Demirdöküm

Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

(5 yorum)

31 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

24.427,27 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 35 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 5 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/KOMBİ KLİMA

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Modülasyonlu, Sessiz, Donma Emniyeti, Doğalgaz, Tam, 60 °C... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
23.270,00 TL06.11.2023

En Ucuz Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (24)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Demirdöküm Kombiler
Benzer Ürünler

Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarına en konforlu çözümleri sunan Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi, yakıt tasarrufunda da ayrıcalık yaşatan özelliklere sahiptir.

%107'ye varan yüksek verimli doğalgaz tasarrufunu mümkün kılan Demirdöküm Nitromix P 28’in bu özelliği büyük beğeni kazanır. Aqua Sensör özelliği bulunan Demirdöküm imzalı Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi modeli ile duşta kullanılan suyun sıcaklık derecesi hep sabit kalır ve anında akar.

Özellikle soğuk kış günlerinde konforlu bir ortam sağlar. Elektrik ve yakıt tüketiminden tasarruf elde etmenizi sağlayan yoğuşmalı kombi, her ihtiyaca uygun ısınma ve sıcak su çözümü sunar.

2 farklı banyonun sıcak su ihtiyacını aynı anda karşılayabilen bir kapasite sunan Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi ile hem bütçe hem de çevre dostu bir kullanım deneyimi yaşamanız mümkündür.

Demirdöküm Nitromix P 28 yoğuşmalı kombi yorumları ve değerlendirmelerinden geçer not almayı başaran kombi modeli, hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarına teknolojik ve bütçe dostu bir çözüm arayanlar için ideal bir seçenektir ve uzun yıllar kullanım deneyimi vadeder. Modelin özelliklerine göz atarak kararınızı verebilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 28 Ön Görünüm

Demirdöküm Nitromix P 28 Teknik Özellikleri

Demirdöküm Nitromix P 28 kombi teknik özellikleri ile dikkat çekmeyi başarır. Kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde de sıklıkla vurgulanan Nitromix P 28 teknik özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Anma ısı gücü 26 kW olan kombi ısıtmada A verimlilik sınıfındadır.
 • %93 ısıtma enerji verimliliği sağlayan model ısı aralıkları ile dikkat çeker.
 • Maksimum ısı gücünde 26,3 kW olan kombi minimum ısıda 6,3 kW güce sahiptir.
 • %87,9 anma ısı gücü verimliliği ile çalışan kombi, %30 kısmi yükte 8,8 kW anma ısı gücü ve %97,6 verimlilik sağlar.
 • 10 ila 75 derece arasında ısıtma sıcaklık ayar aralığı sunar.
 • XL sıcak su profili ile çalışan kombi, sıcak suda A sınıfı mevsimsel verimlilik sergiler.
 • Sıcak su kullanımında %86 verimlilik elde etmenizi sağlayan klimanın sıcak su kullanım ayar aralığı 38 ile 60 derecedir.
 • 1,5 litre minimum su debisine sahip olan klimanın maksimum su debisi ise 12,5 litredir.
 • Sıcak su basıncı minimum 0,8 bar olan klima bu basıncı maksimum 8 bar olarak gerçekleştirir.
 • 52 dBA ses seviyesi ile çalışan klima modeli IPX4D elektrik koruma sınıfındadır.
 • 740x420x340 mm ölçülerinde olan klima 34 kg ağırlığı ile standart bir kullanım sağlar.

Demirdöküm Nitromix P 28 Artı ve Eksi Özellikleri

Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi artı ve eksi özellikleriyle de dikkat çekmeyi başaran bir model olarak karşınıza çıkar. Ürünün artı ve eksi özellikleri kullanıcı yorum ve değerlendirmelerinde detaylı olarak incelenir. Satın almayı düşündüğünüz Nitromix P 28 kW Premix yoğuşmalı kombi modelinin artı ve eksi özellikleri ise şöyledir:

 • Gaz giriş basıncı 20 mbar olan Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi ısınmada etkili çözümler elde etmenizi sağlar.
 • Yıllık norm kullanım verimi 75/60 sıcaklıkta %107 olan Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombinin bu verimi 40/60 sıcaklıkta %109 olarak öne çıkar.
 • Elektrik bağlantısı 230 V 50 Hz olan kombinin maksimum 70 W elektrik sarfiyatı sağlar. Bu özelliği ile etkili bir verim alabilirsiniz.
 • Pompa basma yüksekliği 250 mbar olan Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi bu özelliğiyle güvenli bir basınç aralığı sunar.
 • 35 ile 65 derece arasında sıcak su aralığı sunan kombi sayesinde ısınma ve sıcak ihtiyaçlarınıza en ideal çözümü bulabilirsiniz. Kaliteli bir yapıya sahip olan kombiyi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bazı kullanıcı yorumlarında gürültülü bulunan kombi modeli genel olarak yüksek puan alan bir çalışma performansına sahiptir.

Demirdöküm Nitromix P 28 Yan Görünüm

Demirdöküm Nitromix P 28 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Demirdöküm Nitromix P 28 yoğuşmalı kombi özellikleri ile seleflerinden ayrılır. Demirdöküm Nitromix P 28 kombiyi seleflerinden ayıran özellikler ise şu şekilde sıralanabilir.

 • Demirdöküm üstün teknolojili üretim anlayışı ile tüketicilerine hizmet verir ve Demirdöküm Nitromix P 28 kombi modelini bu uzmanlıkla tasarlar.
 • Yoğuşmalı kombi ile sıcak su ihtiyacına anında yanıt bulabilirsiniz.
 • Kireç kapanı özelliğine sahip olan Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi uzun yıllar boyunca yüksek performansta çalışır.
 • Çok düşük su basıncında bile yüksek performans sunar.
 • Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombide atık gaz bacadan atılmadan hemen önce sisteme geri kazandırılır. Böylelikle ilave bir verim elde etmeniz mümkün olur.
 • Demirdöküm Nitromix P 28 ile çevre dostu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Kombi modeli Eylül 2015'te Avrupa'da yasal bir zorunlulukla yürürlüğe girmiş olan ERP yönetmeliğinin tüm verimlilik şartlarını sağlar.

Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi modelini satın almak istiyorsanız modelin tüm özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeye ve selefleri ile karşılaştırma yapmaya özen göstermelisiniz. Demirdöküm Nitromix P 28 kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini de mutlaka okumalısınız. Böylelikle en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 28-Ön Panel Görünüm

Demirdöküm Nitromix P 28 ve Demirdöküm Atron Condense Yoğuşmalı Kombi Farkları

Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi sahip olduğu özelliklerle Atron Condense Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi modelinden ayrılmayı başarır. 700x410x295 mm boyutlarında ve 33 kg ağırlığında olan kombi, hafif ve pratik bir kurulum sağlar.

54 dBA ses seviyesi ile ideal bir gürültüde çalışır. Yıllık 30 ile 34 kWh elektrik tüketimi sağlayan kombi ile yüksek enerji verimliliği elde edebilirsiniz. Demirdöküm Nitromix P 28 yorumlar ve değerlendirmeler ile daha detaylı bilgi edinebilir ve doğru bir satın alma kararı verebilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 28 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Demirdöküm Nitromix P 28 yoğuşmalı kombi fiyatları sahip olduğu teknik özellikleri ve modern tasarımı ile kıyaslandığında ulaşılabilir bir fiyat aralığı sunar. Demirdöküm Nitromix P 28 fiyat ve özellik incelemesi yapmadan önce bütçenizi ve bir kombide hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz önemlidir. Böylelikle hem ihtiyaçlarınıza yanıt veren hem de bütçenizi sarsmayan bir kombi alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Hem ısınmada hem sıcak su ihtiyaçlarında geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden kombi modeli özelinde belirli dönemlerde indirim ve kampanyalar uygulanır. Bu indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek Demirdöküm Nitromix P 28 en ucuz fiyat aralıklarına erişim sağlayabilirsiniz.

İndirim ve kampanya dönemlerinin yanı sıra Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombi fiyat aralığı özelinde piyasa araştırması yapabilirsiniz. Kombinin satışa sunulan tüm piyasa fiyatlarını gözden geçirerek ve yapılan indirim oranlarını detaylı inceleyerek bütçenize uygun olan satış fiyatlarını belirleme şansı elde edebilirsiniz.

Belirlediğiniz fiyatları değerlendirmeden önce kullanıcı yorumlarına göz atarak kombinin çalışma performansı, ısıtma seviyesi, sıcak su ihtiyacına verdiği yanıt ve sağladığı verimlilik gibi özellikler hakkında gerçek kullanıcı deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz bu bilgiler ışığında da satın alma kararını verebilir ve Demirdöküm Nitromix P 28 hermetik yoğuşmalı kombiyi satın alabilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Modülasyonlu:
Sessiz:
Donma Emniyeti:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   38 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %93
Sıcak Su Verimliliği:   %86
Sıcak Su Debisi:   12.5 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   7 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   5
Isı Kapasitesi:   28 kW
Ses Seviyesi:   52 dB
Eşanjör Malzemesi:   Paslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   8 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   740 mm
Genişlik:   420 mm
Derinlik:   340 mm
Ağırlık:   34 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   75 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   10 °C
Verimlilik:   %107.5
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Tam Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi Doğalgazlı Kombi 28 kW Kombi Hermetik Kombi

Ortalama Puan
3.6 17 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AK 9 yorum
  72 beğeni
  Ayşen K. 14 Kasım 2019
  Aldıktan sonra faturalarda düşüş gördük.Gerçekmiş tasarrufu tavsiye edilir 10 numra 5 yıldız
 • KE 1 yorum
  19 beğeni
  Kerim E. 11 Mayıs 2018
  Urun iyi ses hic yok.alisverisimde tek sorunum fabrika cikisli asitli pissu gider sifonunun defolu cikmasi 2tane kombi aldim kurulumuyla 7000TLpara verdim sifonu fabrika cikisli hataliydi. Musteri hizmetlerini 5kere aradim sorun tesisatta dendi tesisatci geldi 3kere haliyle sorunu bulamadi. En sonunda servis gelip sifonu ucretsiz degistirdi buolay kasko yaptirilmak icin yapiliyor gibi geldi.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • 2 yorum
  46 beğeni
  Fatma Ç. 20 Mayıs 2016
  Pahalı
 • CG 1 yorum
  15 beğeni
  Cafer G. Siirt 16 Kasım 2015
  P28 aldım çok memnunum. Fiyatı diğerlerine hem uygun hem de az yakıt yiyor. Aşırı bir gürültü falan çıkardığı da yok. Gayet güzel çalışıyor. Wiessman gibi alanlar sadece isme para veriyor. Özelliklerini karşılaştırın. artısı var eksisi yok. Tavsiye ederim.
 • HB 1 yorum
  10 beğeni
  Hamza B. 10 Mart 2014
  Ben birhaftadır P28 kullanıyorum Aşırı gürültülü bir ürün

Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitron Condense P 28 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 35 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Demirdöküm Nitromix P 28 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitron Condense P 28 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 35 Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 24.427,27 TL
31 satıcı
Fiyat Yok 26.600,00 TL
42 satıcı
19.992,00 TL
81 satıcı
Popülerlik5. Popüler Demirdöküm Kombi-6. Popüler Demirdöküm Kombi2. Popüler Kombi
Ortalama Puan5 yorum-
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVar-VarVar
ModülasyonluVar-VarVar
SessizVar-VarVar
Donma EmniyetiVar-VarVar
Yakıt TürüDoğalgaz-DoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTam-TamTam
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C-60 °C60 °C
Minimum Su Sıcaklığı38 °C-38 °C38 °C
Voltaj230 V-230 V230 V
Isıtma Verimliliği%93-%93%92
Sıcak Su Verimliliği%86-%86%86
Sıcak Su Debisi12.5 lt/dk-15 lt/dk11 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi7 lt-8 lt7 lt
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4D-IPX4DIPX4D
NOx Sınıfı5-55
Isı Kapasitesi28 kW28 kW35 kW24 kW
Ses Seviyesi52 dB-56 dB51 dB
Eşanjör MalzemesiPaslanmaz Çelik-Paslanmaz ÇelikPaslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar-3 bar3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı8 bar-8 bar8 bar
Isıtma Enerji SınıfıA-AA
Sıcak Su Enerji SınıfıA-AA
Yükseklik740 mm-740 mm740 mm
Genişlik420 mm-420 mm420 mm
Derinlik340 mm-340 mm310 mm
Ağırlık34 kg-35.5 kg32.3 kg
HermetikVar-VarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı75 °C-75 °C75 °C
Minimum Petek Sıcaklığı10 °C-10 °C10 °C
Verimlilik%107.5-%107%107.5
Renk---Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı