Demirdöküm

Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Seçenekler:

31 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.745,80 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 00:10 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Suhamakina.com

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Basınç Sensörü, ECO Modu, Dış Hava Sensörü, Doğalgaz, Tam, 64 °C... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
15.721,55 TL02.11.2023

En Ucuz Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (26)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Demirdöküm Kombiler
Benzer Ürünler

Demirdöküm Atron

Demirdöküm Atron, akıllı ısıtma sistemleri arasında yer alan modern kombilerden biridir. Birçok ürün çeşitliliği arasında sıklıkla tercih edilen Demirdöküm Atron yoğuşmalı kombi modeli, yaşam alanlarını kolaylıkla ısıtmaya yardımcı olur. Mühendislik çalışmaları sonucunda geliştirilen Demirdöküm Atron hermetik cihazı sayesinde az enerji sarfiyatı ile yüksek verim almanız kolaylaşır.

Doğal gaz enerjisi ile çalışan Demirdöküm Atron Condense kullanımı da oldukça basittir. Aynı zamanda çevre dostu olarak da bilinen çalışmasıyla hem cebinizi hem de çevrenizi korumada etkili olur. “Demirdöküm Atron kombi nasıl çalışır?” noktasında önceliğiniz mevsim ayarları olmalıdır.

Yazın gereksinim duyabileceğiniz sadece sıcak su iken kışın peteklerin ısıtılması amacıyla da kullanımı söz konusudur. Dolayısıyla yaz mevsiminde 35 ile 64 derece arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Kışın ise petek suyu kontrol düğmesini saat yönünde çevirerek kalorifer simgesine doğru dereceyi artırabilirsiniz.

Burada da önceliğiniz sıcak su olmalıdır. Su basıncı 1 veya 2 bar ayarında tutulmalı ve düşük basınç gösteriyorsa cihaza su basıncı transfer etmelisiniz. Kalorifer suyu sıcaklığı en az ve en çok şeklinde rahatlıkla ayarlanabilir.

Hem mevcut ısıyı hem de cebinizi korumak isterseniz de ekonomik modu aktif hale getirmeniz mümkündür. Siz de evinizi ısıtmak ve yüksek oranda verim almak istiyorsanız, tercihinizi Demirdöküm Atron hermetik yoğuşmalı kombi modelinden yana kullanabilirsiniz.

Demirdöküm Atron

Enerji Dostu Demirdöküm Atron Hermetik Yoğuşmalı Kombi Modeli

Demirdöküm Atron teknik özellikleri, kullanıcılarını memnun edecek düzeyde geliştirilmiştir. Özellikle düşük enerji tüketimi ve yüksek verim alınması noktasında gelişmiş teknolojilere sahiptir. Tasarruflu özellikleriyle ev ekonomisine katkıda bulunan Demirdöküm Atron Condense, tasarruf sunan detaylarıyla ön plana çıkar.

Teknik özellikleri arasında yer alan Eco modu sayesinde çok daha verimli bir kullanım söz konusudur. Demirdöküm Atron yoğuşmalı modelinin maksimum nominal ısı gücü 23,18 kWh, minimum nominal ısı gücü ise 12,3 kWh’dır. Ayrıca maksimum elektriksel gücü de 100 Watt olacak şekilde belirtilir.

Demirdöküm Atron kombi modelinin en düşük sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklığı ise 80 derece olarak ifade edilir. Enerji kapasite sınıfı da 24.000 kcal/h şeklindedir. Demirdöküm Atron kombi özellikleri arasında hermetik baca sistemi yer alır. 230 voltajla çalışan ürünün frekansı 50 hz'dir.

Demirdöküm Atron modelinin genişliği 41 cm, derinliği 29,5 cm ve yüksekliği de 70 cm olacak şekilde üretilir. Demirdöküm Atron yoğuşmalı 33 kg ağırlığındadır. Verim yüzdesi 102 olan ürünün pratik bir biçimde ayarlanabilen ısıtma kapasitesi bulunur.

Donma emniyeti ile güçlendirilerek kaliteli bir kullanım vadeder. Cihazın ön yüzeyinde dijital ekran mekanizması bulunur. Manuel olarak ayarlanabilen kontrol paneli ile birlikte tuş takım sistemi de mevcuttur. Siz de Demirdöküm Atron hermetik yoğuşmalı kombi cihazını güvenle evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demirdöküm Atron Hermetik Kombi

Yüksek verimli su ısıtıcısı olarak üretilen Demirdöküm Atron hermetik, kompakt bir üniteye sahiptir. Hermetik baca tipiyle çalışan ve yoğuşmalı özelliği ile kullanıcılarını memnun bırakan tasarruflu bir ürün olma özelliği gösterir. Dışarıdan aldığı havayla birlikte yaktığı gazı buharlaştırarak yeniden yakıt olarak kullanabilen düşük emisyonlu bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Debi sensörü sayesinde de istediğiniz sıcaklıkta ve miktarda su akışı sağlayabilir. Aynı zamanda “Demirdöküm Atron yoğuşmalı mı?” noktasında kullanıcılarının beklentilerini yoğuşmalı özelliğiyle karşılamayı sürdürür. Demirdöküm Atron hermetik yoğuşmalı cihaz, suyu ısıttığında ortaya çıkan gazı yaşam alanlarınıza değil özel bağlantısı sayesinde tümünü dışarı atar.

Model, bu özelliği sayesinde düşük emisyon sağlayarak enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Demirdöküm Atron hermetik yorum bölümünden ürünün kullanımı, beklentileri karşılayıp karşılamadığı ve kimler için uygun olduğu gibi pek çok bilgiye kolayca ulaşmanız mümkündür.

Demirdöküm Atron hermetik için yapılan değerlendirmeler doğrultusunda önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de Demirdöküm Atron için fiyat analizleri yapabilir, indirimleri yakından takip edebilirsiniz. Bu sayede Demirdöküm Atron kombi satın almak isteyenler bütçelerine uygun olan fiyat seçeneklerini değerlendirdikten sonra tercih yapabilir.

Demirdöküm Atron Kombi Modeli ile Demirdöküm Nitromix Kombi Modeli Arasındaki Farklar

Demirdöküm Atron Condense 24 kWh yoğuşmalı kombi cihazını Demirdöküm Nitromix kombi cihazından ayıran birkaç detay bulunur. Demirdöküm Atron ürününün maksimum ısıtma gücü 23 kWh olarak belirlenirken Demirdöküm Nitromix kombi ürününün maksimum ısıtma gücü 22 kWh’dır.

Aynı zamanda Demirdöküm Atron, Nitromix modeline kıyasla dakikada artı 1 derece farkla daha sıcak su elde edebilmenizi sağlar. Bununla birlikte Demirdöküm Atron cihazının iç eşanjöründe bakır malzeme kullanılırken Demirdöküm Nitromix cihazında paslanmaz çelik eşanjör yer alır.

Demirdöküm Atron Hermetik Yoğuşmalı Kombi Artı ve Eksi Özellikleri

Yaşam alanlarını zahmetsiz bir biçimde ısıtmaya yarayan Demirdöküm Atron kombi, üst düzey konfor sunan bir üründür. Demirdöküm Atron özellikleri arasında gösterilen yoğuşma sistemi sayesinde bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda da çevreye karşı dost olan bir yapıya sahiptir. “Demirdöküm Atron nasıl?” sorusunun yanıtı için ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte modelin artı ve eksi özellikleri de şu şekilde sıralanabilir:

  • Demirdöküm Atron, düşük enerji sarfiyatı ile maksimum ısıtma kapasitesi sunar. Dakikada 12 litre sıcak su hazırlayarak tüm sıcak su ihtiyacını karşılayabilir.
  • 54 dB oranında düşük ses düzeyine sahiptir. Kendi alanının en sessiz çalışma performansını gösteren kullanışlı bir ürün olma özelliği gösterir.
  • B enerji sınıfına sahip olan tasarımının iç ana eşanjörü bakırdan yapılmalıdır.
  • Uzaktan komut almayı kolaylaştıran Wi-Fi desteğinin Atron cihazında olmaması tasarımın eksi özellikleri içerisinde yer alır.
  • Demirdöküm Atron modelinde dokunmatik tuş panelleri yoktur.
  • Atron kombi cihazının özellikleri arasında program saatinin de yer almaması ürünün eksileri arasında gösterilmesine neden olur.

Yaşam alanlarınızı konforlu bir ortama dönüştüren Demirdöküm Atron; sizi, sevdiklerinizi ve bütçenizi koruyarak memnun kalmanızı hedefler. Birbirinden ekonomik ve kullanışlı parçaları hedef kitlenin istekleri doğrultusunda üretmeye devam eder. Siz de eviniz için gerekli olan Demirdöküm Atron modelini fiyat ve donanım bakımından benzerleriyle kıyaslayabilir, beğendiklerinizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Demirdöküm Atron Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatı

Hem LPG hem de doğalgazla uyumlu olarak çalışabilen Demirdöküm Atron, daha az enerji harcayarak yüksek oranda hizmet sunmayı hedefler. Az maliyetli bir ürün olarak karşınıza çıkan tasarım, anında musluk ve duş bataryalarından sıcak suyu hazır hale getirebilir.

Kaliteli yapısı ve güvenli bir kullanım sağlayan teknik özellikleri sayesinde hemen her evde sıkça tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Demirdöküm Atron kombi fiyatları, dönemsel olarak yapılan indirimlere göre değişkenlik gösterir. Farklı satıcılar tarafından yapılan fiyat listelerine göre kullanıcılar, kendilerine uygun olan modele kolaylıkla sahip olabilir.

Özellikleri, avantajları ve fiyatları kıyaslayarak da en ideal seçeneğe anında ulaşabilir. Bu noktada satın almayı düşündüğünüz Demirdöküm Atron fiyatı ve kampanyaları takip ederek en hesaplı ürüne siz de hızlı bir şekilde ulaşabilir ve her mevsim kombinizden yüksek bir verim alabilirsiniz. Çok daha hesaplı bir alışveriş deneyimi yapabilmenize imkân tanıyan Demirdöküm Atron en ucuz fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar.

Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Basınç Sensörü:
ECO Modu:
Dış Hava Sensörü:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   64 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   35 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %86
Sıcak Su Verimliliği:   %83
Sıcak Su Debisi:   12 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   7 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   6
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   54 dB
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   8 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   B
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   700 mm
Genişlik:   410 mm
Derinlik:   295 mm
Ağırlık:   33 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Enerji Sınıfı:   B
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Yoğuşmalı Kombi 24 kW Kombi Hermetik Kombi Doğalgazlı Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi

Ortalama Puan
1.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiAirfel Digifel Condense 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Demirdöküm Atron Condense 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Atromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiAirfel Digifel Condense 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 15.745,80 TL
31 satıcı
16.605,00 TL
53 satıcı
19.297,00 TL
87 satıcı
14.800,00 TL
20 satıcı
Popülerlik-8. Popüler Demirdöküm Kombi3. Popüler Kombi3. Popüler Airfel Kombi
Ortalama Puan1 yorum1 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç SensörüVarVar--
Modülasyonlu-VarVarVar
Sessiz--Var-
ECO ModuVar---
Yüksek Su Basınç Emniyeti-Var-Var
Düşük Su Basınç Emniyeti---Var
Donma Emniyeti--VarVar
Dış Hava SensörüVar---
Arıza Teşhisi---Var
Yakıt TürüDoğalgazDoğalgazDoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTam-
Maksimum Su Sıcaklığı64 °C60 °C60 °C55 °C
Minimum Su Sıcaklığı35 °C35 °C38 °C35 °C
Voltaj230 V230 V230 V230 V
Isıtma Verimliliği%86%92%92-
Sıcak Su Verimliliği%83%85%86-
Sıcak Su Debisi12 lt/dk11.4 lt/dk11 lt/dk11.3 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi7 lt8 lt7 lt7 lt
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4DIPX4DIPX4DIPX4D
NOx Sınıfı6556
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi54 dB51 dB51 dB50 dB
Eşanjör Sayısı---3
Eşanjör Malzemesi-Alüminyum - SilisyumPaslanmaz ÇelikPaslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar3 bar3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı8 bar8 bar8 bar10 bar
Isıtma Enerji SınıfıBAAB
Sıcak Su Enerji SınıfıAAA-
Yükseklik700 mm700 mm740 mm730 mm
Genişlik410 mm390 mm420 mm403 mm
Derinlik295 mm280 mm310 mm350 mm
Ağırlık33 kg29.9 kg32.3 kg32 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı80 °C80 °C75 °C85 °C
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C30 °C10 °C35 °C
Verimlilik--%107.5-
Enerji SınıfıBA-B
Renk--Beyaz-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı