JBL

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
Renk seçenekleri:

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

296,67 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 37 dakika önce Stokta 50+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pazarama/Global Sound

Ürün Özellikleri: Kulak İçi, Kablolu, Mikrofonlu, Suya Dayanıklı, Kumandalı, 20 Hz - 20 kHz, Bağlantı Tipi: 3.5 mm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
199,00 TL16.11.2023

En Ucuz JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (19)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler JBL Kulaklıklar
Benzer Ürünler

JBL T110

JBL T110 kablolu kulaklık tasarımı kesintisiz ses deneyimi oluşturan özellikleri ile popüler seçeneklerden biri olmaya devam eder. JBL T110 mikrofonlu kulakiçi kulaklık teknik donanımında öne çıkan ses çıkışı, gürültü engelleme ve frekans değerleri optimum performans yaratmayı başarır. Adından sıklıkla söz ettirmesi ise kullanıcıların aklında “JBL T110 nasıl?” sorusu doğabilir. T110 kulaklık derin bas sistemi ile en sevdiğiniz parçaları dinlerken üstün bir kullanıcı deneyimi geliştirir.

Ergonomik tasarımı ise kulak kanalları ile entegre olarak düşme ya da çıkma gibi sorunları ortadan kaldırır. JBL T110 kulaklık tasarımı çok yönlü yapısı ile temel olarak kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefler. Bu doğrultuda ürün sistemine dahil olan mikrofon donanımı çağrı yanıtlama işleminde üstün bir performans sunar. Kristal netliğinde ses iletimi sağlayan mikrofon sistemi aynı zamanda şarkı değiştirme ya da ses seviyesi ayarlama gibi işlevleri yerine getirir. JBL T110 kablolu yapısı ise şarj derdini ortadan kaldırarak istenilen her an ses iletimi sağlamayı hedefler.

Konnektör tipinin 3.5 mm olması bilgisayar, tablet ve telefon sistemleri ile uyum içerisinde çalışmasına olanak tanır. Geniş renk yelpazesine yer veren marka T110 tasarımı ile farklı kullanıcı zevklerine hitap etmeyi başarır. Eğlenceli ve minimal renk seçenekleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı bulmanız oldukça kolaydır. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü performans sergileyen JBL T110 modeli kablolu kulaklık arayışında olanların ilk tercihlerinden biri olmaya hazırdır.

JBL T110

JBL T110 Öne Çıkan Ses Donanımı

JBL T110 kulaklık öne çıkan ses donanımı ile kullanıcı beklentilerinin üstüne çıkan bir performans sergiler. JBL T110 kablolu kulakiçi kulaklık 9 mm ses sürücüsü ile bas ve tiz dengesinde optimum aralığı oluşturmayı başarır. “JBL T110 kaç dB?” sorusuna ise 125 dB değerinde yanıt veren marka tasarımcıları güçlü ses sistemini öne çıkarır. Sağlıklı kullanıcı deneyimi geliştirmek adına ses sınırında dengeyi bulan JBL T110 ile en sevdiğiniz parçaları keyifle dinlemeniz amaçlanır.

Özellikle pas performansı ile öne çıkan JBL T110 20 Hz frekans değerine sahiptir. Standart frekans değeri olarak bilinen özelliği sayesinde farklı müzik parçalarındaki notalar ayrıntılı bir şekilde duyulabilir. Kablolu tasarımı ise müzik dinleme deneyiminde kesintisiz bir performans elde etmenize olanak tanır. JBL T110 3.5mm konnektör tipi farklı cihazlarla anında bağlantı kurabilir. Tak çalıştır özelliği ile kolay kullanım özelliğine sahip olması ise klasik tasarımının beraberinde getirdiği avantajlardan biri olur.

Konnektör kaplamasında altın tercih eden marka uzun ömürlü bir yapı oluşturmayı başarır. Ses donanımının kaliteli malzemelerle oluşturulması kulaklık tasarımının da dayanıklı olmasına olanak tanır. JBL T110 güçlü ses sistemi en sevdiğiniz parçaları dinlerken ya da video izlerken sizlere eşlik etmeye hazırdır. Evde, sporda, okulda ya da işyerinde kesintisiz ses performansını deneyimlemek isterseniz JBL T110 modelini tercih edebilirsiniz.

JBL T110 Bass

JBL T110 Seleflerinden Ayrılan Yanları

JBL T110 kullananlar ürünün seleflerinden ayrılan özelliklerine dikkat çeker. T110 ergonomik yapısı ile kulak içine tam oturan bir tasarıma sahiptir. Özel tasarımı sayesinde ses donanımında pasif gürültü engelleme özelliği geliştirmeyi başarır. JBL T110 özellikleri arasında öne çıkanlardan bir diğeri hafif yapısı olur. Tam 12,7 gram ağırlığı ile kolay kullanım deneyimi oluşturması uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlamasına olanak tanır.

JBL T110 kulaklık yorum incelemelerinde kutu içeriğinden çıkan 3 farklı ebatta silikon kulak ucu öne çıkar. Böylece kullanıcılar kişisel tercihlerine kulak ucu boyutunda seçim yapma olanağına sahip olabilir. JBL T110 kablo uzunluğu ise 111,3 cm boyutunda tasarlanır. Cihazlar arası bağlantıda geniş bir aralık oluşturması hareket kabiliyetinin kısıtlanmamasını sağlar. JBL T110 kolay kullanıcı deneyimi oluşturmak adına minimal bir kontrol paneline sahiptir.

Çağrı ve müzik kontrol olanağı sağlayan tasarımı eller serbest telefon kullanım olağanı beraberinde getirir. JBL T110 tasarım özellikleri ise seleflerinden ayrılan noktalarına dikkat çekmeye devam eder. Parlak renk seçenekleri ile sizlere sunulan tasarımı kişisel zevkinize ya da tarzınıza uygun bir seçim yapmanızı sağlar. Dayanıklı ve şık tasarımı ile benzerleri arasında fark yaratan JBL T110 modeli ile sizler de ideal kablolu kulaklık tasarımına sahip olabilirsiniz.

JBL T110 Genel

JBL T110 Artı ve Eksileri

T110 JBL artı ve eksi noktaları ile ürünü test eden kullanıcılar tarafından değerlendirilir. Öne çıkan artılarını incelemek ise JBL T110 tasarımını daha yakından keşfetmenizi sağlayabilir. Bu doğrultuda dikkat çeken artı noktaları şunlar olur:

 • Stereo ses çıkışı ile JBL T110 pasif gürültü önleme özelliğine sahiptir.
 • Düşük ve yüksek frekans değerinin 20 kHz olması ideal bir performans geliştirmesine olanak tanır.
 • JBL T110 sürücü çapının 9 mm olması bas ve tiz dengesinde standart aralığı bulmasını sağlar.
 • Müzik dinleme özelliğinin yanı sıra mikrofon donanımı ile çağrı yanıtlama işlevi bulunur.
 • JBL T110 tasarımında yer alan kumanda merkezi ses ayarı ve çağrı kontrolünün yapılmasını sağlar.
 • 3.5 mm konnektör tipi ile uyumlu olduğu telefon, bilgisayar ve tablet cihazlarıyla anında bağlantı kurar.
 • Ağırlığının 12,7 gram olması hafif taşıma deneyimi oluşturulmasını sağlar.
 • Kulaklık kablo uzunluğu 111,2 cm ile geniş bir bağlantı aralığı yaratır.
 • Kutu içerisinde 3 farklı boyuta sahip silikon kulak ucu bulmak mümkündür.
 • Empedans değeri 16 ohm değerinde belirlenir.
 • Sağlıklı ve güçlü bir ses çıkışı sağlamak adına 125 dB hassasiyete sahiptir.

JBL T110 sisteminde eksi olarak değerlendirilen özellikler ise şunlar olur:

 • Pasif gürültü engelleme özelliği olmasına rağmen Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği bulunmaz.
 • Kablolu tasarıma sahip olduğu için Bluetooth özellikli diğer kulaklıklara göre hareket alanının kısıtlanmasına neden olabilir.
 • Uzaktan erişim teknolojisi geliştiren sesli asistan aktif etme özelliği kontrol panelinde yer almaz.
JBL T110 Kulaklık

En Uygun JBL T110 Fiyatları

JBL T110 kulakiçi kulaklık üstün performans yaratan özellikleri ile kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Kablolu kulaklık sistemleri arasında öne çıkmasını sağlayan performansı ise en uygun fiyat aralıkları ile tamamlanır. JBL T110 fiyatları genel olarak cazip seçeneklerden oluştuğu için avantajlı bir alışveriş deneyimi oluşturmayı hedefler. En ucuz JBL T110 kulaklık fiyatlarını keşfetmek isterseniz markanın yetkili satış mağazalarına göz atabilirsiniz.

JBL T110 fiyat aralıklarının kampanya ve indirimlerle buluşması ise ekstra kazançlı seçeneklerle sizlere sunulmasını sağlar. Yıl boyunca oluşturulan çeşitli teknolojik indirimler sayesinde ihtiyacınız olan ses performansını bütçenizi koruyarak satın almanız mümkün hale gelir. JBL T110 kablolu kulaklık alışverişi ile kazanılan avantajlar arasında güçlü bas sistemi, ergonomik ve dayanıklı tasarım yer alır. Ürünün beraberinde getirdiği tüm avantajları JBL markasının sizler için oluşturduğu sorunsuz alışveriş deneyiminden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Fiyat performansı ile kullanıcılar tarafından incelenen JBL T110 tasarımı markanın çok satanlar listesindeki yerini korumaya devam eder. Günlük hayatınızda müzik dinleme ve çağrı yanıtlama fonksiyonları ile sizlere eşlik eden yapısı performansını her kullanımda hissetmenizi amaçlar. Sizler de JBL T110 tasarımını en uygun fiyat aralıkları ile satın alabilir, optimum ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

JBL T110 Ses

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyat Analizi

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

Tipi:   Kulak İçi
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Suya Dayanıklı:
Kumandalı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Bağlantı Tipi:   3.5 mm

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Detayları

 • Performans
 • Ürün tipi Kulaklık
 • Takma tipi Kulak içi
 • Ürün rengi Siyah
 • Kulaklık türü Binoral
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisi Kablolu
 • 3,5 mm konektörleri Evet
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidi Kulak içi
 • Kulaklık frekansı 20 - 20000 Hz
 • Sürücü ünitesi 9 mm
 • Paket içeriği
 • Ekstra kulaklık Evet
 • Kulak pedleri Evet
 • Miktar 1
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Mikrofonlu Kulaklık Suya Dayanıklı Kulaklık Kulak İçi Kulaklık 3.5 mm Kulaklık

Ürüne puan ver

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi KulaklıkJBL C100SI Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi KulaklıkJBL T210 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi KulaklıkXiaomi 1MORE Piston Klasik E1003 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
 JBL T110 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi KulaklıkJBL C100SI Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi KulaklıkJBL T210 Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi KulaklıkXiaomi 1MORE Piston Klasik E1003 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
Fiyat 296,67 TL
25 satıcı
253,01 TL
80 satıcı
481,23 TL
19 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik-1. Popüler JBL Kulaklık--
Ortalama Puan-14 yorum--
TipiKulak İçiKulak İçiKulak İçiKulak İçi
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
Suya DayanıklıVar---
KumandalıVar-Var-
Ses Kartlı--Var-
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz-
Kablo Uzunluğu-120 cm120 cm-
Empedans Değeri-16 ohm16 ohm-
Maksimum Ses Seviyesi-100 dB98 dB-
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm3.5 mm-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı