Demirdöküm

Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

(1 yorum)

52 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

16.517,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 41 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 10 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/YSD TİCARET

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Basınç Sensörü, Modülasyonlu, Yüksek Su Basınç Emniyeti, Doğalgaz, Tam, 60 °C... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
15.832,00 TL23.11.2023

En Ucuz Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (34)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Demirdöküm Kombiler
Benzer Ürünler

Demirdöküm Atromix P24, Atromix P24

Demirdöküm kalitesi ve güvencesiyle sunulan Atromix P24 tam yoğuşmalı kombi modeli, modern tasarımı ve teknik özellikleri ile kullanıcının her açıdan beklentilerine cevap verir. Demirdöküm Atromix P24 ürün modeli, özellikle A sınıfı enerji sınıfına dahil olması sayesinde ilk tercih edilenler arasında yer alır.

Yıllık tüketilen enerji miktarını minimize eden cihaz, doğalgaz faturalarında yüksek tasarruf sağlar. Kompakt boyutları ile mutfak, kiler, banyo ya da mekanik odası gibi pek çok alanda kullanılabilir. Evin yanı sıra işyeri, restoran ya da kafe gibi yaşam alanlarında da kullanım imkanı sunar.

Minimal bir tasarıma sahip olan ürün, kullanım alanlarında estetik ve modern görünümü korumaya yardımcı olur. 3 farklı kapasite seçeneğine sahip olan ürün sayesinde yüksek ya da düşük metrekareli alanlarda maksimum performans elde edebilirsiniz.

Sıcaklık ve sıcak su konforunu en üst düzeyde yaşamanıza olanak sağlayan ürün kombi kullanımını daha keyifli bir boyuta taşır. A sınıfı yüksek ısıtma verimi, farklı kapasite seçimi ve yüksek verimli pompası ile ön plana çıkan ürün, tüm özellikleri ile tüketici dostudur. ErP yönetmeliğine uygun şekilde üretilen Atromix Demirdöküm kombi modeli, düşük emisyon değerlerine sahiptir. Kombi modeli, yoğuşma teknolojisi sayesinde çevrenin korunmasında etkin rol oynar.

Demirdöküm Atromix P24 Önden Görünüm

Fonksiyonel Özellikler Sunan Demirdöküm Atromix P24

Demirdöküm Atromix P 24 yoğuşmalı kombi modeli, sağladığı %109 verim sayesinde tüketiciye daha yüksek performans sunar. Üç farklı kapasite seçeneği olan ürün, çeşitli büyüklüklere sahip olan alanlar için ideal bir kullanım vadeder. Çevre dostu estetik tasarımı ile Green Good Design ödülüne sahip olan ürün bu yönü ile dikkatleri üzerine çeker.

Ürünün beğeni kazanan bir diğer özelliği ise LCD ekranıdır. Parlak tonlara sahip olan ekran yazıları ışıksız ortamda dahi okunabilir. Ürünün backlight ışığı, kombi Stand-by modunda olduğu zamanlarda dahi LCD ekran üzerindeki bilgilerin okunmasına olanak sağlar.

Basit çalışma prensibine sahip olan kombi modelinin konforlu kullanım imkanı tanıyan arayüzü, her yaştan tüketicinin ürünü kullanabilmesine yardımcı olur. Yaklaşık 52 dB(A) ses seviyesine sahip olan Demirdöküm Atromix P24 yoğuşmalı kombi modeli, ses kirliliği oluşma riskini minimize eder.

Ürünün düşük ses seviyesi çeşitli yaşam alanlarında kullanılabilme imkanı tanır. Debi sensörü bulunan ürün sıcak suyun gelme süresini hızlandırarak gereksiz su sarfiyatının önüne geçer. Debi sensörü sayesinde yıllık harcanan su miktarında ciddi oranda tasarruf sağlanır. Bu özellik aynı zamanda hızlı sıcak su konforu sağlayarak kullanıcının sıcak su bekleme süresini de minimize eder.

Demirdöküm Atromix P24 Sağdan Görünüm

Yoğuşmalı Atromix P24 Kombi

Farklı kullanıcı kitlelerinin ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanan Demirdöküm Atromix P 24 kW yoğuşmalı kombi modeli, markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Akıllı ısıtma sistemi kullanılarak tasarlanan Demirdöküm kombi modeli, ortamın sıcaklığını anlık kontrol ederek kapasite ihtiyacına göre alev modülasyonu yapar.

Akıllı ısıtma sisteminin kullanıcıya sağladığı en büyük avantaj enerji tasarrufudur. Daha ekonomik kullanım imkanı sunan akıllı sistem, ürünü aynı segmentte yer aldığı cihazlardan bir adım öne taşır. Ürünün ısı ihtiyacına göre fan hızını otomatik bir şekilde ayarlayan cihaz verimi maksimize ederken ses seviyesini ise minimize eder.

Farklı ısıtma kapasitelerine sahip olan Demirdöküm Atromix P24 ürün modeli, kullanıcıların ürünü yüksek ya da düşük metrekareli alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanmasına olanak sağlar. Yaşam alanlarında estetik görünümden ödün vermek istemeyen kullanıcıları cezbeden ürün modern tasarımı ile kullanıldığı her alana mükemmel bir uyum sağlar.

İdeal boyutları sayesinde dar alanlarda yerden tasarruf edilmesine destek olan tam yoğuşmalı kombi modeli, uyumlu rengi ve farklı dekorasyonlar ile bütünlük yakalar. Ürün isteğe göre dolap içerisinde de tercih edilebilir. Demirdöküm Atromix yoğuşmalı kombi P24 hem fonksiyonel özellikleri hem de modern tasarımı ile beklentileri karşılamayı başarır.

Demirdöküm Atromix P24 Soldan Görünüm

Akıllı Isıtma Sistemli Demirdöküm Atromix P24

Demirdöküm Atromix yoğuşmalı kombi P24 700 x 390 x 280 mm ölçüleri sayesinde esnek montaj imkanı tanır. Ürünün kompakt boyutu, çeşitli alanlarda kullanım imkanı sunar. Bakımı son derece kolay bir şekilde yapılan kombi modelini konforlu ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üstün yoğuşma teknolojisi sayesinde A enerji sınıfına dahil olan ürün, düşük enerji tüketimi sayesinde doğalgaz kullanımından tasarruf etmeye olanak sağlar. 20-24-28 kapasite seçeneklerine sahip olan ürün farklı büyüklüğe sahip yaşam alanlarında ihtiyaçlara yönelik şekilde kullanılabilir.

Metrekare olarak büyük olan alanlarda sıcaklığı yüksek tutmak için 28 kapasite seçeneği değerlendirilebilir. Ürünün backlight özelliği sayesinde ışıksız ortamlarda dahi ürün üzerinde işlemler yapılabilir. Yüksek sıcak su konforu sağlayan ürün, duş alırken ya da bulaşık yıkarken sıcak suyun daha hızlı bir şekilde gelmesini sağlayarak gereksiz su sarfiyatının önüne geçer.

Bu durum hem su faturasından tasarruf etmeye hem de gereksiz su kullanımını engellemeye yardımcı olur. Sessiz çalışma prensibine sahip olan Demirdöküm Atromix yoğuşmalı kombi bu özelliği sayesinde kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Üründe akıllı ısıtma sistemi ve fan modülasyonu da bulunur.

Demirdöküm Atromix P24 ile Atron Condense Kombi Arasındaki Farklar

Demirdöküm Atromix P24 modeli ile Atron Condanse ürünü arasında farklılıklar bulunur. Atromix P24 modelinde 20/24/28 olmak üzere 3 farklı kapasite bulunurken Atron Condense ürünün de ise sadece 20 ve 24 kapasiteleri bulunur.

Atromix P24 yoğuşmalı kombi modelinin kontrol paneli diğer ürüne göre daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Ürünler farklı boyutlarıyla da birbirinden ayrılır. Demirdöküm Atromix P24 yorum ve önerilerine göz atarak ihtiyaçlarınıza cevap veren kombi modeline daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Atromix P24 Artı ve Eksi Yönleri

Demirdöküm Atromix P24 modelinin kullanıcıya hem tasarım hem de işlev olarak sağladığı pek çok avantaj bulunur. Sınırlı sayıda dezavantajı bulunan ürün, tüketicinin farklı ihtiyaçlarına cevap verir. Satın alma sırasında kullanıcının daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayan eksi ve artı yönler şunlardır:

 • Farklı ısıtma kapasitelerine sahip olan Demirdöküm Atromix P24 modeli, büyük ve küçük metrekarelere sahip yaşam alanları için ideal bir seçenektir.
 • İdeal boyutları sayesinde mutfak, banyo ya da kiler gibi pek çok yaşam alanında dışarıda ya da dolap içerisinde kullanım imkanı sunar.
 • Akıllı ısıtma sistemi ile sıcak suyun daha hızlı elde edilmesine olanak sağlayan ürün modeli, gereksiz su israfının önüne geçer ve su faturasından ciddi oranda tasarruf etmeye destek olur.
 • Sessiz çalışma prensibine sahip olan Demirdöküm Atromix yoğuşmalı kombi P24 modeli, ses kirliliğini minimize eder ve kombi kullanımını daha keyifli bir boyuta taşır.
 • Demirdöküm yoğuşmalı kombi modelinin eksi yönleri arasında arayüzü yer alır. Ürünün çok fazla gelişmeyen kontrol paneli teknolojik bir görünüm sergilenmesinin önüne geçer.

Atromix P24 fiyat seçenekleri ile bütçenize hitap etmeyi başarır. Demirdöküm Atromix P24 fiyat açısından farklı ihtiyaçlara yanıt vererek, yaşam alanlarınızda kullanışlı bir ürüne sahip olmanızı kolaylaştırır.

Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Basınç Sensörü:
Modülasyonlu:
Yüksek Su Basınç Emniyeti:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   35 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %92
Sıcak Su Verimliliği:   %85
Sıcak Su Debisi:   11.4 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   8 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   5
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   51 dB
Eşanjör Malzemesi:   Alüminyum - Silisyum
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   8 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   700 mm
Genişlik:   390 mm
Derinlik:   280 mm
Ağırlık:   29.9 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Enerji Sınıfı:   A
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

A Kombi 24 kW Kombi Hermetik Kombi Doğalgazlı Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi

Ortalama Puan
2.0 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AK 9 yorum
  72 beğeni
  Ayşen K. 14 Kasım 2019
  Nitromixten önce yıllarca bunu kullandık bir kere sorun yaşamadık ama artık 7 yıl olduğu için yeni eve taşındığımız için deyiştirdik iyidir ev çok büyük değilse bunu tavsiye ederim demirdöküm bu işi biliyor

Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Atromix P 20 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Demirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Atromix P 20 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 16.517,00 TL
52 satıcı
19.992,00 TL
75 satıcı
16.790,00 TL
27 satıcı
19.000,00 TL
15 satıcı
Popülerlik8. Popüler Demirdöküm Kombi2. Popüler Kombi-7. Popüler E.C.A. Kombi
Ortalama Puan1 yorum1 yorum3 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç SensörüVar-VarVar
ModülasyonluVarVarVarVar
Sessiz-Var-Var
ECO Modu---Var
Yüksek Su Basınç EmniyetiVar-VarVar
Düşük Su Basınç Emniyeti---Var
Donma Emniyeti-Var-Var
Dış Hava Sensörü---Var
Yakıt TürüDoğalgazDoğalgazDoğalgazDoğalgaz - LPG
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C60 °C60 °C65 °C
Minimum Su Sıcaklığı35 °C38 °C35 °C30 °C
Voltaj230 V230 V230 V230 V
Isıtma Verimliliği%92%92-%92.16
Sıcak Su Verimliliği%85%86-%86.6
Sıcak Su Debisi11.4 lt/dk11 lt/dk--
Genleşme Tank Hacmi8 lt7 lt-8 lt
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4DIPX4DIPX4DIPX4D
NOx Sınıfı5556
Modülasyon Oranı---1/4
Isı Kapasitesi24 kW24 kW20 kW24 kW
Ses Seviyesi51 dB51 dB51 dB49 dB
Eşanjör Sayısı---2
Eşanjör MalzemesiAlüminyum - SilisyumPaslanmaz ÇelikAlüminyum - SilisyumPaslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar3 bar3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı8 bar8 bar8 bar10 bar
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAAA
Yükseklik700 mm740 mm700 mm678 mm
Genişlik390 mm420 mm390 mm410 mm
Derinlik280 mm310 mm280 mm288 mm
Ağırlık29.9 kg32.3 kg-28 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı80 °C75 °C80 °C-
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C10 °C30 °C-
Verimlilik-%107.5-%107.5
Enerji SınıfıA-AA
Renk-Beyaz--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı