Asus

Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(4 yorum)
Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Renk seçenekleri:

86 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.339,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 52 dakika önce Stokta Satıcı: Laptop.Com.TR

Asus Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 130 cm, Ağırlık: 294 gr, 32 ohm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.099,00 TL01.12.2023

En Ucuz Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (61)

Yenilenmiş ve İkinci El Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Asus Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Asus Tuf Gaming H3

Asus Tuf gaming H3 modeli, Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch desteği ile oyun oynayan herkes için çok yönlü bir parça haline gelir. Sahip olduğu desteklerin yanı sıra özellikleriyle de dikkatleri üzerinde toplayan kulaklık, kullanıcıların çoğu ihtiyacına başarılı bir şekilde yanıt verir.

Minimalist tasarımı ve ahşap görünümlü kulaklık arkasıyla dikkatleri üzerinde toplayan Asus Tuf Gaming H3, satın aldığı donanımın tasarımına önem veren kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Uçları kafa bandına bağlayan yapı paslanmaz çelikten üretildiğinden dolayı oldukça sağlamdır. Aynı zamanda Asus Tuf Gaming H3 hafif olması sayesinde, takıldığında ağırlık yapmayarak kullanıcılarına hoş bir deneyim sunar.

Özellikle uzun süreli oyun seanslarında konfor sağlamasından dolayı Asus Tuf gaming H3 yorum ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alır. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda ısınmadığı için kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. Asus Tuf gaming H3 Wireless özelliğe sahip olduğundan kablo derdini ortadan kaldırarak dilediğiniz yerde istediğiniz gibi kullanmanıza imkân tanır.

Cihazlara USB aracılığıyla bağlanarak yüksek güçte etkileyici performans ortaya çıkarır. Asus Tuf gaming H3 7.1 surround ses ile müzik deneyimini ayrı bir seviyeye taşıyarak kullanan kişileri memnun etmeyi başarır. Donanımınızı güçlendirmek ve günlük hayatınıza pratiklik kazandırmak istiyorsanız Asus Tuf gaming H3 Wireless modelini inceleyebilir, gereksinimlerinize kısa süre içinde yanıt bulmaya başlayabilirsiniz.

Asus Tuf Gaming H3

7.1 Surround Sistemli Asus Tuf Gaming H3

Asus Tuf gaming H3 Wireless modeli, kutusunun içinden çıkan USB Type-C kablosuyla birlikte şarj edilir. Aynı zamanda kutunun içinden çıkan 2.4 GHz hızındaki USB ile cihazlara bağlayarak anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüksek frekansı sayesinde sesle görüntüyü senkronize olacak şekilde yansıtmayı başaran Asus Tuf Gaming H3, film veya dizi izlerken yaşanabilecek ses kaymalarını ortadan kaldırarak kullanıcılarına ayrı bir deneyim yaşatmayı başarır.

Üstelik tutarlı ve güçlü olmasıyla da sınıfının önemli modelleri arasında yer almayı başarır. Her ne kadar oyuncu kulaklığı olarak tasarlansa da Asus Tuf gaming H3 7.1 surround sistem içermesi sayesinde film veya dizi izlerken de verimli sonuçlar elde edilmesini mümkün hale getirir.

Konfordan ödün vermeden performansı geliştirecek şekilde tasarlanan Asus Tuf Gaming H3, kulaklık arayışı içinde olanlar için iyi bir seçim haline gelir. İçerisinde 50 mm Asus Essence sürücüleri bulunan Asus Tuf Gaming H3, hava geçirmez oda tasarımıyla ayrı bir deneyim elde etmenize yardımcı olur.

50 mm’lik sürücüye sahip olması sayesinde yüksek ses seviyelerinde de cızırtı gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırarak netlik sağlar. Sürücü çapı geniş olduğundan dolayı farklı sesleri başarılı bir şekilde işleyerek doğal bir deneyim elde edilmesini mümkün kılar. Performansa önem veren kullanıcılara seslenen Asus Tuf gaming H3, donanımını zenginleştirmek isteyen kişiler için kaliteli alternatiflerdendir. Asus Tuf gaming H3 7.1 Wireless ile aradığınız çoğu özelliğe kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Asus Tuf Gaming H3 Genel

Asus Tuf Gaming H3 Konforlu Tasarım Özellikleri

Asus Tuf gaming H3 7.1 tasarım söz konusu olduğunda kullanıcılarının çoğu beklentisini karşılayacak biçimde özel olarak üretilir. Ses ve performanstan taviz vermeden tutarlı bağlantıları hedef alan Asus Tuf Gaming H3, konforlu olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Düz renkli kulaklık bölümü çizgili tasarımıyla ahşap benzeri bir görünüme sahiptir.

Kafa bandı boyunca uzanan Tuf Gaming yazısı, kulaklığa hoş ve zarif görünüm kazandırır. Aynı zamanda kafa bandıyla uçlar farklı renklerde olduğundan dolayı şık bir hava sunar. Paslanmaz çelikten üretilen dayanıklı yapısı sayesinde kolay kolay kırılmaması, ürünün öne çıkan detayları arasında bulunur.

Aynı zamanda Asus Tuf Gaming H3 modelinin akıllı kaplaması kulakları tam olarak sardığından dolayı sesi yoğun olarak hissetmenize yardımcı olur. Üstelik yumuşak dokuda olduğu için de konforlu bir deneyim elde edilmesini sağlar. Paslanmaz çelik bandın üzerinde bulunan deri kaplama, baş bölgesini sıkmadan rahat şekilde sarar.

Böylece manevra kabiliyetini sınırlamadan rahat şekilde hareket etmenizi sağlar. Asus Tuf Gaming H3 modelindeki dayanıklı deri, kulaklığın kafanızdan kaymasının önüne geçerek sağlam hissettirmeyi başarır. Ayrıca Asus Tuf Gaming H3 modelinin uç bölümü uzun şekilde tasarlandığından ve içi köpükle doldurulduğundan dolayı kullanımı rahatlaştırır.

Asus Tuf Gaming H3 modelindeki fırçalanmış alüminyum menteşeler, kafa bandını kulaklıklara bağlayarak sağlam yapı oluşmasını sağlar. Tuf gaming H3 yapı kalitesi ve konfor elementleriyle herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. Kullanılmadığı zaman katlanarak rahatlıkla kenara kaldırılabilir, böylece fazla yer kaplamadan kullanılabilecek hale gelir. Asus Tuf gaming H3 kulaklık ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, aradığınız kaliteli ürüne kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Asus Tuf Gaming H3 Yan

15 Saat Pil Ömrüne Sahip Asus Tuf Gaming H3

Asus H3 Wireless dahili mikrofona sahip olması sayesinde oyun sırasında kullanıcılarla iletişim kurmak isteyen kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Kullanım mesafesi 25 m olduğundan dolayı kullanıcılarına geniş bir hareket alanı sağlar. Bilgisayarınızı televizyona bağladıktan sonra kulaklık üzerinden film izleyebilir, dilediğiniz mesafeden rahat bir deneyim elde edebilirsiniz.

Asus Tuf gaming H3 7.1 surround gaming kulaklık çevresel sesleri başarılı şekilde üretebilmesi ile de öne çıkar. Farklı açılarda ve mesafelerde sesleri yeniden oluşturarak ses üzerinde mesafenin algılanabilmesini sağlar. Sinema sistemiyle benzerlik gösteren 7.1, her ayrıntıyı iyi bir şekilde deneyimlemenize yardımcı olur.

Böylece aksiyonun yoğun olduğu bir oyun oynarken veya hareketli bir film izlerken bütün detayları deneyimlemenize yardımcı olur. Asus Tuf Gaming H3, alçak, orta ve yüksek sesleri birbirinden benzersiz şekilde ayırarak müzik deneyiminde enstrümanları da etkileyici şekilde ayırt etmenizi mümkün kılar.

7.1 surround ses sistemi sayesinde her ayrıntıyı hissederek yaşayabilir, oyunlarda potansiyelinizi daha iyi şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Eşsiz performansının yanı sıra Asus Tuf Gaming H3 aynı zamanda uzun süreli pil ömrüyle de kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır.

Güçlü pili sayesinde yoğun kullanımda 15 saatlik ömre sahiptir. Dinamik sürücüler içermesi ile de kullanıcılarına geniş frekans aralığı sunar. 20 Hz ile 20 kHz arasındaki frekans sayesinde geniş ses aralığını başarılı bir şekilde üretir. Fiyat alternatiflerini inceleyerek kaliteli ürüne vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Asus Tuf Gaming H3 ile Cerberus V2 Farkları

Asus Tuf Gaming H3, yapı kalitesi ve özellikleri ile Asus Cerberus V2 kulaklığından ayrılır. Cerberus V2’de olmayan 7.1 surround teknolojisi sayesinde daha gerçekçi bir ses deneyimi sunar. Aynı zamanda kulaklık bölümü daha uzun şekilde tasarlandığından kulağı daha iyi sarar. Ayrıca Cerberus V2’de olmayan TeamSpeak, Discord ve TUF Gaming Alliance, sertifikaları ile daha başarılı bir yapıya sahip olduğunu tesciller.

Asus Tuf Gaming H3 Olumlu ve Olumsuz Yanları

Yapı kalitesi ve teknik detaylarıyla Asus Tuf gaming H3 inceleme sonuçlarından olumlu geri dönüşler alarak kullanıcı memnuniyetini kanıtlamayı başarır. “Asus Tuf gaming H3 7.1 alınır mı?” diye merak ediyorsanız özellikleri inceleyerek daha ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Bu özellikler:

 • Asus Tuf Gaming H3, yüksek hızdaki USB alıcı sayesinde performans konusunda verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.
 • Her ne kadar mikrofonu çıkarılamasa da esnek bir yapıda olduğundan dolayı kenara rahatlıkla kıvrılabilir.
 • Basları ve tizleri net bir şekilde yansıtmasıyla müzik dinlemekten hoşlanan kişiler için de iyi bir seçim haline gelir. Ayrıca 7.1 teknolojisi, sesi her açıdan deneyimlemenize imkân tanır.
 • Ayrıca Armory Crate destek yazılımına sahip olmasıyla özelleştirilebilir bir yapıdadır. Bu yazılım, kulaklığınız için bir dizi yardımcı program sağlar. Ses hassasiyetini ayarlamanızı ve donanım istatistiklerinizi izlemenizi mümkün kılar.
 • Asus Tuf Gaming H3 ürününün bir tarafında bütün kontrol noktaları bulunur. Mikrofonu kapatma, ses seviyesini ayarlama ve şarj etme gibi özellikler kulaklığın tek bir bölümünden yapılabildiği için kullanımı oldukça kolaydır.
 • Bluetooth bağlantısının olmaması, olumsuz tarafları arasında bulunur. Bluetooth olmadığı için telefon veya tablet gibi cihazlarla bağlantı kurulamaz. Aynı zamanda aynı anda birden fazla cihaza bağlanmayı da desteklemez.

Asus H3 kulaklık sahip olduğu özellikler ve rahat kullanımıyla pek çok kişinin beğenisini kazanır. Fiyat opsiyonlarına göz atarak kaliteli bir donanıma uygun fiyatlarla erişebilir, gereksinimlerinizi bütçenizi zorlamadan gidermeye başlayabilirsiniz.

Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   130 cm
Ağırlık:   294 gr
Empedans Değeri:   32 ohm
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

3.5 mm Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık

Ortalama Puan
5.0 12 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • CA 1 yorum
  2 beğeni
  Can Yücel A. Adana 19 Temmuz 2022
  Mükemmel bir kulaklık yaklaşık 4-5 yıl önce 300 liraya falan almıştım. Ürünün kafa bandı esnek ve kırılmaz bir yapıya sahip. Geçen 4-5 yıllık sürede hiçbir deforme/bozulma olmadı. 7.1 gayet güzel. Bu devirde bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık olabilir.
 • TA 5 yorum
  14 beğeni
  TURGAY A. 26 Aralık 2020
  7.1 konusunda çok başarılı , kırılmaz yapıya sahip sağlam bir ürün
 • YA 4 yorum
  12 beğeni
  Yusuf A. 26 Aralık 2020
  Ses kalitesinin yanında malzeme kalitesi çok kaliteli.
 • ES 8 yorum
  39 beğeni
  Erhan S. 19 Aralık 2020
  Kulaklık Sade ve şık. Yan bantları paslanmaz çelik materyal kullanılmış. Sağlamlık bakımdan taş gibi diyebiliriz. Uzun süre kullanımda terleme yapmıyor. Ses kalitesi deneyimlemeniz lazım çok iyi.

Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıAsus TUF Gaming H5 Lite Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıRazer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 Asus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıAsus TUF Gaming H5 Lite Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıRazer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 1.339,00 TL
86 satıcı
4.456,00 TL
2 satıcı
1.599,00 TL
83 satıcı
589,00 TL
10 satıcı
Popülerlik3. Popüler Asus Kulaklık-1. Popüler Kulaklık3. Popüler GameNote Kulaklık
Ortalama Puan4 yorum-2 yorum2 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Işıklı---Var
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVar-VarVar
Ses Kartlı--VarVar
Çıkarılabilir Mikrofon-Var--
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz-20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu130 cm120 cm130 cm170 cm
Ağırlık294 gr-240 gr-
Empedans Değeri32 ohm32 ohm32 ohm64 ohm
Maksimum Ses Seviyesi--100 dB110 dB
Kanal Sayısı7.1-7.1-
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm3.5 mm3.5 mm
Oyuncu---Var
OyuncuVarVarVar-
RGB---Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı