Gamepower

Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(3 yorum)
Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

689,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 33 dakika önce Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Peşin fiyatına 4 taksit /4 %0 Stokta 100+ adet 14:00 Bugün kargoda Satıcı: Teknosa/TECHBURADA

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Ses Kartlı, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 230 cm, 32 ohm, Maksimum Ses Seviyesi: 113 dB... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
649,00 TL03.11.2023

En Ucuz Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (6)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Gamepower Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Gamepower Medusa 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Gamepower Medusa oyun kulaklığı modelleri arasında fark yaratır. 7.1 ses teknolojisine sahip olması yüksek performans göstermesine olanak verir. Medusa Gamepower 7.1 ses teknolojisi oyun içerisindeki en hassas ses seviyelerini bile net bir şekilde duymanızı sağlar.

Silah sesleri, yürüyüş adımlarının yanı sıra diğer oyuncuların hareketlerinin oluşturduğu sesler, mesafe ayarını anlayabilmenizi sağlayacak şekilde sizlere iletilir. Oyun performansını bir üst seviyeye çıkaran yapısı şık tasarımıyla göze hitap eder.

Neon renk detaylarının öne çıkması cihaza modern bir dokunuş yapar. Yumuşak yapıya sahip kalın kulak yastıkları oyun esnasında kulak yapısının zarar görmemesine olanak tanır. Taç bandının esnek yapısı ise her baş şekline uyum gösterebilir.

Kulaklığın ayarlanabilir formda tasarlanması kullanım kolaylığını beraberinde getirir. Gamepower Medusa 7.1 oyuncu kulaklık uzun süreli kullanımlarda konforlu bir süreç sağlamayı başarır.

USB bağlantı kablosu bilgisayarlar, oyun konsolları ile hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir. Kablo aracılığıyla kurulan bağlantıda şarj bitmesi ya da ürünün bağlantıyı kaybetmesi gibi sorunlar yaşanmaz.

Gamepower Medusa 7.1 özellikleri üst düzey bir kulak performansının ortaya çıkmasını sağlar. Oyun sürecinin her anında modelin yüksek performansından yararlanabilir, kaliteli bir süreç geçirebilirsiniz.

Gamepower Medusa Genel Görünüm

Gamepower Medusa Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Medusa Gamepower özellikleri sayesinde seleflerinden ayrılmayı başarır. 7.1 ses deneyimi sadece oyun esnasında değil film, dizi, müzik ve video izleme performansında da etki eder.

Gamepower Medusa 7.1 gaming kulaklık üzerinde kontrol paneli yer alır. Panel sesli komutları alabilen bir yapıda tasarlanır. Ses volümü artırma/azaltma tuşlarının yanı sıra sesli komut özelliğini açarak anında sesini açma ya da sessize alma gibi özelliklere de erişebilirsiniz.

Oyun performansını geliştiren bir diğer özellik mikrofon tasarımıdır. Ergonomik yapısıyla yüksek düzey konfor sağlayan mikrofon ise en düşük ses düzeylerini bile algılayabilir. Karşı tarafa net ve temiz ses ileten mikrofon konforlu bir oyun deneyimi sağlar.

Medusa 7.1 oyuncu kulaklığı üst düzey mikrofonu sayesinde sesli komutları da anında algılar. Cihaz içerisine LED efektli ses sürücüleri yerleştirilir. 50mm Neodimyum sürücüler farklı seslerin birbiriyle uyum içerisinde iletilmesini mümkün kılar.

Bass-tiz kalitesini genişleten sürücü sistemi profesyonel bir oyun deneyimi oluşturur. Gamepower Medusa 7.1 mikrofonlu oyuncu kulaklığı dengeli ses seviyeli ile kulak sağlığını korurken keyifli bir süreç geçirmenize olanak tanır.

Kulaküstü tasarıma dahil edilen kablo uzunluğu ise 2.5 metre boyutundadır. Uzun kablo sayesinde hareket kabiliyeti kısıtlanmadan rahatça vakit geçirilebilir.

Dizüstü bilgisayarlarda USB portuna takılan kulaklık masaüstü bilgisayarlarda kasaya erişim sağlayan bir kablo uzunluğuna sahiptir.

Gamepower Medusa Kablolu Görünüm

Gamepower Medusa Avantajları

Gamepower Medusa 7.1 avantajları kazançlı bir kulaklık alışverişi imkanı yaratır. Ürünün en büyük avantajlarından biri ergonomik bir kullanım sağlamasıdır. Hafif yapısına eşlik eden ayarlanabilir baş bandı tasarımı her baş şekline uyum sağlar.

Uzun süreli kullanımlarda ekstra bir ağırlık hissine neden olmaz. Kulaklık yastıklarında pelüş dolgu tercih edilir. Kapalı kulaklık tasarımı kulak yapısına yumuşak bir dokunuş yapar.

Gamepower kulaklık Medusa tasarımıyla konforlu bir kullanım deneyimini mümkün kılar. Modelin bir diğer avantajı kolay kullanım özelliğidir. “Gamepower Medusa nasıl kullanılır” sorusunun cevabı oldukça basittir.

Üründe yer alan USB bağlantı cihazını bağlantı kurmak istediğiniz aygıta yerleştirmeniz yeterlidir. Avantajları arasında yer alan esnek kullanım ise kulaklık tasarımının her seviyeden kullanıcıya hitap etmesini sağlar.

Baş yapısını kavrayan tasarım oyun esnasında düşme, kayma ya da oynama gibi sorunların önüne geçer. Gamepower Medusa yorum ve puanları incelendiğinde ürünün ideal kulaklık tasarımını yansıttığı gözlemlenir.

Oyun, müzik ya da video izleme sürecinde kaliteli bir ses performansına kavuşmanız için Gamepower Medusa kulaküstü kulaklık sizlere sunulur. Dayanıklı malzemelerle üretilen kulaklık yırtılma, çizilme ve bozulma gibi sorunlar yaşamanızı engeller.

Kaliteli yapısı ve üstün ses performansıyla ihtiyacınız olan tüm özellikleri bu modelde bulabilirsiniz. Şık tasarımında yer alan siyah ve neon renkler eğlenceli bir görünüm oluşturur. Kulaklığınız ile ortamlarda havalı bir görünüme sahip olarak fark yaratmak mümkündür.

Gamepower Medusa Kutu Görünüm

Gamepower Medusa Artı ve Eksileri

Medusa kulaklık markanın özenle tasarladığı cihazlardan biridir. Kullanıcılar tarafından test edilen teknolojisi avantajlı bir alışveriş için tüm artı ve eksi noktalarıyla değerlendirilir. Gamepower Medusa alınır mı sorusuna olumlu yanıtlar veren artı noktalar şunlardır:

 • 7.1 ses teknolojisi oyun esnasında çıkan tüm ses efektlerini net bir şekilde duymanızı sağlar.
 • Uzun kablo tasarımı hareket kabiliyetini kısıtlamaz.
 • Modern tasarım detayları havalı bir görünüm oluşturur.
 • Ergonomik dizayn özellikleri konforlu bir kullanıcı deneyimine kavuşmanızı mümkün kılar
 • Pelüş dolgulu kulak içi yastıklar cihazın sağlıklı bir şekilde kullanılmasına olanak verir.
 • Kulak yapısı ideal ses seviyeleri sayesinde üst düzeyde korunur.
 • Ayarlanabilir baş bandı esnek kullanım özelliğini öne çıkarır.
 • Mikrofon tasarımı oyuncu sesinin net bir şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlar.
 • Kontrol paneli sesli komut sistemine açıktır. Böylece modele kolay kullanım özelliği kazandırılır.
 • Bass-tiz kalitesi oyun esnasında dengelenir. Kusursuz bir ses kalitesi ortaya çıkar.
 • Sadece oyun alanında değil müzik dinleme, film ve dizi izleme sürecinde de keyif verir.
 • Dayanıklı kumaş materyallerden üretilmesi sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlar.
 • Plastik kullanımı ürünün hafif bir yapıya bürünmesine yardımcı olur.

Gamepower Medusa oyuncu kulaklığı modelinde eksi olarak değerlendirilen ve kullanıcı beklentilerini karşılamayan noktalar ise şunlardır:

 • Aktif gürültü engelleme özelliği teknolojik sistemine dahil edilmez. Dış ortamdan gelen istenmeyen seslerin engellenmesinde ürün tam anlamıyla başarılı değildir.
 • Katlanabilir bir yapıya sahip değildir. Kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamama özelliği bulunmaz.
Gamepower Medusa Yandan Görünüm

Gamepower Medusa Kulaklık Fiyat Seçenekleri

Gamepower Medusa 7.1 fiyat seçenekleri kazançlı bir alışverişin kapısını aralar. Profesyonel ya da amatör oyuncuların kullanımına uygun olan kulaklık düşük fiyatıyla avantajlı bir şekilde satın alınabilir.

Her seviyeden kullanıcıya uygun olan ürün aynı zamanda her bütçeden kullanıcıya da hitap eder. Sahip olduğu teknolojik özelliklerin cep dostu fiyatlarla birleşmesi Medusa 7.1 kulaklığı popüler seçimlerden biri yapar.

Çok satanlar listesinde yer alan cihaz kullanıcılara alışverişlerinde güven verir. Test edilen yapısı ile kullanıcılardan yüksek puan alan kulaklık diğer kullanıcıların gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasına imkan tanır.

Başarılı bir yapıda üretilmesi beraberinde konforlu bir kullanım deneyimi getirir. Ses kalitesinde fark yaratan teknolojisi sayesinde kaliteli ve keyifli bir oyun performansına erişebilmeniz mümkündür.

Marka kullanıcılarını sevindirmek için dönem dönem farklı kampanyalar düzenler. İndirim dönemleri kulaklığı en uygun fiyatta satın almak için bir fırsattır. Gamepower Medusa en ucuz fiyatta satın almak istiyorsanız kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz.

Ekonomik bir alışveriş fırsatı sayesinde ihtiyacınız olan tüm özelliklere tek bir modelde kavuşmak mümkündür. Neon tasarımıyla havalı bir görünüm sunan yapısı sahip olduğu özelliklerle oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkarır.

USB bağlantı özelliği bulunan her cihazla saniyeler içerisinde bağlantı kurabilir. Tak-çalıştır özelliği kesintisiz bir kullanım deneyimi oluşturur.

Her seviyeden kullanıcıya hitap etmesi ise geniş kullanım özelliğini öne çıkarır. İster oyun ister müzik dinleme alanında yüksek performanslı bir kulaklık arayışında isenız Gamepower Medusa kulaküstü kulaklık modelini tercih edebilirsiniz.

Gamepower Medusa Pad Görünüm

Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Ses Kartlı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   230 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   113 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   USB
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Oyun Tableti Lenovo Gamer Laptop Oyuncu PC Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Oyuncu Kulaklığı USB Kulaklık Ses Kartlı Kulaklık

Ortalama Puan
4.0 9 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Siberia 200 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıGamepower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 Gamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Siberia 200 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıGamepower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 689,00 TL
6 satıcı
499,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok 3.890,00 TL
1 satıcı
Popülerlik8. Popüler Gamepower Kulaklık1. Popüler James Donkey Kulaklık--
Ortalama Puan3 yorum2 yorum1 yorum
TipiKulak ÜstüKulak Üstü-Kulak Üstü
Işıklı---Var
Bağlantı TürüKabloluKablolu-Kablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
Kumandalı-Var-Var
Ses KartlıVar--Var
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz-20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu230 cm220 cm-220 cm
Empedans Değeri32 ohm32 ohm-32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi113 dB112 dB-112 dB
Kanal Sayısı7.17.1-7.1
Bağlantı TipiUSBUSB-USB
RGB---Var
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı