Gamepower

Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

(1 yorum)

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

809,95 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 13 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 50+ adet1 iş günüSatıcı: N11/teknolojimarketim

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Işıklı, Kablolu, Mikrofonlu, Gaming Oyuncu, Kumandalı, Ses Kartlı, 20 Hz - 20 kHz... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

En Popüler Gamepower Kulaklıklar

Gamepower Kizaru

Gamepower Kizaru oyun kulaklığı kesintisiz çalışma performansı, üstün ses teknolojisi ve ergonomik yapısıyla sizlere sunulur. Video oyunlarında kulaklık seçimi rahat bir koltuk ve hızlı internet bağlantısı kadar büyük öneme sahiptir. Marka bu amaçla oyunseverlerin beklentilerini karşılayan Gamepower Kizaru modelini tasarlar.

Kizaru 7.1 sanal ses teknolojisiyle en küçük ayrıntıları bile en net şekilde duymanızı sağlar. Gamepower Kizaru özellikleri arasında yer alan mikrofon ise kristal temizliğinde ses iletimini mümkün hale getirir. Çevrimiçi ya da takım oyunlarında güçlü bir iletişim kurmak isteyen oyunseverler Gamepower Kizaru sayesinde maksimum performans elde edebilir.

Gamepower Kizaru surround RGB gaming kulaklık kullanıcı deneyiminde ise üst düzey konfor değerleri yaratmayı başarır. Ultra yumuşak kulak yastıkları ve ayarlanabilir gövdesiyle Gamepower Kizaru ergonomik özelliklerini ön plana çıkarır. Hafifliği ise uzun süreli kullanımlarda bile konfor değerlerinin sürdürülmesine olanak tanır.

Gamepower Kizaru ses, konfor özelliklerinin yanına modern tasarımını ekler. RGB Lighting özelliğiyle donatılan Gamepower Kizaru tasarımında eğlenceli bir görüntü oluşturulur. Gamepower Kizaru şık ve zarif tasarımı ile tarzınızı yansıtmanıza da izin verir. Oyun sürecinde kaliteli ses yalıtımı, yüksek mikrofon performansı ve üst düzey konfor değerlerine sahip bir kulaklık arayışında iseniz Gamepower Kizaru sizler için ideal bir seçim olabilir.

Gamepower Kizaru

Gamepower Kizaru 7.1 Ses Teknolojisi

Gamepower Kizaru kulaklık oyun sırasında maksimum ses performansı oluşturmak adına çeşitli teknolojilerle donatılır. Öne çıkan teknolojilerinden biri ise 7.1 ses özelliği olur. Gamepower Kizaru 7.1 surround RGB kulaklık farklı açılarda ya da mesafelerdeki sesleri en küçük ayrıntısına kadar duymanıza olanak tanır.

Sanal ve gerçek dünyanın sınırlarını zorlayan ses teknolojisinde amaç oyuncunun kendini görselin içerisinde hissetmesidir. Gamepower Kizaru 7.1 siyah Surround RGB oyuncu kulaklık sayesinde oyun içerisindeki yürüme ve koşma sesleri, patlama, silah seslerini net bir şekilde duymak mümkün hale gelir.

Mesafe ve derinlik ölçümleri yaparak en dengeli ses performansını oluşturmayı başaran teknolojisiyle oyundan ekstra keyif alabilirsiniz. Gamepower Kizaru kulaklık 7.1 ses teknolojisini yeni nesil sürücüsüyle tamamlar. En gelişmiş ses sistemlerinden biri olarak bilinen sürücüsü 53 mm olarak belirlenir.

Sinematik ses deneyimini beraberinde getiren gelişmiş sürücüsü frekans ve ses kuvveti dengesi sağlar. Oyun esnasında en uzaktaki sesleri bile net bir şekilde duymanız mümkündür. Mekansal farkındalık kazandıran teknoloji sayesinde oyunda ses detaylarından en kritik tespitleri yapmanız sağlanır. Gamepower Kizaru geleneksel kulaklık sistemlerinden ayrılan teknolojileri sayesinde sizlere ultra lüks bir oyun deneyimi vadeder.

Gamepower Kizaru Genel

Gamepower Kizaru Konfor Sağlayan Tasarım Detayları

Kizaru Gamepower kulaklık ergonomik yapısı, şık tasarım detayları ve kaliteli malzeme üretimiyle sizlere üstün performanslı kullanıcı deneyimi yaratmayı başarır. Oyunseverler için cihaz satın alırken öncelikli olarak konfor özelliklerine dikkat edilir. Uzun süreler oyun oturumlarında aktif kalan oyuncular konfor değerlerinde başarılı cihazlarla rahatlamayı amaçlar.

Gamepower Kizaru tam da bu amaçla geliştirilen ürünlerden biridir. Uzun süre dayanıklılık sağlayan ultra yumuşak kulak pedlerine ayarlanabilir baş gövde eşlik eder. Baş bölgesini tamamen kavrayan Gamepower Kizaru tasarımı hafif yapıda olduğu için yokmuş hissini de gün boyu devam ettirir.

Gamepower Kizaru RGB 7.1 özelliği ise tasarımda öne çıkan detaylardan biri olur. Aydınlatma teknolojisi olarak tanıtılan RGB teknolojisi kulak pedlerinin dış kısmında yer alır. Oyundaki seslerle bağlantılı olarak renk değişimleri yaratması etrafınızdaki ambiyansın da değişmesini sağlar.

Ses değişimlerine göre yaratılan görsel aydınlatma sizlere bu konuda yol göstermeyi amaçlar. Gamepower Kizaru yorum olarak yapılan tasarım özelliklerinde uyumluluk da ön plana çıkarılır. Tek bir USB port ile bilgisayar, telefon, oyun konsolları ve tablet sistemlerini desteklemeyi başarır.

Gamepower Kizaru Kontrol

Gamepower Kizaru Artı ve Eksileri

Gamepower Kizaru 7.1 kulaklık tasarımı kaliteli ses iletimini mümkün kılarak popüler seçimlerden biri haline gelir. Adından sıklıkla söz ettirmesi ise kullanıcıların “Gamepower Kizaru alınır mı?” sorusunu yöneltmesine neden olabilir. Bu sorunun cevabında ürünü test edenlerin yorumlarını incelemek en doğru cevapları almak açısından fayda sağlayabilir. Gamepower Kizaru modelinde en beğenilen noktalar şunlar olur:

 • Ses kontrolünde derinlik sağlayan 7.1 teknolojisi mekansal farkındalığı güçlendirir.
 • En küçük ses ayrıntılarını duymak kendinizi oyun içerisinde hissetmenizi sağlar.
 • Mikrofon tasarımında dış ortamdan gelen ses gürültüsü minimum seviyeye çekilir.
 • Mikrofonda LED ışık teknolojisi kullanılır. Sessiz kullanım ile oyun sırasında bölünmeler yaşanmaz.
 • Gamepower Kizaru mikrofonu bükülebilir yapıda tasarlanır. Mikrofonu ağız yapınıza göre istediğiniz konuma getirmek mümkündür.
 • Gamepower Kizaru tasarımında gelişmiş ses kontrol düğmesi yer alır. Oyun, sohbet ses dengesi, 7.1 Surround ses ayarlarını tek bir düğmeden kontrol etmek mümkündür.
 • RGB ışık teknolojisi oyun sesleriyle uyumlu çalışarak ortamınızda sanal bir ambiyans yaratır.
 • 53 MM sürücüsü sinematik ses performansı oluşturur ve minimal tasarım özellikleri sayesinde her zevkten oyunsevere hitap eder.
 • Cihazın kablo uzunluğu 2,2 m olarak belirlenir. Uzun kablosu kapsamlı bilgisayarda erişim sorununun önüne geçmeyi başarır.
 • USB port özelliği oyun konsolları ve bilgisayar girişleri ile uyumludur.
 • Gamepower Kizaru hafif tasarıma, yumuşak kulak pedlerine ve ayarlanabilir kulaklık gövdesine sahiptir.

Gamepower Kizaru 7.1 inceleme ve yorumlarında belirtilen eksi noktalar ise şunlar olur:

 • Gamepower Kizaru kablolu bağlantı özelliğine sahiptir. Kablo donanımı hareket kabiliyetini kısıtlayabilir.
 • Ses teknolojisinde ortam gürültü engelleme modu dahil edilmez.
Gamepower Kizaru Kullanım

Gamepower Kizaru ve Gamepower Magnus Kulaklık Farkları

Gamepower Kizaru ve Gamepower Magnus kulaklık modellerinde sürücü ve tasarım farklılıkları bulunur. Gamepower Kizaru 53 mm sürücü ve bükülebilir gürültü engelleyici mikrofon öne çıkar. Gamepower Magnus ise sabit mikrofonunda gürültü engelleme modu bulundurmaz. Sürücüsü ise 50 mm ile sınırlı kalır.

Gamepower Kizaru Tasarım Detayı

Gamepower Kizaru Fiyatları

Gamepower Kizaru kulaklık selefleri arasında öne çıkan performansıyla çok satanlar listesindeki yerini alır. Oyun oynama deneyimini bir üst seviyeye çıkaran kulaklık tasarımı oldukça yoğun ilgi görmeye devam eder. Marka ise dünya genelinde geniş kitlelere ulaşmak adına ulaşılabilir fiyat seçenekleri belirlemeyi ihmal etmez.

Gamepower Kizaru fiyat aralıklarında cazip seçenekler yaratmayı başaran marka her bütçeden oyunsevere hitap etmeyi amaçlar. Üstün teknolojisiyle ürettiği Kizaru modeli en cazip fiyat aralıkları sayesinde ekonomik alışveriş deneyimi yaratır. Uygun fiyatıyla satın aldığınız ürün beraberinde benzersiz ses teknolojisi, ultra rahat kulaklık yapısı ve uyumluluk gösteren teknik özellikleri getirir.

Her oyuncunun olmazsa olmazı kulaklık Kizaru modeliyle beraber farkını hissettirmeye devam eder. Gamepower Kizaru en ucuz fiyat seçenekleri markanın yetkili satış mağazaları tarafından dönemsel olarak belirlenebilir. Dönemine göre farklılık gösteren fiyat seçenekleri selefleri ile karşılaştırıldığında ise genel olarak kazanç sağlamanıza olanak tanıyan niteliktedir.

Oyun deneyiminizde ses teknolojisi ile benzersiz bir serüven yaşamak isterseniz Gamepower Kizaru modelini en uygun fiyat seçenekleriyle beraber satın alabilirsiniz. 7.1 ses teknolojisi, ultra hafif yapısı ve ışıklı tasarımı ile Gamepower Kizaru en sevdiğiniz oyun aksesuarlarından biri olmaya adaydır.

Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Işıklı:
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Gaming Oyuncu:
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   200 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   112 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   USB
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AA1 yorum
  11 beğeni
  Abdurrakib A.22 Ekim 2020
  Kolay SiparişDeniz Bilişim
  Ürün çok güzel, özellikle titreşim özelliğinin müptelası oldum :) ses kalitesi çok iyi ayrıca mikrofon da çok güzel. Fiyat performans ürünü diyerek aldım fakat fiyatı performansına göre çok çok düşük. RGB veya titreşim olmasa dahi çok güzel bir kulaklık. Farklı bir tecrübe oldu benim için, sizlere de tavsiye ederim. Bu arada ürünüm çok güzel paketlenmiş bir şekilde geldi, satıcıya da teşekkür ediyorum. Kullanıcılar için tek dikkat etmeniz gereken şey ekolayzer ayarını yapmanız. ayarları yaptıktan sonra farkı anlayacaksınız.

Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıGamepower Mihawk 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıGamepower Ranger 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
 Gamepower Kizaru 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıGamepower Mihawk 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıGamepower Ranger 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 809,95 TL
6 satıcı
627,84 TL
9 satıcı
777,35 TL
10 satıcı
911,90 TL
6 satıcı
Popülerlik6. Popüler Gamepower Kulaklık7. Popüler Gamepower Kulaklık-2. Popüler Rampage Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum6 yorum8 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
IşıklıVarVarVar-
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVar-VarVar
Ses KartlıVarVarVar-
Çıkarılabilir Mikrofon--VarVar
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu200 cm220 cm200 cm180 cm
Empedans Değeri32 ohm32 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi112 dB112 dB112 dB118 dB
Kanal Sayısı7.17.17.17.1
Bağlantı TipiUSBUSBUSBUSB
Gaming OyuncuVarVarVarVar