E.C.A.

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

En Popüler 2. Kombi (8 yorum)
E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Seçenekler:

63 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.538,02 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 7 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 50 TL bonus Stokta 10+ adet 2 iş günü Satıcı: n11/epateknoloji

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Basınç Sensörü, Modülasyonlu, Sessiz, ECO Modu, Düşük Voltaj Emniyeti, Yüksek Su Basınç Emniyeti... Devamını gör

81 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (36)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler E.C.A. Kombiler
Benzer Ürünler

E.C.A. Proteus Premix 24 kW

Konut ve işyerleri başta olmak üzere birbirinden farklı yaşam alanlarında sıkça tercih edilen E.C.A. Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi, yüksek performansı ve modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Proteus Premix fiyat konusunda da kullanıcıları memnun etmeyi başarır.

Yaşam alanlarında yaşanan ısınma problemlerini başarılı bir şekilde ortadan kaldıran E.C.A. Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi, hem tasarımı hem de fonksiyonel özellikleri ile öne çıkar. Doğa dostu olan kombi, yoğuşma teknolojisi sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlar.

Minimal boyutları, modern tasarımı ve ergonomik formu ile dikkatleri üzerine çeken kumanda paneli, ürünün kullanıldığı alana estetik bir görünüm kazandırır. E.C.A. proteus premix 24 kW küçük boyutlu formu sayesinde birbirinden farklı yaşam alanlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Kombinin özel olarak tasarlanan ECO ve COMFORT modları aktifleştirildiğinde daha tasarruflu bir kullanım sağlanır.

Kullanıcıya pek çok avantajı aynı anda sunan ECO ve COMFORT modu, kombi kullanımını daha konforlu ve keyifli bir boyuta taşır. Üstün teknolojiler kullanılarak üretilen E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi modeli, enerji yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanması sayesinde güvenliği maksimum düzeye taşır. Tüketici memnuniyetini kazanan sessiz çalışma özelliği, yaşam alanlarında daha huzurlu ve konforlu bir ortam oluşmasına olanak sağlar.

ECA Proteus Premix Ön Görünüm

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Çalışma Fonksiyonları

E.C.A. Proteus Premix 24 kW (20.000 kcal) tam yoğuşmalı kombi, sahip olduğu çalışma fonksiyonları ile kombi kullanımını daha keyifli hale getirir. Tam yoğuşmalı kombide kullanılan Feed Forward ve türbin özelliği, suyun sabit sıcaklıkta kalmasına olanak sağlar.

Paslanmaz çelik brülör kullanılan E.C.A. proteus premix 24 kw yoğuşmalı kombide yanma verimi maksimum düzeye çıkarılır. Ayrıca düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimi sağlayan sirkülasyon pompası daha az enerji tüketerek bütçeden tasarruf etmeye destek olur. Mod seçme düğmesini kullanarak ürünü yaz moduna ya da kış moduna alabilirsiniz.

Düğmeye 3 saniye boyunca uzun şekilde bastığınızda cihaz Stand-By moduna geçer. Cihazı yeniden çalışma moduna almak için düğmeye bir kez basmak yeterli olur. Reset düğmesini kullanarak kalıcı hata durumundan çıkış, Comfort modu ve ECO modu aktifleştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Tüketicinin isteğine göre kullanım suyunun sıcaklığı 65°C‘ye kadar artırılabilir ya da 30°C‘ye kadar kolay bir şekilde azaltılabilir. Kalorifer devresi ısıtma düğmesi sayesinde ısıtma suyu 80°C‘ye kadar artırılabilir ya da 30°C‘ye kadar azaltılabilir. Hayatı kolaylaştıran pek çok özelliğe sahip olan E.C.A. Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi modelini tercih ederek yaşam alanlarınızı etkili bir şekilde ısıtabilirsiniz.

ECA Proteus Premix Tuş Görünüm

E.C.A. Proteus Premix 24 kW ile Üstün Emniyet Sistemi

Proteus Premix 24 kW tam yoğuşmalı kombi modeli, E.C.A kalitesi ve güvencesiyle satışa sunulur. Üstün güvenlik önlemleri ve sistemleri ile donatılan ürün oluşabilecek risk oranını minimize eder.

Akıllı cihazlar arasındaki yerini alan kombi modelinde kullanıcıyı olumsuz durumlardan koruyacak pek çok sistem bulunur. Başlıca güvenlik sistemleri arasında alev sönme emniyeti, yüksek su basınç emniyeti, düşük su basınç emniyeti, düşük voltaj emniyeti ve kullanım suyu akış denetimi yer alır. Ayrıca kalorifer devresinde bulunan suyun standartları aşarak aşırı ısınmaya karşı ısınma emniyeti denetimi yapılır. Olası kazaların önüne geçmek için sıcak kullanım suyunun aşırı ısınması durumunda aşırı ısınma emniyeti devreye girer.

Daha verimli bir şekilde çalışması ve ilk günkü performansını koruması için bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Kullanıcının bakım tarihini unutması ya da geciktirmesi durumunda yıllık bakım hatırlatma sistemi devreye sokulur.

Özellikle kış aylarında yaşanan bir durum olan bacadan yağmur suyu girmesi kombinin çalışma prensibinde olumsuzlukların yaşanmasına neden olur. Bu soruna karşı geliştirilen koruma sistemi, tüketiciyi uyararak bilgi sahibi olmasını sağlar. Diğer güvenlik sistemleri arasında genleşme tankı, pompa sıkışma, otomatik hava purjörü gibi fonksiyonlar yer alır.

ECA Proteus Premix Yan Görünüm

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Teknik Özellikler

Teknik ve tasarım özellikleri ile ön plana çıkan E.C.A Proteus Premix 24 kW hayatı kolaylaştıran fonksiyonları ile tüketiciden tam puan alır. %107,5 verim imkanı sunarak kullanım açısından performansı maksimum düzeye taşır. Tam yoğuşmalı E.C.A kombinin en çok beğenilen özellikleri arasında sessiz çalışma prensibi yer alır. Farklı yaşam alanlarında kullanılan kombinin sessiz çalışma özelliği gürültü kirliliğini minimize ederek kullanıcı memnuniyetini üst düzeye çıkarır.

678 mm x 410 mm x 288 mm boyutlarına sahip olan ürün, minimal formu sayesinde kullanım alanından tasarruf etmeye de olanak sağlar. Yoğuşmalı kombi ihtiyaçlar doğrultusunda doğalgaz ya da LPG ile kullanılabilir.

Proteus Premix kombide kullanılan By-Pass sistemi, tesisatı ve kombiyi koruma altına alır. Kış dönemlerinde yaşanan donma sorunu için geliştirilen donmaya karşı koruma sistemi, cihazın sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar.

Ek olarak enerji verimliliği yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanan ürün TSE ve CE belgelerine sahiptir. Proteus Premix 24 kW tam yoğuşmalı kombi enerji verimliliği özelliğine sahip olan sirkülasyon pompası sayesinde enerji tüketimini minimize eder.

E.C.A. Proteus Premix 24 kW ve Calora Premix Arasındaki Farklar

Akıllı teknolojik sistemler ile donatılan E.C.A Proteus Premix tam yoğuşmalı kombiyi Calora Premix modelinden ayıran pek çok özellik bulunur.

Proteus Premix modelinde 17 farklı emniyet sistemi bulunurken bu sistemlerin sayısı diğer üründe daha azdır. Proteus Premix tamamen sessiz çalışma prensibine sahip iken diğer ürün, 49 dB’lik ses seviyesine sahiptir. Ayrıca Proteus Premix tasarım açısından diğer modele göre daha modern bir görünüme sahiptir.

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Kombinin Artı ve Eksi Yönleri

E.C.A tam yoğuşmalı kombi modelinin kullanıcıya sağladığı pek çok avantaj ve sınırlı sayıda dezavantajı bulunur. Ürünün eksi ve artı yönlerini şunlardır:

 • Ürünün sunduğu en büyük avantajların başında beraber kullanılabilecek opsiyonel kontrol aksesuarları gelir.
 • Ürün ile beraber kullanabileceğiniz bu aksesuarlar sayesinde akıllı cihazlarınız aracılığı ile evin ısısını istediğiniz dereceye ayarlayabilirsiniz. Bu durum hem konfor hem de tasarruf açısından keyifli bir kullanım vadeder.
 • Estetik kontrol paneline sahip olan cihaz modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker.
 • Sessiz çalışma prensibine sahip olduğu için kullanılan her alanda huzurlu bir ortam oluşmasına olanak sağlar.
 • Modern ve minimal bir tasarıma sahip olan E.C.A Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi, estetik ve şık bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.
 • Modelin dezavantaj sayılabilecek tek noktası kapasitesidir. Proteus Premix 24 kW kapasitesi sınırlı olması nedeniyle villa gibi büyük alanlarda yetersiz kalabilir.
ECA Proteus Premix Özellikler

Proteus Premix 24 kW fiyat olarak da pek çok bütçeye hitap eder. E.C.A. Proteus Premix 24 kW yoğuşmalı kombi en ucuz seçeneklerini satın almak için indirim ve kampanyaları takip edebilir, en ucuz ECA Proteus Premix 24 kW cihazını sipariş ederek kombi kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Basınç Sensörü:
Modülasyonlu:
Sessiz:
ECO Modu:
Düşük Voltaj Emniyeti:
Yüksek Su Basınç Emniyeti:
Düşük Su Basınç Emniyeti:
Donma Emniyeti:
Yakıt Türü:   Doğalgaz - LPG
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   30 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %92.2
Sıcak Su Verimliliği:   %83.6
Sıcak Su Debisi:   10 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   8 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   6
Modülasyon Oranı:   1/4
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   49 dB
Eşanjör Sayısı:   2
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   10 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   678 mm
Genişlik:   410 mm
Derinlik:   288 mm
Ağırlık:   28.5 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Verimlilik:   %107.5
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Dijitsu Vantilatör Fiyatları Çift Eşanjörlü Kombi Hermetik Kombi Beyaz Kombi 24 kW Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi A Kombi

Ortalama Puan
4.4 11 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • GD 2 yorum
  61 beğeni
  Güven D. Adana 3 Mayıs 2022
  4700 TL den almıştım şimdi 9200 lere çıkmış. Bu fiyatlara sıfır almayın 2.el bakın resmen fırsatçılık bu...
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • AD 2 yorum
  13 beğeni
  Ahmet D. İstanbul 3 Mart 2023
  Ürün kalitesi olarak çok düşük ben bir servisim ve bu cihazla ilgili iki yıldan sonra müşteriler çok fazla problem yaşayacak içerisinde kullanılan tüm malzemeler çok kalitesiz dışına bakarak cihaz almayın
Tüm Yorumlar
 • İzzet S.1 yorum
  11 beğeni
  İzzet S. Kocaeli 12 Mayıs 2023
  Ekonomik ve kaliteli bir ürün.. Ancak fiyatı uzaya çıktı.. çocuğumun evine 5800 aldık şimdi iki katı.. buna dur diyecek bir kurum yok maalesef. Evindeki kombi bozuldu aynısını almak istiyorum ama vay babam vay..fiyat iki katına çıkmış..
 • AD 2 yorum
  13 beğeni
  Ahmet D. İstanbul 3 Mart 2023
  Ürün kalitesi olarak çok düşük ben bir servisim ve bu cihazla ilgili iki yıldan sonra müşteriler çok fazla problem yaşayacak içerisinde kullanılan tüm malzemeler çok kalitesiz dışına bakarak cihaz almayın
 • DK 2 yorum
  68 beğeni
  Durmuş K. 22 Mayıs 2022
  5,000 olan Ocak fiyatı 9,500 olmuş bunu kontrol eden 4 ayda bellide stoktan eriyordur, yazık tüketiciye kimsesiz kaldı Ülkede.
 • GD 2 yorum
  61 beğeni
  Güven D. Adana 3 Mayıs 2022
  4700 TL den almıştım şimdi 9200 lere çıkmış. Bu fiyatlara sıfır almayın 2.el bakın resmen fırsatçılık bu...
 • UB 1 yorum
  9 beğeni
  Uğur B. İstanbul 27 Mart 2022
  Sessiz. Kullanımı kolay. Baca dahil geliyor. ECA servis 2 gün dedi. Rica ettik ertesi gün gelip açtı. Teşekkürler.

E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Citius Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Scot 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 E.C.A. Proteus Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Citius Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiE.C.A. Scot 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 18.538,02 TL
63 satıcı
19.421,00 TL
50 satıcı
15.228,03 TL
60 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik2. Popüler Kombi4. Popüler Kombi1. Popüler Kombi-
Ortalama Puan8 yorum--
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç SensörüVar-Var-
ModülasyonluVarVarVar-
SessizVarVarVar-
ECO ModuVar-Var-
Düşük Voltaj EmniyetiVar-Var-
Yüksek Su Basınç EmniyetiVar-Var-
Düşük Su Basınç EmniyetiVar-Var-
Donma EmniyetiVarVarVar-
Dış Hava Sensörü--Var-
Arıza Teşhisi--Var-
Yakıt TürüDoğalgaz - LPGDoğalgazDoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTam-
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C60 °C65 °C60 °C
Minimum Su Sıcaklığı30 °C38 °C30 °C35 °C
Voltaj230 V230 V230 V-
Isıtma Verimliliği%92.2%92%92%91
Sıcak Su Verimliliği%83.6%86%85%84
Sıcak Su Debisi10 lt/dk11 lt/dk-12 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi8 lt7 lt8 lt8 lt
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4DIPX4DIPX4DIPX4D
NOx Sınıfı6566
Modülasyon Oranı1/4-1/4-
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi49 dB51 dB52 dB52 dB
Eşanjör Sayısı2-2-
Eşanjör Malzemesi-Paslanmaz ÇelikPaslanmaz Çelik-
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar3 bar-
Maksimum Sıcak Su Basıncı10 bar8 bar10 bar-
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAA-
Yükseklik678 mm740 mm678 mm750 mm
Genişlik410 mm420 mm410 mm454 mm
Derinlik288 mm310 mm288 mm340 mm
Ağırlık28.5 kg32.3 kg29 kg37 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı80 °C75 °C-80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C10 °C-30 °C
Verimlilik%107.5%107.5%107.5-
Enerji SınıfıA-A-
RenkBeyazBeyazBeyaz-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı