Warmhaus

Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi

En Popüler 8. Kombi
Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi

37 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.200,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 14:09 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri 7 taksit /7 6 taksit /6 Stokta Satıcı: Spotkombi.com

Ürün Özellikleri: Yoğuşmalı, LCD Ekran, Modülasyonlu, Sessiz, Doğalgaz, Tam, 60 °C, 35 °C... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
12.520,00 TL10.11.2023

En Ucuz Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (30)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Warmhaus Kombiler
Benzer Ürünler

Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Warmhaus EWA 24 modeli sahip olduğu özellikler ve ek fonksiyonları ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Sade tasarımı ve ideal boyutları sayesinde evde çok az yer kaplar. Depolama tankına ihtiyaç duymadan doğrudan musluklarınıza ya da radyatörlerinize sıcak su sağlamanıza imkan tanıyan bir sisteme sahiptir.

Warmhaus EWA 24 kW kombi modelinin en büyük avantajları arasında su tasarrufu sağlaması gelir. Talep üzerine sıcak su sağladığı için sadece kullandığınız miktar kadar ödeme yapmanızı mümkün kılar. Bu sayede tüketiminizi faturalara olumlu bir şekilde yansıtır. Verimli çalışma prensibi sayesinde enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.

24 kW kapasiteye sahip olması sayesinde kullanıcılarına ihtiyaç duyduğu sıcaklığı sağlamayı başarır. Yüksek kapasitesi ile kalabalık aileler için de iyi bir seçenek haline gelir. Kaliteli malzemenin yeni nesil teknolojiler ile bir araya geldiği ürün, yoğuşma teknolojisi kullanması ile öne çıkar.

Isıtma ya da sıcak suya ihtiyaç duyduğunuzda kombideki bir gaz brülörü ateşlenir. Alevden gelen ısı, ana ısı eşanjöründen birinci devreye aktarılır. Bu noktada ısı, bir plakalı ısı eşanjörü aracılığı ile doğrudan radyatörlere ya da sıcak su musluklarına taşınır.

Böylece ihtiyaç durumunda hemen devreye girer. Kombi ihtiyacınız varsa ve istediğiniz özellikleri barındıran bir ürün arıyorsanız Warmhaus EWA 24 modeline göz atabilirsiniz.

Warmhaus-EWA-24-Tam-Yoğuşmalı-Kombi-yandan-görünüm

Ön Isıtma Sistemli Warmhaus EWA 24

Warmhaus EWA 24 başarılı tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile kullanıcılarının sıcak su ihtiyaçlarına anında yanıt vermeyi başarır. Kombinin kazandan çekebileceği az miktarda suyu depolamasını sağlayan bir ön ısıtma sistemi bulunur. Su kazanın içinde tutulur ve gün boyunca istenilen sıcaklıkta muhafaza edilir.

Bu sistem sayesinde mümkün olan en kısa sürede sıcak su musluğa gönderilmeye hazır şekilde bekler. Böylece sıcak suya ihtiyacınız olduğunda uzun bekleme sürelerini ortadan kaldırarak gereksinimlerinizi anında karşılamanıza yardımcı olur.

Aynı zamanda daha az yakıt tüketilerek sıcak su elde edilmesini sağlayan sistemi sayesinde enerjiden de tasarruf edilmesini sağlar. Mahal ısıtma ve su ısıtma verimlilik sınıflarının ikisinde de A kategorisinde bulunan ürün, enerji tasarrufu söz konusu olduğunda kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. Warmhaus EWA 24 ideal boyutları ile dikkatleri üzerinde toplayan bir kombidir.

Genişliği 420 mm, derinliği 288 mm ve yüksekliği 725 mm olan ürün, başarılı tasarımı sayesinde her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir. Üstelik 32.6 kg olması ile kolay ve rahat bir şekilde taşınabilir.

Çok ağır olmaması, kombinin yerini değiştirmek istediğinizde kullanışlı bir özelliğidir. Tasarımı ve genel özellikleri ile işlevsel bir ürün haline gelen Warmhaus EWA 24, kullanıcılarına sunduğu avantajlar ile öne çıkar. Warmhaus EWA 24 ile evlerinizde sıcak su akışını kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Warmhaus EWA 24 Tam Yoğuşmalı Kombi Önden Görünüm

Warmhaus EWA 24 Teknik Özellikleri

Warmhaus EWA 24 teknik detayları ile kombiden daha etkili bir performans elde edebilmenizi sağlar. Kullanım suyu debisi dakikada 14.4 litre olan kombi, günlük ihtiyaçları rahatlıkla karşılamayı başarır.

Toplamda 95 W elektrik tüketmesi ile kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. En düşük petek ısısı 25 °C ve en yüksek petek ısısı 80 °C olan kombi, evin içinde dilediğiniz koşulları oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca 35 °C ve 60 °C aralığında olan su ısısı sayesinde de konforlu bir duş deneyimi yaşamanızı sağlar.

24 kW kapasiteye sahip olan ürün, ERP uygunluk testlerinden de başarı ile geçer. Yüksek kapasitesi ile kalabalık aileler için de kullanışlı hale gelir. Ayrıca maksimum ses seviyesinin 52 dBA olması sayesinde gürültü çıkarmadan çalışır. Korozyona dayanıklı olacak şekilde tasarlanan pirinç hidroblok sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Paslanmaz çelikten üretilen eşanjör sayesinde sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kompakt boyutları ve şık görünümü ile dikkatleri üzerinde toplayan kombi, teknik özellikleriyle kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. Warmhaus EWA 24 kw 20.000 kcal tam yoğuşmalı kombi ile sıcak su ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Warmhaus EWA 24 Tam Yoğuşmalı Kombi Ön Panel Görünüm

Warmhaus EWA 24 Olumlu Yanları

Warmhaus EWA 24 modeli hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız aşağıda bulunan listeden yardım alabilirsiniz. Kombinin olumlu ve olumsuz özelliklerinin yer aldığı liste sayesinde öne çıkan özellikleri öğrenebilir, kararınızı daha kolay bir şekilde verebilirsiniz. Ürünün özellikleri arasında şunlar yer alabilir:

  • Hem su ısıtma hem de mahal ısıtmada A sınıfında bulunan kombi, verimlilik söz konusu olduğunda kullanıcılarını memnun eden bir perfor mans sergiler. Yılda 26 kWh enerji tüketmesi ile enerjiden tasarruf sağlar.
  • 4 farklı moda sahip olması sayesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenleyebileceğiniz bir sisteme sahiptir. Evde olmayacağınız zaman ürünü kolay bir şekilde kapatabilir ya da mevsime göre düzenlemeleri yapabilirsiniz.
  • Çocuk koruması özelliği, ürünü çocuk sahibi aileler için kullanışlı hale getirir. Fonksiyon aktifleştirildikten sonra ürünün üzerinde bulunan tuşlardan bazılarını devre dışı bırakarak kombiye dışarıdan müdahale edilmesinin önüne geçebilirsiniz.
  • Dakikada 14.4 litre kullanım suyu debisi sunması sayesinde kalabalık aileler için de iyi bir seçenektir. Ayrıca 8 litrelik genleşme tankı kapasitesi günlük ihtiyaçlara rahatlıkla yanıt vermeyi başarır.
  • Petek ısısı 25 °C ve 80 °C aralığında, kullanım suyu ısısı 35 °C ile 60 °C aralığında olan ürün, geniş aralığı sayesinde kullanıcılarına ihtiyaçları olan ortamı sağlar.

Ek fonksiyonları, kompakt boyutları, verimli çalışması ve yüksek kapasitesi ile Warmhaus EWA 24 yorumları ve incelemelerinden olumlu geri dönüşler almayı başarır.

Warmhaus EWA 24 Ek Fonksiyonları

Warmhaus EWA 24 kombi modelinde bulunan ek fonksiyonlar sayesinde ürünü daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Kombide kontrollü güç artışı, kalorifer ısıtma gücü, düşük sıcaklık bölgesi seçimi, çocuk koruması, kalorifer ateşleme gecikme süresi ya da hazır sıcak su gibi ek fonksiyonlar bulunur.

Ürün, ısıtma aşamasında kombinin sık ateşleme yapmasının önüne geçmek için özel bir elektronik zamanlayıcı içerir. Standart olarak 2 dakikaya ayarlı olan bu süreyi kalorifer gecikme süresi özelliği ile 10 dakikaya kadar artırabilirsiniz.

Hazır sıcak su, soğuk su tüketimini azaltmak amacı ile plakalı eşanjörün içinde şebeke suyunu ısıtır ve hazır olacak şekilde bekletir. Bu sayede kullanacağınız zaman sıcak suya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çocuk koruması aktif hale getirildikten 2 dakika sonra kombinin üzerindeki tuşlar kilitlenir. Böylece çocukların kombinin çalışmasına müdahale etmesinin önüne geçilir.

Kalorifer ısıtma gücü, kombinin bulunduğu ortamın ısı ihtiyacını belirleyerek minimum ve maksimum güç arasında otomatik olarak çalışmasını sağlar. Bu sayede istenilen sıcaklığı daha verimli bir şekilde oluşturur.

Kontrollü güç artış süresi, ayarlanan maksimum ısıtma gücüne ulaşmak için standart olarak 3 dakikayı kullansa da bu süreyi 10 dakikaya kadar artırmanızı sağlar. Özellikleri kişiselleştirilebilen kombi, Warmhaus EWA 24 yorumlar ve incelemelerinden olumlu geri dönüşler almayı başarır.

Kişisel gereksinimleriniz doğrultusunda düzenleyebileceğiniz bir ürün arıyorsanız Warmhaus EWA 24 modeline bakabilirsiniz. Warmhaus EWA 24 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi Fiyat Analizi

Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Türü:   Yoğuşmalı
LCD Ekran:
Modülasyonlu:
Sessiz:
Yakıt Türü:   Doğalgaz
Yoğuşma Türü:   Tam
Maksimum Su Sıcaklığı:   60 °C
Minimum Su Sıcaklığı:   35 °C
Voltaj:   230 V
Isıtma Verimliliği:   %92
Sıcak Su Verimliliği:   %81
Genleşme Tank Hacmi:   8 lt
Elektriksel Koruma Sınıfı:   IPX5D
NOx Sınıfı:   6
Isı Kapasitesi:   24 kW
Ses Seviyesi:   52 dB
Eşanjör Malzemesi:   Paslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı:   3 bar
Maksimum Sıcak Su Basıncı:   10 bar
Isıtma Enerji Sınıfı:   A
Sıcak Su Enerji Sınıfı:   A
Yükseklik:   725 mm
Genişlik:   420 mm
Derinlik:   288 mm
Ağırlık:   32.6 kg
Hermetik:
Maksimum Petek Sıcaklığı:   80 °C
Minimum Petek Sıcaklığı:   25 °C
Verimlilik:   %97.5
Enerji Sınıfı:   A
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Hermetik Kombi 24 kW Kombi A Kombi Tam Yoğuşmalı Kombi Yoğuşmalı Kombi Doğalgazlı Kombi

Ortalama Puan
5.0 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Lambert LPY Compact 24 Premix Yoğuşmalı KombiBaymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Lambert Attivo 24 LN Hermetik Yoğuşmalı Kombi
 Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Lambert LPY Compact 24 Premix Yoğuşmalı KombiBaymak DuoTec Compact Premix 24 kW Hermetik Yoğuşmalı KombiBaymak Lambert Attivo 24 LN Hermetik Yoğuşmalı Kombi
Fiyat 14.200,00 TL
37 satıcı
14.999,00 TL
28 satıcı
17.069,90 TL
75 satıcı
13.800,00 TL
14 satıcı
Popülerlik8. Popüler Kombi6. Popüler Kombi4. Popüler Kombi4. Popüler Baymak Kombi
Ortalama Puan-4 yorum
TürüYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalıYoğuşmalı
LCD EkranVarVarVarVar
Basınç Sensörü-VarVarVar
ModülasyonluVar-VarVar
SessizVar-VarVar
Donma Emniyeti-Var-Var
Arıza Teşhisi-VarVarVar
Yakıt TürüDoğalgazDoğalgazDoğalgazDoğalgaz
Yoğuşma TürüTamTamTamTam
Maksimum Su Sıcaklığı60 °C---
Minimum Su Sıcaklığı35 °C---
Voltaj230 V230 V230 V230 V
Isıtma Verimliliği%92%92%92%86
Sıcak Su Verimliliği%81%85.2%85.2%82
Sıcak Su Debisi-11 lt/dk-10.6 lt/dk
Genleşme Tank Hacmi8 lt7 lt7 lt-
Elektriksel Koruma SınıfıIPX5DIPX4DIPX4D-
NOx Sınıfı6663
Isı Kapasitesi24 kW24 kW24 kW24 kW
Ses Seviyesi52 dB52 dB52 dB50 dB
Eşanjör MalzemesiPaslanmaz ÇelikPaslanmaz ÇelikPaslanmaz ÇelikPaslanmaz Çelik
Maksimum Çalışma Basıncı3 bar3 bar3 bar-
Maksimum Sıcak Su Basıncı10 bar8 bar8 bar-
Isıtma Enerji SınıfıAAAB
Sıcak Su Enerji SınıfıAAAA
Yükseklik725 mm700 mm700 mm705 mm
Genişlik420 mm395 mm395 mm400 mm
Derinlik288 mm275 mm275 mm300 mm
Ağırlık32.6 kg28 kg28 kg30.5 kg
HermetikVarVarVarVar
Maksimum Petek Sıcaklığı80 °C---
Minimum Petek Sıcaklığı25 °C---
Verimlilik%97.5---
Enerji SınıfıA-A-
Renk-Beyaz-Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı