15 kg Köpek Maması

15 kg Köpek Maması Fiyatları

305 farklı 15 kg Köpek Maması için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR kgEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Ağırlık15 kg
 • Ağırlık12 kg
 • YaşYavru
 • YaşYetişkin
 • IrkKüçük Irk
 • IrkOrta Irk
 • AromaBalık
 • AromaKuzu
 • TürüKuru
 • TürüYaş
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 13 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ağırlık15 kg
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAromaIrkYaşTahılAğırlıkCinsiTane BoyutuAmbalaj SeçeneğiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (305)

Yetişkin Köpek Maması Küçük Irk Köpek Maması Yavru Köpek Maması Kuru Köpek Maması Kuzu Etli Köpek Maması Balıklı Köpek Maması Tahılsız Köpek Maması Büyük Irk Köpek Maması Yaş Köpek Maması 3 kg Köpek Maması 10 kg Köpek Maması Yaşlı Köpek Maması

En Çok Karşılaştırılan Köpek Mamaları

15 kg Köpek Maması Sıkça Sorulan Sorular

Köpek Maması 15 Kg

Köpeklerin metabolizması için özel olarak geliştirilen köpek maması 15 kg çeşitleri, evcil dostların gereksinimlerine uygun içerikleri ile öne çıkar. Yavru, genç, yetişkin ya da yaşlı köpeklerin beslenmesini destekleyen köpek maması 15 kg sayesinde, patili canlıların sağlıklı bir yaşam sürmesi mümkün hale gelir. Yaşa, fiziksel unsurlara, ırk özelliklerine, sağlık koşullarına göre elverişli seçenekler sunan 15 kg köpek maması, patili dostların dengeli beslenmesi konusunda aktif rol oynar. Sektörün öncüsü konumundaki üreticiler tarafından formüle edilen köpek maması 15 kg alternatifleri sayesinde bir ya da birden fazla sayıdaki köpeğin uzun süre beslenmesi olanaklıdır. İçerik yönünden oldukça zengin olarak hazırlanan köpek maması 15 kg paketlerinde, evcil hayvanınızın hem beslenme ihtiyaçlarını hem de hayati fonksiyonlarını destekleyen pek çok yararlı bileşen bulunur. Uygun köpek maması 15 kg alternatiflerini değerlendirirken hem ürün hem de fiyat karşılaştırması yapmanız da oldukça kolaydır. Dünyaca ünlü yerli, yabancı markaların da bulunduğu birçok ürün, köpek maması 15 kg Akakçe ürün yelpazesi ile kullanıcılara sunulur.

Besleyici ve Doyurucu Formülüyle Öne Çıkan Köpek Maması 15 Kg Alternatifleri

Köpeklerin elverişli şartlarda doyurulmasına olanak tanıyan köpek maması 15 kg seçenekleri, farklı özelliklere sahip evcil hayvanlara uygun çeşitlilikte üretilir. Yavru mamaları maksimum enerji sağlayan besin öğelerini içerir. 15 kg’lık köpek maması yavru alternatiflerinin yüksek besin değerleri içermesi ise yavruların hızlı gelişim sürecini destekler. Yavrular için hem formül hem de boyut itibarıyla ideal olan seçenekler, gebe olan patili dostların yeterli düzeyde beslenmesine olanak tanır. Hassas çeşitleri ile öne çıkan özel formüllü köpek mamaları 15 kg ise bakımı özen gerektiren köpeklerin gereksinimlerine yönelik hazırlanır.

Sindirim sistemi zayıf durumda olan, sindirim organlarının gelişimi yeterli oranda tamamlanamayan ya da gıda alerjisi bulunan patili canlılar için köpek maması 15 kg sensitive alternatifleri oldukça uygundur. Yetişkinlik dönemini tamamlayan yaşlı köpeklerin azalan enerjisine destek veren köpek maması 15 kg etkili formülleri de ayrıca bulabilirsiniz. Böylece yavaşlayan metabolizma için ihtiyaç duyulan dengeli beslenmenin sağlanması olanaklı hale gelir. Ayrıca köpeklerin yaş ile vücut gelişimi doğrultusunda besinlerini elverişli koşullarda tüketebilmesine imkân sunan köpek mama kabı çeşitleri zengin tasarım, renk, boyut özellikleri ile evcil dostlarınızın mama yeme süreçlerini kolaylaştırır.

İçerik Yönünden Zengin Köpek Maması 15 Kg Özellikleri

Köpek maması 15 kg çeşitlerinde hayvanların sindirim sistemi tarafından tolere edilebilen bileşenler mevcuttur. Bu durumda genellikle günde iki ya da üç kere beslenen köpeklerin öğün başına gereksinim duyduğu vitamin, mineral, enzim, protein, lif, Omega 3 ile 6 gibi tüm yararlı içerikler karşılanır. A, C, D, E vitaminleri kullanılarak zenginleştirilen 15 kilo köpek maması seçenekleri, tüm köpek ırklarında bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Protein oranları dikkate alındığında ise düşük, orta ya da yüksek katkılı formüller, patili dostların ihtiyaç duyduğu enerji kaynaklarını meydana getirir.

Aynı zamanda sağlıklı bir metabolizmanın yanı sıra dengeli bir gelişim imkânı sunar. Besleyici olduğu kadar lezzetli yapılarıyla da öne çıkan köpek maması 15 kg, patili dostların mamalarını iştahlı şekilde tüketebilmesine olanak tanır. Kaliteli karışımlardan meydana gelen 15 kg köpek mamaları sayesinde normal tüy dökümü zamanı dışında kalan dönemlerde, tüy dökülme sorunları minimum düzeye iner. Köpek mamaları 15 kg alternatiflerinde bulunan vitamin, asit, enzim türleri sayesinde cilt yüzeyi ile alt derinin bakımlı olması sağlanabilir. Bu sayede köpeğinizin kepeklenme, cilt kuruluğu, kaşıntı gibi olumsuzluklara karşı vücut direnci artar.

Yaş, Sağlık ve Kilo Unsurlarına Uygun Köpek Maması 15 Kg Kullanımı

15 kg köpek maması kullanımı köpeklerin uzun süre beslenmesi bakımından oldukça elverişlidir. Bu sayede evcil dostların beslenme programını uzun süre karşılayan ürünler, mamanın sık aralıklarla bitmesi sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Köpek maması 15 kg tercih ederek beslenen yetişkin dostların mama tüketimi ırk, yaş, kilo gibi özelliklere göre farklılık gösterir. Ayrıca canlıların enerjik olduğu kadar sakin karakterli olması da mama tüketimi hususunda etkili olurken sağlık durumları da tüketilen mama ölçüsünü belirler. Çünkü Jack Russel Terrier türü gibi çok hareketli köpek ırkları ya da Alman Çoban köpeği gibi eğitim, aktivite ırkları normalden fazla enerjiye gereksinim duyar. Bu durumda kullanıcıların bilgi edinmek istedikleri konuların başında “15 kg köpek maması kaç gün gider?” hususu gelebilir.

Küçük ırklar için günlük için ortalama mama tüketimi 100 ila 150 gr aralığında seyreder. 10 - 15 kg ağırlığında bir köpeğin günlük öğün miktarı, 150 ila 225 gr olarak değişir. 20 - 30 kiloya sahip canlarda ise ortalama 300 ila 400 gr gibi beslenme ihtiyacı bulunur. Belirtilen gramaj oranları ikiye bölünmek suretiyle hem sabah hem de akşam olmak üzere iki seferde verilir. Köpek maması 15 kg paketlerinin kaç gün yeteceğini ise tüylü dostlarınızı beslediğiniz miktarı göz önünde bulundurarak hesaplayabilirsiniz. Bu hususu detaylandırmak gerekirse köpek maması 15 kg paketleri 15.000 gr ağırlığındadır. Günlük 200 gr. besin tüketen evcil köpeğiniz için 15.000/200 gr = 75 gün sonucunu vermekle beraber köpek maması 15 kg, yaklaşık 75 gün sonra tükeneceği bilgisine ulaşılır.

Köpek Maması 15 Kg Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

15 kg köpek mamaları gerek kalite ve içerik gerekse mama şekilleri ile ebatları yönünden değişkenlik gösterir. Yaşam alanlarında köpek besleyenler, sevimli dostlarının hem uzun yıllar hem de mümkün olduğu kadar sağlıklı yaşayabilmesi beklentisi içerisindedir. Bu durumda dostların birtakım özelliklerinin dikkate alınmasının yanı sıra doğru mamanın seçilmesi ihtiyacı da doğar. Köpeğinizin gereksinimlerini maksimum seviyede karşılayan köpek maması 15 kg alternatifine karar vermek üzere aşağıdaki hususları göz önünde bulundurabilirsiniz:

Kaliteli İçerikleri Aromatik Lezzetlerle Bir Araya Getiren Köpek Maması 15 Kg Çeşitleri

Tavuk, kuzu, somon gibi hayvansal protein değerleri çeşitlilik gösteren köpek maması 15 kg türleri, tüylü dostlara lezzet dolu seçenekler sunar. Ayrıca pirinç, patates, bezelye, mısır, doğal bitki ve tohum çeşitlerinin de eklendiği kuru mama karışımları, köpeklerin iştahla beslenmesini sağlarken sindirim sistemlerinin rahat etmesine de yardımcı olur. Yüksek lif oranlarına sahip ürünler, düzenli beslenme ihtiyaçlarını karşılarken uzun süre tok tutma etkisiyle de öne çıkar. Güçlü bileşenler kullanılarak geliştirilen köpek maması 15 kg içerikleri, yavru köpeklerin zihinsel gelişimin yanı sıra fiziksel büyümesinin de kontrollü olmasına imkân verir. Hem Omega 3 hem de Omega 6 yağ asitleri kullanılarak güçlendirilen formüller, tüy ile cilt yapılanmasında önemli rol oynar.

Hamile köpek maması 15 kg alternatifleri ise enerji ile besin değeri yeterli seviyede formüllerin birleştirilmesiyle hazırlanır. Bu sayede hamilelik döneminde olan köpeğin olduğu kadar yavruların da büyüme ve gelişme süreçlerinin sağlıklı geçmesi mümkün hale gelir. Kaliteli köpek maması 15 kg tercih edildiğinde köpeklerin hem dışkı miktarında ve hem de kokusunda azalma etkisi gösterdiği fark edilebilir. Köpek sahiplerinin merak ettikleri konulardan biri de “15 kilo köpek maması ne kadar süre yeter?” sorusudur. Köpeklerin öğün miktarına göre değişen mama tüketimi, yavrular için ortalama 2,5 ila 3 ay arası olabilirken, yetişkin hayvanlarda 1 ila 1,5 ay kadardır.

Köpek Maması 15 Kg Fiyatları

Köpek maması 15 kg fiyat aralıkları üretici firmaların politikaları dahilinde değişkenlik gösterir. Markaların kaliteli hizmet anlayışları doğrultusunda şekillenen köpek maması 15 kg en uygun fiyat alternatifleri, besin içeriklerine göre değişir. Yavrular başta olmak üzere genç, yetişkin, hamile, yaşlı cinslerin büyüme, gelişme ve hayati fonksiyonlarını dengeli tutma gereksinimleri için köpeğinizin özelliklerine uygun köpek maması 15 kg formüllerinden en etkili olanına karar verebilirsiniz. Köpek maması 15 kg en ucuz fırsatlarından yararlanmak üzere sık aralıklarla uygulanan indirim fırsatlarını avantaja çevirmeniz mümkündür.

Köpek mamaları 15 kg ile sevimli ev arkadaşınızın uzun süreli beslenme ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Ayrıca köpeğinizin zihinsel gelişimini desteklemesinin yanı sıra motivasyonunu artıran aktivitelerde kullanmak üzere zengin tasarım detayları ile öne çıkan köpek oyuncağı türlerini de inceleme olanağınız bulunur. Fiyat karşılaştırma listesi sayesinde hem ürünlerin içerik özelliklerini kıyaslayabilir hem de ucuz köpek maması 15 kg tercihinizi hızlıca yapabilirsiniz. En uygun köpek maması 15 kg alternatifleri arasından seçim yapmak için Akakçe üzerinden fiyat karşılaştırmalarına göz atarak en uygun ürünü bulabilirsiniz.