Vaillant

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

35 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

33.249,05 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 35 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri 75 TL WorldPuan Stokta 2 adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/enuygunkombi

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Arıza Teşhisi, Doğalgaz, Tam, 65 °C, 35 °C, Voltaj: 230 V... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
31.850,00 TL01.11.2023

En Ucuz Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (26)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Vaillant Kombiler
Benzer Ürünler

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Kombinin ustası Vaillant’ın ısıtma sistemleri arasında yer alan ve üstün Alman teknolojisi ile üretilen Vaillant 286/5-3 yoğuşmalı kombi, yaşam alanlarınıza kalıcı ve temiz ısıtma çözümü getirir.

Konforlu ısınmanın yanı sıra bol miktarda sıcak su sağlayan bu kombi, Vaillant’ın Ecotec Pro serisi içerisinde yer alır ve 24 kW ısıtma kapasitesine sahiptir. Konforu ve tasarrufu bir arada sunan Ecotec Pro, özel olarak tasarlanmış hidrolik yapısı sayesinde hem çevre dostu bir kombidir hem de tasarruflu ısıtma sağlar.

A sınıfı enerji verimliliğine sahip cihaz, otomatik kapasite ayarı sayesinde evinizin ısı ihtiyacını anlık olarak hesaplayarak ihtiyaca uygun kapasitede çalışır ve önemli oranda enerji tasarrufu sunar. Tam yoğuşmalı olarak tasarlanan kombi, opsiyonel olarak kullanılabilen oda termostatlarının yanı sıra dış hava duyarlı kontrol cihazları ile konfor şartlarını hassas bir şekilde ayarlar ve aynı zamanda enerjiden tasarruf sağlar.

Ergonomik ve estetik yönetim paneli ile son derece rahat kullanım konforu sunan Ecotec Pro tam yoğuşmalı kombi, ideal boyutlardaki tasarımı ile küçük hacimde yüksek verim vadeder. Vaillant 286-5-3 modeli ile soğuk kış günlerinde sıcak bir ortamın tadını çıkarabilir, gün boyu kullandığınız odanızın sıcaklığını dengeli bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Vaillant 286/5-3 ErP Uyumlu ve Yakıt Tasarruflu Çalışma

Vaillant kombi 286 5 3 modeli, sahip olduğu tam yoğuşma teknolojisi sayesinde %108 oranında yüksek verimli çalışma ve yakıt tasarrufu sağlar. Değişen konfor şartlarına uygun olarak kendini ayarlayabilen kademesiz alev modülasyonlu yapısı ile yüksek yakıt tasarrufu sağlayan kombi, aynı zamanda küçük boyutlarına rağmen yüksek verimli ısıtma performansı sunar.

Köklü Vaillant tecrübesinin ürünü olan Ecotec Pro kombi, 18.5 / 24 kW (20000 kcal / h) ısıtma ve 23 / 28 kW sıcak su performansına sahiptir. Aqua sensörü ile sabit sıcaklıkta su garantisi sunan cihaz, gün boyu sıcak su ihtiyacınızı kesintisiz olarak karşılar. Bekleme konumundayken bile sınıfının en düşük elektrik tüketimine sahip olan kombinin en düşük petek ısısı 35 °C, en yüksek petek ısısı ise 65 °C olarak, en düşük su ısısı 30 °C, en yüksek su ısısı ise 80 °C olarak gerçekleşir.

Ecotec Pro, ErP yönetmeliğine uyumlu olarak tasarlanmıştır. ErP verimliliğine sahip olan yoğuşmalı kombiler, diğer kombilerden farklı olarak %30’a kadar enerji tasarrufu sağlar. Bu kombi A sınıfı Mahal Isıtma Verimliliği ve A sınıfı Su Isıtma Verimliliği ErP değerlerine sahiptir. Belirli kuruluşlar tarafından test edildikten sonra standardize edilen ErP verimlilik değerini cihazın ErP etiketine bakarak görebilirsiniz. ErP’nin nihai amacı enerjiyle ilgili cihazların çevreye yaydığı olumsuz etkileri minimum seviyeye indirmektir.

Vaillant 286/5-3 Ön Panel Görünüm

Üstün Vaillant 286/5-3 Özellikleri

Vaillant 286/5-3 yoğuşmalı kombi, özel olarak dizayn edilmiş 13 plakalı ısı eşanjörü ve aqua konforu sayesinde yüksek sıcaklıkta su sağlar. Atık gaz kollektörü entegresine sahip olan paslanmaz çelik yoğuşmalı ısı eşanjörü sayesinde (40 / 30 çalışma koşuluna göre) %108’e varan yüksek verim sunar.

Vaillant 286/5-3 özelliklerinden bir diğeri ise Paslanmaz çelik eşanjör, kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamasıdır. Özel olarak tasarlanmış hidrolik yapısı ve yüksek enerji verimliliğine sahip olan elemanları ile Ecotec Pro, çevre dostu bir kombidir. Cihaz, sürekli debi kontrolü yapan Aqua Sensörü sayesinde dakikada 1,5 litre gibi düşük su debilerinde bile sıcak su ihtiyacınızı karşılayarak sabit sıcaklıkta su ve sessiz çalışma sunar.

By-Pass entegresine sahip üç yollu vana ısıtma sistemine uygun ayar yapma imkanı ve servis kolaylığı sağlar. Cihaz, emniyetli çalışma sağlamak için su basınç sensörüyle daimi olarak basınç kontrolü yapar. Geniş iç çapa sahip küresel vana, düşük basınç kayıpları ve sessiz çalışma performansı sunar.

Ecotec Pro modelinde bulunan beş ateşleme denemesi, değişen gaz basınçlarında sistemin sorunsuz olarak çalışmasına yardımcı olur. Ecotec Pro tam yoğuşmalı kombi, donmaya karşı korumalı olarak üretilmiştir. Düşük dış ortam havası koşullarında tesisattaki suyun 5 °C’ye düşmesi halinde kombi çalışmaya geçerek su sıcaklığını 35 °C’ye kadar yükseltir ve cihazı donmaya karşı koruma altına alır.

Vaillant 286/5-3 Duvar Görünüm

Vaillant 286/5-3 Estetik ve Ergonomik Kumanda Paneli ve Kompakt Tasarım

Vaillant’ın Ecotec Pro serisinde yer alan 286-5-3 kombi modeli, ön tarafta yer alan estetik ve ergonomik tasarımlı bir LCD ekrana sahiptir. Bu şık ve kullanışlı ekran üzerinden cihazınızın çalışma fonksiyonlarını an be an izleyebilir, sistem parametrelerini ayarlayabilir, arızaları kolaylıkla görebilir ve kolayca çözülmesi için yardım alabilirsiniz.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan Ecotec Pro modeli, kompakt boyutları sayesinde fazla yer kaplamaz. Cihazın yüksekliği 720 mm, genişliği 440 mm, derinliği ise 338 mm’dir. 34.7 kg ağırlığa ve 75 cm baca uzunluğuna sahip olan kombi, bundan önceki modellere kıyasla %30 oranında daha küçük olan hacmi ve yatay bağlantı olanağı ile her alana kolayca uyum sağlar ve esnek montaj imkanı sunar.

Vaillant 286/5-3 Ecotec Pro yoğuşmalı kombi, IPX4D elektriksel koruma sınıfı ile korunur. Cihazın NOx değeri 5’tir. Hava kirliliğini uluslararası standartlara göre ifade eden en önemli değerlerden olan NOx seviyesi, hava kirliliğine neden olan cihazlara kirletme seviyelerini belirlemek için verilen bir değerdir. Bu tür cihazların her birinde bir NOx değeri mevcuttur. Ecotec Pro tam yoğuşmalı kombinin NOx seviyesi ise (atık gaz emisyonu), en düşük emisyon sınıfı olan 5. sınıf olup en düşük atık gaz emisyonu seviyesinde çalışarak çevrenin ve doğanın korunmasına katkı sağlar.

Vaillant 286/5-3 ile Ecotec Pro 236 / 5-3 Arasındaki Farklar

Vaillant kombi 286 5 3, bir önceki Ecotec Pro 236/5-3 modelinden ısıtma kapasitesi yönü ile ayrılır. Ecotec Pro modeli 24 kW ısıtma kapasitesi sunarken Ecotec Pro 236 / 5-3 modeli 19 kW ısıtma kapasitesi ile daha düşük ısıtma performansı sunar. Ecotec Pro 286 modeli 80 W elektrik tüketimi sağlarken bir önceki model 70 W elektrik sarfiyatı ile çalışır.

Vaillant 286/5-3 Önden Görünüm

Ecotec Pro Yoğuşmalı Kombinin Artı ve Eksi Yönleri

286 / 5-3 Ecotec Pro yoğuşmalı kombi, kalıcı ısıtma çözümü arayanlar için etkili ve homojen ısıtma performansı sunar. Ecotec Pro, tekil bir cihaz olarak, %94 ısıtma mevsimsel verimliliğinin yanı sıra A enerji ısıtma verimliliğine sahiptir.

Vaillant 286/5-3 yoğuşmalı kombi, opsiyonel oda termostatları ve dış hava duyarlı kontrol cihazlarıyla konfor koşullarını son derece hassas bir şekilde ayarlar ve bununla beraber ekstra enerji tasarrufu sağlar. Akıllı oda termostatları; modülasyonlu çalışma ile tasarruf, ısıtma ve kullanım suyu kontrolü, oda termostatı üzerinde yer alan Wi-Fi erişim çipi ile kopmadan internete bağlanma, günü 3 zaman dilimine bölerek ısıtma sistemi kontrolü, duvara ya da masaüstüne kurulum gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Ecotec Pro kombi hakkında bu teknik bilgilerin yanında kullanıcı deneyimine bağlı eksi ve artı yöndeki yorumları da inceleyebilirsiniz. Bunun için kombiyi daha önce satın alan kullanıcıların bu ürün hakkında internette yazdığı yorumları okuyabilir ve kombi hakkında tecrübeye dayalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha yüksek kapasiteli ısıtma çözümü, daha yüksek enerji verimliliği ve daha fazla özellik arayanlar, Vaillant’ın sunduğu diğer kombi modellerine de göz atabilirler.

Siz de üstün özelliklerle donatılmış Vaillant Ecotec Pro kombiye hemen sahip olmak istiyorsanız bütçenize uygun Vaillant 286/5-3 yoğuşmalı kombi fiyatları ile ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Arıza Teşhisi:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   65 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   35 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %94
Sıcak Su Debisi:   13.4 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi:   10 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX4D
NOx Sınıfı:   6
Isı Kapasitesi:   28 kW
Ses Seviyesi:   49 dB
Eşanjör Malzemesi:   Paslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   10 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   720 mm
Genişlik:   440 mm
Derinlik:   338 mm
Ağırlık:   34.7 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   30 °C
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Yoğuşmalı Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi 28 kW Kombi Doğalgazlı Kombi Hermetik Kombi

Ürüne puan ver

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Pro Vuw 236/5-3 Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant EcoTEC Plus VUW 296/5-5 Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant ecoTEC Pro Vuw 236/5-3 Hermetik Yoğuşmalı KombiVaillant EcoTEC Plus VUW 296/5-5 Hermetik Yoğuşmalı KombiBuderus Logamax Plus GB062 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 33.249,05 TL
35 satıcı
29.939,00 TL
32 satıcı
Fiyat Yok 21.398,99 TL
56 satıcı
Popülerlik3. Popüler Vaillant Kombi7. Popüler Vaillant Kombi-9. Popüler Kombi
Ortalama Puan---8 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç Sensörü-Var--
Modülasyonlu-VarVarVar
Sessiz-Var-Var
Donma Emniyeti-Var-Var
Arıza TeşhisiVarVar-Var
Yakıt TürüDoğalgazDoğalgazDoğalgazDoğalgaz - LPG
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı65 °C65 °C65 °C60 °C
Minimum Su Sıcaklığı35 °C35 °C35 °C40 °C
Voltaj230 V230 V-230 V
Isıtma Verimliliği%94--%93
Sıcak Su Verimliliği---%81
Sıcak Su Debisi13.4 lt/dk11 lt/dk13.4 lt/dk-
Genleşme Tank Hacmi10 lt---
Elektriksel Koruma SınıfıIPX4DIPX4DIPX4DIPX4D
NOx Sınıfı6555
Isı Kapasitesi28 kW--24 kW
Ses Seviyesi49 dB49 dB49 dB47 dB
Eşanjör MalzemesiPaslanmaz ÇelikPaslanmaz ÇelikPaslanmaz ÇelikAlüminyum - Silisyum
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar3 bar-
Maksimum Sıcak Su Basıncı10 bar10 bar10 bar-
Isıtma Enerji SınıfıAAAA
Sıcak Su Enerji SınıfıAAAA
Yükseklik720 mm720 mm720 mm815 mm
Genişlik440 mm440 mm440 mm400 mm
Derinlik338 mm338 mm338 mm300 mm
Ağırlık34.7 kg33.4 kg33.4 kg36 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı80 °C80 °C80 °C-
Minimum Petek Sıcaklığı30 °C30 °C30 °C-
Verimlilik--%107-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı