James Donkey

James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(2 yorum)
James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

549,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 15 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 1 iş günü Satıcı: Hepsiburada/İnce hesap

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 220 cm, 32 ohm, Maksimum Ses Seviyesi: 112 dB... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Tüm fiyatlar (5)

En Popüler James Donkey Kulaklıklar
Benzer Ürünler

James Donkey 710

James Donkey 710 modeli, uygun fiyata kaliteli bir aksesuar edinmek isteyen kişilere hitap eder. Kulaklığın uç yapıları kulağa kolaylıkla oturduğu için kullanıcılara konforlu bir kullanım deneyimi sağlar. Rahat dizaynı sayesinde uzun saatler boyunca takılsa bile kulaklarda herhangi ağrıya neden olmaması, James Donkey 710 modelinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır.

Kulak üstü tasarımı ile özellikle spor yapan kişiler tarafından tercih edilen James Donkey 710, hareket sırasında düşmemesi ile günlük hayata pratiklik kazandırır. Oyuncular tarafından da tercih edilse de yüksek ses gücü ve rahat yapısıyla günlük kullanım için de uygun bir yapıya sahiptir.

James Donkey 710 7.1 ses sistemi ve dayanıklı malzemesiyle bir kulaklıktan beklenen çoğu özelliği kullanıcılarına sunar. Yumuşak kafa bandı sayesinde herkesin başıyla rahatlıkla uyum sağlayan James Donkey 710, yumuşak yapısıyla da konforlu bir deneyim elde edilmesine yardımcı olur.

Renkli tasarımı ve başarılı malzeme kalitesiyle öne çıkan James Donkey 710, uygun fiyatıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Ek olarak mikrofon içermesiyle oyun sırasında iletişim kurulmasını sağlayan James Donkey 710, farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt verir.

Sunduğu özelliklerle James Donkey 710 yorum ve değerlendirmelerinden de olumlu geri dönüşler alır. Fiyat seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçeneğe karar verebilir, günlük hayatınızda işlevselliği ile öne çıkan bir kulaklığa uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

James Donkey 710

Güçlü Ses Performansıyla Öne Çıkan James Donkey 710

Stereo ses çıkışına sahip olan James Donkey 710 7.1 modeli, ses üretimi konusunda kullanıcılarını memnun eden performanslar ortaya çıkarmayı başarır. Pasif gürültü engelleme özelliği ile dış ortamın sesini yalıtarak kalabalık ortamlarda dikkatinizin dağılmasının önüne geçer. James Donkey 710, düşük frekansı 20 Hz ve yüksek frekansı 20 kHz olduğu için kullanıcılarına geniş bir ses aralığı sunar.

Baslarla tizleri başarılı biçimde yeniden üretmesi ile kullanıcılarına her türlü müziği rahatlıkla dinleme imkânı tanır. James Donkey 710 modeli geniş aralığı sayesinde oyunların haricinde müzik dinlerken de keyifli bir kullanım imkânı tanır. 32 Ohm değerinde empedansa sahip olması da üründen alınabilecek ses şiddetinin yüksek olduğu anlamına gelir.

Böylece yüksek seviyelerde çalınan müzikte bozulma ya da cızırtı benzeri istenmeyen durumların yaşanmasını önleyerek kullanıcı deneyimini iyileştirir. Yüksek güç üretme yeteneğiyle istenilen ses seviyesinde rahatlıkla kullanılabilir. 50 mm sürücü çapı ise James Donkey 710 ürününün kalitesini üst seviyeye taşır.

Sürücüler temel anlamda sinyallerin ses dalgalarına dönüştürülerek size ulaşmasını sağlayan kulaklıkların en önemli parçaları arasında yer alır. 50 mm sürücü çapı sayesinde büyük diyaframa sahip olan James Donkey 710, farklı ses frekanslarının rahatlıkla duyulmasını mümkün hale getirir.

Özellikle sürücü çapının yüksek olması oyun deneyimini olumlu yönde etkiler. James Donkey 710 siyah 7.1 surround gaming kulaklık modelini inceleyerek kaliteli ses çıkışları elde etmeye başlayabilir, müzik dinlerken ya da oyun oynarken istediğinizi sesleri yakalayabilirsiniz.

James Donkey 710 Karşıdan

James Donkey 710 Teknik Detayları

Neodimyum sürücüye sahip olan James Donkey 710, performans iyileştirmeleri sunmasıyla öne çıkar. Sabit mıknatıs üzerinden statik bir manyetik alan oluşturarak ve ses sinyallerini geliştirerek kullanıcıya daha net olacak biçimde ulaşmasını mümkün hale getirir. Windows işletim sistemiyle eşsiz şekilde uyum sağlayan James Donkey 710, bilgisayarlara bağlandığı anda çalışmaya başlar.

Herhangi kurulum ya da sürücü indirilmesini gereksiz hale getirmesiyle herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. USB Type-A bağlantısı üzerinden cihazlarla senkronize olan James Donkey 710, bilgisayarınızda Type-A girişi yoksa dönüştürücüler yardımıyla da kullanabileceğiniz yapıdadır.

Sesi kulaklıklara başarılı şekilde iletmesi ile beraber kablo uzunluğuyla da kullanıcılarını memnun eder. 220 cm uzunluğu sayesinde bilgisayarınızı televizyona bağladıktan sonra rahatlıkla film ya da dizi izlemenize imkân tanır. James Donkey 710 modelinin uzun kablosu, kullanıcılarına geniş hareket alanı sağlayarak belirli bir alan içinde sıkışmalarının önüne geçer.

Sahip olduğu özelliklerle James Donkey 710 inceleme ve yorumlarından da yüksek puanlar almayı başarır. Kulak çevreleyen tarzı ve ortalamanın üzerinde performansıyla bilgisayar başında kullanmak için kaliteli bir aksesuar arayışında olanlara hitap eder. Bilgisayara bağlandığı anda hem kenarlarında hem de mikrofonun üzerinde LED ışık yanar.

Böylece kulaklığın çalışmaya başladığının kolaylıkla anlaşılmasını sağlar. Ayrıca LED aydınlatma tipi, James Donkey 710 siyah 7.1 surround gaming kulaklık modeline hoş bir görünüm kazandırır. “James Donkey 710 alınır mı?” diye merak ediyorsanız özelliklerini incelemeye başlayabilir, kaliteli aksesuara uygun fiyatlarla kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

James Donkey 710 Tasarımı ve Surround Ses Sistemi

James Donkey 710 7.1 surround oyuncu kulaklık hem tasarımı hem de ses sistemi ile kullanıcılarına ayrı bir deneyim yaşatmayı başarır. 7.1 ses sistemi temel olarak daha sürükleyici ve gerçekçi bir ortam oluşturmak için yedi hoparlörle bir adet subwoofer kullanır. Çevresel olarak da bilinen surround sistem, sesin odanın her tarafından geliyormuş gibi hissedilmesini sağlar.

James Donkey 710, özellikle oyunlarda sesin ya da gürültünün geldiği konumun hissedilmesini sağlamasıyla oyuncuların performansını olumlu yönde etkiler. Ses sinyalleri kulaklık üzerinden kontrollü şekilde çoğaltılarak dinleyen kişinin her noktadan gelen sesi algılamasını sağlar. Böylece oyun esnasında hareketin yaşandığı konumu daha rahat algılamanızı ve ona göre aksiyon almanızı mümkün hale getirir.

Ayrıca aksiyonun yoğun olduğu filmlerde de bütün ayrıntıların kolaylıkla yakalanmasını sağlayan çevresel sistem, kullanıcı deneyimini ayrı noktalara taşır. James Donkey 710 kullanıcı yorumları incelendiğinde çevresel sistemin başarısı rahatlıkla görülebilir. Çevresel sesi ve teknik detaylarıyla beraber tasarımıyla da öne çıkan James Donkey 710, şık aksesuarlar kullanmaktan hoşlanan kişilere hitap eder.

James Donkey 710 siyah rengiyle açık maviyi başarılı şekilde kullanarak hoş bir uyum elde edilmesini sağlar. Pedlerin ucunda bulunan mavi ile bandın mavi dikişleri kombinlenerek hoş detaylar kullanıcılara sunulur. Başarılı tasarım ve donanım ile beraber estetik detaylara da önem veren kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. James Donkey 710 fiyat seçeneklerini inceleyerek çevresel faktörlü kulaklığa kısa sürede ulaşabilirsiniz.

James Donkey 710 Yan

James Donkey 710 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

“James Donkey 710 nasıl?” diye merak ediyorsanız genel anlamda sunduğu özelliklerle sınıfında ayrı bir yerde konumlandığını bilmeniz gerekir. Ürünün aşağıda yer alan artılarını ve eksilerini değerlendirerek seçim aşamasını kolaylaştırabilirsiniz:

 • James Donkey 710 kulaklık ilk olarak çevresel sisteme sahip olmasıyla öne çıkar. Başarılı şekilde yerleştirilen mikrofonlar sayesinde kullanıcılarına daha gerçekçi bir deneyim sunar.
 • 50 mm sürücü çapları sayesinde geniş ses aralıklarında başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ayrıca frekans aralığı da tiz, orta ya da bas fark etmeksizin her tonun iyi biçimde üretilmesini sağlar.
 • James Donkey 710 modelinin kablo uzunluğunun 220 cm olması kullanıcıları dar alanlara sıkıştırmadan bilgisayar başında konforla dilediklerini yapmalarına imkân tanır.
 • 3.5 mm jak girişinin yerine USB Type-A kullanmasıyla ses üretimini daha iyi şekilde gerçekleştirir.
 • Kumanda üzerinden uzaktan kontrol edilebilen James Donkey 710, mikrofon ve sesin kontrol edilmesini sağlar. Böylece bilgisayara dokunmadan çeşitli işlemler gerçekleştirilebilir.
 • Mikrofon esnek yapıda olduğu için kullanılmadığı zaman kenara kaldırılabilir. Ayrıca sesi karşı tarafa başarılı şekilde iletmesiyle de performans bakımından kullanıcılarını memnun eder.
 • James Donkey 710 modelinin sadece Windows platformunu desteklemesi, olumsuz özellikleri arasında yer alır.

James Donkey 710 kulaklık fiyat alternatiflerine göz atarak uygun fiyata ortalama üstü bir aksesuara ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   220 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   112 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   USB
Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

USB Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AS 1 yorum
  4 beğeni
  Anıl Berkay S. Kocaeli 20 Ocak 2023
  Gayet iyi 3 yıldır kullanıyorum .Ancak pedler diğer kulaklıklarda olduğu gibi 1.5-2 yıl içinde aşınıyor ondan dolayı pedleri 2 yılın sonunda ücret karşılığı değiştirdim.
  • Alışverişçi resmi
 • BA 1 yorum
  5 beğeni
  Berk enes A. 15 Şubat 2020
  Aldım ama acaba ne zaman gelir 2 gün önce sipariş verdim SİPARİŞno:522968

James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 712 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 James Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 712 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 549,00 TL
5 satıcı
614,99 TL
5 satıcı
889,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik1. Popüler James Donkey Kulaklık8. Popüler Gamepower Kulaklık2. Popüler James Donkey Kulaklık-
Ortalama Puan2 yorum3 yorum5 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Işıklı--Var-
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVar-VarVar
Ses Kartlı-VarVarVar
Çıkarılabilir Mikrofon--VarVar
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu220 cm230 cm220 cm220 cm
Empedans Değeri32 ohm32 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi112 dB113 dB112 dB112 dB
Kanal Sayısı7.17.17.17.1
Bağlantı TipiUSBUSBUSBUSB
Oyuncu---Var
OyuncuVarVarVar-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı