KPSS Çıkmış Sorular

KPSS Çıkmış Sorular Fiyatları

956 farklı KPSS Çıkmış Sorular için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerÇıkmış Sorular
 • TürüKonu Anlatımlı
 • TürüSoru Bankası
 • Sınav TürüGY / GK
 • Sınav TürüÖABT
 • Öğrenim DurumuLisans
 • Öğrenim DurumuÖnlisans
 • Yıl2023
 • Yıl2024
 • DerslerVatandaşlık
 • DerslerTarih
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 40 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerÇıkmış Sorular
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerSınav TürüÖğrenim DurumuYılDerslerTümünü GösterTürü
Temizle Ürünleri Gör (956)

Silgi KPSS Genel Kültür Genel Yetenek KPSS GY / GK Deneme KPSS GK / GY Soru Bankası KPSS Lisans Kitapları EKPSS Soru Bankası Fen Bilimleri Geometri KPSS 2020 Soru Bankası KPSS Coğrafya Soru Bankası KPSS Çözümlü Soru Bankası KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası

KPSS Çıkmış Sorular Sıkça Sorulan Sorular

KPSS Çıkmış Sorular

Devlet kurumlarında düzenli bir işe sahip olmak, pek çok kişinin istekleri arasında yer alır. Bu kurumlarda işe alınacak personelin belirlenmesi için düzenlenen KPSS, kapsamlı bir sınavdır. Bu nedenle KPSS çalışırken doğru ve etkili kitaplar kullanmanız faydalı olur. KPSS adaylarının sıklıkla tercih ettiği KPSS çıkmış sorular kitabı, sınava hazırlık sürecinde en büyük destekçiniz olmaya adaydır. Geçmiş yıllarda KPSS sınavına giren kişilere sorulan soruların yer aldığı bu kaynaklar, sınavın genel soru tarzına hakim olmanızda önemli bir rol oynar. Matematik, geometri, Türkçe, coğrafya, tarih, vatandaşlık ve güncel bilgiler; ortaöğretim, önlisans ve lisans seviyelerindeki sınavların hepsinde ortaktır. Bu derslere ait çıkmış soruların yer aldığı bu kitapları sınava hazırlık sürecinde incelemeniz size fayda sağlar. ÖSYM tarafından oluşturulan KPSS çıkmış sorular yıl yıl olacak şekilde kaynaklara yerleştirilir. Sınav adaylarının hazırlık sürecine katkıda bulunan bu ürünler, bilgi eksikliklerinin giderilmesinde önemli bir görev üstlenir. Açıköğretim kitapları, yabancı dil kitapları ve bilgisayar kitapları ile eğitim sektörüne damgasını vuran KPSS çıkmış sorular konu konu ayrılarak kitap haline getirilir. Bu sayede hangi konuda kendinizi yetersiz hissediyorsanız o konuya odaklanma şansına erişebilirsiniz. Adaylar için tamamen geçmiş döneme ait çıkmış sınav sorularıyla hazırlanan bu kaynaklar, yaş ve eğitim seviyesi fark etmeksizin bütün KPSS’ye girecek kişilere sunulur. Kitaptaki sorular ÖSYM tarafından yazıldığı için herhangi bir hata görülme ihtimali de oldukça düşüktür.

KPSS Çıkmış Sorular Kitapları

KPSS, birçok derse dair soruların bir arada yer aldığı bir sınav olduğundan kaynakların da derslere yönelik seçeneklere ayrıldığını fark edebilirsiniz. KPSS’deki derslere ait çıkmış soruların ayrı ayrı paylaşıldığı KPSS çıkmış sorular, sınav adaylarının kitaplığında mutlaka bulunmalıdır. Lisans mezunlarına yönelik hazırlanan lisans KPSS çıkmış sorular, pek çok kişinin işine yarar. Lisans seviyesindeki sınav adaylarına geçmiş yıllarda sorulan çıkmış sorulara yer veren bu kaynaklar sayesinde sınava hazırlık sürecini stressiz bir şekilde geçirebilirsiniz. KPSS çıkmış sorular matematik alanındaki anlaşılmayan konuların çözümlenmesinde önemli bir görev üstlenir. Her sene 30 matematik sorusunun sorulduğu sınavdan bu kaynaklar yardımıyla daha yüksek netler ile çıkabilirsiniz. Ancak sık sorulan konulara ağırlık vermeniz gerekir. Yaş problemleri KPSS çıkmış sorular kitaplarında daima karşınıza çıkar. Birbirinden farklı soru tiplerinin göze çarptığı kaynaklar aracılığıyla problemler konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Doğal sayılar ve dört işlem gibi matematiğin olmazsa olmazlarına değinen KPSS temel kavramlar çıkmış sorular, memur adaylarının başarısında önemli bir etkiye sahip olabilir. Geometrinin ilk konularına yönelik hazırlanan KPSS üçgenler çıkmış sorular, matematik netlerinizin yükselmesine yardımcı olur. Sınavda önemli bir yüzdeye sahip olan matematik, eski soruların çözülmesiyle daha kolay bir derse dönüşür. Soru tipleri ile yapılan alıştırmalar sayesinde matematikte çok daha iyi sonuçlar elde etmeniz mümkündür. KPSS çıkmış soruları birçok yayınevi tarafından her yıl yeni sorular ile güncellenir ve tekrar satışa sunulur. KPSS çıkmış soruları nereden bulabilirim diye soruyorsanız eğer Akakçe üzerinden arayarak inceleyebilirsiniz.

Kpss Çıkmış Sorular Kitap Çeşitliliği

KPSS çıkmış sorular ve çözümleri, sınav adaylarının istedikleri sonuca ulaşmasında önemli bir rol oynar. KPSS çıkmış sorular Türkçe dersinde iyi olmayanların yardımına koşar. Türkçe alanındaki farklı konulara dair önceki sınavlarda sorulan soruların yer aldığı bu kitaplar, çok sayıda kişiye destek çıkar. Kısa metinler ile sınav adaylarını düşünmeye iten sorular, KPSS paragraf çıkmış sorular kitaplarında fazla sayıda bulunur. Paragraf konusundaki eksiklerini gidermek için bol bol soru çözümü yapmaya özen gösterebilirsiniz. Coğrafi bilgilerin test edildiği bu sorular, KPSS çıkmış sorular coğrafya kaynakları ile geçmiş yıllardaki coğrafya sorularını çözerek ÖSYM'nin soru tiplerine aşinalık sağlayabilirsiniz. Bu soruları çözmek size aynı zamanda hangi konudan kaç soru geleceğine dair de önemli ölçüde fikir sağlar. Bunun dışında lisans uzmanlık alanı adayların girdiği bir KPSS sınav türü vardır. Üniversite 3. sınıf öğrencileri ya da mezunlarının katıldığı KPSS A sınavı, pek çok meslek dalına uygulanır. Adayların aldığı puanlara göre hangi kurumlarda ve hangi statüde çalışacağı belirlenir. 2 yılda bir yapılan KPSS B sınavındaki soruların paylaşıldığı KPSS b çıkmış sorular, pek çok sınav adayına yardımcı olur. Gireceğiniz sınava uygun nitelik ve içerikteki kaynakları gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

KPSS Çıkmış Sorular Alan Kitapları

KPSS bütün çıkmış sorular incelendiğinde adayların alanlarına yönelik soruların da farklı oturumlarda sorulduğu görülür. KPSS çıkmış sorular eğitim bilimleri, öğretmen adaylarının yararlandığı kaynaklar arasına girer. Eğitim bilimleri oturumunda öğretmen adayları, birden çok dersten aynı anda sınanır. Her yıl 18 konunun sorulduğu ölçme ve değerlendirme KPSS çıkmış sorular kitabında yerini alır. Dersin konularına bütünsel bir açıyla yaklaşırsanız soruları daha kolay çözebilirsiniz. Ölçmenin temel kavramları, özellikleri, ölçme araçları ve istatiksel işlemler başta olmak üzere pek çok konu; ölçme ve değerlendirme dersinde işlenir. Bu nedenle dersin soruları da geniş kapsamlı olur. Genellikle uygulamalı soruların göze çarptığı KPSS çıkmış rehberlik soruları, eğitim bilimlerinde bulunan derslerden bir diğeridir. Rehberliği farklı açılardan ele alan bu dersi uygulamalı soru örnekleri çözerek daha iyi anlayabilirsiniz. Rehberlik KPSS çıkmış sorular kitapları, öğretmen adaylarının sınava hazırlık sürecinde en büyük yardımcısı olur. Eğitim bilimlerine yönelik oluşturulan KPSS çıkmış soru bankası seçenekleriyle sınavda daha iyi bir performans sağlayabilirsiniz.

KPSS Çıkmış Sorular Kitap Önerileri

KPSS çıkmış sorular kitap önerisi ile istediğiniz özellikteki kaynakları kolayca bulabilirsiniz. KPSS son 4 yılın çıkmış soruları, güncel içeriğiyle dikkatleri çeker. Son 4 yıl içerisindeki tüm soruları çözümleriyle birlikte paylaşan bu kitaplar, sınav adaylarına büyük bir katkıda bulunur. Daha fazla soru tipi görmek isterseniz eğer KPSS çıkmış sorular son 5 yıl, 7 yıl, 10 yıl gibi uzun dönemi kapsayan kaynaklara yönelebilirsiniz. Gerçekçi sınav deneyimleri yaşamak için KPSS çıkmış sorular deneme çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sınavdaki soruların aynısının bulunduğu denemeleri zamana karşı çözerek sınava en yakın deneyime ulaşabilirsiniz. KPSS çıkmış sorular denemesi, sınav adaylarının stresini gidermede önemli bir etkiye sahiptir. Adayları sınava ustaca hazırlayan KPSS çıkmış sorular fasikül ve denemeleri, sınav anında olabilecek stresi ortadan kaldırabilir. Her gün ya da birkaç günde bir kendinize deneme yaparak sınav hazırlığını bir ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

Akakçe'deki Uygun Fiyatlı KPSS Çıkmış Sorular Kitapları

Boyama kitapları, çizgi roman ve dergi çeşitleri gibi KPSS çıkmış sorular seti adayların sıklıkla tercih ettiği toplu kaynaklar arasında yer alır. Memur adaylarının ihtiyacını gidermek adına ürünler geniş bir fiyat aralığında sunulur. Böylece isteyen herkes kendine uygun kaynağa kolayca ulaşabilir. Firmalar tarafından belirlenen fiyatlar, kitapların maliyetine bakılarak oluşturulur. Bütçenize uygun seçenekleri değerlendirerek ihtiyaç duyduğunuz kitabı satın alabilirsiniz. KPSS çıkmış sorular soru bankası çeşitleri uygun fiyat aralıklarıyla her sınav adayının kitaplığında yer bulur. Sınav öncesinde bilmeniz gereken tüm bilgileri sizlere sunan kaynaklar, çeşitli fiyat imkanları ile ön plana çıkar. Her kesimden sınav adayına hitap eden bu ürünler, Türkiye genelinde yaygın bir biçimde kullanılır. KPSS çıkmış sorular lise, önlisans ve lisans seviyesindeki sınavlara adayları hazırlar. Kitaplar ile ilgili fikir edinmek istiyorsanız kullanıcı yorumlarını dikkatle inceleyebilirsiniz. Kaynakları daha önceden kullanan sınav adaylarının yaptığı yorum ve değerlendirmeler, alışveriş sürecinin hızla tamamlanmasına aracılık eder. KPSS sözel mantık çıkmış sorular ve diğer kitaplar, sınav adaylarının hazırlığına katkıda bulunur. Fiyatı ve yüksek kullanıcı memnuniyeti ile hoşunuza giden kaynakları Akakçe sayesinde en ince ayrıntısına kadar araştırabilirsiniz.