JBL

JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
Renk seçenekleri:

188 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

669,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 10 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Türkiye/JetKlik

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Katlanabilir, Kumandalı, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 120 cm, 32 ohm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
641,82 TL27.11.2023

En Ucuz JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Piyasa fiyatları (7)

Tüm fiyatlar (88)

Yenilenmiş ve İkinci El JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler JBL Kulaklıklar
Benzer Ürünler

JBL T500

JBL T500 kompakt tasarımı, üstün ses kalitesi ve şık görünümü ile müzikseverlere sunulur. Mikrofonlu ve kablolu tasarımında hafifliği ön plana çıkaran marka sizler için kolay taşınabilir bir kulaklık modeli tasarlar.

JBL T500 katlanabilir yapısıyla istenilen yere rahatlıkla taşınabilir özelliğiyle dikkat çeker. Ses yalıtımı sağlayan kulak yastıkları ise yüksek konfor değerleri sunarken müzik dinleme sürecinden keyif almanıza olanak tanır.

Kablolu özelliği geleneksel kulaklık görünümünü yansıtırken beraberinde birçok özellik getirir. Örneğin “JBL T500 nasıl şarj edilir?” sorusunun cevabını öğrenmek zorunda kalmazsınız. Tak çalıştır özelliğine sahip olan cihaz şarj derdi olmadan gün boyu kesintisiz müzik deneyimi yaşamanızı sağlar.

JBL T500 kablolu inceleme ve değerlendirmeleri ürünün ergonomik özelliklerini de ön plana çıkarır. Kulak yastıklarının yanı sıra baş bölgesinde bulunan yumuşak yastıklar rahat bir kullanıcı deneyimi geliştirir.

Modern tasarımı ise minimal düzeyde tutulur. JBL T500 her kombinde sizlere eşlik ederek tarz görünümüzü korumanıza olanak tanır. Çağrı yanıtlama, sevdiğiniz şarkıları dinleme ya da video izleme deneyimlerinde sizlere eşlik eden JBL T500 ile hem rahatlığı hem de üstün performansı elde etmek mümkün hale gelir.

JBL T500 dayanıklı yapısı ise uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılmasını sağlar. Tasarımı ve teknik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken JBL T500 ses kalitesinde çıtayı yükselterek favoriniz olmaya adaydır.

JBL T500 Renkleri

JBL T500 Üstün Ses Performansı

JBL T500 kablolu modeli üstün ses performansıyla yüksek beğeni toplar. Teknik donanımında öne çıkan özelliklerinden biri olan Pure Bass teknolojisi iletilen ses kalitesini artırarak ürünün selefleri arasında öne çıkmasını sağlar.

JBL T500 kablolu kulaklık Pure Bass özelliğinde ses çıkışlarındaki bas derinliği artırılır. Müzik parçalarında etkili bir dinleme deneyimi oluştururken telefonla çağrı yanıtlama performansını da geliştirir. JBL T500 kulaklıkla telefonunuzdan gelen çağrılar net olarak algılanabilir.

Dış ortamlardan gelen rahatsız edici sesleri minimum seviyeye indirerek karşı tarafın sesini net olarak duymanız sağlanır. JBL T500 mikrofonu ise kendi sesinizin dış ortam seslerinden ayrılarak karşı tarafa iletilmesine olanak tanır.

JBL T500 ses kalitesinin öne çıkmasını sağlayan bir diğer özelliği 30 mm sürücüsü olur. Teknik donanımının parçaları arasında yer alan sürücü ve Pure Bass özelliği birleşerek etkili ses performansının oluşmasını mümkün hale getirir.

Kesintisiz ve güçlü ses deneyimi günün her anında sizlere eşlik etmeye hazırdır. “JBL T500 nasıl çalışır?” sorusunun cevabı ise her seviyeden kullanıcıya hitap eder niteliktedir.

Ürünü kullanmak için tek yapmanız gereken cihazların kulaklık çıkışlarıyla eşleştirmektir. Telefon, tablet, bilgisayar ve oyun konsolu dahil birçok cihazla uyum içerisinde çalışan JBL T500 ile çok yönlü bir kullanıcı deneyimine sahip olabilirsiniz.

JBL T500 Kompakt Tasarımı ile Konforlu Kullanıcı Deneyimi

T500 JBL kulaklık üstün ses kalitesini tamamlayan konfor özellikleri ile kullanıcıların ilk tercihleri arasındaki yerini alır. JBL T500 konfor özellikleri deri kaplama kulak yastıklarıyla öne çıkar. Kulak ve baş yastıklama detayları ile cihazın baş üzerinde yarattığı ağırlık hissi minimum seviyeye indirilir.

JBL T500 cildinize yumuşak dokunuşlar yaparak müzik dinleme deneyiminizde sizleri melodilerle baş başa bırakır. JBL T500 özellikleri tasarlanırken taşınabilirlik ön plana çıkarılır. Kullanıcılarının kulaklıklarını rahatça istedikleri her yere götürmelerini amaçlayan marka bu doğrultuda katlanabilir bir yapı oluşturur.

JBL T500 kulak başlıkları 180 derece dönerek içe doğru katlanabilir. Böylece çantanız içerisinde minimum yer kaplaması hedeflenir. JBL T500 mikrofonlu kablolu kulaküstü hafif yapıda üretildiği için taşıma esnasında da ekstra ağırlık hissi oluşturmaz.

Dayanıklı malzemeleri ise dış etkenlerden etkilenmemesini sağlar. JBL T500 tasarımında kolay kullanım özellikleri de dikkat çeker. Kulaklık üzerine yerleştirilen kontrol tuşları çağrı yanıtlama, ses seviyesi ayarlama ve şarkı değiştirmeye kadar birçok farklı ayarı tek dokunuşla tamamlamanıza olanak tanır.

Mobil cihazlarla bağlantı kurduğunda Siri ve Google Asistan uygulamalarını aktif hale getirebilir özelliği ise sesli komut imkanı verir. JBL T500 ile mobil cihazının asistanını aktif hale getirebilir, istediğiniz ayarı sesli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

JBL T500 Genel Görünüm

JBL T500 Artı ve Eksileri

JBL T500 kulak üstü kulaklık modeli üzerinde titizlikle çalışan marka tasarımcıları sizlere zamansız görünümüyle beğeni toplayan bir ürün sunar. Genel olarak yapılan JBL T500 inceleme ve değerlendirmeleri ise cihaz sisteminin kullanıcı beklentilerini karşıladığını kanıtlar.

Ancak gelişen teknolojiye karşı geliştirilen her elektronik cihazın artı noktaları olduğu gibi eksi noktaları da bulunabilir. Bu doğrultuda JBL T500 yorumlar ve incelemeleri arasında öne çıkan artı noktaları şunlar olur:

 • JBL T500 Pure Bass teknolojisiyle her melodinin net ve yoğun şekilde duyulmasını sağlar.
 • Kablo üzerinde yer alan kontrol tuşları ses ayarları ve çağrı yanıtlama dahil farklı özellikleri aktif edebilir.
 • Siri ve Google Asistan ile anında iletişim kurar. Sesli komut özelliğinin aktif edilmesine olanak tanır.
 • Kablo üzerine yerleştirilen mikrofon sesinizin karşı tarafa net şekilde gitmesini sağlar.
 • Dış ortamdan gelen sesler çağrı esnasında minimum seviyeye indirilir.
 • 30 mm sürücüsü kaliteli ses performansını öne çıkarmayı başarır.
 • Deri kulak ve baş yastıkları maksimum konfor değerleri yaratarak keyifli dinleme deneyimi oluşturur.
 • JBL T500 katlanabilir kulaklık yapısı sayesinde istenilen her yere rahatlıkla götürülebilir.
 • Zamansız görünümü sayesinde her zevkten kullanıcıya hitap eder.

JBL T500 yorum ve puanları incelendiğinde ürünün seleflerinden geri kalan noktalarının olduğu da gözlemlenir. Eksi noktalar ise şunlardır:

 • Kablo özelliği kesintisiz ses performansı yaratsa da hareket kabiliyetini kısıtlar.
 • Dış ortam seslerini üstün tasarımı ile minimum seviyeye indirse de gürültü engelleyici özelliği bulunmaz.
JBL T500 Üstten Görünüm

JBL T500 ve JBL T450 Kulaklık Farkları

JBL T500 ve JBL T450 kulaklık modelleri birbiriyle karşılaştırıldığında pek çok konuda farklılıklar ortaya çıkar. JBL T500 300 mAH pil gücüyle birlikte toplamda 16 saat aralıksız kullanım deneyimi geliştirir. JBL T450 ise 170 mAH pil gücüyle 11 saat performans sunar. T500 modelinin tasarım açısından üstünlüğü ise 155 g olan hafifliğidir. T450 300 g ağırlığıyla diğer modelden geri kalır.

JBL T500 Kulaküstü Kulaklık Fiyat Seçenekleri

En sevdiğiniz parçaları çalmak, sevdiğiniz dizileri izlemek ya da birbirinden eğlenceli podcast yayınlarını dinlemek kulaklık yardımıyla her yerde yapılabilir aktivitelere döner. Kullanıcılar kendiyle baş başa kalmak ya da sesli alanlarda sevdiği müzikleri dinlemek amacıyla kaliteli ses donanımına sahip kulaklık arayışına girer.

JBL ses teknolojisinde yaptığı yeniliklerle kullanıcı beklentilerini karşılayan ürünlerini sunarak dünya genelinde çok satan markalar arasındaki yerini alır. JBL T500 kulaklık ise markanın üstün performanslı ürünlerinden biri olarak hem fiyat hem de teknik donanımıyla kullanıcıların aradıkları çoğu özelliğe sahiptir.

T500 kulaklık fiyat performansıyla selefleri arasından sıyrılarak sizler için kazançlı alışveriş fırsatı yaratır. JBL T500 fiyat aralıklarının ulaşılabilir olması her kullanıcının bütçe dostu alışverişte bulunmasına da olanak tanır.

Sade tasarımıyla farklı zevklere hitap etmesi onu diğer kulaklık modelleri arasında ayrıcalıklı bir konuma koyar. JBL T500 en ucuz fiyat aralıklarını yaratan cihazlardan biri olarak sizlere üstün performansın anahtarını verir.

En cazip fiyat seçenekleri ile satın aldığınız JBL T500 kablolu kulaklık modelini dilediğiniz her yere götürebilir, istediğiniz melodileri yüksek ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. JBL T500 ergonomik tasarım özellikleri, teknolojik teknik donanımı ve şık tasarımıyla fiyatının üzerinde verimlilik sunar.

Sizler de en sevdiğiniz parçaları üstün ses kalitesiyle beraber dinlemek isterseniz JBL T500 modelinin uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Fiyat Analizi

JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Katlanabilir:
Kumandalı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   120 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Bağlantı Tipi:   3.5 mm

JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Detayları

 • Performans
 • Ürün tipi Kulaklık
 • Takma tipi Saç bandı
 • Ürün rengi Siyah
 • Kulaklık türü Binoral
 • Katlanır Evet
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisi Kablolu
 • 3,5 mm konektörleri Evet
 • 2,5 mm konektör Hayır
 • USB Bağlantısı Hayır
 • Bağlantı
 • Bluetooth Hayır
 • 6,35 mm konektörleri Hayır
 • RF bağlantısı Hayır
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidi Dış
 • Kulaklık frekansı 20 - 20000 Hz
 • Sürücü ünitesi 3,2 cm
 • Sürücü türü Dinamik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Ağırlık 148 g
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Oyuncu Notebook Gamer PC Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık 3.5 mm Kulaklık Katlanabilir Kulaklık

Ürüne puan ver
 • MT 21 yorum
  212 beğeni
  MUSTAFA T. İstanbul 17 Ocak 2020
  Parasına göre fena değil, Bas biraz veriyor Gümbür gümbür değil. PC de son ses açtım bozulma yok. Dışardaki sesin % 50 sini kesiyor. Kulağı tam kapatmadığı için sesin birazı kayıp oluyor. Kulak büyüklüğüne göre alacağınız ses hissiyatı değişiyor. Kablosu ince her an kopacakmış gibi. Keşke kablosu sök tak cinsinden olsaydı iyi olurdu. Malzemesi güzel. kulaklıkların dönebilmesi de iyi, kazara kırılmaz Ama kafa bandını dikkatli kullanın kırılma riski var gibi. Anker soundlife Q10 a göre biraz zayıf kalıyor

JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılanlar

 JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü KulaklıkSony MDR-ZX110AP Mikrofonlu Kulak Üstü KulaklıkJBL T450 Mikrofonlu Kulak Üstü KulaklıkPhilips TAGH401BL/00 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 JBL Tune 500 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü KulaklıkSony MDR-ZX110AP Mikrofonlu Kulak Üstü KulaklıkJBL T450 Mikrofonlu Kulak Üstü KulaklıkPhilips TAGH401BL/00 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 669,00 TL
188 satıcı
708,00 TL
15 satıcı
948,87 TL
1 satıcı
569,00 TL
10 satıcı
Popülerlik4. Popüler JBL Kulaklık--4. Popüler Philips Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum---
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KatlanabilirVarVarVar-
KumandalıVarVarVarVar
Ses Kartlı--Var-
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz12 Hz - 22 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu120 cm120 cm-250 cm
Ağırlık---250 gr
Empedans Değeri32 ohm24 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi-98 dB-102 dB
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm3.5 mmUSB
Oyuncu---Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı