiyonel özelliği ile kullanıcıdan tam puan alan Daikin Eye bölümünü belli aralıklar ile denetleyerek kombinizin çalışma durumunu kontrol altında tutabilirsiniz.

%100 verim imkanı sunan yoğuşmalı kombi, su buharının içerisinde yer alan gizli ısıdan yararlanmaya olanak sağlar. Frekans kontrollü yüksek verimli pompası bulunan ürün, suyun ısıtma tesisatında dolaşabilmesine olanak sağlar. Daikin kombi NDJ 24 kW yorum ve önerilerini inceleyerek, ürünün sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Daikin NDJ 24 kW tam yoğuşmalı kombi, teknolojisever tüketicilerin beklentilerini her açıdan karşılamayı başarır.

Daikin NDJ 24 kW Duvara Monte Görünüm

Daikin NDJ 24 kW Teknik Özellikleri

Daikin kombi NDJ 24 kW özellikleri kullanıcının farklı ihtiyaçlarına cevap verir. Üründe kullanılan teknik özellikler ve teknolojik sistemler ürünün konforlu kullanılmasını ve enerji tüketiminden tasarruf etmesini sağlar.

SCOT kontrol sistemi bulunan tam yoğuşmalı kombide, hava ve gaz dolaşımının doğru şekilde yapılması verimli yanmaya imkan tanır ve bu sayede büyük oranda tasarruf sağlanır. Sınıfının en küçük ve en hafif kombisi olma özelliğini taşıyan Daikin NDJ 24 kW yoğuşmalı kombi modeli, pek çok farklı yaşam alanında kullanılabilir. Sadece 0,06 metrekare alan kaplayan ürün, özellikle yer sorunu yaşanan alanlar için ideal bir seçenektir.

Yaklaşık 27 kg olan model, kolay bir şekilde taşınabilir ve monte edilebilir. Ürün ihtiyaç dahilinde mutfak, kiler, banyo ya da mekanik odalarda kullanılabilir. Sessiz çalışma prensibi sayesinde pek çok kişinin ilk tercihi arasında yer alan ürün, gürültü kirliliğini minimize eder.

Ürünün 1 metre uzağına gittiğinizde kütüphane sessizliğine eşdeğer bir ortam oluşur. Kombi kullanımını daha işlevsel bir boyuta taşıyan Daikin termostat sayesinde pek çok işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kombinin yeniden başlatılması gibi işlemleri dilerseniz termostat üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca termostat aracılığı ile haftalık programlama, gece modu, tatil modu ve parti / Eco modunu da aktif hale getirebilirsiniz.

Daikin NDJ 24 kW Modelini Seleflerinden Ayıran Noktalar

Daikin NDJ 24 kW kombi modelini seleflerinden ayıran pek çok özelliği bulunur. Ürünün sınıfının en küçük kombisi olma özelliği, kullanıcıların dikkatini çeker. Özellikle dar alanlar için tercih edilebilecek olan teknoloji harikası ürün, her alanda kullanıcıya avantaj sağlar.

Yaşam alanlarındaki estetiğin korunmasına olanak sağlayan ürün modeli, oldukça minimal şekilde üretilen tasarımı sayesinde modern bir görünüm vadeder. Daikin NDJ 24 kW tam yoğuşmalı kombi modelini seleflerinden ayıran bir diğer nokta ise sessiz çalışma prensibidir. Sessiz çalışma özelliği sayesinde mutfak, kiler ve banyo gibi tüketicinin ihtiyaç duyduğu her alanda kullanılabilir.

Ürünün arayüzünde yer alan Daikin Eye özelliği, mavi ve kırmızı renklerde yanarak ürünün çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verir. Ayrıca ürünün arayüzü üzerinden pek çok farklı düzenleme yapılabilir.

Daikin tarafından geliştirilen oda termostatı sayesinde kombinin çalışma modu ayarlanabilir ya da yeniden başlatılması sağlanabilir. Bunun yanı sıra akıllı termostat aracılığı ile haftalık programlama, gece modu, tatil modu ya da parti / Eco modu tercihi yapılabilir. Ürünün hata bildirimi ve yanma özelliği de termostat üzerinden pratik bir şekilde kontrol edilebilir.

Daikin NDJ 24 kW Öne Çıkan Özellikleri

Üstün Japon teknolojisi kullanılarak üretilen Daikin NDJ 24 kW modelinin pek çok avantajı ve dezavantaj sayılan sınırlı sayıda özelliği bulunur. Daikin yoğuşmalı kombinin eksi ve artı yönleri şunlardır:

 • Kendi sınıfında dünyanın en küçük kombisi olma özelliğine sahip olan Daikin yoğuşmalı kombi modeli ev, işyeri ve diğer pek çok yaşam alanı için tercih edilebilecek ideal ürünler arasında yer alır.
 • Ürünün son derece minimal bir tasarıma sahip olan formu, kullanıldığı alanın estetiğinin korunmasına olanak sağlar. Ürünün küçük olması aynı zamanda alandan da tasarruf edilmesine yardımcı olur.
 • Oldukça sessiz çalışan yoğuşmalı kombi gürültü kirliliğinin önüne geçerek konforlu bir kullanım vadeder. Sessiz çalışması ürünün en çok tercih edilme sebeplerinden biridir.
 • A enerji sınıfına dahil olan ürünün yıllık tükettiği enerji miktarının düşük olması bütçeden tasarruf edilmesine destek olur.
 • Daikin kombi modelinin estetik arayüzü ürünün kullanımını daha kolay ve konforlu bir boyuta taşır.

Daikin kombi NDJ 24 kW fiyatları, ürünün gelişmiş teknik özellikleriyle bağlantılı olarak farklılık gösterebilir. Standart modellerden farklı seçeneklerle karşılaşabileceğiniz Daikin NDJ 24 kW fiyat kısmında bütçenize uygun seçenekleri de bulabilirsiniz. Daikin NDJ 24 kW en ucuz seçenekleri satın almak için dilerseniz indirimleri takip edebilirsiniz. Seçenekler arasında değerlendirebileceğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi almak için Daikin kombi NDJ 24 kW yorumlar ve önerilere göz atabilirsiniz.

Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Basınç Sensörü:
Modülasyonlu:
Sessiz:
Arıza Teşhisi:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   35 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %93
Sıcak Su Verimliliği:   %85
Sıcak Su Debisi:   12 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   8 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX5D
NOx Sınıfı:   6
Modülasyon Oranı:   1/8
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   49 dB
Eşanjör Sayısı:   2
Eşanjör Malzemesi:   Paslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   10 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   590 mm
Genişlik:   400 mm
Derinlik:   256 mm
Ağırlık:   27 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   35 °C
Enerji Sınıfı:   A
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

24 kW Kombi A Kombi Çift Eşanjörlü Kombi Hermetik Kombi Doğalgazlı Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi

Ortalama Puan
3.8 15 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • 3 yorum
  92 beğeni
  Fatih Ç. 17 Mayıs 2018
  Ürün kalitelerinin gittikçe düştüğü bir dönemde bu kadar kaliteli bir cihaz, fark yaratır. şu an piyasanın en iyisi en kalitelisi.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • NA 1 yorum
  14 beğeni
  Necati A. 8 Ocak 2019
  Bir yıl önce satın aldım.Bir yıl içinde belki 30 sefer servis geldi.Hiç bir zaman verimli çalışmıyor devamlı arıza veriyor.Servis her gelişinde arızanın nedeni kullanma hatası(hiç kimse kombiye dokunmuyor bile) diyor ama 2 gün geçmeden gene arıza veriyor.Paranıza yazık almayın,
Tüm Yorumlar
 • 3 yorum
  38 beğeni
  Bahattin Ö. İstanbul 28 Ağustos 2021
  Birincisi kombi gerçekten çok sessiz çalışıyor . İkincisi çok az yer kaplıyor . Üçüncü olarak ve en önemlisi çok tasarruflu... Servis ağı ve 6 yıl koşulsuz garantisi ile muhteşem bir ürün.
 • MD 1 yorum
  31 beğeni
  Mehmet D. Mardin 23 Temmuz 2019
  Gerçekten hem tasarruflu hemde kaliteli bir kombi. Ben herkese tavsiye ediyorum. Gece gündüz 40 derecede tutmamıza rağmen En fazla 300 lira fatura ödedik. Diğer yorum yapan arkadaşların ya kombisinde yada tesisatında sorun var sanırım. Oda termostatına gerek kalmadan kendisi dışarının ısısına göre derecesini ayarlıyor. Akıllı sistemi sayesinde sizin sıcak ortamı ne zaman istediğinizi kaydedip kendi kendine o saatlerde ısısını arttırıyor. Ayrıca sıcak havayı direk dışarı atmayarak 2 defa tasarruf yapmanızı sağlıyor. 4 komşu beraber aldık hepimiz memnunuz.
 • NA 1 yorum
  14 beğeni
  Necati A. 8 Ocak 2019
  Bir yıl önce satın aldım.Bir yıl içinde belki 30 sefer servis geldi.Hiç bir zaman verimli çalışmıyor devamlı arıza veriyor.Servis her gelişinde arızanın nedeni kullanma hatası(hiç kimse kombiye dokunmuyor bile) diyor ama 2 gün geçmeden gene arıza veriyor.Paranıza yazık almayın,
 • EK 21 yorum
  363 beğeni
  Emin K. Adana 9 Ağustos 2018
  Viesmann hermetik 4 yıl önce almıştım.Kurulum sonrası servis desteğinden ve yüksek faturadan memnun olmadığım için 6 yıl garanti, nöbetçi servis, 2017 üretimi, dünyanın en iyi tanınan soğutma markası, dünyanın en küçük kombisi, az tüketim Euro 6,400'e ulaşmışken 3.700 liraya taksitli 200 de kurulum ödeyerek aldım.Aksagaz'a değişim prosedürünü sordum.Aynı Kw olmak üzere herhangi marka ile değiştirebilirsiniz dediler form doldurdum.Kurulum sonrası gaz açmaya Aksa geldi.Sonra servis gelecek.Bitti
 • 3 yorum
  92 beğeni
  Fatih Ç. 17 Mayıs 2018
  Ürün kalitelerinin gittikçe düştüğü bir dönemde bu kadar kaliteli bir cihaz, fark yaratır. şu an piyasanın en iyisi en kalitelisi.

Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDaikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi
 Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDaikin Premix VZ D2CPX024AATR 24 kW Tam Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 22.520,00 TL
31 satıcı
19.365,85 TL
51 satıcı
21.546,17 TL
34 satıcı
20.608,00 TL
6 satıcı
Popülerlik2. Popüler Daikin Kombi3. Popüler Kombi8. Popüler Kombi-
Ortalama Puan5 yorum-8 yorum1 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç SensörüVar---
ModülasyonluVarVarVarVar
SessizVarVarVar-
Donma Emniyeti-VarVarVar
Arıza TeşhisiVar-VarVar
Yakıt TürüDoğalgazDoğalgazDoğalgaz - LPGDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C60 °C60 °C60 °C
Minimum Su Sıcaklığı35 °C38 °C40 °C35 °C
Voltaj230 V230 V230 V230 V
Isıtma Verimliliği%93%92%93%91
Sıcak Su Verimliliği%85%86%81%81
Sıcak Su Debisi12 lt/dk11 lt/dk-10 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi8 lt7 lt-7 lt
Elektriksel Koruma SınıfıIPX5DIPX4DIPX4DIPX4D
NOx Sınıfı6556
Modülasyon Oranı1/8--1/6
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi49 dB51 dB47 dB55 dB
Eşanjör Sayısı2--2
Eşanjör MalzemesiPaslanmaz ÇelikPaslanmaz ÇelikAlüminyum - SilisyumPaslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar-3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı10 bar8 bar-10 bar
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAA-
Yükseklik590 mm740 mm815 mm733 mm
Genişlik400 mm420 mm400 mm403 mm
Derinlik256 mm310 mm300 mm346 mm
Ağırlık27 kg32.3 kg36 kg30.5 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı80 °C75 °C-80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı35 °C10 °C-35 °C
Verimlilik-%107.5--
Enerji SınıfıA--A
Renk-Beyaz--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı