Kulaklık

Kulaklık Fiyatları

12.277 farklı Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

Logitech KulaklıkLogitech Kulaklık SteelSeries KulaklıkSteelSeries Kulaklık Rampage KulaklıkRampage Kulaklık JBL KulaklıkJBL Kulaklık Asus KulaklıkAsus Kulaklık Gamepower KulaklıkGamepower Kulaklık

Aktüel Broşürlerden Kulaklıklar

  • Philips SHE1405BK/10 Kulak İçi KulaklıkA101
  • Rampage RM-X1 Python 3,5mm Gaming Oyuncu Mikrofonlu KulaklıkCarrefourSA
  • Hytech HY-XK5 Mobil Telefon Uyumlu Kulak İçi Beyaz KulaklıkMigros
  • Snopy SN-913 Pembe Mikrofonlu KulaklıkCarrefourSA
  • Piranha Gaming KulaklıkA101

Fiyatı Düşen KulaklıklarTümü

Satıcı Marka Kulak ÜstüGaming OyuncuKablosuzMikrofonluIşıklı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 141 satıcı. Tipi Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

MouseKlavyeKlavye Mouse SetiMouse PadWebcamHoparlörGrafik TabletUSB ÇoğaltıcıKesintisiz Güç KaynağıLogitech KulaklıkSteelSeries KulaklıkRampage Kulaklık

En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

En Çok İlgi Gören Kulaklıklar

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Mikrofonlu Kulaklık, Gaming Kulaklıklar

Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Kulaklık Fiyatları Akakçe'de!

Yürürken ya da toplu taşımayla işe ya da okula giderken en çok kullanılan aksesuar kulaklık olabilir. Sokakta yürürken her 3 kişiden ikisinin kulağında kulaklık görmemiz muhtemeldir. Günlük hayatımızın her anına biraz müzik katmak için mükemmel bir aksesuar olarak tasarlanan kulaklıkları modellerine, markalarına ve fiyatlarına göre Akakçe'de kolaylıkla karşılaştırabilir ve içinize sinen modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz.
Satın alınacak kulaklığın ses kalitesi, tasarımı, ek ve ayırt edici özellikleri kulaklık fiyatını belirleyen kriterler arasında yer alıyor. Kulaklıklar; kulak içi, kulak üstü ve bluetooth özellikli olarak 3 grupta toplanmıştır. Kulak içi kulaklıklar; kendi içinde 2 tipte incelenebilir. Standart kulaklık modellerinden memnun olmayan ve uyum sorunu yaşayan kullanıcılar, kulağın iç kısmına yerleşen kulakları tercih ediyor. Ense tipi kulaklıklar da aktif yaşam severler için outdoor sporlarda oldukça kullanışlı bulunuyor.
Akakçe'de yer alan fiyatlara, kullanıcı yorumlarına göre filtre seçeneklerini kullanarak kullanıcılar ihtiyacına en uygun olan ürünleri satın alma şansına sahip olurlar. Xiaomi, Logitech, Philips, Snopy, Sony, JBL, Steelseries, Kingston, Philips ... gibi ünlü markaların kulaklık modellerini incelemek Akakçe'de oldukça kolay.

En İyi Kulaklık Modelleri

Kulaklık modelleri kullanım amacına göre farklılık gösteriyor. Oyun severler için kulak üstü kulaklık modeline benzeyen özel oyuncu kulaklıkları üretilmiştir. Kulak üstü modeller, daha şık ve zarif tasarımlı iken, oyuncu kulaklıkları daha donanımlı olduklarından daha spor çizgilerde üretilir. Kulak üstü kulaklıklardan farklı olarak, oyuncu kulaklıklarında online oyun oynayanlar için mikrofon da bulunmaktadır.
Aktif yaşamı benimseyen ve fitness, koşu gibi sporları düzenli olarak yapan kişiler en çok bluetooth kulaklık ve bluetooth kulaklıklara göre daha uygun fiyatlı olan kulak içi kulaklıkları tercih etmektedir. Kabloların birbirine dolanmasından şikayetçi olan kullanıcılar için kurtarıcı nitelikte olan bluetooth kulaklıklar, son dönemlerde oldukça popüler modellerden biridir. Kablosuz kulaklık modelleri aynı zamanda tüy kadar hafif kulaklıklar olduğu için kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir. Kablosuz kulaklıklarda hızlı şarj özelliği olmasına dikkat eden kullanıcılar, kısa süreli şarjlarda tam performans çalışabilen kulaklıklara rağbet ediyorlar.
En iyi kulaklık modelleri denilince akla gürültü engelleme özelliği olan kulaklık modelleri gelmektedir. Kullanıcıların en çok önemsediği nokta, kulaklığın dışarıya ses iletmemesi ve aynı zamanda ses kalitesinin iyi olması ve yüksek seste gürültü yerine temiz ve net bir ses çıkmasıdır.

Kulaklık Yorumları

Kaliteli kulak üstü kulaklık satın alan kişilerin kulaklık yorumları ; kulaklığı taktıktan itibaren kendilerini adeta konser salonundaymış gibi hissettikleri oluyor. Gürültü engelleme özelliği olan kulaklıklar, kulaklığı takan kişilerin kendi konuşma seslerini bile duymalarının önüne geçiyor ve yalnızca kulaklıktan gelen sese odaklanmayı sağlıyor. Meditasyon ve nefes egzersizleriyle yakından ilgilenen kullanıcılar bu tür kulaklıkların odaklanmayı kolaylaştırdığını dile getiriyorlar. Kulak içi kulakların yüksek desibelde kullanımları sonucu işitmede yarattığı sorunlar göz önüne alındığında yüksek sesli müzik dinlemeyi sevenler için en kaliteli seçim yine kulak üstü kulaklıklar olacaktır.
Bluetooth özellikli kulaklık kullanıcıları ise şarj süresi kısa, şarj ömrü uzun kulaklıkları tercih ettiklerini belirtiyorlar. Çoğu kişi fiyatı uygun olduğu için aldığı bluetooth kulaklıkların belirtilen özelliklerde şarj ömrünün olmadığından şikayet ettikleri için güvenilir markalar üzerinden, iyi bir karşılaştırma yapılarak kulaklık satın alınmalıdır. Kullanıcı yorumlarına göre kulaklık satın almak isteyenler Akakçe'de yer alan ürün yorumlarına göz atabilirler.

Kulaklık Kampanyaları ve İndirimleri

Uygun fiyatlı kulaklık arayanlar, önceliği kablolu kulaklıklara vermek durumunda kalıyor. Kablosuz kulaklıklar piyasaya sunulduktan sonra kablolu kulaklık modellerinde oldukça avantajlı indirimler uygulandı. Kulaklık satın alacak kişiler; marka, model ve fiyatlara göre karşılaştırma yapabilir. Ayrıca satıcının uyguladığı özel indirimlerden yararlanabilir. Kulaklık fiyatlarına indirim uygulamayan satıcılar, kampanya olarak kredi kartına peşin fiyatına taksit avantajını da alıcılara sunmaktadır.
Genel olarak çoğu marka, belli bir limite kadar olan miktarı aşan kulaklık fiyatları için ücretsiz kargo uygulamasını müşterilerine sunuyor. Fiyatı en düşük ve en çok olumlu yorum alan filtre seçeneğini kulaklıklar arası karşılaştırma yaparken kullanırsanız hem uygun fiyatlı hem de kullanıcılar tarafından beğenilen, kaliteli kulaklık modellerine erişebilirsiniz.

En İyi Kulaklık Markaları

En çok beğeni toplayan kulaklık markaları Bang&Olufsen, Beats, Cellular Line, H2O Audio , JBL, Philips, Pioneer, Plantronics, Sennheiser, Sony, Urbanears. Soundmagic de kullanıcılar arasında beğenilen markalar arasında yer alıyor. En iyi kulaklık markalarını kullanıcılar daha çok fiyat ve performans uyumuna göre değerlendiriyor. Dünya üzerinde en çok kullanılan kulaklık markalarını kullanım amaçlarına göre ayıracak olursak;
Antrenman ve seyahat için kullanılacak olan kulaklıkların hafif olması ve ses düzeyinin yeterli kalitede olması gerekiyor. Özellikle dış seslerle bağlantıyı tamamen kesmesi motivasyon ve odaklanma için oldukça büyük önem taşıyor. Bu alanda en çok tercih edilen marka, fiyatları nispeten yüksek bulunsa da kalitesinin tartışmaya bile gerek duyulmadığı Sennheiser markası oluyor.
Müzik dinlerken adeta konser salonu ambiyansı yaşatan kulaklıklar tercih edilecekse; JBL kulaklık ve Beats markalarının kulak üstü kulaklıkları oldukça beğenilen kulaklık markaları arasında yer alıyor.
Oyuncu kulaklıkları arasında en çok tercih edilen kulaklık markaları ise; Steelseries, Logitec, Corsair. Uygun fiyatlı olarak en çok beğenilen oyuncu kulaklıkları ise; Snopy, Frisby ve Trust marka kulaklıklardır.