E.C.A.

E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

(3 yorum)
E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.363,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 35 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada/Ankacorp

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Basınç Sensörü, Modülasyonlu, Sessiz, ECO Modu, Yüksek Su Basınç Emniyeti, Düşük Su Basınç Emniyeti... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
15.652,00 TL09.11.2023

En Ucuz E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (14)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler E.C.A. Kombiler
Benzer Ürünler

E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Köklü bir geçmişe sahip olan yerli marka E.C.A. tarafından üretilen E.C.A. Calora Premix 24 kw, evinizin her noktasında etkili ve homojen ısınma konforu sağlayan ErP uyumlu çevre dostu bir ısıtma sistemidir.

Hem doğalgaz, hem LPG ile uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlanan E.C.A. Calora Premix, emniyetli çalışma sistemi sayesinde son derece güvenli ısıtma performansı sunar. Kalıcı ısıtma çözümü arayanların rahatlıkla tercih edebileceği bu kombi, yüksek verimlilik ve tasarruflu ısıtma sağlar.

Minimal tasarımlı gövdesine karşın güçlü ısıtma performansı sergileyen kombi, tam yoğuşma teknolojisi ile yüksek enerji verimliliği sunar. Calora Premix kombiyi opsiyonel olarak sunulan oda termostatları ile evinizden uzaktayken bile cep telefonu ve akıllı cihazlarınız üzerinden kolayca yönetebilir ve döndüğünüzde ideal sıcaklığa ayarlanmış bir ev ortamı bulabilirsiniz.

Gün boyu evinizi ısıtmakla kalmayıp aynı zamanda sıcak su ihtiyacınızı da kesintisiz olarak karşılayan kombiyi yaza ve kışa özel ayarları sayesinde mevsime uygun bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ergonomik kumanda paneli üzerinden tüm sistem parametrelerini takip edebileceğiniz E.C.A. kombi, can güvenliğinizi sağlamak için tam 17 adet emniyet sistemi ile donatılmıştır. Bu güvenli ve yüksek performanslı kombi ile soğuk kış günlerinde konforlu ve ekonomik ısınmanın tadını çıkarın.

E.C.A. Calora Premix 24 kW Ön Görünüm

E.C.A. Calora Premix 24 kW Teknik Özellikleri

E.C.A. Calora Premix 24 kw yoğuşmalı kombi, 678 mm x 410 mm x 288 mm boyutlarındaki minimal tasarımı ile küçük hacimde yüksek kapasite sunarken aynı zamanda alandan da tasarruf etmenizi sağlar. %107,5 verimlilikle çalışan kombi, A sınıfı mahal ısıtma verimliliği ve A sınıfı su ısıtma verimliliği vadeder.

49 dB ses profili ile son derece sessiz çalışan cihazı, doğalgazlı ya da LPG’li olarak kullanabilirsiniz. TSE ve CE belgelerine sahip Colora Premix, düşük atık gaz emisyonu (NOx ve CO) değerleri ve yakıt tasarrufu sağlayan yoğuşma teknolojisiyle ErP yönetmeliğine (enerji yönetmeliği) uygundur ve çevre dostu bir tasarım sunar.

Calora Premix’in ECO ve COMFORT konumları, tüketici tercihlerine uygun olarak etkin hale getirildiğinde konforlu ve tasarruflu yanma performansı sağlar. Kullanım suyunda Feed Forward ve türbin sistemiyle sabit sıcaklıkta su alma imkanı sağlayan model, paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde yüksek yanma verimi ile çalışır.

Düşük atık gaz salınımı, enerji verimli sirkülasyon pompası ve daha az enerji tüketimi sağlayan özelliklere sahip E.C.A. Calora Premix, paslanmaz çelik brülörü ile yüksek yanma verimi sunar.

24 kW (20000 kcal/h) kapasiteye sahip Calora Premix kombi, ortalama 150 m2 bir alanı rahatlıkla ısıtır. Cihaz; 8 lt genleşme tankı kapasitesi, ile dakikada 10 lt kullanım suyu debisi ve 120 W toplam elektrik tüketimine sahiptir.

E.C.A. Calora Premix 24 kW Güvenli Isıtma Sağlayan 17 Emniyet Sistemi

Clora Premix 24 kW, sahip olduğu 17 adet üstün emniyet sistemi ile donatılmış olup son derece güvenli bir kullanım konforuna sahiptir. Calora Premix kombi; alevin sönmesini ve kalorifer devresi suyunun aşırı derecede ısınmasını engelleyen emniyetlerle donatılmıştır.

Cihaz, atık gazların güvenle tahliye edilmesi için baca gazı emniyeti sensörüne, sıcak kullanım suyunun aşırı derecede ısınmasını engellemek için SKS aşırı ısınma emniyetine, tesisatı ve kombiyi korumak için ise sıcak su yığılma emniyetlerine sahiptir.

Kombi, 3 bar’a kadar yüksek su basıncı emniyeti, 0,4 bar’a kadar düşük su basıncı emniyeti sunar. Düşük voltaj (170 VAC) söz konusu olduğunda cihazda dahili olarak bulunan otomatik by-pass devresi ve pompa ek çalışması devreye girer ve cihazınızın düşük voltaja karşı korunmasını sağlar.

Ürün, hem kalorifer suyu devresi hem de kullanım suyu devresini soğuk dış hava koşullarında donma ve buzlanmalara karşı korumak için donma emniyeti ile donatılmıştır. Kombide ayrıca pompa sıkışma, 3 yollu valf sıkışma emniyetlerinin yanı sıra kullanım suyu akış denetimi ile otomatik hava purjörü mevcuttur.

Sifon tıkanma durumunda ise kombinin uyarı sistemi devreye girer. Bacadan girebilecek yağmur suyuna karşı koruma sistemi ve yıllık bakım hatırlatma sistemi ile de kombinizin güvenliği artırılmış ve can güvenliğinizi sağlamak için mümkün olan her türlü önlem alınmıştır.

Kombi, tesisattaki ısıl yığılmaların önüne geçen ‘’pump over- run’’ özelliği ve tek elektrotta 2 fonksiyon (ateşleme-iyonizasyon) özelliğinin yanında opsiyonel olarak basınçlı sistem güneş enerjisi desteği de sunar.

¼ modülasyon oranına sahip E.C.A. kombi, kompakt ful hermetik yapıda tasarlanmıştır. Cihaz aynı zamanda ergonomik, hafif ve kompakt bir tasarıma sahip olup servis ve bakım kolaylığı sağlar.

E.C.A. Calora Premix 24 kW Önden Görünüm

E.C.A. Calora Premix 24 kW Ergonomik Kumanda Paneli Çalışma Fonksiyonları

E.C.A. kombi, şık ve son derece ergonomik bir tasarıma sahip olan kumanda paneli üzerinden kolaylıkla yönetebileceğiniz bir yapıda tasarlanmıştır. Sistem parametrelerini ve ayarlarını görüp, an be an takip etmenizi sağlayan ergonomik kontrol paneli dizaynı ve elektronik kart ile bütünleşik büyük negatif, beyaz aydınlatmalı LCD ekran üzerinden tüm ayarları rahatça yönetebilirsiniz.

Panel üzerindeki konum seçme düğmesine basarak Eco ve Comfort konumlarından dilediğinizi seçerek kombinizi istediğiniz konumda kullanabilirsiniz. Kullanım suyu sıcaklığını artırmak isterseniz kullanım suyu sıcaklığı artırma düğmesini kullanabilir ve su sıcaklığını 65 °C‘ye kadar yükseltebilirsiniz.

Kalorifer devresindeki ısıtma suyunun sıcaklığını kullanıcı paneli üzerindeki artı işaretli sıcaklık artırma düğmesiyle 80°C’ye kadar artırabilirsiniz. Eksi işaretli sıcaklık azaltma düğmesi ile kullanım suyu sıcaklığını 30°C‘ye kadar azaltabilirsiniz.

Cihazınızı kolayca yönetmenizi sağlayan bu kullanışlı yönetim paneli, aynı zamanda esnek yapısıyla kolay açılabilir özelliktedir ve bir arıza söz konusu olduğunda kapağı tamamen çıkarılmadan arızaya müdahale edilmesine olanak tanır.

E.C.A Calora Premix kombi, opsiyonel olarak sunulan akıllı kombi oda termostatları ile cihazınızı akıllı telefon ve tabletlerinizden zahmetsizce yönetebilmenize ve evinizi siz uzaktayken bile istediğiniz sıcaklığa ayarlayabilmenize olanak tanır. Böylece kombiniz, daha çok konfor ve daha çok tasarruf sunar. Cihazınıza ayrıca dış hava sıcaklık sensörüyle, zamanlayıcı bağlama imkanınız da mevcuttur.

E.C.A. Calora Premix 24 kW Ön Panel Görünüm

E.C.A. Calora Premix 24 kW ve E.C.A. Citius Premix Arasındaki Farklar

Hayatınıza konfor, sıcaklık ve yenilik getiren E.C.A. Calora Premix 24 kW, tek güç seçeneği ile üretilmiştir. Aynı boyuttaki bir diğer model olan E.C.A. Citius Premix modeli ile neredeyse tamamen aynı özelliklere sahiptir.

Bu modeller 150 m2 alanlar için tercih edilebilir. E.C.A. Proteus Premix ve E.C.A Confeo Premix modelleri ise 24 kw, 28 kw, 30 kw 35 kw kapasiteli olmak üzere 3 ve 4 farklı güçte üretilmiş olup 300 m2 alana kadar etkili ısıtma yapar.

E.C.A. Calora Premix 24 kW Duvar Görünüm

E.C.A. Calora Premix 24 kW Modelinin Artı ve Eksi Yönleri

E.C.A. Calora Premix 24 kw modelinin artı yönleri; tam yoğuşmalı ve 24 kw kapasiteli bir kombi olması ve kompakt boyutuyla ortalama 150 m2 civarında bir alanı hem ekonomik hem de etkili bir şekilde rahatlıkla ısıtacak performansı sunmasıdır.

Benzerlerine kıyasla daha küçük boyutlarda tasarlandığı için çok daha az yer kaplar ve size alandan büyük ölçüde tasarruf sağlar. Şık bir gövde tasarımına sahip olan model bulunduğu yere estetik ve güzellik katar. Kombi, yalnızca 28 kg olan ağırlığı sayesinde hem taşımada hem de montajda kolaylık sağlar.

E.C.A. Calora Premix kombi IPX4D elektriksel koruma sınıfı ile korunur. Her bakımdan güvenli ve konforlu bir kullanım avantajı sağlayan bu kombi 150 m2’den büyük alanların ısıtılmasında yeterli gelmeyebilir. Daha geniş alanları ısıtmak için E.C.A.’nın sunduğu diğer modellere göz atabilirsiniz.

Calora Premix modeli ile ilgili kullanıcı deneyimlerini merak ediyorsanız, ürünü daha önce satın alan ve kullanan tüketicilerin ürünle ilgili yazdığı yorumları okuyabilir ve kombinin artı ve eksi yönleri hakkında tecrübeye dayalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınız için kalıcı ve etkili bir ısıtma çözümü arıyorsanız, bütçenize uygun Calora Premix fiyat seçenekleri ile bu kombiyi kolayca satın alabilirsiniz.

E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Basınç Sensörü:
Modülasyonlu:
Sessiz:
ECO Modu:
Yüksek Su Basınç Emniyeti:
Düşük Su Basınç Emniyeti:
Donma Emniyeti:
Dış Hava Sensörü:
Yakıt Türü:   Doğalgaz - LPG
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   65 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   30 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %92.16
Sıcak Su Verimliliği:   %86.6
Genleşme Tank Hacmi:   8 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   6
Modülasyon Oranı:   1/4
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   49 dB
Eşanjör Sayısı:   2
Eşanjör Malzemesi:   Paslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   10 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   678 mm
Genişlik:   410 mm
Derinlik:   288 mm
Ağırlık:   28 kg
Hermetik:
Verimlilik:   %107.5
Enerji Sınıfı:   A
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Tam Yoğuşmalı Kombi 24 kW Kombi Yoğuşmalı Kombi A Kombi Hermetik Kombi Çift Eşanjörlü Kombi

Ortalama Puan
5.0 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • FY 3 yorum
  36 beğeni
  Fatih Y. İstanbul 29 Ocak 2021
  Fiyat performans ürünü yüksek paralar vermeye gerek yok.
 • AK 1 yorum
  10 beğeni
  Adem K. Edirne 3 Ocak 2021
  2008 de ECA WHAT PLUS ALDIM TIK SES YOK HALA KULLANIYORUM. YENİ EVİMEDE BUGÜN ECA COLORA PREMİX ALDIM. İNŞALLAH İYİ OLUR.
 • ÖA 2 yorum
  63 beğeni
  Önder A. İstanbul 17 Ekim 2020
  Önceki kullandığımız bosh markaydı satıcının da tavsiyesi ile bu uruni bağladık servis ve yedek parça da sorun olmaz diye bir kış geçirdik genel de Eco modda kullandık çocuğumuz olmadigi için yeterli geldi Eco modu comfort modu bu kış acicaz su itimasi da derecesi de gayet ideal ne ayarlardan o geliyor altında yanma vs yok başka bilindik markalarda alınabilir ama benim kafama bu yattı pismanda değilim taksitli olarak montaj dahil 3800 gibi rakama geldi şu an zamlanmis gördüğüm üzere

E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Citius Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 E.C.A. Calora Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Citius Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 17.363,00 TL
14 satıcı
18.932,50 TL
87 satıcı
16.500,00 TL
83 satıcı
16.899,00 TL
74 satıcı
Popülerlik7. Popüler E.C.A. Kombi1. Popüler Kombi2. Popüler Kombi4. Popüler Kombi
Ortalama Puan3 yorum8 yorum4 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç SensörüVarVarVarVar
ModülasyonluVarVarVarVar
SessizVarVarVarVar
ECO ModuVarVarVar-
Düşük Voltaj Emniyeti-VarVar-
Yüksek Su Basınç EmniyetiVarVarVar-
Düşük Su Basınç EmniyetiVarVarVar-
Donma EmniyetiVarVarVar-
Dış Hava SensörüVar-Var-
Arıza Teşhisi--VarVar
Yakıt TürüDoğalgaz - LPGDoğalgaz - LPGDoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı65 °C60 °C65 °C-
Minimum Su Sıcaklığı30 °C30 °C30 °C-
Voltaj230 V230 V230 V230 V
Isıtma Verimliliği%92.16%92.2%92%92
Sıcak Su Verimliliği%86.6%83.6%85%85.2
Sıcak Su Debisi-10 lt/dk--
Genleşme Tank Hacmi8 lt8 lt8 lt7 lt
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4DIPX4DIPX4DIPX4D
NOx Sınıfı6666
Modülasyon Oranı1/41/41/4-
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi49 dB49 dB52 dB52 dB
Eşanjör Sayısı222-
Eşanjör MalzemesiPaslanmaz Çelik-Paslanmaz ÇelikPaslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar3 bar3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı10 bar10 bar10 bar8 bar
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAAA
Yükseklik678 mm678 mm678 mm700 mm
Genişlik410 mm410 mm410 mm395 mm
Derinlik288 mm288 mm288 mm275 mm
Ağırlık28 kg28.5 kg29 kg28 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı-80 °C--
Minimum Petek Sıcaklığı-30 °C--
Verimlilik%107.5%107.5%107.5-
Enerji SınıfıAAAA
Renk-BeyazBeyaz-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı