Arama Takip Listem Sepetim
HyperX

HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

En Popüler Kulaklık(3 yorum)
HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Renk seçenekleri:

Kırmızı renk seçeneği için fiyatlar gösteriliyor. Tüm renk seçeneklerini gör

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.147,85 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 28 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, Ses Kartlı, 15 Hz - 25 kHz, Kablo Uzunluğu: 100 cm, Ağırlık: 336 gr... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: HyperX Cloud 2 7.1 KHX-HSCP Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
MSI Vigor GK30 Combo Kablolu Klavye Mouse Seti+HyperX Cloud 2 7.1 KHX-HSCP Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Amazon Türkiye1.946,85 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler HyperX Kulaklıklar
Benzer Ürünler

HyperX Cloud 2

HyperX Cloud 2 oyuncu kulaklığı üstün performansıyla sizlere sunulur. Ergonomik tasarım özellikleri ile donatılan kulaklık konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Ses kalitesinde ise selefleri arasında fark yaratmayı başarır. HyperX 7.1 Surround Ses teknolojisi oyun oturumlarında oluşan tüm sesleri yüksek kalitede duymanıza olanak verir.

Tasarımda suni deri tercih eden marka rahat bir kullanım deneyimi için ek özellikler eklemeyi ihmal etmez. Kavrama kuvveti ve ağırlığın dengelenmesini sağlayan özellikler üst düzey bir cihaz oluşumuna olanak verir. HyperX kulaklık Cloud 2 modelinde çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofon özelliği yer alır.

Dış ortamdaki sesleri aktif olarak takip eden mikrofon sadece oyuncunun sesinin algılanmasını sağlar. Böylece karmaşık ve gürültülü ses oluşumlarının önüne geçilir.

HyperX Cloud 2 Türkiye ve dünya genelinde en popüler seçimlerden biridir. Wireless teknolojisine sahip olan sistemi aynı anda birden fazla cihaza bağlanması sayesinde kullanıcılarına fayda sağlar.

Dayanıklı malzemelerle donatılması sorunsuz bir şekilde kullanılmasına olanak verir. Kaliteli kablosu kopma ya da yıpranma gibi sorunlar göstermez.

Hareket özgürlüğü sağlayan uzunluğu ürün avantajlar sunar. HyperX Cloud 2 modeliyle beklediğiniz ve ihtiyacınız olan tüm özellikler tek bir modelde sizlere sunulur.

HyperX Cloud 2 Genel Görünüm

Tek Şarjla 30 Saat Kullanılabilen HyperX Cloud 2 Özellikleri

HyperX Cloud 2 özellikleri teknolojinin avantajlarıyla donatılır. Öne çıkan özelliklerinden biri 7.1 ses teknolojisidir. Gelişmiş konumsal ve mekan algısını bir üst seviyeye çıkaran teknoloji oyun kulaklıklarının aranan özelliklerinden biridir.

Oyun esnasında oluşan dövüş sesleri, adım ve çeşitli detay sesler hassas bir şekilde sizlere iletilir. Böylece oyun deneyiminde konfor sağlamanız amaçlanır.

Oyun performansına destek olmak adına HyperX Cloud 2 teknik özellikleri arasında yüksek performanslı batarya kapasitesi yer alır. Tek şarjda 30 saate iyileştirilmiş pil ömrü donanımına sahip olan model ile bağlantıyı kaybetmeden aktif kalmak mümkün hale gelir.

HyperX Cloud 2 teknik özellikleri arasında dinamik sürücü yer alır. 53 MM Neodyum mıknatıslı sürücü kaliteli yapısıyla fark yaratır. Kulaklık ve mikrofon performansı ile her kullanımda sizleri şaşırtmaya devam eder.

Öne çıkan özelliklerinden bir diğeri oyun oturumunda sesinizin dış ortamdan bağımsız olarak net bir şekilde karşı tarafa gitmesini sağlayan gürültü engelleme modudur.

Hafif bir kullanım özelliği taşıyan modelin toplam ağırlığı mikrofonla birlikte 309 gram ölçüsündedir. Minimum ağırlığa sahip olması uzun süreli oturumlarda ergonomik bir deneyim sunar.

Ürünün ergonomik özelliklerine aynı zamanda şık tasarımı eşlik eder. HyperX Cloud 2 kırmızı siyah renk tasarımıyla havalı bir görünüm çizer. Minimal desenlerde tasarlanan yapısı her zevkten kullanıcıya hitap eder.

HyperX Cloud 2 Kablo Görünümü

HyperX Cloud 2 Kullanım Avantajları

HyperX Cloud 2 kulaklık beraberinde birbirinden faydalı avantajlar sunar. En büyük avantajlarından biri ergonomik kullanım özelliğidir. Alüminyum ana gövdeye sahip olması esnek bir yapıya kavuşmasına olanak verir. Esnek kullanım özelliği sayesinde farklı baş ölçülerine uyum sağlayabilir.

Kulak içi yastıklar özel hafızalı köpük teknolojisinden üretilir. Premium suni deri ile kaplanan yastıklar kulak yapınızı hatırlayarak her kullanımda hızlı bir şekilde size adapte olur.

Ağırlık dağılımını dengede tutarak üst düzey bir konfor seviyesi sunmayı başarır. HyperX Cloud 2 fiyat performans açısından en verimli ürünlerden biri olur. 3 boyutlu ses avantajı kaliteli bir oyun sürecine ulaşmanızı mümkün kılar.

Tasarımı kompakt özelliklerle donatılır. Gürültü engelleyici mikrofon opsiyonel olarak çıkarılabilir yapıdadır. Sadece oyun deneyimlerinde değil video izleme ve müzik dinleme süreçlerinde de rahat bir kullanım deneyimine ulaşmanız mümkün hale gelir.

HyperX Cloud 2 nasıl şarj edilir sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Ürün kutusundan çıkan 0.5 M uzunluğundaki USB şarj kablosu kulaklığı hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak verir.

Kulaklığın bir diğer avantajı içerisinde kolay bakım özelliği yer alır. Pürüzsüz yüzeyi toz ve parmak izi gibi istenmeyen lekelerin önüne geçer.

Dayanıklı yapısı ise çarpma ve darbelere karşı hazırlıklı bir şekilde üretilir. Sorunsuz ve kullanımı kolay kulaklığınızın oluşturduğu yüksek performans sayesinde HyperX Cloud 2 en sevdiğiniz aksesuarlardan biri olmaya adaydır.

HyperX Cloud 2 Kullanım Görünümü

HyperX Cloud 2 Artı ve Eksileri

Kingston HyperX Cloud 2 kulaklık marka tarafından incelikle tasarlanır. Kullanıcılardan tam puan alan performansı markanın çok satanlar listesine girmesini sağlar. En beğenilen ve öne çıkan artı noktaları şunlardır:

 • 7.1 ses teknolojisi gelişmiş konumsal ve mekan algısı özelliğini beraberinde getirir. En detay sesler bile rahatlıkla algılanabilir.
 • Mikrofonda gürültü engelleme modu bulunur. Oyun içerisinde ya da çevrimiçi toplantılarda anlaşılır bir ses düzeyi oluşturulur.
 • Yerleşik mikrofon takibi özelliği kendi sesinizi duyabilmenize imkan tanır. Böylece yüksek ya da düşük sesle konuşup konuşmadığınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
 • Özel 53 mm sürücüler 3 boyutlu bir ses performansı oluşturur. Kaliteli bir oyun deneyimine kavuşmak oldukça kolaydır.
 • Üretim aşamasında kullanılan malzeme tercihlerinde uzun ömürlü yapılar kullanılır. Suni deri ve alüminyum kasa lüks bir görünüm oluşturmayı başarır.
 • Esnek baş bandı her baş ölçüsüne uyum gösterir.
 • Kulak içi yastıklara hafıza özelliği dahil edilir. Kulaklığınız zamanla size göre hareket etmeye başlar.
 • Birden fazla cihazla aynı anda bağlanabilir. Çok yönlü bir kullanım avantajına sahiptir.
 • Uzun kablo uzunluğu ile hareket kabiliyetini kısıtlamaz.
 • Kablonun kalitesinin yanında esnek ve yumuşak dokusu öne çıkar. Böylece uzun süreli kullanımlarda yıpranma ve eskime gibi sorunlar ortadan kaldırılır.

HyperX Cloud 2 yorum ve incelemeleri arasında dikkat çeken ve kullanıcılar tarafından eksik görülen noktalar ise şunlardır:

 • Mikrofonda gürültü engelleme modu olmasına rağmen kulaklık ses performansı bu mod dahil edilmez.
 • Katlanabilir yapıda olmaması çanta içerisine rahat bir şekilde yerleştirme avantajını sunmada eksik kalır.
HyperX Cloud 2 Önden Görünümü

HyperX Cloud 2 Fiyat Seçenekleri

HyperX Cloud 2 kulaklık fiyat seçenekleri seleflerine göre özel ve avantajlı bir alışveriş imkanı oluşturur. Oyun kulaklıkları arasında fark yaratan kulaklığın uygun fiyatı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlar. HyperX Cloud 2 7.1 fiyat aralıkları markanın her bütçeden oyuncuya hitap etmesine olanak verir.

Üstün bir performans ortaya koyan model sorun çıkarmayan yapısıyla cihazlarınız ile uyum içerisinde çalışır. HyperX Cloud 2 kulaklık fiyat aralıkları teknolojik indirimler sayesinde kazanç sağlamanıza olanak verir. Teknolojik indirimler dışında markanın yetkili satış mağazaları da dönem dönem kampanyalar uygulayabilir.

HyperX Cloud 2 en ucuz fiyatta satın almak isterseniz mağazaların kullanıcılarına özel olarak uyguladığı indirimleri takip edebilirsiniz. Kingston HyperX Cloud 2 fiyat seçenekleri sayesinde ekonomik bir alışverişte bulunmak mümkündür.

Bilgisayar, tablet ve telefonlarla saniyeler içerisinde bağlantı kuran ürün birden fazla cihaza aynı anda bağlanabilme özelliği sayesinde çok yönlü bir ürün tasarımı oluşturur. Çok işlevli bir kulaklığa bütçe dostu seçenekler ile ulaşmak için HyperX Cloud 2 en ucuz fiyat aralıkları sizlere sunulur.

Şık tasarımıyla havalı bir görünüm oluşturan kulaklık gün boyu sizlere eşlik eder. Hafif yapıda olduğu için istediğiniz her yere taşıyarak kullanımda bulunabilirsiniz. HyperX Cloud 2 ucuz alışveriş avantajı sayesinde maksimum performansa ulaşabilirsiniz.

HyperX Cloud 2 Yandan Görünümü

HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Frekans Aralığı:   15 Hz - 25 kHz
Kablo Uzunluğu:   100 cm
Ağırlık:   336 gr
Empedans Değeri:   16 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   98 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Gaming Oyuncu:

HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Detayları

 • Performans
 • Ürün tipiKulaklık
 • Takma tipiSaç bandı
 • Önerilen kullanımOyun
 • Ürün rengiSiyah, Kırmızı
 • Kulaklık türüBinoral
 • Kablo uzunluğu1 m
 • Ses çıkış kanalı sayısı7.1 kanallar
 • Güç tutacağı0,15 W
 • Güç kaynağı voltajı2 V
 • Akım tüketimi0,5 mA
 • Tak ve kullanEvet
 • Desteklenen ürünlerPC\r Mac\r PS4\r Xbox One
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisiKablolu
 • 3,5 mm konektörleriEvet
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidiDış
 • Kulaklık frekansı15 - 25000 Hz
 • Özdirenç60 ?
 • Akustik sistemkapalı
 • Mıknatıs tipiNeodim
 • Sürücü ünitesi5,3 cm
 • Sürücü türüDinamik
 • THD, toplam uyumlu distorsiyon2%
 • Ses basınç seviyesi (nominal)98 dB
 • Mikrofon
 • Mikrofon frekansı50 - 18000 Hz
 • Mikrofon hassasiyeti-39 dB
 • Mikrofon girdi özdirenci2200 ?
 • Mikrofon bağlantısı3,5 mm
 • Mikrofon
 • Gürültü yok etme etkisiEvet
 • Mikrofon idare tipiKardiyoid
 • Transduser tipiGeri elektret kondansatör
 • Açık devre gerilimi20 mV/Pa
 • Mikrofon sessizEvet
 • Dijital Sinyal İşlemeEvet
 • Kontrol ünitesi
 • Kontrol ünitesi tipiHarici kontrol ünitesi
 • Harici kontrol ünitesi arayüzüUSB
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleriEvet
 • Desteklenen Mac çalışma sistemleriEvet
 • Müzik çalar
 • Dahili hafıza tipiHeadset
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık320 g
 • Kapsül çapı6 mm
 • Mikrofon direği uzunluğu15 cm
 • Ağırlık (mikrofon ve kablo ile)350 g
 • Paket içeriği
 • Taşıma kutusuEvet
 • Uzatma kablosu uzunluğu2 m
 • Miktar1
 • Diğer özellikler
 • MalzemeBellek köpüğü, Plastik
 • Çalışma ilkesiBasınç gradyanı
 • Modül konfigürasyonu(N/A) (N/A)
 • Bellek düzeni1 x 0 MB
 • KayıtlıHayır
 • Tasarım
 • Kafa bandı basıncı5 N
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.910 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • KM7 yorum
  27 beğeni
  KADİR M.8 Mayıs 2021
  Çok kötü hiç rahat değil steel series arctis 5 2019 edition aldım memnunum ama çok kötü
 • LT10 yorum
  42 beğeni
  Leyla T.6 Ocak 2021
  Oyuncu değilim ama kulaklık baya kaliteli sesler çok net
 • Ülkü A.251 yorum
  1453 beğeni
  Ülkü A.14 Eylül 2020
  Kafa bandı suni deri yastıklı. Deri olması biraz terleme yapabilir; fakat rahatlık bakımından çok iyi. Kulak yastıklarının köpüklü olması kulakta ağırlık hissi olmadan kullanmayı sağlıyor. Mikrofonunun gürültü önleme özelliği sayesinde sadece filme, müziğe ve oyuna odaklanılabiliyor. Ses kontrol etmek için kablonun üzerindeki düğmeyi kullanmak yeterli olabiliyor. Kulak yastıkları değiştirilebiliyor.
  • Alışverişçi resmi

HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRazer BlackShark V2 USB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud 2 7.1 Gri KHX-HSCP-GM Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
 HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRazer BlackShark V2 USB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud 2 7.1 Gri KHX-HSCP-GM Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Fiyat1.147,85 TL
9 satıcı
799,90 TL
6 satıcı
1.799,00 TL
5 satıcı
1.149,00 TL
12 satıcı
Popülerlik1. Popüler Kulaklık1. Popüler Rampage Kulaklık8. Popüler Kulaklık5. Popüler HyperX Kulaklık
Ortalama Puan3 yorum8 yorum-3 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
IşıklıYok-YokYok
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
Aktif Gürültü ÖnlemeYok--Yok
WirelessYok--Yok
KatlanabilirYok--Yok
Suya DayanıklıYok--Yok
NFCYok--Yok
KumandalıVarVarVarVar
Ses KartlıVar-VarVar
Çıkarılabilir MikrofonYokVar-Yok
Frekans Aralığı15 Hz - 25 kHz20 Hz - 20 kHz12 Hz - 28 kHz15 Hz - 25 kHz
Kablo Uzunluğu100 cm180 cm180 cm100 cm
Ağırlık336 gr-262 gr336 gr
Empedans Değeri16 ohm32 ohm32 ohm16 ohm
Maksimum Ses Seviyesi98 dB118 dB100 dB98 dB
Kanal Sayısı7.17.17.17.1
Bağlantı Tipi3.5 mmUSB3.5 mm3.5 mm
Gaming OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı