HyperX

HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

En Popüler 2. Kulaklık (1 yorum)
HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Seçenekler:

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.899,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 52 dakika önce Stokta 10+ adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/Alfatek Teknoloji

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablosuz, Mikrofonlu, Wireless, Kumandalı, Ses Kartlı, 15 Hz - 20 kHz, Ağırlık: 309 gr... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.663,05 TL29.11.2023

En Ucuz HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Tüm fiyatlar (11)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler HyperX Kulaklıklar
Benzer Ürünler

HyperX Cloud 2 Wireless

HyperX Cloud 2 Wireless kulaküstü kulaklık sistemi kablosuz bağlantı sunan yeni nesil donanımı ile oyun performansının en üst sınırlarını zorlamaya adaydır. Kablosuz yapısı hareket özgürlüğü kazandırırken güçlü pil ömrü şarj derdini ortadan kaldırır. Konfor sağlayan hafızalı kulak pedleri, ayarlanabilir kafa bandı ve dayanıklı tasarımı, benzer kulaklık modelleri arasından sıyrılmasına olanak tanır. Tasarım detaylarının yanında geliştirdiği son teknoloji ses sistemi ise oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başarır.

HyperX Cloud 2 Wireless 7.1 sanal çevresel ses teknolojisi mekansal farkındalık dahil birçok avantajı sizlere sunar. Cloud 2 Wireless 7.1 ses teknolojisi ile DTS Uzamsal hassas ses yerleştirmesini beraberinde getirir. Neredeyse 3D ses çıkışı yakalayan teknik donanımı kendinizi oyunun bir parçası olarak hissetmenize olanak tanır. Üç boyutlu ses performansı geliştirmesine izin veren sürücüleri ise gerçeküstü kullanıcı deneyimi vadeder.

Oyun, müzik ya da video gibi tüm eğlence ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen HyperX Cloud 2 Wireless donanımı sorunsuz performansını uzun yıllar boyunca sürdürmeye devam eder. Dayanıklı alüminyum kasası, çıkarılabilir gürültü engelleyici mikrofonu ve düşük gecikme süresi dahil tüm özellikler kullanıcı konforunu artırmayı amaçlar. Marka tasarımcıları tarafından incelikle tasarlanan HyperX Cloud 2 Wireless sistemi oyun odaklı ya da genel kullanımlarda vazgeçilmez ses aksesuarınız olmaya hazırdır.

HyperX Cloud 2 Wireless

Öne Çıkan HyperX Cloud 2 Wireless Ses Performansı

Cloud 2 Wireless oyun kulaklığı olarak tasarlanan teknik donanımı ile benzersiz bir ses performansı yaratır. HyperX Cloud 2 Wireless kulaklık kablosuz kullanıma imkan tanıyan tasarımıyla üstün ses performansını birleştirerek popüler modeller arasındaki yerini almayı başarır. Hızlı 2,4 GHz kablosuz bağlantı teknolojisi kablo derdini ortadan kaldırarak tam 30 saatlik bir kullanıcı deneyimi yaratır.

Rahatça oyun oynama özgürlüğü kazandıran yapısı 20 metrelik alanda kesintisiz bağlantı performansını sürdürmeye devam eder. HyperX Cloud 2 Wireless kablosuz yapısına dahil ettiği ses teknolojileri ise kullanıcı konforunu artırmayı başarır. HyperX Cloud II kablosuz gaming kulaklık uzamsal ses yerleştirmesini dahil eden sisteminde DTS teknolojisine yer verir. Sanal 3D ses sahnesi sayesinde oyun sahnelerinin her biri sizi merkezinize çeker.

HyperX Cloud II Wireless 7.1 sanal ses teknolojisinin yanında geliştirilen sürücüler ise kaliteli teknik donanımını vurgular niteliktedir. HyperX Cloud 2 Wireless özellikleri arasında yer alan üç boyutlu 53 mm sürücüler etkileyici sesler üreterek mekansal farkındalık sağlar. HyperX Cloud 2 Wireless ses performansında öne çıkan frekans ve hassasiyet dengesi ise kullanıcıların beğenisini kazanır.

Frekans aralığında 15 Hz ile 20 kHz değere yer veren cihaz 104 dB hassasiyet sunar. Empedans değerinde ise 60 Ohm seviyesi öne çıkar. Dinamik sürücüsü, dengeli frekans ayarı ve sanal çevresel ses teknolojisi ile HyperX Cloud 2 Wireless donanımı benzersiz bir ses performansı sunarak birinci sınıf kalitesini kanıtlar niteliktedir.

HyperX Cloud 2 Wireless Seleflerinden Ayrılan Yanları

HyperX Cloud II Wireless seleflerinden ayrılan yanları arasında efsanevi konfor değerlerini öne çıkarır. Birçok oyuncunun ilk tercihleri arasında yer almasını ses ve konfor özelliklerinin bir bütünlük sağlamasına borçludur. HyperX Cloud 2 Wireless DTS donanımına özel HyperX konforunu dahil eder. Premium kalitede geliştirilen hafızalı köpük teknolojisi kulak pedlerine yerleştirilir. Yumuşak ve esnek deri materyali her kullanımda kulak şeklinize özel bir tasarım sunulmasına olanak tanır.

HyperX Cloud 2 Wireless özellikleri arasında yer alan dayanıklı alüminyum kasa ise ayarlanabilir bir yapıya sahiptir. Farklı kafa ölçülerine anında adapte olabilen ayarlanabilir kafa bandı uzun süreli oyun oturumlarında sizlere avantaj sağlar. HyperX Cloud 2 Wireless selefleri arasında ayrılan özellikleri arasında mikrofon donanıma yer vermeyi ihmal etmez. Özel olarak geliştirilen mikrofon LED ışıklandırma sistemine sahiptir. Mikrofonun ne zaman açık olduğunu görmenizi sağlayan LED gösterge kolay kullanıcı deneyimini beraberinde getirir.

Discord ve Teamspeak sertifikaları sayesinde kalitesini belli eden HyperX Cloud 2 Wireless mikrofonu gürültü önleyici teknolojiyle birlikte tasarlanır. Sesin dış ortam seslerinden izole edilmesini sağlayan mikrofon net çevrimiçi görüşme avantajı sunar. Çıkarılabilme özelliği ise kullanılmadığı zamanlarda kulaklık ağırlığından tasarruf etmenize imkan tanır. HyperX Cloud 2 Wireless özel mikrofonu, hafızalı köpük teknolojisi ve ses performansı ile benzer kulaklık sistemleri arasında öne çıkarak zamanının en güçlü modellerinden biri olmayı başarır.

HyperX Cloud 2 Wireless Kulaklık

HyperX Cloud 2 Wireless Artı ve Eksi Noktaları

HyperX Cloud 2 Wireless performansı kullanıcılar tarafından incelenir. HyperX Cloud 2 Wireless inceleme değerlendirmeleri ışığında öne çıkan artılar şunlar olur:

 • HyperX Cloud 2 Wireless stereo ses çıkışı ile 7.1 sanal çevresel ses özelliğine sahiptir.
 • Pasif Gürültü Engelleme özelliği dış ortam seslerinden izolasyon sağlar. Artı olarak mikrofon donanımında da Çağrı Gürültü Engelleme teknolojisi bulmak mümkündür.
 • HyperX Cloud 2 Wireless sisteminin kulaklık frekans değeri 15 Hz ile 20 kHz arasında belirlenirken mikrofon frekans değeri 50 Hz - 6.8 kHz arasında öne çıkar.
 • HyperX Cloud 2 Wireless yerleşik mikrofon takibi teknolojisi kendi sesinizi test etmenize olanak tanır.
 • LED gösterge mikrofonun açık olduğu zamanları kolayca anlamanızı sağlar.
 • Neodimyum 50 mm dinamik sürücü 104 dB hassasiyet, 60 Ohm empedans değeri sunar.
 • HyperX Cloud 2 Bluetooth özelliği yerine USB alıcı ile kablosuz bağlantı özelliği geliştirir. 20 metrelik kullanım mesafesine 30 saatlik çalışma performansı eşlik eder.
 • Alüminyum kafa bandı ayarlanabilir yapısı ile farklı kafa şekillerine uyum sağlar.
 • Kulak pedlerinde yumuşak suni deri ile hafızalı köpük sistemi kullanılır.
 • HyperX Cloud 2 Wireless kulaklığın toplam ağırlığı 309 gram olarak belirlenir. Kompakt ve hafif yapısıyla kullanıcı konforunu yükseltir.

HyperX Cloud 2 Wireless teknolojisi ile öne çıkan eksiler şunlar olur:

 • HyperX Cloud 2 Wireless sisteminde NFC ve çoklu bağlantı özelliği yoktur.
 • Ses donanımına Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi dahil edilmez.

HyperX Cloud 2 Wireless Cazip Fiyat Aralıkları

HyperX Cloud II Wireless oyuncu kulaklığı oyun odaklı tasarımında kullanıcı deneyimini yeniden yorumlamayı hedefler. Konfor özelliklerinden ses performansına kadar sistemine dahil olan her bir özellik milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek kullanılır. HyperX Cloud 2 Wireless fiyat aralıkları ise üstün performansın farklı bütçelerden oyunculara hitap etmesine olanak tanır. HyperX Cloud 2 Wireless sistemini satın almak için markanın yetkili satış noktalarını incelemeniz yeterlidir.

Mağazaların birbiriyle karşılaştırılması sonucu açığa çıkan HyperX Cloud 2 Wireless en ucuz fiyat seçenekleri ekstra kazançlı alışveriş deneyimine sahip olmanıza izin verir. HyperX Cloud 2 Wireless sorunsuz ve kazançlı alışveriş süreci oluşturarak performansını geniş kitleler tarafından kullanılmasına imkan tanır. Kablosuz yapısı, konforlu tasarımı ve yeni nesil ses performansı ile fiyatının üzerine çıkan bir donanım sunar.

Cloud 2 Wireless fiyat performansıyla en beğenilen cihazlardan biri olarak çok satanlar listesine yerleşmeyi başarır. HyperX Cloud 2 Wireless sisteminin popüler olmasını sağlayan uygun fiyatlardan yararlanmak isterseniz sizleri pürüzsüz bir alışveriş süreci bekler. Ekstra kazanç sağlamanıza olanak tanıyan alışveriş sürecini tamamlayabilir, HyperX Cloud 2 Wireless konforundan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zaman yılbaşı hediyeleri arasında da öne çıkan Cloud 2 Wireless oyuncu kulaklığını, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablosuz
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Wireless:
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Frekans Aralığı:   15 Hz - 20 kHz
Ağırlık:   309 gr
Empedans Değeri:   60 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   104 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Oyun Tableti Oyuncu Laptop MSI B450 Gaming Plus Max Mekanik Oyuncu Klavyesi Gaming Masası Gaming Bilgisayar Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Ses Kartlı Kulaklık

Ortalama Puan
3.7 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver

HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 CA-9011202-EU Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı BeyazLogitech G Pro X Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıLogitech G733 7.1 981-000864 Siyah Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 HyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 CA-9011202-EU Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı BeyazLogitech G Pro X Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıLogitech G733 7.1 981-000864 Siyah Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 3.899,90 TL
13 satıcı
3.589,01 TL
20 satıcı
6.759,00 TL
38 satıcı
4.898,95 TL
61 satıcı
Popülerlik2. Popüler Kulaklık2. Popüler Corsair Kulaklık9. Popüler Logitech Kulaklık3. Popüler Logitech Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum1 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Işıklı-Var-Var
Bağlantı TürüKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
WirelessVarVarVarVar
Katlanabilir--VarVar
KumandalıVarVarVarVar
Ses KartlıVar-VarVar
Çıkarılabilir Mikrofon--VarVar
Frekans Aralığı15 Hz - 20 kHz20 Hz - 30 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Ağırlık309 gr-370 gr278 gr
Empedans Değeri60 ohm32 ohm32 ohm39 ohm
Maksimum Ses Seviyesi104 dB116 dB91.7 dB88 dB
Kanal Sayısı7.17.1-7.1
Bağlantı Tipi--3.5 mm - USB-
OyuncuVarVarVarVar
RGB-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı