Ortaöğretim KPSS Kitapları

Ortaöğretim KPSS Kitapları Fiyatları

72 farklı Ortaöğretim KPSS Kitapları için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Öğrenim DurumuOrtaöğretim
 • TürüDeneme
 • TürüKonu Anlatımlı
 • TürüSoru Bankası
 • Sınav TürüGY / GK
 • Sınav TürüÖABT
 • Öğrenim DurumuLisans
 • Öğrenim DurumuÖnlisans
 • Yıl2022
 • Yıl2023
 • ÖzelliklerÇözümlü
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Öğrenim DurumuOrtaöğretim
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıÖzelliklerSınav TürüÖğrenim DurumuYılDerslerTümünü GösterTürü
Temizle Ürünleri Gör (72)

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek KPSS GY / GK Deneme KPSS GK / GY Soru Bankası KPSS Lisans Kitapları EKPSS Soru Bankası Fen Bilimleri Geometri KPSS 2020 Soru Bankası KPSS Coğrafya Soru Bankası KPSS Çözümlü Soru Bankası KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası KPSS Matematik Çözümlü Soru Bankası

Ortaöğretim KPSS Kitapları Sıkça Sorulan Sorular

KPSS Ortaöğretim Kitabı

Devlet kurumlarına personel alımı için pek çok meslek grubunun girdiği KPSS, uzun bir hazırlık süreci gerektirir. Lise öğrencilerinin KPSS’ye yönelik çalışmalarda yardım aldığı KPSS ortaöğretim kitabı, Türkiye genelinde pek çok kişinin ortak tercihi olur. Kpss çalışmalarına erkenden başlamak istiyorsanız KPSS ortaöğretim hazırlık kitabı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Öğrencilerin sınavdan başarılı sonuçlar elde etmesini sağlayan bu kaynaklar, farklı firmalardaki uzman eğitimciler tarafından değerlendirilir. Kitapları birkaç kişinin ayrı ayrı incelemesi, baskı ve mantık hatalarının kaynakta yer alma ihtimalini minimuma indirir. Başarılı bir meslek hayatının en önemli adımlarından biri olarak kabul gören KPSS’yi doğru kaynaklar sayesinde yüksek dereceyle tamamlayabilirsiniz. Hazırlık sürecinde öğrencilerin en büyük destekçisi olan KPSS ortaöğretim kaynak kitapları, öğrencilerin ulaşabileceği en yüksek başarıya ulaştırmayı hedefler. Ortaöğretim öğrencilerinin mezuniyet sonrasında meslek hayatına atılmasına katkıda bulunan bu kitaplar, piyasada kendinden sıklıkla söz ettirir. Kaynak kitaplar yardımıyla KPSS için yeterli ve etkili bir çalışma sürecine başlayabilirsiniz. Son senelerin KPSS sınavları örnek alınarak oluşturulan bu kaynaklar, öğrencileri işe yarar bilgiler ile buluşturur. Yeni bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlayan bu kitaplar, aynı zamanda mevcut bilgilerin unutulmasını da engeller. Böylece sınava çok daha hazır bir biçimde girebilirsiniz.

KPSS Ortaöğretim Kitabı Konu Anlatımı

KPSS ortaöğretim konu anlatımı kitabı, özellikle konu eksiği olan öğrencilerin yardımına koşar. Farklı derslere yönelik hazırlanan kaynaklar arasından kendinizi eksik hissettiğiniz derse yönelebilirsiniz. 18 coğrafya sorusunun yer aldığı KPSS sınavında bu alana yönelik bilgiler veren ortaöğretim KPSS coğrafya konu anlatımı, sınava girecek adayların birçoğu için önemli bir kaynaktır. Türkiye’nin fiziki ve coğrafi özellikleri, iklimi, doğası, turizmi ve tarımı gibi birbirinden farklı konular; KPSS coğrafyasında karşınıza çıkar. Bu konulara dair bilmeniz gereken tüm detayları coğrafya konu anlatımlı kitaplarda bulabilirsiniz. KPSS’deki 30’a yakın tarih sorusunu daha kolay çözmenizi sağlayan KPSS ortaöğretim tarih kitabı, içeriğiyle beğenileri kazanır. Türk tarihinin farklı dönemlerine dair bilgilerin paylaşıldığı bu kaynaklar, KPSS’de başarılı sonuçlara ulaşmanıza aracılık eder. Hukuki, idari ve uluslararası konuların işlendiği KPSS ortaöğretim vatandaşlık kitabı ile vatandaşlık dersinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Sınavda toplam 9 sorunun çıktığı vatandaşlık dersi, üniteler halinde anlatılır. Ortaöğretim öğrencilerinin bilmesi gereken bu konuları, kaynaklar aracılığıyla detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Basit sayılar, denklemler, eşitsizlikler ve çarpanlara ayırma gibi temel matematik konularının açıklandığı KPSS ortaöğretim matematik kitabı; matematik alanındaki eksiklerinizi gidermeye yardımcı olur. Sınavda 30 sorusu bulunan matematik, konu anlatımlı kitaplar aracılığıyla öğrenciler için daha anlaşılır bir derse dönüşür.

KPSS Ortaöğretim Kitabı Soru Çözümleri

KPSS ortaöğretim çıkmış sorular kitabı, sınava hazırlık sürecinin sonlarına doğru çözülebilir. Geçmiş yıllarda KPSS’de sorulan sorular ve çözümlerinin yer aldığı kitaplar aracılığıyla sınavın zorluk seviyesini tespit edebilirsiniz. Müfredat değişimi nedeniyle güncelliğini yitiren sorular, kitaplarda paylaşılmaz. Bu sayede öğrencilerin kafa karışıklığı yaşaması önlenir. 2020 yılından geriye doğru birkaç senenin çıkmış sorularını öğrencilere ileten bu kaynaklar, öğrencilerin sınava dair korkularını yenmesine aracılık eder. KPSS’ye çalışanların vazgeçilmezi haline gelen ortaöğretim KPSS çalışma kitabı ile sınav sürecini stressiz bir biçimde tamamlayabilirsiniz. KPSS sorularına benzer tarzda sorular ve çözümlerine yer veren bu kitaplar, farklı dersleri bir arada ya da ayrı ayrı öğrencilere sunar. Uzman eğitimcilerin onayından geçerek piyasaya sürülen bu kaynaklar, sınav konusunda olduğu kadar genel kültür ve gündelik yaşantı üzerinde de önemli etkilere sahiptir. Soruların çözümleri, ayrıntılı şekilde öğrencilere aktarılır. Bu sayede sınavda bu tarzda sorular ile karşılaştığınızda sıkıntı yaşamadan cevabı bulabilirsiniz. Çalışmalarını soru üzerinden yürüten öğrencilerin tercihi KPSS ortaöğretim kitapları soru bankası, çok sayıda soru içerir. Birbirinden farklı tarzda soruların göze çarptığı kitaplar, öğrencilerin sınav sürecinde mümkün olduğunca fazla soru çeşidini görmesine olanak tanır. Soru çözerek konu eksiklerinizi kapatmak istiyorsanız KPSS ortaöğretim yardımcı kitap çeşitlerinden destek alabilirsiniz.

KPSS Ortaöğretim Kitabı İçerikleri

KPSS ortaöğretim hangi kitap daha iyi diye sorarsanız birden çok kaynağın önerildiğini görebilirsiniz. Her biri birbirinden başarılı ve kendini kanıtlamış firmaların hazırladığı ortaöğretim KPSS kitapları, içerikleri ile öğrencilerden tam puan alır. Aile kitapları, boyama kitabı ve psikoloji kitapları öneri listesi gibi KPSS ortaöğretim önerilen kitaplar listesinden de yeni kaynaklar keşfedebilirsiniz. KPSS’nin genel kültür oturumuna yönelik düzenlenen KPSS ortaöğretim genel kültür kitapları, adayların pek çoğu tarafından kullanılır. 60 genel kültür sorusunun bulunduğu KPSS oturumuna tüm adaylar girmek zorundadır. Tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel bilgiler şeklinde 4 kategoriye ayrılan genel kültür oturumunu tek kaynak yardımıyla halledebilirsiniz. Sınav psikolojisine girmenize yardımcı olan KPSS ortaöğretim deneme kitapları, sınav ile birebir uyumlu şekilde tasarlanır. 10 - 20 denemeden oluşan setler, öğrencinin sınav öncesinde hızlı bir çalışma sürecine girmesini sağlar. Gerçek sınav deneyimine benzer deneyim yaşamanızı mümkün kılan bu denemeler, yeni soru tiplerini de gözler önüne serer. Farklı içeriklere sahip KPSS ortaöğretim kaynak seçenekleri ile eksiğinizin olduğu alana odaklanabilirsiniz.

KPSS Ortaöğretim Kitaplarının Öğrencilere Faydaları

KPSS ortaöğretim kitap önerileri ile size en çok faydası dokunacak kaynağı tespit edebilirsiniz. Öğrencinin başarısı ön planda tutularak hazırlanan bu kaynaklar, ihtiyaç duyduğunuz alanda yeterli bilgilere kolayca ulaşmanızı hedefler. Tarih, matematik ve Türkçe gibi farklı derslere ait kitapların bir araya geldiği KPSS ortaöğretim kitap seti, çok yönlü içeriği ile fark yaratır. Setler aracılığıyla tek firmanın birden çok ders ile ilgili kaynaklarına sahip olabilirsiniz. Kimi zaman konu anlatımlı kitapların kimi zamansa soru bankalarının set haline getirildiği görülür. Ayrıca deneme setleri de KPSS ortaöğretim öğrencilerinin kullanımına sunulur. Küçük boyutu sayesinde her an yanınızda taşıyabileceğiniz KPSS ortaöğretim cep kitapları, sınav öncesinde en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Farklı derslere ve ünitelere ayrılan cep kitapları ile aklınıza takılan soruların yanıtını anında alabilirsiniz. KPSS ortaöğretim yayınları aracılığıyla öğrencilere takdim edilen bu kaynaklar, eğitici yönüyle başarılarınıza imza atar. Her sene tekrar gözden geçirilen bu kitaplar, müfredatta değişiklik meydana gelirse yeniden düzenlenir. Güncel sınav konuları ve soru tarzları ile uyumlu kaynaklardan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Akakçe’de Yer Alan KPSS Ortaöğretim Kitabı Fiyatları

KPSS ortaöğretim kitap fiyatları, öğrencilerin alışveriş sırasında dikkat ettiği konulardan biri olur. Müzik enstrümanları, model araba ve yaka mikrofonu gibi her türden ürüne yer veren Akakçe; KPSS ortaöğretim kitap al seçeneğini öğrenciler ile buluşturur. Öğrenciler ve bu öğrencilerin ailelerinin farklı bütçelere sahip olması nedeniyle kitapların fiyat aralığı geniş tutulur. Böylece ihtiyaç duyduğunuz kaynağa uygun fiyat imkanıyla sahip olabilirsiniz. Kitapların fiyatı sayfa sayısı ve üretimde kullanılan materyallere göre belirlenir. Sert kapaklı tasarıma sahip KPSS ortaöğretim kitapları en iyisi ve en kalitesini sizler ile buluşturmayı hedefler. Alışveriş esnasında KPSS ortaöğretim kitap tavsiye ve yorumlarını dikkatlice incelemelisiniz. Kaynakları kullanan diğer Kpss adayları tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeler, öğrencilere yol gösterir. Kitapların içeriği ve kalitesine dair merak edilen ya da ürün açıklamasında gözden kaçan tüm detaylar, yorumlarda açığa kavuşur. Sınavda istediğiniz puanı alabilmek için kullanabileceğiniz en iyi ortaöğretim KPSS kitabı çeşitlerini Akakçe sayfasından araştırabilirsiniz.