JBL

JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(2 yorum)
JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Renk seçenekleri:

88 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

749,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 56 dakika önce Stokta 10+ adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/VATAN BİLGİSAYAR

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, Çıkarılabilir Mikrofon, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 120 cm, Ağırlık: 220 gr... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
689,91 TL24.11.2023

En Ucuz JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (7)

Tüm fiyatlar (60)

Yenilenmiş ve İkinci El JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler JBL Kulaklıklar
Benzer Ürünler

JBL Quantum 100

JBL Quantum 100 oyun ve oyuncu arasındaki sınırları ortadan kaldıran performansıyla öne çıkmayı başarır. Üstün ses donanımı ile tamamlanan şık tasarımı kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmasını sağlar. JBL Quantum 100 beyaz, mavi, siyah renk seçenekleri minimal tasarımını koruyan modern bir görünüm yaratır. JBL Quantum 100 oyuncu kulaklığı ile tarzınızı öne çıkarırken yüksek kalitede ses performansı elde etme avantajına sahip olabilirsiniz.

JBL Quantum 100 sizleri oyunun merkezine alan tasarımında gelişmiş ses sürücüsüne ve iletişimi güçlendiren mikrofon donanımına yer verir. Bas ve tiz dengesinde fark yaratan ses sürücüsü, her bir ayrıntının net bir şekilde duyulmasına imkân tanır. Oyun içerisinde adım ve nişan alma sesleri gibi ince ayrıntılar bile rahatlıkla duyulabilir.

Patlama seslerinde ise dengeli ses çıkışı sağlayarak optimum performansını gözler önüne serer. JBL Quantum 100 çıkarılabilir mikforon özellikleri takım arkadaşlarınızla iletişimi koparmadan zafere ulaşmanızı hedefler. JBL Quantum 100 kablolu kulaklık yapısı aralıksız oyun deneyimini beraberinde getirir. Uzun süreli oyun oturumlarında üstün konfor elde etmek amacıyla ürüne hafızalı kulak yastığı ve kafa bandı yastığı özellikleri eklenir.

JBL Quantum 100 tasarımı ile her kullanımda üstün konforun farkını hissetmeniz mümkün hale gelir. Pasif gürültü engelleme özelliğini beraberinde getiren kulaklık yastıkları cildi tahriş etmez. JBL Quantum 100 ultra hafif yapısı ile oyuncularla bir bütün haline gelmeyi hedefler. Sizler de JBL Quantum 100 donanımını yakından inceleyebilir, talep ettiğiniz kulaklık özelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

JBL Quantum 100

JBL Quantum 100 Konfor Özellikleri

JBL Quantum 100 Gaming kulaklık konfor özellikleri ile benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaratmayı hedefler. JBL Quantum 100 özellikleri arasında öne çıkan konfor donanımlarından biri hafızalı kulak yastıkları olur. Uzun süreli oyun oturumları için tasarlanan JBL Quantum 100 kulak yastıkları her kullanımda nazikçe kulağınızın şeklini alarak optimum konfor değerleri yaratır.

Ayarlanabilir kafa bandı ise kulaklık ağırlığının eşit bir şekilde dağılmasını ve baskı yapmamasını sağlar. Tam 220 gram ağırlığa sahip olan JBL Quantum 100 modeli sahip olduğu tasarım özellikleri sayesinde yokmuş hissi oluşturmayı başarır. Ana amaç kulaklığın yarattığı basıncın ortadan kaldırılması ve sizlerin sadece oyuna odaklanmasını sağlamaktır. JBL Quantum 100 kulaklık ağırlığı çıkarılabilir mikrofon özelliği sayesinde gerektiğinde düşürülebilir.

Mikrofonun çıkarılabilir özelliği mikrofon kullanımına ihtiyaç duymadığınızda sizlere hafiflık avantajı yaratır. JBL Quantum 100 tasarımında yer alan mikrofon donanımını çeşitli konfor özellikleri ile tamamlar. Esnek bir yapıya sahip olan mikrofon ağız yapınıza anında adapte olur. Boom mikrofon özelliği ise ses iletiminin net bir şekilde tamamlanmasına izin verir.

JBL Quantum 100 tasarımı kolay taşıma deneyimi yaratmak adına dönebilen kulaklık detayına sahip olur. Kullanılmadığı zamanlarda bulunduğu yerde alandan tasarruf edilmesini sağlayan döner kulaklık başları sayesinde kulaklığınız gittiğiniz her yerde sizlere fazla yer kaplamadan eşlik etmeye devam eder.

JBL Quantum 100 Beyaz

JBL Quantum 100 Seleflerinden Ayrılan Yanları

Quantum 100 tasarımı seleflerinden ayrılan yanları ile kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmayı hedefler. JBL Quantum 100 kulaklık donanımının öne çıkan özelliklerinden biri gelişmiş ses sürücüsüdür. Stereo ses çıkışıyla 40 mm sürücüye sahip olan JBL Quantum 100 her notanın ayrıntılı bir şekilde duyulmasına izin verir.

Pasif gürültü engelleme özelliği sayesinde sizleri sadece oyun oturumuyla baş başa bırakmayı amaçlar. JBL Quantum 100 ses hassasiyet oranı ise 96 dB seviyesinde belirlenir. Kulaklık frekans oranında 20 Hz ile 20 kHz değerle karşılaşan kullanıcılar mikrofon frekansında ise 100 Hz ile 10 kHz değere sahip olabilir.

Güçlü ses çıkışı sağlayan JBL Quantum 100 modelinin empedans değeri ise 32 Ohm seviyesindedir. Kablolu tasarımıyla 3.5 mm bağlantı özelliğine sahip olan JBL Quantum 100 birçok farklı cihaza anında uyum sağlayabilir.

Uyum sağladığı cihazlardan bazıları Mac, Nintendo Switch, Playstation, Vr, Windows ve Xbox olur. Windows Sonic Spatial Sound ile uyumlu olan kulaklık sistemi Windows 10 ile uyumlu bilgisayarlarda ve XBOX ONE içerisinde bulunan çevresel ses teknolojisine adapte olabilir. JBL Quantum 100 sisteminin seleflerinden ayrılan özelliklerini keşfederek sizler de optimum performans elde etme avantajına sahip olabilirsiniz.

JBL Quantum 100 Gaming

JBL Quantum 100 Artı ve Eksileri

JBL Quantum 100 kullananlar ürün tasarımını artı ve eksi noktalarıyla birlikte değerlendirir. JBL Quantum 100 yorumlar ve incelemeleri ile öne çıkan artı noktaları ise şunlar olur:

 • Quantum SOUND ses kalitesi ile oyun esnasında nişan, adım ve takip sesleri dahil her bir ayrıntının rahatlıkla duyulmasını sağlar.
 • Gerçekçi ses kalitesi sayesinde oyuncular tamamen oyun sürecine adapte olabilir.
 • Hafif kafa bandı uzun süreli kullanımlar dahil her kullanımda baskı yapmadan yokmuş hissi vermeyi hedefler.
 • Hafızalı köpük detayı kulak yastıklarının nazikçe kulak şeklinizi almasını ve üstün konfor değeri yaratmasını sağlar.
 • Çıkarılabilir mikrofon istenildiğinde sessiz moda geçilmesine olanak tanır. Çıkarılabilir olması kulaklık ağırlığının da düşürülmesini sağlar.
 • Toplamda 220 gram olan ağırlığa sahip olan kulaklık tasarımı farklı renk seçenekleri sunar.
 • Kumanda merkezinde sesin kolay bir şekilde kontrol edilmesi mümkündür.
 • 40 mm sürücüsü 20 Hz ile 20 kHz frekans değeri yaratmasını sağlar.
 • 3.5 mm konnektör tipi Playstation ve XBOX oyun konsolları ile bağlantı kurmasına izin verir.
 • Windows ve MAC işletim sistemleriyle uyum içerisinde çalışır.
 • Dönebilen kulaklıklar sayesinde çantanız içerisinde kolaylıkla taşınabilir.
 • Windows Sonic Spatial Sound teknolojisi ile uyumlu donanımı surround ses kalitesi avantajı elde etmenize imkân tanır.

JBL Quantum 100 tasarımının kullanıcılar tarafından belirtilen eksi noktaları şunlardır:

 • JBL Quantum 100 Bluetooth özelliği ile kablosuz bağlantı donanımına sahip değildir.
 • RGB aydınlatma sistemi bulunmaz.
 • Quantum 100 JBL gaming kulaklık toza ve suya karşı dayanıklı bir tasarımda üretilmez.
JBL Quantum 100 Oyuncu Kulaklığı

JBL Quantum 100 Fiyatları

JBL Quantum 100 Gaming kulaklık tasarımı sahip olduğu özellikler ile performansına dikkat çekmeye devam eder. Üstün performansı ise kullanıcıların fiyat aralıklarını merak etmesine neden olabilir. JBL Quantum 100 fiyat seçenekleri selefleri ile karşılaştırıldığında oldukça cazip bir alışveriş fırsatı yaratır. JBL Quantum 100 fiyat seçeneklerinin en uygun aralıklarla sizlere sunulması üstün ses performansına bütçenizi zorlamadan sahip olmanıza imkân tanır.

JBL ile sorunsuz ve kazançlı kulaklık alışverişi deneyiminde bulunmak isteyenler dönemsel indirimleri de takip edebilir. Yılın farklı zaman dilimlerinde uygulanan kampanyalar sayesinde JBL Quantum 100 en ucuz fiyat aralıklarını keşfetmek mümkündür. JBL Quantum 100 modeli ile kazanılan bütçe dostu alışveriş deneyiminin yanı sıra birçok farklı avantaj kazanmanız hedeflenir. Üstün ses kaliteli, kesintisiz çalışma performansı ve yüksek konfor değerleri bu avantajların arasında öne çıkar.

Farklı cihazlarla uyum sağlayan tasarımı ise çok yönlü kullanıcı deneyiminin öne çıkmasını sağlar. Windows ve Mac sistemlerinin yanı sıra Playstation ve Xbox oyun konsolları ile de uyumluluk gösterir. JBL Quantum 100 farklı renk seçenekleri ise tarzınıza ve zevkinize en uygun görünümü elde etmenize izin verir. JBL Quantum 100 fiyat seçeneklerini inceleyerek sizler de ekstra kazançlı kulaklık alışverişi gerçekleştirenlerden biri olabilirsiniz.

JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Çıkarılabilir Mikrofon:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   120 cm
Ağırlık:   220 gr
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   96 dB
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

3.5 mm Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık

Ortalama Puan
2.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EK 5 yorum
  32 beğeni
  Erdinç K. İstanbul 24 Eylül 2021
  Ürünü alalı 6 oy oldu. Kulaklıklardan biri kulaklık takılı iken çıktı. Kulaklıkları tutan ufak bir plastik var ve dönmesini sağlıyor ufak bir zedelenmede yerinden çıkıyor. Sürekli kullanan birisi kulaklıkları tutan küçük plastiği rahatlıkla zedeleyebilir. Garantisi olduğu için gönderdim. Kullanım hatası diyerek kulaklık ile neredeyse aynı fiyat olan bir ücret çıkardılar. Ben m param yandı siz uzak durun.
 • SN 9 yorum
  114 beğeni
  Sercan N. 4 Aralık 2020
  Kardeşimin kullandığı ucuz kulaklık yerine bunu aldık. JBL'den beklediğim kalite. Ancak, hem kulaklık hem de mikrofon jaklarına bağlanabilmesi için bir kulaklık ayırıcı sipariş etmek zorunda kaldım. Eğer bu yoksa sadece ses çıkışı alırsınız, mikrofondan giriş olmaz. Kulaklık ve mikrofon için yalnızca bir 3,5 mm jaka sahip bir telefon veya tablet gibi taşınabilir bir cihaz kullanıyorsanız, sorun olmayacaktır. Ancak bir masaüstü için bunlarla bir ayırıcı sipariş edin.

JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJBL Quantum 200 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıLogitech G332 981-000757 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 JBL Quantum 100 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıGameNote H2016D RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJBL Quantum 200 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıLogitech G332 981-000757 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 749,00 TL
88 satıcı
589,00 TL
9 satıcı
783,77 TL
16 satıcı
1.263,00 TL
70 satıcı
Popülerlik3. Popüler JBL Kulaklık3. Popüler GameNote Kulaklık--
Ortalama Puan2 yorum2 yorum-
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Işıklı-Var--
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
Katlanabilir---Var
KumandalıVarVarVarVar
Ses Kartlı-Var--
Çıkarılabilir MikrofonVar--Var
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu120 cm170 cm-200 cm
Ağırlık220 gr--280 gr
Empedans Değeri32 ohm64 ohm-39 ohm
Maksimum Ses Seviyesi96 dB110 dB-107 dB
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm3.5 mm3.5 mm - USB
Oyuncu-Var-Var
Oyuncu--VarVar
RGB-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı