Corsair

Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah

(1 yorum)
Renk seçenekleri:

Siyah renk seçeneği için fiyatlar gösteriliyor. Tüm renk seçeneklerini gör

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

750,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 33 dakika önceStokta 5 adet16:00Bugün kargodaSatıcı: ÇiçekSepeti/KARAKAŞ YAPI

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Çıkarılabilir Mikrofon, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 180 cm, 32 ohm, Maksimum Ses Seviyesi: 113 dB... Devamını gör

261 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (27)

Sıfır niteliğinde olmayan yenilenmiş, teşhir, outlet ve ikinci el fiyatları gösterilmektedir. Yenilenmiş ve İkinci El Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyatları

En Popüler Corsair Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Corsair HS35

Corsair HS35 ses iletimini güçlü olacak şekilde sağlayan başarılı kablolu oyun kulaklıkları arasında yer alır. Rahat ve hafif tasarıma sahip olmasından dolayı kullanıcılarının günlük hayatına konfor katmayı başarır.

Keskin ve gür ses profiline sahip olduğu için oyun deneyimini ayrı seviyeye taşımayı başarır. Aynı zamanda oyun haricinde müzik dinlemek veya film izlemek için de iyi bir seçenek haline gelir.

Optimize edilmiş sistemi sayesinde seslerin doğal biçimlerinde duyulmasını sağlayan Corsair HS35, farklı kullanım amaçlarına da pratik şekilde adapte olur. Aynı zamanda oyuncu kulaklığı olduğundan dolayı mikrofon performansı da ortalamanın üzerindedir.

Gürültü yönetimini başarılı şekilde sağladığı için konuşma seslerinin karşı tarafa net ve anlaşılır biçimde ulaşmasını sağlar. Böylece Corsair kulaklık HS35 ile oyun sırasında ekip arkadaşlarınızla rahatlıkla iletişim kurabilir, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Ayrıca zarif tasarımından dolayı dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Oyunlar için özel olarak tasarlanmasına rağmen başarılı ses dengelemesi sayesinde dış mekanlarda koşu veya spor yaparken kullanmak için de iyi bir seçenektir.

Kulak üstü olmasından dolayı her kullanıcıyla başarılı şekilde uyum sağlayan Corsair HS35, koşu ve yürüyüş sırasında sağlam bir duruş sergilemesiyle de öne çıkar. Aynı zamanda telefon görüşmelerinizi mikrofon üzerinden yapabilmeniz sayesinde de geniş kullanım alanı sağlar. Corsair’in HS35 modelinde aradığınız çoğu özelliği rahatlıkla bulabilir, günlük yaşantınıza işlevsel bir aksesuar kazandırabilirsiniz.

Huawei HS35 Önden Görünüm

Corsair HS35 Başarılı Ses Performansı

Corsair HS35 özellikleri ile kullanıcılarının oyun kulaklıklarından beklentilerini karşılamayı başarır. Her bir kulaklık kısmı kulağın içine iyi biçimde oturduğu için sesin stabil şekilde gelmesini mümkün hale getirir. Basları başarılı şekilde yansıtmasından dolayı aksiyonun yoğun olduğu oyunlarda iyi ses kalitesi sunmayı başarır.

Corsair HS35, sürücü çapı 50 mm olduğundan dolayı enerji aktarımını verimli olacak şekilde gerçekleştirir. Böylece kulağa gelen seslerin doğal bir tonda olmasını mümkün kılar. Aynı zamanda Corsair HS35 modelinin hassasiyeti 113 dB olduğundan ortalamanın üzerinde kalite sunmayı başarır.

Yüksek hassasiyeti ve kalın dolgulu kulak içleriyle kullanıcı deneyimini üst seviyelere taşımayı başarır. Aynı zamanda Corsair HS35 modelinin empedansı da 32 Ohm gibi yüksek bir değere sahip olduğu için seslerin güçlü olacak şekilde çıkmasını sağlar.

Böylece savaş oyunları gibi pek çok farklı sesin bir arada bulunduğu platformlarda gürültü ya da cızırtı ortaya çıkmasının önüne geçer. Üstelik empedans değeri sayesinde yüksek ses seviyelerinde de başarısını sürdürmeye devam eder.

Corsair HS35 oyuncu kulaklığı pasif gürültü engelleme özelliğine sahip olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Dış ortamdan gelen sesleri başarıyla yalıtmasından dolayı yapılan işleme daha rahat doğru şekilde konsantre olunmasını sağlar.

Geliştirilmiş ses sistemiyle Corsair HS35 inceleme ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alarak kalitesini tescillemeyi başarır. HS35 kulaklık geniş frekans aralığıyla da farklı seslerin dengeli olacak şekilde duyulmasını sağlar. Corsair HS35 en ucuz alternatiflerini inceleyerek bütçenizi zorlamadan kaliteli aksesuara sahip olabilir, günlük yaşantınızın her alanında fonksiyonellik elde edebilirsiniz.

Corsair HS35 Şık Tasarımı

İşlevselliğinin yanı sıra sade tasarımıyla da dikkatleri üzerinde toplayan HS35 oyuncu kulaklığı, şık parça arayan kullanıcılar için de iyi bir seçim haline gelir. Mat ve parlak yüzeylerin başarılı şekilde bir araya getirildiği Corsair HS35, özenli işçiliğin sonunda etkileyici bir görünüm kazanır.

Corsair HS35 siyah rengi en çok tercih edilen model olsa da seçenekler incelendiğinde kırmızı, mavi ve yeşil gibi farklı alternatifler de olduğu görülebilir. Sahip olduğu renk çeşitliliği sayesinde herkesin beğenisini kazanmayı başaran Corsair HS35, her geçen gün daha fazla kişinin tercih ettiği bir kulaklık haline gelir.

Corsair HS35, tamamen plastikten üretildiğinden dolayı oldukça sağlam yapıya sahiptir. Aynı zamanda plastik, Corsair HS35 ürününün daha hafif olmasını sağlar. Böylece uzun saatler boyunca bilgisayar başında oyun oynasanız bile ağrı oluşma olasılığını minimuma indirir.

Kafa bandının içinde bulunan metal parça, kulaklığı başınıza iyi biçimde yerleştirmenizi ve kendinize uygun hale getirmenizi sağlar. Ayrıca Corsair HS35 modelini başınızdan çıkarsanız bile ayarladığınız konumda sabit olarak kalmaya devam eder.

Corsair HS35, konumunu muhafaza etmesinden dolayı her yeni takışta ürünü ayarlamanızı gereksiz hale getirir. Kolaylıkla ayarlanabilen bant yapısı sayesinde kadın, erkek, genç veya yetişkin fark etmeksizin herkesle rahatlıkla uyum sağlayabilir.

HS35 konforu öne çıkaracak şekilde tasarlanması, herkesle kolaylıkla uyum sağlaması ve kullanışlı olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Kaliteli ve şık aksesuar arıyorsanız Corsair HS35 ürününü incelemeye başlayabilir, arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz.

Huawei HS35 Soldan Görünüm

Corsair HS35 Konforlu Kullanımı

HS35 oyuncu kulaklığı pratik kullanımı ve konforlu dizaynıyla kullanıcılarının çoğu gereksinimini pratik bir şekilde karşılar. Corsair HS35 modelinin hem kulaklık bölümü hem de bant kısmı oldukça kalın bir dolgu katmanına sahip olduğu için kullanıcılarına rahat bir his sağlar.

Aynı zamanda kalın dolgu katmanı, başınızın veya kulaklarınızın sıkıştırılmasının önüne geçerek yaşanabilecek ağrıların önüne geçmeyi başarır. Ayrıca iyi bir şekilde düşünülmüş dolgular, ürünün uzun saatler boyunca rahat bir şekilde kullanılmasını mümkün hale getirir.

Ayrıca Corsair HS35 genel olarak hafif yapıya sahip olduğu için de oyuncu kulaklıklarında aranan birincil özellikleri başarılı bir şekilde karşılar. Corsair HS35 modelinin örgü kumaşla kaplanmış olan dolgusu, gürültü yalıtımı konusunda iyi bir performans ortaya çıkarmasıyla da kullanan kişilerin beğenisini kazanır.

Üstelik Corsair HS35 modelinin iç dolgusunun örgüden olması, hava geçirgenliği sağladığı için uzun oturmalarda yaşanabilecek terlemelerin de önüne geçmeyi başarır. Böylece sıcak havalarda saatlerce bilgisayar başında kalınsa da vücut ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamaya devam eder.

Ayrıca HS35 oyuncu kulaklığı modelinin yan tarafında ses açıp kapatmaya yarayan ses düğmeleriyle sessize alma butonu bulunur. Mute olarak da bilinen sessize alma tuşu, acil bir durumda kulaklığın sesini kapatmanıza yardımcı olur.

Böylece Corsair HS35 ürününü çıkartmadan etrafı rahat bir şekilde duymanıza imkan tanır. Özellikle dış mekanlarda kullanılacaksa bu özellik daha da kullanışlı hale gelir. Konforlu tasarımıyla Corsair HS35 yorumlar ve değerlendirmeleriyle dikkat çeker. HS35 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kısa sürede bulabilir, rahat bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Corsair HS35 ile Corsair HS50 Pro Farkları

Corsair HS50 Pro da Corsair HS35 gibi kablolu olarak tasarlansa da iki model bazı özellikler bakımından kendi aralarında ayrılır. HS35, 2 dB daha yüksek hassasiyete sahip olduğu için Corsair HS50 Pro ile kıyaslandığında yüksek ses seviyelerinde daha başarılı bir performans ortaya çıkarır. Kulaklığın hassasiyetine önem veriyorsanız Corsair HS35 modelini daha yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

Huawei HS35 Sağdan Görünüm

Corsair HS35 Olumlu ve Olumsuz Yanları

“Corsair HS35 nasıl?” diye merak ediyorsanız yapı kalitesi ve sistemsel geliştirmeleriyle oldukça başarılı olduğunu bilmeniz gerekir. “Corsair HS35 alınır mı?” sorusunun cevabını aşağıdaki listeyi inceleyerek cevaplayabilir, gereksinimlerinize yanıt verecek kulaklığı anında erişebilirsiniz.

  • Corsair HS35 gaming kulaklık Discord sertifikasına sahip olmasıyla ses veya vokallerde bozulmaların oluşmasını engellediğini tesciller.
  • Kablo uzunluğu 180 cm olduğundan dolayı kullanım sırasında hareket kabiliyetini sınırlamaz.
  • Corsair HS35, PlayStation 4 veya Nintendo Switch gibi pek çok farklı ürünle uyumlu olmasıyla kullanıcılarına geniş kullanım alanı sunar.
  • HS35 oyuncu kulaklığı geniş başlıkları sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği ergonomik yapıdadır.
  • Ayrıca mikrofon, kullanılmadığı zamanlar çıkarılabilecek şekilde tasarlanır. Böylece ürünün fonksiyonelliğini artırır.
  • Corsair HS35 kutu içeriği kulaklığın yanı sıra aynı zamanda jak girişine sahip bir uzatma kablosu içerir.
  • Corsair HS35 ürününde aydınlatma özelliğinin olmaması bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik sayılabilir.
  • Ayrıca her ne kadar kablosu masa başında kullanırken problem teşkil etmese de dış mekanlarda kullanırken bazen fazlalık gibi hissettirebilir.

Corsair HS35 fiyat seçeneklerini inceleyerek başarılı şekilde inşa edilmiş bir oyuncu kulaklığına sahip olabilir, geliştirilmiş ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Fiyat Analizi

Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Çıkarılabilir Mikrofon:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   180 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   113 dB
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Siyah İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahRampage R36 Drop 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair HS50 PRO CA-9011215-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahCorsair HS35 CA-9011196-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Mavi
 Corsair HS35 CA-9011195-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahRampage R36 Drop 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair HS50 PRO CA-9011215-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahCorsair HS35 CA-9011196-EU Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Mavi
Fiyat 750,00 TL
32 satıcı
1.239,00 TL
5 satıcı
1.350,98 TL
40 satıcı
799,00 TL
25 satıcı
Popülerlik-9. Popüler Rampage Kulaklık--
Ortalama Puan1 yorum1 yorum-1 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Işıklı--Yok-
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
Kumandalı-VarVar-
Çıkarılabilir MikrofonVar-VarVar
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu180 cm250 cm180 cm180 cm
Ağırlık-328 gr--
Empedans Değeri32 ohm16 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi113 dB110 dB111 dB113 dB
Kanal Sayısı-7.1--
Bağlantı Tipi3.5 mmUSB3.5 mm3.5 mm
OyuncuVarVarVarVar
Gaming OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı