KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası

KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası Fiyatları

202 farklı KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

20222023Eğitim BilimleriGY / GKÖABTDenemeKonu AnlatımlıSoru BankasıLisansÇözümlüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Sınav Türü: Eğitim Bilimleri Türü: Soru Bankası KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Sınav Türü Eğitim Bilimleri Öğrenim Durumu Yıl Dersler Türü Soru Bankası

2023 KPSS KitaplarıKPSS 2022 KitaplarıKPSS Genel Kültür Genel YetenekKPSS GK / GY Soru BankasıKPSS GY / GK DenemeKPSS Lisans Kitapları2020 KPSS Kitapları2021 KPSS KitaplarıBiyoloji KPSS KitaplarıÇözümlü KPSS KitaplarıDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi KPSS KitaplarıEdebiyat KPSS Kitapları

KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası:
  1. 2023 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası Modüler Seti Pegem Yayınları
  2. Benim Hocam Yayınları Benim Hocam 2023 Kpss Eğitim Bilimleri Soru Bankası Seti
  3. 2023 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Çözümlü Efsane 2000 Soru Bankası Pegem Yayınları
  4. 2023 KPSS Eğitim Bilimleri KARAKUTU TEK KİTAP ve ANAMORFİK TEK KİTAP Tamamı Çözümlü Soru Bankaları
  5. Yargı Yayınları 2023 KPSS Eğitim Bilimleri Öğretmenler Ekibi Program Geliştirme Tamamı Çözümlü Soru Bankası

KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası

Pek çok kişi tarafından her yıl girilen Kamu Personeli Seçme Sınavı, kısaca KPSS olarak adlandırılır. Farklı alanlara göre farklı soruların sorulduğu KPSS eğitim bilimleri sınavı, adayların tamamen bilgilerini ölçmek amacı ile yapılır. KPSS sonrasında alınan iyi puanlar neticesinde adaylar kamu kuruluşlarında devlet memuru olarak işe başlama şansı bulur. Adaylar sınav döneminde evde kendi imkanları ile çalışır ya da dershane ve kurs gibi seçeneklerden yararlanır. Bu zorlu sınav sürecinde başarılı olmak için çok çalışmak ve doğru kaynaklardan yararlanmak gerekir. Rakipler arasında bir adım öne çıkmak için tercih edilen konu anlatımı ve soru bankası kitaplarından verim almak büyük önem taşır. Her sınav döneminde yaşanan sistem değişikliklerine göre kitaplar da güncellenir. Değişen ve güncellenen konuları sınavda başarılı bir şekilde yapabilmek için yeni basım güncel kitap seçeneklerini tercih etmekte fayda vardır. Her yıl sayısız adayın başvurduğu
KPSS eğitim bilimleri, yapılan ufak değişiklikler dışında güncelliğini genel itibari ile korur. KPSS eğitim bilimleri soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar arasında güncel olan basımları tercih ederek sınavda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. KPSS eğitim bilimleri soru bankası tavsiyelerine göz attığınızda adayların geçen yıllarda çıkmış olan soruların yer aldığı ürünleri önerdiğini görebilirsiniz. Eski yıllara ait soru şekillerine bakarak soruların nasıl kalıplara ve zorluk derecelerine sahip oldukları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyaç halinde açıköğretim kitapları için Akakçe’nin ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası ile Sınava Hazırlanın

KPSS sınavında başarılı olmanın en iyi yolu güncel içeriklere sahip soru bankası ve konu anlatımlı kitaplardan yararlanmaktır. Düzenli bir program eşliğinde her gün aksatılmadan yapılan çalışmalar sayesinde sınavda başarı elde etmek kaçınılmazdır. KPSS eğitim bilimleri soru bankası çeşitleri, tekli ya da set halinde satışa sunulur. Farklı yayınevlerinin hazırladığı ve birbirinden farklı soru kalıplarının yer aldığı soru bankalarının adaylara sağladığı pek çok avantaj bulunur. KPSS eğitim bilimleri çözümlü soru bankası adayların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Her sorunun detaylı bir şekilde çözümünün de eklendiği soru bankası çeşitleri, adayların zorlandığı soruları daha iyi anlamalarına olanak sağlar. Bu sayede hem konuyu anlama hem de soruyu kavrama süreci daha kolay bir hal alır.
Sorunun çözümünün kitapta yer almasının sağladığı bir diğer avantaj ise adayları araştırma yapma zahmetinden kurtarmasıdır. Zamanın son derece önemli olduğu bu süreçte zorlanılan her soru için yapılan araştırma ekstra süre harcanmasına neden olur. Adaylar çözemedikleri soruların cevabını kitapta görerek kısa süre içerisinde çözüme odaklanabilir ve zamandan tasarruf edebilir. Çözemediğiniz soruları ve çözümlerini renkli kalemler ile çizebilir ve sonrasında geri dönerek sorunun mantığını anlayıp anlamadığınızı görebilirsiniz.

Bölümünüze Uygun KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası Tercih Edin

Sınav sürecinde tercih edeceğiniz kitaplardan maksimum verim alabilmek için bölümünüze uygun olan KPSS lisans eğitim bilimleri soru bankası çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Pek çok yayınevi adaylarda kafa karışıklığı oluşturmamak için kitapların içeriklerini en başa ekler. Kitapların giriş kısmında yer alan bilgiler doğrultusunda satın almak istediğiniz ürünün bölümünüz için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kitabın bölümünüz ile uyumlu olması ürünü daha kısa sürede benimsemenize olanak sağlar. Bölümünüz için hazırlanan soru bankasını programınıza dahil ederek konularınız bittikten sonra soruları düzenli olarak çözebilirsiniz.
KPSS eğitim bilimleri soru bankası seti içerisinde yer alan kitapları konuların ilerleyişine göre sıraya koyarak çözebilirsiniz. Genel olarak set içerisinde yer alan Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Rehberlik ve Özel Eğitim, Ölçme ve Değerlendirme, Program Geliştirme bölümleri için farklı soru bankaları bulunur. Bölümler bittikten sonra set içerisinde yer alan denemeleri çözerek dersi anlayıp anlamadığınızı görebilirsiniz. Zorladığınız sorulara yeniden dönerek hangi bölümlere çalışmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası ile Sınav Öncesi Pratik

KPSS eğitim bilimleri soru bankası önerilerini inceleyerek sınava girecek olan adayların tavsiye ettiği ürünlere göz atabilirsiniz. Yaklaşık altı farklı bölümden oluşan eğitim bilimleri sınavında başarılı olabilmek için her bölüme eşit şekilde çalışmak gerekir. Her bölümden çözülecek olan soru sayısı artıkça adayların soruları çözme süresi azalır. Son 25 yılın çıkmış soruları incelendiğinde soruların eleyiciliğinin ve zorluk seviyesinin her yeni dönemde artığı gözlemlenir. Zor soruları daha kısa sürede çözmek ve çözümleri farklı açılardan çözebilmek için daha fazla soru görmek gerekir.
KPSS eğitim bilimleri soru bankası çeşitleri, kaliteli ve güncel içerikleri sayesinde adaylara bu konuda fayda sağlar. Özellikle zorluk seviyesi yüksek olan öğretim yöntem teknikleri ve ölçme-değerlendirme bölümleri adayların zorlandığı başlıklardır. Eğitim bilimlerinin genelinde konuların fazla, kitapların kalın olması adaylarda motivasyon düşüklüğüne neden olsa da düzenli çalışma ve soru çözme teknikleri ile bu derslerin üstesinden gelinebilir. Adaylar kendileri için doğru olan yöntemi bularak KPSS eğitim bilimleri sınavından başarı elde edebilir. KPSS eğitim bilimleri soru bankası çeşitlerini daha fazla çözerek hem heyecanınızı minimize edebilir hem de daha fazla farklı soru görerek sınav öncesi pratiklik kazanabilirsiniz.

h2>KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankasının Sağladığı Avantajlar

KPSS eğitim bilimleri her yıl yaklaşık 500 bin adayın başvurduğu bir sınavdır. Sınav her ne kadar geniş bir alandan sorulsa da sınavda başarılı olmak zor değildir. Her yıl pek çok adayın başarılı olarak hayal ettiği mesleğe adım atmasını sağlayan bu sınavda başarılı olmak için yapılması gereken pek çok unsur vardır. Bu unsurların başında ise soru bankası seçmek yer alır. Doğru kitapları tercih ederek sınav sürecinde ve sınavda başarı elde edebilirsiniz. KPSS eğitim bilimlerinin sağladığı avantajlar şunlardır:

KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası Fiyatları

KPSS eğitim bilimleri en iyi soru bankası çeşitlerine ulaşmak için Hobi, Kitap, Müzik ana kategorisinin KPSS kitapları alt kategorisini inceleyebilirsiniz. Hem set hem de tekli şekilde satılan kitaplar arasında ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. KPSS eğitim bilimleri soru bankası fiyatları ürünlerin içeriğine, yayınevine ve soru adedine göre farklılık gösterir. Dilerseniz ürünleri set halinde tercih ederek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. En çok tercih edilen yayınevlerinden olan Yediiklim, Pegem, İsem, Benim Hocam ve Data’yı seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz.
KPSS eğitim bilimleri soru bankası indirimli ve avantajlı ürünlerden yararlanmak için dilerseniz siteyi daha sık ziyaret edebilir ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Avantajlı ürünleri tek bir karede görmek için sitenin sol kısmında yer alan bölümden yayınevi, fiyat ve özellikler filtrelemelerini seçebilirsiniz. Pek çok kişinin rağbet gösterdiği kişisel gelişim kitapları için Akakçe’nin ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.