James Donkey

James Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

James Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, Ses Kartlı, Çıkarılabilir Mikrofon, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 220 cm... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler James Donkey Kulaklıklar
Benzer Ürünler

James Donkey 711

James Donkey 711 kulaküstü kulaklık üst düzey oyun performansı oluşturmak adına titizlikle üretilir. Markanın oyuncu ve oyun arasındaki bağı güçlendirmek adına tasarladığı James Donkey 711 modeli performansıyla adından sıkça söz ettirir.

Dolayısıyla kullanıcılar arasında “James Donkey 711 alınır mı?” sorusu doğabilir. Bu sorunun cevabında Donkey 711 sisteminin öne çıkan teknik ve tasarım özellikleri rol oynar. Oyun deneyiminde ses akışı kontrolü ele almak adına en önemli hususlar arasında yer alır.

James Donkey 711 kesintisiz ve kaliteli bir ses akışı yaratarak yüksek beğeni toplamayı başarır. Kesintisiz performansına etki eden özelliği ise 7.1 ses teknolojisi olur. Oyuncu kulaklıklarının en önemli donanımlarından biri olan 7.1 ses aralıklarının derinlik ve mesafe algısını iyileştiren teknolojiyi geliştirir.

Adım sesleri, silah ve patlama efektleri dahil her ayrıntı mesafe aralığı hesaplanarak sizlere iletilir. Böylece oyuncular sesin geldiği noktayı görmeseler bile mesafe ve yer olarak tahminlerde bulunabilir.

James Donkey 711 kulaküstü kulaklık tasarım özelliklerinde ise ergonomik detaylara yer verir. Yumuşak kulak yastıkları baş bölgesini çevreleyen kulaklık gövdesiyle buluşur. Tam hakimiyet kuran James Donkey 711 tasarımı hafifliği sayesinde uzun oyun seanslarında bile yokmuş hissini devam ettirir. James Donkey 711 kulaklık üstü kablolu kulaklık modeliyle tanışarak oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

James Donkey 711 Önden Görünüm

7.1 Ses Teknolojisi ile James Donkey 711 Performansı

James Donkey 711 siyah 7.1 surround gaming kulaklık yeni nesil teknik donanımında oyuncular için üst düzey performansı kapılarını açar. “James Donkey 711 alınır mı?” sorusunun olumlu yanıtlarla buluşmasını sağlayan 7.1 ses teknoloji ise ürünün en önemli özelliklerinden biri olur.

Farklı açı ve mesafelerde seslerin yeniden oluşturulmasını sağlayan James Donkey 711 donanımı görüntülerin seslerle görselleştirilmesini sağlar. James Donkey 711 kullanıcı yorumları arasında öne çıkan özelliklerden biri de sinema netliğinde ses iletiminin oluşturulmasıdır.

Bass ve tiz dengesinin kusursuz bir şekilde oluşturulmasına izin veren 50mm ses sürücüsü sayesinde kendinizi oyunun bir parçası olarak hissedebilirsiniz. Stüdyo kalitesinde ses iletimi sağlayan James Donkey 711 teknoloji oyun deneyiminizi baştan tanımlanamanız için sizlere sunulur.

Toplamda 20 Hz ile 20 kHz frekans aralığı ise üstün performansını kanıtlar niteliktedir. Ses iletiminde sadece 7.1 teknolojisi ile sınırlı kalmayan marka ürüne ultra hassas mikrofon donanımı da ekler.

James Donkey 711 mikrofon esnek yapısı sayesinde istenilen bölgeye rahatça çekilebilir. Çevrimiçi oyunlarda takım arkadaşlarınızın sesinizi net bir şekilde algılaması James Donkey 711 mikrofon sistemi sayesinde mümkün hale gelir.

Hassas yapısı ile fısıltılar dahil her ayrıntının en temiz şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlar. James Donkey 711 kulaküstü kulaklık modelinin ses donanımı her anlamda üstün bir başarı sunarak oyun performansınızı geliştirir.

James Donkey 711 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

James Donkey 711 siyah 7.1 surround gaming kulaklık seleflerinden ayrılan özellikleri ile dikkat çeker. Ses teknolojisinin yanında öne çıkan özelliklerini ise tasarım detayları oluşturur. James Donkey 711 siyah 7.1 surround gaming kulaklık inceleme yorumları içerisinde ürün konfor düzeyine tam puan verilir.

Suni deri ile kaplanan kulaklık yastıkları cilt üzerine yumuşak bir şekilde yerleşmesine izin verir. Kafa bandı ise tamamen ayrılabilir yapıda tasarlanarak üstün konfor değerlerini öne çıkarır. James Donkey 711 özellikleri markanın titizlikle oluşturulan üretim süreci neticesinde oluşturulur.

James Donkey 711 kulaklık üretiminde ise ana hedef uzun ömürlü bir yapının ortaya çıkmasıdır. Seleflerinden ayrılan özellikleri bu noktada da kendini belli eder. James Donkey 711 tasarımında kullanılan malzeme kalitesinden taviz vermeyen marka sizlere uzun ömürlü bir kulaklık modeli sunar.

Tasarımında konforun yanı sıra eğlenceli görünümler yaratmak adına LED efekt detaylarına da yer verilir. James Donkey 711 50mm sürücüsü LED efekt teknolojisi ile desteklenir. Kulaklığın ışıklı görünümü ile oyun ortamınızda eğlenceli ambiyanslar yaratmak mümkün hale gelir.

James Donkey 711 kulaklık tasarımında geleneksel olarak kablo detayına yer verilir. Oyun sürecinde kesintisiz performans yaratılmasını sağlayan kulaklık 2.2 metre uzunluğu ile erişim mesafesini genişletir. James Donkey 711 kulaküstü kablolu kulaklık ile ihtiyacınız olan tüm özellikler başarıyla sizlere sunulur.

James Donkey 711 Yandan Görünüm

James Donkey 711 Artı ve Eksileri

James Donkey 711 siyah 7.1 surround gaming kulaklık kullanıcı beğenisine sunularak performans açısından değerlendirilir. “James Donkey 711 alınır mı?” sorusunun yanıtlarında kullanıcı yanıtlarını incelemek en doğru değerlendirmelere ulaşmak açısından faydalı olabilir. Bu doğrultuda James Donkey 711 yorum ve incelemeleri arasından öne çıkan artı noktalar bunlar olur:

 • 50mm sürücüsü ses iletiminin net ve kaliteli bir şekilde sürdürülmesini sağlar.
 • 7.1 ses teknolojisi ile oyun seslerinde mesafe ve derinlik dengesi oluşturulur.
 • Suni deri kaplama kulaklık yastıkları ultra yüksek konfor değerleri yaratmayı başarır.
 • Ayrılabilen baş bandı opsiyonel olarak ayar yapmanıza olanak tanır.
 • Esnek mikrofon istenilen bölgeye rahatça yerleştirilebilir. Kullanılmadığı zamanlarda yukarıya kaldırılarak göz hizasından kaybolur.
 • LED aydınlatması eğlenceli görünümünü öne çıkarır.
 • 220 cm kablo uzunluğu erişim mesafesinin sınırlarını kaldırır.
 • Ses kartına özel olarak giriş sekmesi bulunur. İstenilen seviyede ses kartı optimizasyonuna hazırdır.
 • USB bağlantı girişi ile televizyon, bilgisayar ve oyun konsollarıyla anında bağlantı kurar.
 • 112 dB maksimum ses seviyesi oyun esnasında en küçük ayrıntıları bile rahatlıkla duymanıza izin verir.
 • Hafif yapısı uzun süreli oyun oturumlarında konfor açısından avantaj sağlar.
 • 20 Hz ile 20 kHz frekans aralığı kaliteli ses donanımının bir parçasıdır.
 • Hassas mikrofon ile oyun esnasındaki tüm seslerin her iki tarafa da iletilmesini sağlar.

James Donkey 711 kulaküstü kulak modelinin değerlendirmelerinde öne çıkan eksi noktalar ise şunlar olur:

 • Aktif gürültü engelleme özelliği ürünün teknik sistemine dahil edilmez.
 • Yeni nesil oyuncu kulaklıklarında görülen kablosuz bağlantı özelliği James Donkey 711 tasarımında bulunmaz.
James Donkey 711 Çapraz Görünüm

Uygun James Donkey 711 Fiyat Aralıkları

James Donkey 711 kulaküstü kulaklık oyun severlerin aksesuar alışverişinde kazançlı fiyatlar sunarak çok satanlar listesindeki yerini alır. Profesyonellerden amatörlere her oyun severin yüksek performans elde ettiği James Donkey 711 ile avantajlı alışveriş deneyiminde bulunmak mümkün hale gelir.

James Donkey 711 fiyat aralıkları markanın ulaşılabilir kulaklık alışverişi amacına uygun olarak belirlenir. Yetkili satış mağazaları aracılığıyla satın alınabilen James Donkey 711 sizlere en kazançlı alışveriş fırsatlarından birini sunmayı başarır.

Kaliteli malzeme donanımı sayesinde uzun ömürlü yapısını koruması ise alışveriş sonrasında da bütçe dostu kullanım deneyimi oluşturmasını sağlar. James Donkey 711 en ucuz fiyat aralıklarından yararlanarak ürünü satın alabilir, bütçe dostu kulaklık performansına sahip olabilirsiniz.

James Donkey 711 kulaküstü kulaklık LED ışık destekli 50mm sürücüsü ile oyun performansında farkını hissettirmeye devam eder. Kalitesini her kullanımda belli eden üstün performanslı kulaklık tasarımının ulaşılabilir fiyat seçenekleri sayesinde her bütçeden oyun sever avantajlı alışveriş deneyiminde bulunabilir.

Markanın yıllara dayanan deneyimi ile oluşturduğu kulaklığı oyun deneyimizde sizlere profesyonelliğe taşımayı amaçlar. Üstün ses kalitesiyle oyun esnasındaki her ayrıntıyı duymak için James Donkey 711 modelini tercih edebilirsiniz.

James Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Çıkarılabilir Mikrofon:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   220 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   112 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   USB
Oyuncu:
En Çok Aranan İfadeler

Gaming Klavye Mouse Set

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

James Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

James Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 James Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 712 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 James Donkey 711 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 710 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJames Donkey 712 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGamepower Medusa 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
FiyatFiyat Yok 549,00 TL
6 satıcı
779,00 TL
4 satıcı
854,05 TL
7 satıcı
Popülerlik-1. Popüler James Donkey Kulaklık2. Popüler James Donkey Kulaklık4. Popüler Gamepower Kulaklık
Ortalama Puan2 yorum5 yorum3 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Işıklı--Var-
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVarVarVar-
Ses KartlıVar-VarVar
Çıkarılabilir MikrofonVar-Var-
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu220 cm220 cm220 cm230 cm
Empedans Değeri32 ohm32 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi112 dB112 dB112 dB113 dB
Kanal Sayısı7.17.17.17.1
Bağlantı TipiUSBUSBUSBUSB
Oyuncu-Var-Var
OyuncuVar-Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı