GameNote

GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(2 yorum)
GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

10 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

589,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 21:40 Stokta 100+ adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/KAZAN BİLİŞİM

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Işıklı, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, Ses Kartlı, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 170 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
517,75 TL20.11.2023

En Ucuz GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Tüm fiyatlar (10)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler GameNote Kulaklıklar
Benzer Ürünler

GameNote H2016D

GameNote H2016D kulaklık tasarımı kesintisiz kullanıcı deneyimi yaratan yeni nesil özellikleri ile oyun oturumlarında vazgeçilmez aksesuarınız olmaya hazırdır. GameNote H2016D RGB kulak üstü oyuncu kulaklığı derin ses detayları ile optimum frekans dengesi oluşturmayı hedefler. Oyun içinde patlama, adım ya da nişan sesleri gerçeğine yakın bir sesle oyuncu ve oyun arasındaki engellerin kalkmasına olanak tanır. GameNote H2016D teknik donanımı ise çevresel ses deneyimi yaratarak üstün performansını her kullanımda hissettirir.

Bas ve tiz dengesinde başarı yakalayan cihaz kulak çevreleyen konfor özellikleri ile öne çıkmaya devam eder. Kulak ve kafa bandı yastığı ile baskı hissini ortadan kaldıran tasarımı uzun süreli kullanımlarda kullanıcıların rahat hissetmesini sağlar. Kablo uzunluğunda ideal boyutu oluşturan GameNote H2016D cihaz bağlantısı ise hareket özgürlüğünü sizlere sunar. RGB aydınlatma özelliğine sahip olan GameNote H2016D modern görünümünü öne çıkarır.

Oyun içi ses ya da ekran hareketlerine göre kişiselleştirilebilen RGB aydınlatma teknolojisi ile tarzını bir adım öne çıkarmanız mümkündür. Esnek mikrofon donanımı ile tamamlanan GameNote H2016D kulaklık kristal netliğinde ses iletimi ile takım arkadaşlarınızla iletişimde kalmanızı sağlar. Markanın en çok tercih edilen kulaklık tasarımlarından biri olan GameNote H2016D ile oyun performansınızı bir adım öne çıkarma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

GameNote H2016D

GameNote H2016D Konfor Özellikleri

GameNote H2016D özellikleri üstün ses kalitesi ve konfor donanımı ile öne çıkar. H2016D tasarımında ana amaç kullanıcıların optimum rahatlık seviyesine ulaşmasıdır. Sizinle bir bütün haline gelen GameNote H2016D tasarımında hafızalı kulak yastığı teknolojisi kullanır. Yumuşak dokusu ile dikkan çeken yastıklar kulağınızın şeklini alarak anında uyum sağlar. Bir sonraki kullanımlarda ise kulak şeklini otomatik olarak oluşturur ve kişiselleştirilebilir bir tasarım sunar. GameNote H2016D özellikleri arasında yer alan kafa bandı yastığı ise baskının önüne geçmeyi hedefler.

Hafifliği ile konfor sağlayan tasarımı kulak yastığı ile tamamlanarak yüksek konfor seviyesini beraberinde getirir. GameNote H2016D konfor özellikleri arasında yer alan esnek mikrofon ise kullanıcıların beğenisini kazanır. Ağız şeklinize anında uyum sağlayabilen esnek mikrofon kullanılmadığı zamanlarda kulaklığa doğru itilerek neredeyse görünmez bir hale gelebilir. GameNote H2016D kullananlar kulak yastıkları ile beraber pasif gürültü engelleme özelliğine de sahip olabilir. Kulağı çevreleyen yastıklar ortam seslerini minimum seviyeye indirerek sizleri oyunla baş başa bırakır.

GameNote H2016D tasarımında yer alan kumanda merkezi ise kısayol oluşturmak isteyenlerin dikkatini çeker. Bir sonraki şarkıya geçme, ses seviyesi ayarlama ya da oyun içerisinde komut belirleme gibi görevler kulaklıkta yer alan tuşlar sayesinde kolayca programlanabilir. GameNote H2016D tasarımı USB-A 3.5 mm konnektör tipi ile bilgisayar, mobil cihaz, televizyon ve oyun konsolları ile uyumludur. Hem konforlu hem de çok yönlü tasarımı ile GameNote H2016D favori oyun aksesuarlarınız arasında yer almaya adaydır.

GameNote H2016D Genel

GameNote H2016D Seleflerinden Ayrılan Yanları

GameNote H2016D tasarımı seleflerinden ayrılan yanları ile kalitesini açığa çıkarmaya devam eder. “GameNote H2016D alınır mı?” sorusuna yanıt veren özellikler ürünün yeni nesil donanımına dikkat çeker. GameNote H2016D RGB aydınlatma teknolojisi ile eğlenceli tasarımını öne çıkarır. Yaklaşık 16,7 milyon renk desteğine sahip olan RGB aydınlatma oyun içi efektlere ya da ekran hareketlerine göre ayarlanabilir. Senkronize ışık teknolojisi oluşturan RGB ile kendinizi oyunun merkezinde hissetmek mümkün hale gelir.

Stereo ses çıkışına sahip olan H2016D modeli 50mm dinamik sürücü özelliğine sahiptir. Özel ses sürücüsü patlamalardan adım seslerine kadar her bir ayrıntının net bir şekilde duyulmasını sağlar. Derin ses çıkışında başarı yakalayan sistem mekansal farkındalık açısından da avantaj kazandırır. H2016D kulağınızda olduğu sürece oyun içerisinde mekan, konum ve takip algısını kolayca algılayabilirsiniz. H2016D ses hassasiyet seviyesi ise 113 dB olarak belirlenir.

Frekans ve hassasiyet dengesi ile ses performansını artırması ürünün kullanıcılardan tam puan almasına olanak tanır. H2016D 20 Hz ile 20 kHz frekans aralığı ile öne çıkmayı başarır. Empedans aralığında ise 32 Ohm seviyesini keşfetmek mümkündür. GameNote H2016D kulaküstü kulaklık tasarımı minimal yapısı ve RGB ışık teknolojisi ile tarzınıza hitap eder. Esnek mikrofon, özel ses sürücüsü ve konfor sağlayan özellikleri ile sizler de oyun performansınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

GameNote H2016D Kulaklık

GameNote H2016D Artı ve Eksileri

GameNote H2016D mikrofonlu RGB gaming kulaklık tasarımı kullanıcılar tarafından incelendiğinde artı ve eksi noktalarını açığa çıkarır. Bu doğrultuda öne çıkan artıları şunlar olur:

 • Bilgisayar, televizyon, telefon ve oyun konsolları ile uyum sağlayan USB A 3.5 mm bağlantı tipine sahiptir.
 • Kablo uzunluğunun 200 cm olması hareket açısından sizlere alan bırakır.
 • Dinamik sürücü teknolojisi ile 50 mm sürücü çapına sahiptir. Mekansal ve konumsal farkındalık sağlayan sürücüsü oyun oturumlarında performansınızı artırmanızı hedefler.
 • En düşük 20 Hz ve en yüksek 20 kHz olmak üzere ideal bir frekans aralığı bulunur.
 • RGB teknolojisi yaklaşık 16,7 milyon renk desteği ile kişiselleştirilebilir kulaklık görünümü vadeder.
 • RGB ışık teknolojisi oyun içi seslere, sahnelere ya da ekran hareketlerine göre ayarlamak mümkündür.
 • Hafızalı kulak yastığı ile pasif gürültü engelleme özelliğini beraberinde getirir.
 • Konfor sağlayan yastık kulak çevresinin şeklini alarak kişisel kullanıma hazır hale gelir.
 • Kafa bandı yastığı ile baskı hissinin ortadan kaldırılması hedeflenir.
 • Esnek mikrofon özelliği ile ağız şeklinize uygun bir tasarım geliştirmek mümkündür. Mikrofon kullanılmadığı zamanlarda yukarı doğru kaldırılarak saklanabilir.
 • GameNote H2016D kumandası üzerinden ses ve mikrofon kontrolü yapmak mümkündür.

GameNote H2016D modelinin öne çıkan eksi noktaları şunlardır:

 • Aktif gürültü engelleme özelliğinin olmaması kullanıcılardan eksi puan almasına neden olur.
 • Kablosuz bağlantı avantajının bulunmaması ile yeni nesil teknolojilerden geri kalır.
GameNote H2016D Tasarım

GameNote H2016D Cazip Fiyat Aralıkları

GameNote H2016D kablolu kulak tasarımı üstün konfor deneyimi yaratan yapısı ve optimum ses performansı ile kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eder. GameNote H2016D inceleme ve değerlendirmeleri ise fiyat performans açısından yarattığı başarının altını çizer. GameNote H2016D fiyat seçenekleri ile yüksek performansı göz önünde bulundurulduğunda oldukça cazip bir alışveriş fırsatı yaratır.

Markanın ulaşılabilir fiyat aralıkları belirleyen satış noktaları ile yeni nesil özelliklere sahip GameNote H2016D tasarımını bütçenize uygun bir şekilde satın almak mümkün hale gelir. GameNote H2016D kablolu tasarımı ile kesintisiz müzik dinleme deneyimi oluştururken kristal netliğinde ses çıkışı ile alışverişinizden memnun kalmanıza olanak tanır. Selefleri ile karşılaştırıldığında en uygun fiyat aralıklarından birini oluşturması ise popüler olma nedenleri arasında yer alır.

Çok satan kablolu kulaklık tasarımlarından biri olarak dikkatleri üzerine çeken GameNote H2016D modeli talep ettiğiniz tüm özellikleri bünyesinde toplamayı başarır. Uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulan özellikler her kullanımda ürün kalitesini hissetmenize olanak tanır. GameNote H2016D alışverişinde bulunmak için markanın yetkili satış mağazalarını incelemeniz yeterlidir. Bütçe dostu fiyat aralıkları oluşturan markalar ile kampanya ve indirim dönemlerini keşfederek en uygun alışveriş avantajını kazanmanız hedeflenir. GameNote H2016D kablolu kulaklık tasarımı hem fiyat hem de performansı ile favoriniz olmaya adaydır.

GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Işıklı:
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   170 cm
Empedans Değeri:   64 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   110 dB
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
RGB:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

RGB Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık Oyuncu Kulaklığı 3.5 mm Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Ses Kartlı Kulaklık Işıklı Kulaklık

Ortalama Puan
4.8 5 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AG 4 yorum
  19 beğeni
  Asım G. İstanbul 15 Nisan 2022
  Ses kalitesi fiyatına göre çok güzel diyebilirim.Mikrofonu'da çok iyi . Mikrofonda çok az bir cızırtı var.ama sesi fullemediğiniz sürece anlaşılmıyor.Bu bu fiyat bandında her kulaklıkta var. 3.5mm jak girişli.Yazılım desteği yok.7.1 desteği yok fakat windows ayarlarından sanal 7.1 aktif edilebiliyor.bu arada 1000 tl altı tüm kulaklıklarda sanal 7.1 var.O yüzden 7.1 olayına takılmayın göz boyama işi.Kablosu örgülü değil bu yüzden dolanıyor.Bu yüzden 1 yıldız kırdım.Dışarı ses vermiyor.En azından yenilenmiş modeli öyle.Mikrofonun üzerinde pop filter olan versiyornu dışarı çok ses veriyor.Onu almamaya özen gösterin.Alınır mı derseniz 300 tl civarı kulaklığa göre kesinlikle alınır.Alternatif olarak galax sonar 02 düşünülebilir.Ama onun mikrofonu bundan bir tık daha kötü ve dışarı ses veriyor.Bide o usb,bu jak girişli.neyse sadede gelelim rampage,jd,gamepower gibi kronik sorunlu çöp ürünlere para vereceğinize bunu alın derim.
  • Alışverişçi resmi
 • KM 7 yorum
  39 beğeni
  KADİR M. 25 Mayıs 2021
  Mükemmel alınır Rampage den Gamepower dan james donkey den kaliteli bir marka

GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGalax Sonar 02 RGB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıAsus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 GameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGalax Sonar 02 RGB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıAsus Tuf Gaming H3 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 589,00 TL
10 satıcı
759,00 TL
87 satıcı
999,00 TL
3 satıcı
1.339,00 TL
82 satıcı
Popülerlik3. Popüler GameNote Kulaklık3. Popüler JBL Kulaklık2. Popüler Galax Kulaklık3. Popüler Asus Kulaklık
Ortalama Puan2 yorum2 yorum-4 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
IşıklıVar-Var-
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVarVar-Var
Ses KartlıVar---
Çıkarılabilir Mikrofon-Var--
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz-20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu170 cm120 cm-130 cm
Ağırlık-220 gr-294 gr
Empedans Değeri64 ohm32 ohm-32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi110 dB96 dB--
Kanal Sayısı--7.17.1
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mmUSB3.5 mm
OyuncuVar-VarVar
Oyuncu---Var
RGBVar-Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı