HP

HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(1 yorum)
HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

928,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 37 dakika önce Stokta 2 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/VATRA GLOBAL

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Çıkarılabilir Mikrofon, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 200 cm, Maksimum Ses Seviyesi: 95 dB... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
849,00 TL25.11.2023

En Ucuz HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Tüm fiyatlar (11)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler HP Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Omen 800 Kulaklık

HP markasının oyuncular için geliştirdiği Omen serisinde yer alan Omen 800 kulaklık, mikrofonlu ve kablolu bir headset olarak kullanıcılara sunulur. Oyun sırasında konforlu ve pratik kullanım sağlamak amacıyla titizlikle tasarlanan HP Omen 800 kulaküstü gaming kulaklık 1KF76AA, 53 mm ses sürücüleri ile benzerlerinden ayrılır. Tiz ve bass seslerde oldukça geniş bir aralığı duyulur kılan Omen 800 kulaklık, geliştirilmiş surround ses deneyimi ile oyun atmosferini gerçek dünyaya taşır.

Çevresel ses olarak da adlandırılan bu özel teknoloji, kullanıcılara attıkları her adımı, çevredeki sesleri ve efektleri katmanlar halinde duyma olanağı tanır. Böylece oyuncular rakibin yönünü ve yakınlığını sadece duyarak algılayabilir. Omen 800 kulaklık, kesintisiz kullanım sağlaması amacıyla kablolu bir bağlantıya sahiptir. Klasik 3.5 mm ses jakı konektörü ile konsollardan bilgisayarlara kadar pek çok cihaz ile kullanıma uygun olmasının yanı sıra hafif yapısıyla da dikkat çeker.

Kullanıcı hareketlerini kısıtlamaması açısından uzun bir kabloya yer verilen Omen 800 kulaklık modelinde dolgulu kulak yastıkları bulunur. Bu yastıklar hem kulak ağrısına neden olmaz hem de pasif gürültü engelleme ile dış ortam gürültüsünü belirli oranda filtreler. İlk etapta oyunseverler için üretilen Omen 800 kulaklık, dinlediği müzik parçasındaki tüm enstrüman ve sesleri duymak isteyen kullanıcılar için de uygundur. Siz de yeni bir gaming headset satın almayı planlıyorsanız, Omen 800 kulaklık modelini tercih edebilirsiniz.

Omen 800 Kulaklık

Omen 800 Kulaklık ile Surround Ayrıcalığı

Oyunun içinde takım arkadaşlarıyla yan yana olmak isteyen oyunculara surround ses teknolojisiyle çözüm sunan HP 1KF76AA Omen by HP 800 gaming kulaklık, DTS Headphone:X profiliyle bu deneyimi ileri seviyeye taşır. 53 mm çapındaki gelişmiş ses sürücüleri sayesinde pek çok sesi olduğu gibi kullanıcılara ileten HP Omen 800, oyundaki hiçbir sesli detayın kaçırılmasına izin vermez.

Kristal netliğinde ses aktarımı sağlayan entegre mikrofonu ile fark yaratan Omen 800 kulaklık, kullanıcının sesini parazitlerden arındırarak karşı tarafa iletir. Dolayısıyla Omen 800 kulaklık sayesinde takım arkadaşları ve düşmanlarla net iletişim kurmak mümkün olur. Söz konusu mikrofon kullanılmadığında ise yuvasına itilerek tamamen gizlenebilir. HP Omen 800 özellikleri arasında öne çıkanlardan biri de maksimum ses seviyesidir. Pek çok gaming headset ürününde yaşanan yüksek ses seviyesinde kesinti, patlama, parazitlenme gibi sorunlar, Omen 800 kulaklık ile tamamen ortadan kalkar.

Yüksek seslerde net ve parazitsiz aktarım yapan başarılı kulaklık; oyun, müzik ve film açısından farklı bir dinleme deneyimi sunar. HP Omen 800 yorum ve kullanıcı değerlendirmelerinde öne çıkan diğer özellik ise söz konusu aksesuarda yer alan yerleşik ses kontrol tuşlardır. Mikrofonu tek tuşla sessize alma, sesi açıp kapatma gibi farklı ayarlara zahmetsizce ulaşma kolaylığı sağlayan bu tuşlar oyun sırasında vakit kaybı yaşanmasını önler.

Omen 800 Kulaklık Kablolu

Omen 800 Kulaklık Gizlenebilir Mikrofon Avantajı

Sade görsel tasarımıyla öne çıkan Omen 800, hafif malzemelerden üretildiği için 430 gramdır. Bu da uzun oyun seanslarında baş ve boyun ağrısına neden olmaz. Omen 800 kulaklık modelini konforlu kılan özelliklerden biri de kulak yastıklarıdır. Sentetik deri kaplı olan bu yastıklar terlemeye neden olmadığı gibi kulak kepçesinde rahatsızlık hissi oluşturmayacak niteliktedir. Öte yandan kulağı tamamen kapattığı için pasif gürültü önleme işlevine de sahiptir. Başka bir ifade ile çevredeki seslerin büyük oranda filtrelenmesini sağlar.

Omen 800 kulaklık yorumları ve incelemelerde öne çıkan bir başka detay ise askılı kafa bandıdır. Hafif, pürüzsüz ve kalın bant sayesinde en aksiyonlu oyunlarda dahi Omen 800 kulaklık kullanıcının kafasından çıkmaz. Kablolu olarak tasarlanan Omen 800 kulaklık, şarj bitmesi sorunu olmadığı için aralıksız oyun keyfi sunarken kablo uzunluğu ile benzerlerinden ayrılır. 200 cm uzunluğunda olan söz konusu kablo, örgülü kılıfı sayesinde yoğun kullanımda dahi kolay deforme olmaz. Bu da oldukça uzun kullanım ömrü sağlar.

Öte yandan 3.5 mm jak uçlu konnektör aracılığıyla PC, taşınabilir bilgisayar, mobil cihazlar ve oyun konsollarıyla kullanıma uygundur. Kablo üzerinde yer alan kontrol kutusu, kullanıcılarının kolaylıkla ulaşabileceği noktada bulunur. Böylece Omen 800 kulaklık varken ses ve mikrofon ayarları yapmak için ekstra efor sarf etmek gerekmez. 1KF76AA model kulaklığın eşsiz olan özelliklerinden biri de yuvasına girerek tamamen ortadan kaybolan mikrofondur. Tek hareketle mikrofonu yuvasına itmek mümkündür.

Omen 800 Kulaklık Üst

Omen 800 Kulaklık ile HP Omen Blast Arasındaki Farklar

Başarılı markanın oyunculara yönelik bilgisayar, aksesuar ve çevre birimlerden meydana gelen Omen serisinde yer alan HP Omen 800 1KF76AA ile Omen Blast 1A858AA arasında bazı farklılıklar bulunur. HP Omen Blast 7.1 oyuncu kulaklığında her oyun için farklı ses profili oluşturmak mümkündür. Omen 800 oyuncu kulaklık ise surround ses sunan DTS Headphone:X profiline sahiptir. Ayrıca Omen 800 kulaklık 430 gram iken, HP Omen Blast 390 gram ağırlığındadır.

Omen 800 Kulaklık Artı ve Eksi Yönleri

HP markasının dikkat çeken oyuncu aksesuarları arasında yer alan Omen 800 kulaklık, pek çok açıdan avantaj sağlasa da tüm teknolojik ürünler gibi eksi yönleri de vardır. HP Omen 800 inceleme ve kullanıcı yorumlarında belirtilen bu olumlu ve olumsuz özellikler, satın alma aşamasındaki kullanıcılar için oldukça önemlidir. “HP Omen 800 kulaklık alınır mı?” sorusunun da yanıtı olan artı ve eksi yönler şu şekilde sıralanır:

  • Surround ses teknolojisine sahiptir. Böylece kullanıcı oyuna veya farklı içeriklere daha kolay odaklanır.
  • 53 mm ses sürücüleri sayesinde zengin bir dinleme deneyimi sunar. Dolayısıyla Omen 800 kulaklık sayesinde en sevilen şarkıları yeniden keşfetmek, filmleri farklı şekilde izlemek mümkündür.
  • 200 cm örgü kılıflı kablo sayesinde, kablosuz kulaklıklar kadar konforlu bir süreç sağlar. Ayrıca kablo en zorlu koşullara dahi dayanıklıdır.
  • Dahili mikrofonu vardır ve bu mikrofon kullanılmadığında yuvasına itilerek gizlenebilir.
  • Omen 800 kulaklık pasif gürültü önleme özelliğine sahip olsa da aktif gürültü önleme teknolojisine sahip değildir. Dolayısıyla dış ortam seslerinden tamamen kurtulmak mümkün değildir.
  • Oyunlara özel ses profilleri oluşturma özelliği yoktur. Ancak surround teknolojisi sayesinde klasik kulaklıklara kıyasla çok daha gerçekçi ses deneyimi sunar.
Omen 800 Kulaklık Yan

Omen 800 Kulaklık Fiyatları

Bilgisayarlardan oyun konsollarına kadar pek çok cihazla uyumlu olan Omen 800 kulaklık, seslerin hayati öneme sahip olduğu video oyunlarda ayrıcalıklı bir süreç sunar. Omen 800 kulaklık modelinin yükseltilmiş surround ses profili sayesinde gerçeğe yakın bir oyun atmosferi elde edilir. Sahip olduğu teknik özellikler ve tasarımıyla ideal oyuncu kulaklığında olması gereken birçok şeyi karşılayan HP Omen 800 kulaklık, ulaşılabilir fiyat düzeyiyle benzerlerinden ayrılır.

53 mm ses sürücüleri, surround teknolojisi, yerleşik hareketli mikrofon gibi donatılara sahip kulaklıklara kıyasla oldukça uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulan HP Omen 800 oyuncu kulaklığı, kendi segmentinin bütçe dostu ürünleri arasındadır. Dolayısıyla Omen 800 kulaklık fiyat seçenekleri hemen herkesin kaliteli bir surround gaming headset sahibi olmasına yardımcı olur. Omen 800 fiyat düzeyinin yanı sıra dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması ve örgü kılıflı kablosuyla masrafsız kullanım sağlayacak niteliktedir.

Tüm bunların yanı sıra HP Omen 800 fiyat seçenekleri dönemsel kampanyalar sayesinde çok daha bütçe dostu olabilir. Başka ifadeyle Omen 800 kulaklık modeline indirim fırsatları kapsamında daha uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Siz de oyun performansınızı iyi bir oyuncu kulaklığıyla desteklemek istiyorsanız Omen 800 kulaklık modelini deneyimleyebilir, sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Çıkarılabilir Mikrofon:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   200 cm
Maksimum Ses Seviyesi:   95 dB
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

3.5 mm Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık

Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGameNote H2002D Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 3 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRazer Kraken Pro V2 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
 HP Omen 800 1KF76AA Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGameNote H2002D Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 3 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRazer Kraken Pro V2 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 928,00 TL
13 satıcı
759,00 TL
36 satıcı
7.923,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik5. Popüler HP Kulaklık1. Popüler GameNote Kulaklık--
Ortalama Puan1 yorum1 yorum-
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
Kumandalı-VarVarVar
Ses Kartlı-Var-Var
Çıkarılabilir MikrofonVar---
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 22 kHz12 Hz - 28 kHz
Kablo Uzunluğu200 cm170 cm300 cm130 cm
Empedans Değeri-64 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi95 dB110 dB98 dB118 dB
Kanal Sayısı--7.1-
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm3.5 mm3.5 mm
Oyuncu-VarVarVar
OyuncuVar---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı