JBL

JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.555,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 21:08 Stokta 1 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/BSlina

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, Çıkarılabilir Mikrofon, 20 Hz - 40 kHz, Ağırlık: 369 gr, 32 ohm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
4.220,00 TL07.11.2023

En Ucuz JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (8)

Yenilenmiş ve İkinci El JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler JBL Kulaklıklar
Benzer Ürünler

JBL Quantum One

JBL Quantum One kablolu kulaklık ile oynanan oyunlar ve izlenen filmlerde efektlerin güçlü etkisi, kullanıcıdaki gerçeklik hissini artırır. Kaliteli bir ses deneyimi sunan gaming kulaklık özellikle oyun severler tarafından sıklıkla tercih edilir. Güçlü fonksiyonlara sahip kablolu kulaklık, harici mikrofon ile desteklenirken, gelişmiş teknolojileri sayesinde kullanıcısına sınır tanımayan bir ses tecrübesi sağlar.

Kulaklık tercihinde kullanıcıların değerlendirdiği her türlü niteliğe ve donanıma sahip marka JBL, bu modelinde müzik severlere konser tadında bir deneyim yaşatırken, oyuncuların kendilerini arenanın içerisinde gibi hissetmelerine olanak sağlar. Ergonomik tasarımı, geniş yelpazede sunulan fonksiyonel özellikleri ile JBL Quantum One gaming kulaklık çok amaçlı kullanıma uygun bir üründür.

JBL Quantum One

JBL Quantum One Özellikleri Nelerdir?

One Gaming kulaklıkta ses kalitesi, kullanıcısına 360 derece yansıtılmak üzere kafa izleme sensörü ile üretilir. Özel geliştiriciler ve markanın odyologları tarafından itinayla tasarlanmış olan Quantum SPHERE 360 desteği sayesinde kullanıcılar için sesin kalitesi hazza dönüşür. JBL Quantum One özellikleri, teknolojik cihaz kullanımında ses ekipmanlarını önemseyen kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir.

 • Üç boyutlu ses konumlandırma sistemi sayesinde; hareket, yön, açı, derinlik, uzaklık, yakınlık bakımından sesi doğru yansıtır. Bu sayede kullanıcının gerçeklik algısını ve atmosferin derinliğini artırır.
 • JBL Quantum One gaming Her türlü cihazı destekleyen yapısı ve işitilen içerikteki yankıyı minimum düzeye indirgeyen eko önleyici teknolojisiyle sesi temiz yansıtır.
 • Görüşmelerin kalitesini artıran güçlü mikrofonu isteğe bağlı olarak kulaklıktan çıkarılabilir.
 • JBL’in bu kulaklığı kablolu kullanımı destekler, kulak üstü tipinde üretilmiştir.
 • Üretiminde kullanılan 50 mm neodimyum mıknatıslar ses kalitesini güçlendirmeye ve bası artırmaya yarar.
 • QuantumSOUND teknolojisi, seste meydana gelen en ufak ayrıntıların bile temiz bir şekilde işitilmesine olanak sunar.
 • Kulaklık içerisinden gelen sesin kalitesini artırırken, dışarıdan ses girişini yüksek oranda engeller.
 • Kulaklık için özel olarak geliştirilen uygulama sayesinde ekolayzer ile kullanım alanına bağlı olarak sesin RGB ayarları değiştirilebilir. Bu sayede kullanıcı kişiselleştirilmiş bir ses deneyimi yaşar.

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş JBL Quantum One kutu içeriği; kulaklık, 3,5 mm ses bağlantısını sağlayan kablo, ses ortamı ayarlaması yapmaya yarayan kalibrasyon mikrofonu ve harici boom mikrofondan oluşur. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak nitelendirilen markanın ürünü, gelişmiş ses teknolojisi kullanılarak üretilir.

JBL Quantum One Genel

JBL Quantum One Kullanım Alanları Nelerdir?

JBL’in en özel ürünleri arasında yerini alan Quantum One; tüm zamanların en iyi ses teknolojisini kullanıcılar ile buluşturmak için üretilir. Her türlü amaca hizmet eden tasarımı, farklı kullanım olanakları, fonksiyonel ve ergonomik yapısı ile genel olarak sıkça tercih edilen bir üründür.

 • Kulaklıkta yer alan güçlü mikrofon sayesinde her türlü uygulama üzerinden kaliteli görüşmeler gerçekleştirilebilir, yayın yapılabilir.
 • JBL Quantum One gaming 360 derece adaptif ses uyumu sayesinde oyunlarda yer alan en ince ses efektlerini bile temiz bir şekilde yansıtırken, oyuncunun gerçeklik algısını artırarak sürükleyici bir deneyim yaşamasını sağlar.
 • Müzik tutkunlarına inanılmaz bir ses kalitesi sunan kulaklık için özel geliştirilen sound teknolojisi sayesinde ortam seslerini kişiselleştirir. Kullanıcıların müzik zevkini yükseltir, dışarıdan gelecek sesleri önler, iç hoparlörden yüksek bas deneyimi sunar.
 • Profesyonel ya da amatör podcast, sosyal medya yayıncılığı yapmaya olanak sağlar. Mikrofonda oluşan ekoyu minimuma indirir, seminer ve toplantılarda gerçekleşen konuşmalar karşı tarafı rahatsız etmez.

Yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen One; gereken tüm yasal sertifikalara sahip olup, kullanıcılarının karşısına çıkmadan gerekli tüm işitme sağlığı testlerinden sorunsuz geçer.

JBL Quantum One İçi

JBL Quantum One Gaming Kulaklık Bluetooth Desteği Sağlar mı?

Ses konusunda oldukça titiz bir hizmet sağlayan JBL Quantum One, hareket hassasiyeti ile oyunlarda rakibin nereden geldiğini tahmin etmeye olanak sağlar. Ses kablosu ile desteklenen yapısı, Bluetooth bağlantısı sunmaz. Kulak üstü kullanıma uygun üretilen kulaklık modeli, yüksek çözünürlüklü ses deneyimi sağlar.

Oyunseverlerin ve müzik tutkunlarının birincil tercihi olan JBL kulaklıkları farklı tip ve modellerde, çeşitli özelliklerde kullanıcılar ile buluşur. JBL Quantum One Bluetooth özelliğine sahip olmasa da markanın Hi-Ress özellikli, aynı isimde Bluetooth desteği sağlayan farklı bir modeli bulunur. Markanın One modelinde ses desteği yalnızca 1,2 metre uzunluğunda bağlantı kablosu ile gerçekleşir.

JBL Quantum One Neden Diğer Kulaklık Modellerinden Farklıdır?

Gerçeğe en yakın ses deneyimini sunmayı amaçlar nitelikte üretilen JBL’in bu modelini diğer tüm kulaklıklardan farklı yapan bir takım esaslar bulunur. JBL Quantum One kullananlar tarafından yapılan yorumlarda diğer kulaklıklara göre oldukça rahat kafa bandına sahip olduğu belirtilir. One modelinde bulunan birçok özellik yenilikçi teknolojiler ile üretildiğinden yeni nesil geliştirmelere sahip bir ürün olarak karşınıza çıkar. Sound uygulamaları ile RGB sesleri kişiselleştirme olanağı sunarken, aktif ses izolasyonu sayesinde dikkat dağınıklığı yaratmaz.

Yapısı, hafif tasarımı ile kullanım açısından son derece rahat olan kulaklık modeli, rahatsızlık vermez. Kaliteli deri kaplaması ve ses hafızalı kulak yastıkları oyuncuların uzun süren turnuvalarında olumlu bir etki bırakır. Quantum SPHERE 360 özelliği yalnızca bilgisayar tarafından yönetilir ancak diğer tüm teknolojik cihazlarda, oyun platformlarında kusursuz çalışır. Kulaklığın üretiminde hava alan bir tasarım uygulandığından, kullanıcısında terleme, mantar gibi havasızlıktan oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçilir. JBL Quantum One en ucuz kulaklıklara nazaran ultra yüksek bir ses deneyimi sunar.

JBL Quantum One Kulaklık

JBL Quantum One Hangi Cihazlar ile Uyumludur?

JBL Quantum One teknolojik açıdan son derece gelişmiş cihazlardan en eski sürümde cihazlara kadar geniş bir yelpazede kullanım olanağı sunar. JBL Quantum One yorumlar göz önünde bulundurulduğunda, markanın en ergonomik ürünlerinden biri olan model her türlü kullanıcı desteğini sağlar. Ürün bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlarda kullanılmak için üretilmiş olsa da, 3,5 mm ses kablosu sayesinde Playstation, XBOX, Nintendo ve Mac cihazlar ile uyum içerisinde çalışabilir. Ayrıca tüm iletişim uygulamalarıyla tam senkronizasyon içerisinde çalışan ürün, Skype ve Discord sertifikasına sahiptir. Teknolojideki son gelişmeleri yakından takip edenler ve cihazların kullanımına merak duyanlar için JBL’in bu ürünün VR cihazlarda da desteklendiğini belirtmek gerekir.

Kişiselleştirilmiş JBL Quantum One Deneyimini Keşfedin

Kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını gözetmek üzerinden üretim gerçekleştiren teknoloji firması, Quantum One modelinde gelişmiş teknolojileri kullanmaktan geri durmaz. Teknoloji tutkunlarının dijital deneyimi üzerinde büyük etkisi bulunan ses cihazlarından kulaklık modellerinin en gelişmiş seçeneklerinden biri olarak tasvir edilir. Bunun yanı sıra JBL Quantum One için geliştirilmiş mühendislik uygulaması sayesinde tüm ses ayarlarını 6 farklı profilde düzenleme imkanı sunar.

Bu sayede oyuncular, farklı oyunlarda ve turnuvalarda gelişmiş ses deneyimlerinden yararlanabilir. Oyun oynamak için özel olarak geliştirilen bu modelin zengin ses eğrileri ile donanımı yükseltilmiştir. JBL Quantum One fiyat açısından markanın birçok modeline kıyasla, herkesin erişebileceği aralıklarda, yüksek donanıma sahip bir üründür. Gerçek üstü oyun deneyimlerine olanak sağlayan One modeli, gelişmiş ses ayarları sayesinde kıyasıya rekabet ortamı oluşturur. Siz de hayatınızdaki sesi yükseltmek, parazitleri azaltmak isterseniz JBL Quantum One tam da size göredir.

JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Çıkarılabilir Mikrofon:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 40 kHz
Ağırlık:   369 gr
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   95 dB
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Asus TUF Gaming H3 Gamer Direksiyon Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Oyuncu Kulaklığı 3.5 mm Kulaklık

Ürüne puan ver

JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJBL Quantum 800 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 9 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud Alpha S 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 JBL Quantum One Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıJBL Quantum 800 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 9 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud Alpha S 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 4.555,00 TL
9 satıcı
5.815,95 TL
1 satıcı
5.999,00 TL
19 satıcı
3.559,01 TL
49 satıcı
Popülerlik--3. Popüler SteelSeries Kulaklık-
Ortalama Puan--
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Bağlantı TürüKabloluKablosuzKablosuzKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
Wireless-VarVar-
KumandalıVar--Var
Ses Kartlı---Var
Çıkarılabilir MikrofonVar---
Bluetooth Versiyonu--5.0 -
Frekans Aralığı20 Hz - 40 kHz--13 Hz - 27 kHz
Kablo Uzunluğu---100 cm
Ağırlık369 gr--321 gr
Empedans Değeri32 ohm--67 ohm
Maksimum Ses Seviyesi95 dB--99 dB
Kanal Sayısı---7.1
Bağlantı Tipi3.5 mmBluetoothBluetoothUSB
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı