Vaillant

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Seçenekler:

53 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

19.721,20 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 03:56 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri 75 TL WorldPuan Stokta 1 adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/HNG MÜHENDİSLİK

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Doğalgaz, Tam, 55 °C, 35 °C, Voltaj: 230 V, %92... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
18.980,16 TL15.11.2023

En Ucuz Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (31)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Vaillant Kombiler
Benzer Ürünler

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW hermetik yoğuşmalı kombi, beklentileri karşılayan özellikler sunar. Vaillant Intro 18/24 ile ısınma, sıcak su ve yakıt tasarrufunda konforlu çözümler bulabilirsiniz. Ecotec Intro 18/24 kombinin dokunmatik kullanım sunan şık ekranı sayesinde fonksiyonlar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Paslanmaz çelik eşanjöre sahip olan kombi, bu özelliği ile uzun ömürlü kullanımı garanti altına alır. Aynı zamanda bu özellik ile verimli bir ısı transferi ve yanma derecesi elde etmenizi sağlar. Düşük emisyon özelliği ile %93'e kadar sezonsal verimi yaşatan yüksek tasarrufu da beraberinde yaşayabilirsiniz.

EcoTEC Intro 18/24 18 kW hermetik yoğuşmalı kombi, A enerji sınıfı verimliliği ile ısınma sıcak su ihtiyacınızı karşılar. Bu özelliğiyle de yüksek tasarruf vadeden kombi dakikada 13,4 litreye varan sıcak su debisi ile sıcak su ihtiyacınızı kesintisiz karşılar.

625x400x270 mm ölçülere ve 25.6 kg ağırlığa sahip olan 18/24 18 kW hermetik yoğuşmalı kombi ile kurulumda kompakt çözümler elde edebilirsiniz. Modern tasarımı küçük hacimde sunan kombiyi dilediğiniz alana konumlandırabilirsiniz. Aqua sensör teknolojisi ile donatılmış olan 18/24 18 kW hermetik yoğuşmalı kombi ile düşük su debilerinde bile uygun sıcak su konforu elde etmenizi sağlar.

Vailant ecoTec Intro 18/24 Görünümü

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 Teknik Özellikleri

Vaillant ecoTEC Intro 18/ 24 özellikleri ile dikkat çekmeyi başarır. Modelin teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olarak kombinin özelliklerini beklentilerinizle karşılaştırabilir ve en doğru satın alma kararını kolay bir şekilde verebilirsiniz. Vaillant ecoTEC Intro 18/24 kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde de sıklıkla vurgulanan teknik özellikleri ise şöyle:

 • Kombi, Vaillant’ın ecoTEC Intro serisinin bir modelidir.
 • 18 kW kapasiteye sahip olan kombinin kapasite sınıfı 16000 kcal/h. ERP uygunluğuna sahip olan kombi ile bu bakımdan güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Maksimum ses seviyesi 52 dB olan kombi çalışırken hiçbir şekilde rahatsız olmazsınız.
 • Mahal ve su ısıtma verimliliğinde A sınıfı olan kombinin mahal ısıtma verimliiği %92 ve su ısıtma verimliliği de %86.
 • Genleşme tankı 8 lt olan ecoTEC Intro 18/ 24 kombi 11.5 ı-dk kullanım suyu debisine sahiptir.
 • Elektriksel koruma sınıfı IPX4D olan kombi modeli güvenliği bir kez daha garanti altına alır.
 • En düşük petek ısısı 30 °C, en yüksek petek ısısı 75 °C olan kombinin en düşük su ısısı 35 °C ve en yüksek su ısısı 55 °C olarak dikkat çeker.
Vailant ecoTec Intro 18/24 Tam Görünümü

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 Öne Çıkan Özellikleri

Vaillant ecoTEC Intro 18-24 kW tam yoğuşmalı kombi artı ve eksi özellikleriyle de dikkat çeker. Kombi modelini satın almak isteyenler ürünü tüm artı ve eksi özellikleri ile incelemeye özen gösterir. Satın almayı düşündüğünüz 18-24 kW tam yoğuşmalı kombinin öne çıkan özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Tam yoğuşma özelliğine sahip olan Vaillant ecoTEC Intro 18-24 kW ile daha fazla tasarruf elde edebilirsiniz.
 • 15500 kcal kapasitesi ile ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınıza kesintisiz yanıt verir.
 • 145 yıllık eşsiz Vaillant tasarımını ve yeni nesil teknolojileri yansıtan model ile tüm ısıtma ve sıcak suda ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler elde edebilirsiniz.
 • Mevsim özelinde enerji verimliliği sağlayan kombi ile yakıtı daha verimli kullanabilirsiniz.
 • Kapasitesini otomatik olarak ayarlayan 18-24 kW tam yoğuşmalı kombi hem ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılıyor hem de tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Opsiyonel olarak kullanılan akıllı oda termostatları ve modülasyonlar da kombi ile ekstra tasarruf elde etmenizi sağlar.

Hem marka kalitesi ile uzun yıllar kullanım vadeden hem de sahip olduğu özelliklerle verimli ve kolay bir kullanım deneyimi yaşatarak ısıtma, sıcak su ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir kombiye ihtiyaç duyuyorsanız tercihinizi Vaillant uzmanlığında üretilen 18-24 kW tam yoğuşmalı kombiden yana yapabilirsiniz.

Vailant ecoTec Intro 18/24 Dolap İçi Görünümü

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW hermetik yoğuşmalı kombi pek çok özelliği ile seleflerinden ayrılmayı başaran bir kombi. Vaillant ecoTEC Intro 18/24 kombiyi seleflerinden ayıran özellikler ise şöyle:

 • Vaillant ecoTEC Intro 18/24 hermetik yoğuşmalı kombi ile sıcak su ihtiyacınıza anında yanıt bulabilirsiniz.
 • Kireç kapanı özelliğine sahip olan Vaillant ecoTEC Intro 18/24 hermetik yoğuşmalı kombi uzun yıllar boyunca yüksek performans sergiler.
 • Çok düşük su basıncında bile Vaillant ecoTEC Intro 18/24 ile yüksek performanslı kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Vaillant ecoTEC Intro 18/24 hermetik yoğuşmalı kombi atık gazı bacadan atmadan hemen önce sisteme geri kazandırır.
 • Ayrıca Vaillant ecoTEC Intro 18/24 hermetik yoğuşmalı kombi ile çevre dostu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Vaillant ecoTEC Pro Vuw Vaillant ecoTEC Intro 18/24 hermetik yoğuşmalı kombi modelini satın almak istiyorsanız modelin tüm özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeye ve selefleri ile karşılaştırma yapmaya ve Vaillant ecoTEC Intro 18/24 yorumları incelemesine özen göstermelisiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek bir ürün seçiminde bulunmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Vailant ecoTec Intro 18/24 Ekran Görünümü

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 ile ecoTec Intro 24/28 KW Tam Yoğuşmalı Kombi ile Arasındaki Farklar

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 kombi sahip olduğu özelliklerle Vaillant ecoTEC Intro 24/28 KW tam yoğuşmalı kombi modelinden ayrılır.

Kombi ihtiyacını tamamlarken alternatifi bol bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız 24/28 KW tam yoğuşmalı kombi modelinin özelliklerine de göz atmalısınız. 625x400x270 mm ölçülere 25,6 kilo ağırlığında olan kombi, 52 dB ses seviyesi ile çalışır. XL sıcak su yük profiline sahip olan kombi, ısıtmada A enerji verimliliği elde etmenizi sağlar.

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Vaillant Intro 18/24 fiyat aralığı ile bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşamanız mümkün. Sahip olduğu teknik özellikleri ve modern tasarımı ile değerlendirildiğinde son derece ulaşılabilir bir fiyat aralığı sunar.

Vaillant ecoTEC Pro Vuw Vaillant ecoTEC Intro 18/24 hermetik yoğuşmalı kombinin satışta olan fiyatlarını ve özellik incelemesini yapmadan önce bütçenizi ve bir kombide hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuzu göz önünde bulundurmalısınız. Böylelikle hem ihtiyaçlarınıza yanıt veren hem de bütçenize hitap eden bir ürün seçimi yapabilirsiniz.

Sıcak su ihtiyaçlarınıza anında yanıt veren ve ısıtmada da beklentileri fazlasıyla karşılayan kombi bu modeli bu özelliği ile geniş bir kullanıcı kitlesinin beklentilerini karşılar. Siz de kombinin özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Böylelikle sahip olduğu özelliklerle beklentilerinize yanıt veren ecoTEC Intro 18/24 kombiyi belirlediğiniz bütçeye uygun bir aralıkta satın alabilirsiniz.

İndirim dönemleri dışında ecoTEC Intro 18/24 ecotec PRO yoğuşmalı kombinin fiyat aralığı özelinde genel bir piyasa araştırması yapabilirsiniz. Kombinin satışta olan tüm fiyatlarına göz atarak ve uygulanan indirim oranlarını inceleyerek bütçenize uygun olan satış fiyatlarını belirleme şansı elde edebilirsiniz.

Bu fiyatları değerlendirirken gerçek kullanıcı deneyimlerini öğrenerek kombi hakkında merak ettiğiniz birçok özelliğe dair bilgi edinebilirsiniz. Vaillant ecoTEC Intro 18/24 kombi modelini yaşam alanlarınızda değerlendirerek, verimli bir kullanım ayrıcalığı elde edebilirsiniz.

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   55 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   35 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %92
Sıcak Su Verimliliği:   %86
Sıcak Su Debisi:   11.5 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   8 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   6
Isı Kapasitesi:   18 kW
Ses Seviyesi:   52 dB
Eşanjör Malzemesi:   Paslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   10 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   625 mm
Genişlik:   400 mm
Derinlik:   270 mm
Ağırlık:   25.6 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   75 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Enerji Sınıfı:   A
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

18 kW Kombi A Kombi Doğalgazlı Kombi Hermetik Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi

Ürüne puan ver

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Ademix 18/24 kW Tam Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Vaillant ecoTEC Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Intro 24/28 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiDemirdöküm Ademix 18/24 kW Tam Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB122i-24 KD H ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 19.721,20 TL
53 satıcı
23.299,00 TL
48 satıcı
16.085,00 TL
73 satıcı
23.596,00 TL
43 satıcı
Popülerlik2. Popüler Vaillant Kombi1. Popüler Vaillant Kombi5. Popüler Kombi2. Popüler Buderus Kombi
Ortalama Puan--2 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç Sensörü--Var-
Modülasyonlu--VarVar
Yüksek Su Basınç Emniyeti--Var-
Donma Emniyeti--Var-
Arıza Teşhisi--Var-
Yakıt TürüDoğalgazDoğalgazDoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı55 °C55 °C55 °C60 °C
Minimum Su Sıcaklığı35 °C35 °C35 °C35 °C
Voltaj230 V230 V230 V-
Isıtma Verimliliği%92%93%92%94
Sıcak Su Verimliliği%86%85%86-
Sıcak Su Debisi11.5 lt/dk13.4 lt/dk11.5 lt/dk-
Genleşme Tank Hacmi8 lt8 lt8 lt-
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4DIPX4DIPX5D-
NOx Sınıfı6666
Modülasyon Oranı--1/41/5
Isı Kapasitesi18 kW24 kW18 kW24 kW
Ses Seviyesi52 dB54 dB50 dB45 dB
Eşanjör MalzemesiPaslanmaz ÇelikPaslanmaz ÇelikPaslanmaz Çelik-
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar3 bar-
Maksimum Sıcak Su Basıncı10 bar10 bar10 bar-
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAAA
Yükseklik625 mm625 mm626 mm710 mm
Genişlik400 mm400 mm400 mm400 mm
Derinlik270 mm270 mm270 mm300 mm
Ağırlık25.6 kg26.5 kg25.6 kg36 kg
HermetikVarVarVarVar
Kapasite-24.000 kcal/h--
Maksimum Petek Sıcaklığı75 °C75 °C75 °C82 °C
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C30 °C30 °C30 °C
Enerji SınıfıAAAA
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı