Logitech

Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Renk seçenekleri:

178 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 33 dakika önce Stokta 50+ adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/hesap kitap

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Işıklı, Kablosuz, Mikrofonlu, Wireless, Ağırlık: 165 gr, 45 ohm, Maksimum Ses Seviyesi: 100 dB... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.949,90 TL30.11.2023

En Ucuz Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (7)

Tüm fiyatlar (103)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Logitech G435 Lightspeed

Logitech G435 Lightspeed oyuncu kulaklığı ekstra hafif yapısı, ergonomik tasarımı ve üstün ses donanımı ile performansına dikkat çeker. Öne çıkan özelliklerinden biri göze çarpan renkli tasarımı olur. Logitech G435 Lightspeed beyaz, mavi, siyah renk kombinasyonları ile tarzınıza uygun bir aksesuar seçmenize yardımcı olur. Eğlenceli renk çeşitleri ile her zevkten oyuncuya hitap eden tasarımını ise gelişmiş ses özellikleri ile tamamlar.

Logitech G G435 Lightspeed kablosuz kulak üstü oyuncu kulaklığı hızlı bağlantı donanımı, ileri ses sürücüsü ve güçlü frekans değerlerine sahiptir. Logitech G435 Lightspeed Bluetooth özelliği ile cihazlarla anında bağlantı kurabilme avantajını öne çıkarır. Kablosuz yapısıyla aralıksız oyun deneyimi yaratma performansını ise güçlü batarya donanımına borçludur. Logitech G435 Lightspeed yüksek batarya kapasitesi 18 saate varan kesintisiz oyun oynama ve müzik dinleme deneyimi sunar. Uzun süreli kullanımlarda bile üstün konfor değerleri oluşturması amacıyla ses yalıtımlı hafızalı köpük detayıyla buluşur.

Logitech G435 Lightspeed hafızalı köpük özelliği cildinize yumuşak bir dokunuş yaparken hafif yapısı ile yokmuş hissi vermeyi ihmal etmez. Ses yalıtımlı olması ise oyun, müzik ve videolardaki ses dalgalarının emilmesini ve sesin daha net çıkmasını sağlar. Logitech G435 Lightspeed tasarımı üzerinde incelikle çalışan marka farklı kullanıcı ihtiyaçlarına tek bir modelle yanıt vermeyi başarır. Sizler de Logitech G435 Lightspeed donanımı inceleyebilir, oyun deneyiminde maksimum konfor ve ses performansı elde edebilirsiniz.

Logitech G435 Lightspeed Pembe

Üstün Logitech G435 Lightspeed Ses Donanımı

G435 Lightspeed üstün ses donanımı ile performansını öne çıkarmaya devam eder. Logitech G435 Lightspeed kablosuz yapısında Discord sertifikalı G435 40 mm ses sürücüsüne yer verir. Bas ve tiz dengesi ile öne çıkan özel ses sürücüsü Dolby Atmos, Tempest 3D AudioTech ve Windows Sonic ile uyumluluk gösterir. Logitech G435 Lightspeed özellikleri ses donanımını iyileştirmek adına hafızalı köpük detayı ile tamamlanır.

Hem konfor hem de iyileştirilmiş ses çıkışı sağlayan hafızalı köpük özelliği sayesinde kullanıcılar maksimum performans elde etme avantajına sahip olur. Logitech G435 Lightspeed kesintisiz çalışma deneyimi yaratmak adına güçlü batarya özelliğini öne çıkarır. Lightspeed USB alıcı ya da Bluetooth ile cihazlara bağlanan ürün tam 10 metreye kadar çalışma özelliğine sahiptir. Güçlü bataryası ise çalışma süresini 18 saate kadar çıkarmayı başarır.

Öne çıkan diğer ses özellikleri arasında frekans değerleri yer alır. Logitech G435 Lightspeed frekans yanıtı 20 Hz ile 20 kHz arasındadır. Çift gömülü hüzmelemeli mikrofon donanımının frekans yanıtında ise 100 Hz ile 8 KHZ arasında bir değer bulmak mümkündür. Maksimum ses çıkışında <85dB değerini yakalayan cihaz isteğe bağlı olarak <100dB seviyesine kadar çıkabilir. Logitech G435 Lightspeed ses donanımı ile oyuncuların talep ettiği tüm özellikleri bünyesinde toplamayı başarır.

Logitech G435 Lightspeed Renkleri

Logitech G435 Lightspeed Seleflerinden Ayrılan Yanları

Logitech g G435 Lightspeed kablosuz performansıyla öne çıkan yapısı selefleri arasında fark yaratır. Logitech G435 Lightspeed Bluetooth donanımlı cihazın sürdürülebilir özelliklerle buluşması tasarımının kullanıcılar tarafından dikkat çekmesini sağlar. Markanın ürün tasarımından üretimine kadar her noktada geri dönüştürülmüş plastik tercih etmesi çevre dostu bir yapıda sizlere sunulmasına olanak tanır.

Logitech G435 Lightspeed artı olarak CarbonNeutral sertifikasına sahiptir. Logitech’in karbon sıfırlama projesi sayesinde hem ürün hem de ambalajının karbon ayak izini sıfıra indirmesi sağlanır. Logitech G435 Lightspeed kullananlar benzer modellerle karşılaştırıldığında ekstra konfor değerleri elde etme fırsatına sahip olur. Yalnızca 165 gram ağırlığında üretilen gövdesi tüm gün boyunca sizlere eşlik etmesine izin verir.

Uzun süreli kullanımlarda kulaklarınızı serin tutması amacıyla kulaklık bölgesine serin tutan nefes alabilir kumaş detayı dahil olur. Logitech G435 Lightspeed tasarımının dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri her türden ihtiyaca yanıt veren optimize edilmiş yapısıdır. Genç oyunculara ve küçük kafa boyutuna sahip kişilere uyum sağlaması amacıyla boyutunun ideal aralıklarda tasarlanması sağlanır. Logitech G435 Lightspeed modelinin seleflerinden ayrılan özelliklerini keşfederek sizler de sınırsız konfor ve ses kalitesine sahip olma avantajına erişebilirsiniz.

Logitech G435 Lightspeed Siyah

Logitech G435 Lightspeed Artı ve Eksileri

Logitech G435 Lightspeed kablosuz gaming kulaklık artı ve eksi noktaları ile ürünü test eden kullanıcılar tarafından değerlendirilir. Logitech G435 Lightspeed artı noktaları şunlardır:

 • Logitech G435 Lightspeed Android, iOS, Mac, Playstation 4, Playstation 5 ve Windows sistemleriyle uyumludur.
 • 40 mm dinamik ses sürücüsü her ayrıntının rahatlıkla duyulmasına izin verir.
 • Çevresel ses donanımında Dolby Atmos teknolojisine yer verir.
 • Pasif gürültü engelleme özelliği sayesinde net ses çıkışı sağlamasını mümkün hale getirir.
 • Kulaklık frekans değeri 20 Hz ile 20 kHz arasındadır.
 • Mikronu çağrı gürültü engelleme (ENC) özelliği ile 100 Hz ile 8 kHz arasında frekans değeri yaratır.
 • Logitech G435 Lightspeed USB ya da Bluetooth ile kablosuz olarak 10 metre mesafeye kadar çalışabilir.
 • Güçlü bataryası 18 saate varan çalışma performansı yaratmasına izin verir.
 • Logitech G435 Lightspeed hafızalı köpük detayı sayesinde kullanıcıların kafa şekline kolayca adapte olabilir.
 • Ayarlanabilir kafa bandı farklı kullanıcı ihtiyaçlarına anında uyum sağlamasına imkan tanır.
 • Uzun süreli kullanımlarda konforu artırmak adına serin tutan nefes alabilir kumaşla birlikte üretilir.
 • Geri dönüştürülmüş plastikten üretilmesi çevre dostu yapısına dikkat çeker.
 • Tam 165 gram ağırlığında ultra hafif yapısı ile oyun oturumlarında üstün konfor değerleri yaratmaya devam eder.
 • Eğlenceli renk kombinasyonları ile kullanıcı zevklerine hitap etmeyi başarır.

Logitech G435 Lightspeed yorumlar ve incelemeleri ürünün eksi noktalarının şunlar olduğunu belirtir:

 • Toz ve suya karşı dayanıklılık özelliği bulunmaz.
 • Logitech G435 Lightspeed çoklu bağlantı özelliğine sahip değildir.
 • Pasif gürültü özelliği olmasına rağmen aktif gürültü engelleme teknolojisi bulunmaz.

En Uygun Logitech G435 Lightspeed Fiyatları

Logitech G435 Lightspeed geliştirilmiş tasarımı ve yüksek ses kalitesi ile oyuncuların ilgisini çeken kulaklık koleksiyonları arasındaki yerini alır. Markanın çok satanlar listesinde yer almasını ise fiyat performans açısından sunduğu verimlilik ile başarır. Logitech G435 Lightspeed fiyat aralıkları hem performansına hem de seleflerine göre oldukça cazip seçenekler sunar. Logitech g G435 Lightspeed kablosuz oyuncu kulaklığı kazançlı alışveriş deneyiminin yanında kullanıcılara birçok avantaj getirmeyi hedefler.

Kablosuz bağlantı ile hareket özgürlüğü sağlanması, hafif yapısı ile konfor değerlerinin yükseltilmesi ve özel sürücüsü ile kaliteli ses çıkışı oluşturulması öne çıkan avantajlar arasında yer alır. Logitech G435 Lightspeed en ucuz fiyat aralıklarını inceleyerek sizler de bu tür avantajlara bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Logitech G435 Lightspeed fiyatlarında ekstra cazip aralıklar keşfetmek için markanın dönemsel indirim ve kampanyaları da takip edilebilir.

Teknolojinin sunduğu tüm avantajları ürünlerine yansıtan Logitech aynı zamanda sorunsuz ve avantajlı bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefler. Yetkili satış mağazaları aracılığıyla satışa çıkarılan Logitech G435 Lightspeed tasarımını ekstra kazanç sağlayarak satın almanız mümkündür. Müzik dinleme, oyun oynama ve video izleme deneyimlerinde yüksek ses çıkışı kalitesi talep eden kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olan Logitech G435 Lightspeed sizlere en uygun fiyat aralıklarını sunmaya devam eder.

Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Işıklı:
Bağlantı Türü:   Kablosuz
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Wireless:
Ağırlık:   165 gr
Empedans Değeri:   45 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   100 dB
Bağlantı Tipi:   Bluetooth
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Oyuncu Kulaklığı Işıklı Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık

Ürüne puan ver

Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıRampage FURY X 7.1 Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıLogitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahAsus TUF Gaming H1 Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 Logitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıRampage FURY X 7.1 Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıLogitech G435 Lightspeed Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahAsus TUF Gaming H1 Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 1.999,00 TL
178 satıcı
1.915,75 TL
7 satıcı
2.208,75 TL
71 satıcı
2.099,00 TL
14 satıcı
Popülerlik7. Popüler Logitech Kulaklık3. Popüler Rampage Kulaklık1. Popüler Logitech Kulaklık5. Popüler Asus Kulaklık
Ortalama Puan-3 yorum--
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
IşıklıVar-Var-
Bağlantı TürüKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
WirelessVarVarVarVar
Kumandalı-Var--
Çıkarılabilir Mikrofon-Var--
Frekans Aralığı-20 Hz - 20 kHz--
Ağırlık165 gr-165 gr-
Empedans Değeri45 ohm32 ohm45 ohm-
Maksimum Ses Seviyesi100 dB99 dB100 dB-
Kanal Sayısı-7.1--
Bağlantı TipiBluetoothUSBBluetooth-
OyuncuVar-VarVar
Oyuncu-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı